Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

Callaneticste 8 gün oldu. Daha öncesinde 12 gün sadece karın egzersizlerini yaptım, işe yaramadı. Şimdi tamamını yapıyorum ama kalça egzersizinin sadece ilk hareketini, pelvisinde sadece ilk hareketini yapıyorum. Birde sonlarda kalça germe var, kalçanın hacimlenmesini engelliyor, onu yapmıyorum. Bacaklara, kollara yarıyor, kalçayı da sıkılaştırıyor ama göbeğime yaramadı daha. Bu hafta sonuna kadar yapacağım, sonra p90x3 yapacağım.

Aslında popom kalktı ben basenlerin gitmesini çok istiyorum gözüm sürekli orada ramazanda başladım higt&thigt yapıyordum sürekli onun 6. haftasındayım , tam olarak programın 2.haftasındayım yeme düzenime dikkat ediyorum 53333 ayça kaya sayarak zayıflama metoduyla gidiyorum zaten 30 kilo verdim sadece basenler daha çok göze batıyor
bölgesel olarak brazılin çalışması hoşuma gitti.Ama ramazanda ölçü biraz kaçtı:KK61::KK61::KK61::KK61:neyse yılmadım devam ediyorum ne güzel sende yapıyorsun sonuçları paylaşalım

Merhaba canım :-) brazilden gidiceksen eğer high tigh ve bumbum yap derim ben öncelikle, en çok onlar şekil veriyor. Hatta bumbum daha da çabuk etki ediyor, high tigh daha kalıcı olmasını sağlıyor bana sorarsan ama ben çok sıkılıyorum mesela onu yaparken:-) cardio axe tam bir canavar o bence kilo vermek istiyorsan daha ideal ama dediğin gibi o da çok iyi kondisyon sağlar. Killersı ben yapmadım ama çok duydum belki onu da yapabilirsinn

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

higt -thigt daha geç ve kalıcı olmasına sevindim belkide o yüzden etki olmadı bende neyse devam :KK76:12 haftayı bir dolduralım bakalım neler olacak merakla bekliyorum:KK39:

kızlar benim tatil yeni bitti ramazandı,bayramdı,tatildi derken ölçü kaçtı.
yarın spora yavaştan bir giriş yapayım diyorum.

Merhaba herkese iyi bol hareketli haftalar olsun.Forum degismis alisamadim daha mesaj yazmakta zorlaniyorum.İhmal ediyorum ama kusura bakmayin yogunluktan mecburen.
Son gelismeleri yazayim masallah boyle devam ederim insallah.Dun kilo ve olculere bakayim dedim 1,5 ay oldu 8 kilo vermisim ve kalca basenler 108 iken 103cm olmus:-);-)spora devam etmeye calisiyorum aksamlarida yemiyorum fazla.Tum vucut icin Tracey Anderson un the metamorhosis di galiba adi onu yapiyorum arada brazil oyle haftami tamamliyorum.Tracey in programi da etkili bir haftada karnim kalmadi 42 beden kotumu daralttirdim yinede bel kismi bol geliyo sanirim 38 e ulastim.Kalca ve bacaklarada etkili .90 gun 10 gunde bir ayri videoya geciyosunuz level atliyosunuz.Gittikce zorlasiyo tabi insallah bitirebilirim bende.

Merhaba herkese iyi bol hareketli haftalar olsun.Forum degismis alisamadim daha mesaj yazmakta zorlaniyorum.İhmal ediyorum ama kusura bakmayin yogunluktan mecburen.
Son gelismeleri yazayim masallah boyle devam ederim insallah.Dun kilo ve olculere bakayim dedim 1,5 ay oldu 8 kilo vermisim ve kalca basenler 108 iken 103cm olmus:-);-)spora devam etmeye calisiyorum aksamlarida yemiyorum fazla.Tum vucut icin Tracey Anderson un the metamorhosis di galiba adi onu yapiyorum arada brazil oyle haftami tamamliyorum.Tracey in programi da etkili bir haftada karnim kalmadi 42 beden kotumu daralttirdim yinede bel kismi bol geliyo sanirim 38 e ulastim.Kalca ve bacaklarada etkili .90 gun 10 gunde bir ayri videoya geciyosunuz level atliyosunuz.Gittikce zorlasiyo tabi insallah bitirebilirim bende.
Ben de tracynin bir videosu var ama aynı değil galiba. Mat workout. 50 küsür dakikalık bir video.

Ben de tracynin bir videosu var ama aynı değil galiba. Mat workout. 50 küsür dakikalık bir video.
Cnm mat degil http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...Yiu5jVfkPhKb40HFhu_UGRA&bvm=bv.73231344,d.d2k
bu video ilk leveli birinci videosu ben ilk bu video ile basladım ikiye gecicem işte.

http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...ImXZ7h3bt-8r8CZo8Esb2Qg&bvm=bv.73231344,d.d2k bu syfadan inceleyebilirsin bolgesel bi program armut ayva elma vücut tipi nasılsa işte.

Lioncum hep sen sokuyosun bu programlaro aklimiza. Bu videoyu gormustum ama yapmadim. Sanirim kedi ile ben absentric denilen tipiz. Her tip ayni videoyu mu yapiyor. Tel den detayli bakamiyorum.

