Bu da benim küçük Kırmızı Mutfağım :)

renk uyumu çok güzel olmuş canım iyi günlerde kullann. kaydirigubbakcemile5

cok hos yaa ... severim bende kirmizi rengini...
abartilida durmuyor.. güle güle kullan...cokacimcoook

bayılıyoruım kırmızı mutfaklara evlenirsem kesin kırmızı mutfak istiyorum...:asigim:

harika olmuş bayıldım valla...:asigim:

Çok güzelmiş yaa kırmızı beyaz uyumunu seviyorum ben de.... Güle güle ağız tadıyla kullan...

Çok güzel olmuş,güle güle kullan..

renk uyumu çok güzel olmuş canım iyi günlerde kullann. kaydirigubbakcemile5

cok hos yaa ... severim bende kirmizi rengini...
abartilida durmuyor.. güle güle kullan...cokacimcoook

bayılıyoruım kırmızı mutfaklara evlenirsem kesin kırmızı mutfak istiyorum...:asigim:

harika olmuş bayıldım valla...:asigim:

teşekkür ederim arkadaşlar daha güzeli sizlerin olsun a.s.

evde en dikkat ettiğim yer mutfaktır.. beyaz ve kırmızı çok değişik bi hava vermiş...güle güle kullan canım..

KIRMIZI: Bu renk canlılık ve dinamizmle ilgili bir renktir. Mutluluğu temsil eder. Kırmızı renk, fiziksel olarak; ataklığı, canlılığı ve duygusal bağlamda; bir işi sonuna kadar süren azmi ve kararlılığı gösterir.
ıştah açar. O yüzden dünyadaki gıda firmalarının çoğu logosunda kırmızıyı kullanır. Kırmızı tansiyonu yükseltir, kan akışını hızlandırır. cokacimcoookBenimde favaori rengimdir mutfakta ,HARıKA olmuş iyi günlerde kullan canıma.s.

bu resimleri öbür topicte de görmüştüm buraya yazdım sanıyordum meğer yazmamışım...
arkadaşım çok şirin olmuş mutfağın bende kırmızıyı severim zevkli ve modern bir seçim olmuş...
güle güle kullan canım...

ben bir kırmızı hastası olarak bayıldım insan çıkmak istemez siyah mermer harika en sevdiğim renkler kırmızı olsun 5 fazla olsun demi.:sm_cool:güzel günlerde kullan canımcokacimcoook

çok hoş bayıldım.güle güle kullanŞeniz

çok güzel olmuş arkidişim nasip olur da yazın düğünüm olduktan sonra evimi yerleştirdikten sonra evimin resimlerini sizlerle paylaşacağım ben de

çok değişik ve çok hoş olmuş canım ..

KIRMIZI: Bu renk canlılık ve dinamizmle ilgili bir renktir. Mutluluğu temsil eder. Kırmızı renk, fiziksel olarak; ataklığı, canlılığı ve duygusal bağlamda; bir işi sonuna kadar süren azmi ve kararlılığı gösterir.
İştah açar. O yüzden dünyadaki gıda firmalarının çoğu logosunda kırmızıyı kullanır. Kırmızı tansiyonu yükseltir, kan akışını hızlandırır. cokacimcoookBenimde favaori rengimdir mutfakta ,HARİKA olmuş iyi günlerde kullan canıma.s.

bu resimleri öbür topicte de görmüştüm buraya yazdım sanıyordum meğer yazmamışım...
arkadaşım çok şirin olmuş mutfağın bende kırmızıyı severim zevkli ve modern bir seçim olmuş...
güle güle kullan canım...

valla bayıldım
iyi günlerde kullan

Çok güzel olmuş, güle güle kullan...........

ben bir kırmızı hastası olarak bayıldım insan çıkmak istemez siyah mermer harika en sevdiğim renkler kırmızı olsun 5 fazla olsun demi.:sm_cool:güzel günlerde kullan canımcokacimcoook

çok hoş bayıldım.güle güle kullanŞeniz

çok güzel olmuş arkidişim nasip olur da yazın düğünüm olduktan sonra evimi yerleştirdikten sonra evimin resimlerini sizlerle paylaşacağım ben de

teşekkür ederim arkadaşlar daha güzellerini rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah a.s.

çok güsel olmuş güle güle kullanın...küçük ama çok kullanışlı ve şirin bir mutfak olmuş..özellikle masa süperalkisalkisalkis

Boşuna dememişler kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun diye ...süper... ama ben diğerki odalarıda merak ediyommm:))

X