Pardon bir kere yapmayi denemistim tekrar baktim. Altindaki yorumlar olumsuz genelde bir iki olumlu sonuc alan var. Ama tabii her programdan memnun olan olmayan var.

süper gelişmeler devamını dilerim canım bende brazillian programına devam ediyorum

Lioncum hep sen sokuyosun bu programlaro aklimiza. Bu videoyu gormustum ama yapmadim. Sanirim kedi ile ben absentric denilen tipiz. Her tip ayni videoyu mu yapiyor. Tel den detayli bakamiyorum.
Cnm:-)bende omnicentric hipcentrik heralde daha once indirmistim ilk leveli yaptim ama sanki sisirdi gibi beni karnima cok iyi geldi.İsteyen kendi vucut yapisina gore sadece karin hareketlerini yapabilirsiniz.Zaten her levelde zorlasiyo biraz daha.

Pardon bir kere yapmayi denemistim tekrar baktim. Altindaki yorumlar olumsuz genelde bir iki olumlu sonuc alan var. Ama tabii her programdan memnun olan olmayan var.
Cnm ne gibi etkileri olmus sen yorumlardan anlarsin yoksa bosuna zaman kaybetmeyim.Karnim iyi dumduz oldu calleneticsle kalcam sekilsiz oldu kuculdu onu toparlamaya calisiyorum.Artik hangi programi yapacagimida sasirdim.kaslari sisirdi biraz sanki bana fitness iyi gelmiyo bunu anladim zaten sıkmayan programda bunlar ya.neyse hareketsizlikten iyidir yine deneme yanilma ile ogreniyoruz.

Cnm ne gibi etkileri olmus sen yorumlardan anlarsin yoksa bosuna zaman kaybetmeyim.Karnim iyi dumduz oldu calleneticsle kalcam sekilsiz oldu kuculdu onu toparlamaya calisiyorum.Artik hangi programi yapacagimida sasirdim.kaslari sisirdi biraz sanki bana fitness iyi gelmiyo bunu anladim zaten sıkmayan programda bunlar ya.neyse hareketsizlikten iyidir yine deneme yanilma ile ogreniyoruz.

Lioncum dedigim gibi bir iki olumlu yorum disindakiler olumsuz. Ben bir kere yapip sevmemistim biyorsun sevmedim mi devamini getiremiyorum. Ben de call a devam ediyorum kalca hareketlerini yapmadan. Bu hafta karnimdan 2 cm daha gitmis ic bacagima da iyi geldi. Ama leslie de yapiyorum yani sira.

canım callaneticsle şekilsiz mi oluyor kalça :KK43: evet küçülmesini istiyorum ama şekilsiz de olmasın :KK43:

canım callaneticsle şekilsiz mi oluyor kalça :KK43: evet küçülmesini istiyorum ama şekilsiz de olmasın :KK43:

Call kalca hareketleri kalcayi daraltip kalca kasini uzatmayi hedefliyor ki bence oradaki kas uzarsa kalca yassi olur . Squat gibi hareketler ise tam tersi bombeli yapiyor o kismi. Amacimiz neyse ona gore yapmaliyiz hareketleri.

Call kalca hareketleri kalcayi daraltip kalca kasini uzatmayi hedefliyor ki bence oradaki kas uzarsa kalca yassi olur . Squat gibi hareketler ise tam tersi bombeli yapiyor o kismi. Amacimiz neyse ona gore yapmaliyiz hareketleri.
yassı olmasını istemiyorum sanırım uzaklaşacağım çok sevdiğim callaneticsten. ya da haftada 2-3 yaparak çok da şekilsizleşmesini önleyebilirim belki. şimdi de aklıma ebru şallının selülitsavar dvdsi düştü belki de kalçalarımı adam eder....

yassı olmasını istemiyorum sanırım uzaklaşacağım çok sevdiğim callaneticsten. ya da haftada 2-3 yaparak çok da şekilsizleşmesini önleyebilirim belki. şimdi de aklıma ebru şallının selülitsavar dvdsi düştü belki de kalçalarımı adam eder....
Calldaki germe hareketlerinde kalça germeyi çıkartırsan bir sorun olmaz bence. Orada da söylüyor, bu hareket kalçanın hacimlenmesini engelliyor, demek ki hareketler kalçayı hacimlendiriyor, onun için sondaki germe egzersizi ile bunu engelliyor. Ben de yaparken onu çıkartmıştım. Ama karnıma faydası olmadı diye bıraktım call'ı.

Cnm derya yazmis yassilastirdi benimkini ben bombeli istiyorum benimki ona yatkin kalcam.Hatta germeyi yapmadigim sonlardaki kepce hareketini yapmadigim halde sadece karin bacak kalca hareketlerini yaptim digerlerini hic yapmadim.Dolgunlugu gitti ic camasirinda da farkli goruntu oldugu icin dedim.herkese farkli etki yaratir tabi.ben dolgun ve bombeli istiyorum bunuda yapan tek brazil zaten.

Cnm derya yazmis yassilastirdi benimkini ben bombeli istiyorum benimki ona yatkin kalcam.Hatta germeyi yapmadigim sonlardaki kepce hareketini yapmadigim halde sadece karin bacak kalca hareketlerini yaptim digerlerini hic yapmadim.Dolgunlugu gitti ic camasirinda da farkli goruntu oldugu icin dedim.herkese farkli etki yaratir tabi.ben dolgun ve bombeli istiyorum bunuda yapan tek brazil zaten.

Callan pickneye gore ideal vucut sekli oyleydi. Yeniden bombeli ve iri kalcalar son yillarda guzel kabul edilmeye baslandi.

X