Bu işler hep mi böyle 😔

Hiç muhatap olma canını da sıkma ama üç yıl ama üç ay bilemeyiz sonunda kurtulacaksin bu adamdan 👍👍
Keşke bı sevgili falan bulsa da seninle uğraşacak vakti olmasa😂😂😂😂

insanın karakteri ayrılırken ortaya çıkar.

Yaşadığınız şeylere üzüldüm

Umarım daha da fazlası olmadan hayırlısıyla ayrılırsınız.

Ohoooo benim 3 yıl önce abisine öküz dediğim mesajı kullanıyor davada. Bişey çıkar mı bekleyip göreceğiz. Bendeki de hem hırsız, hem dolandırıcı hemde plancı pislik. Pandemi sürecinde ben işe giderken o evde yatıyordu izin alıp bir mesajda afkur yazdım ona kendi telefonundan silmiş onu benim telefonumdan ekran görüntüsü alıp kendine yollamış, tüm sosyal medya hesaplarımdan özellikle dışa kapalı resimleri vs alıp kendjne uyarlayip kullanmış. Normal konuşmalarda bosansak hicbirsey almam, erkek adama yakışmaz diyen adam ilk evi istedi benden tamamen... Bunlara en iyi cevap birşey alamasanda sonuna kadar surundurmek ve dik durmak... Sakin olun ve zamana bırakın. Asla hicbirseyden vazgeçmeyin.
Katılıyorum son cümlelerinize. Bnmde çekişmeli davam var kendimi geçtim Bi kuruş alamasam bile çocuklarım için uğraşıcam oda uğraşsın dursun.

Katılıyorum son cümlelerinize. Bnmde çekişmeli davam var kendimi geçtim Bi kuruş alamasam bile çocuklarım için uğraşıcam oda uğraşsın dursun.
Aynen öyle sürünsün karaktersiz yaratıklar. Ya her gün iş yerine bir tebligat geliyor. Yine birtane geldi yemin ederim sıkıntıyı gectim ben olayı kapatmaya çalıştıkça rezillik alıp başını gidiyor

Aynen öyle sürünsün karaktersiz yaratıklar. Ya her gün iş yerine bir tebligat geliyor. Yine birtane geldi yemin ederim sıkıntıyı gectim ben olayı kapatmaya çalıştıkça rezillik alıp başını gidiyor
Avukatla ilişkiyi kestiniz mi ? normalde ona gider de

Ne tebligatı geliyor sürekli?
Ya bizim ortak bir ev vardı s...siz ben verdiğim halde ödemedi kredileri ev icraya düştü. Tabi ben bunların hepsini tesadüf öğrendim. Onunla ilgili, onun çektiği krediyle ilgili geldi. Nedir anlamıyorum ki. Onun kredisi niye bana geldi

Ya bizim ortak bir ev vardı s...siz ben verdiğim halde ödemedi kredileri ev icraya düştü. Tabi ben bunların hepsini tesadüf öğrendim. Onunla ilgili, onun çektiği krediyle ilgili geldi. Nedir anlamıyorum ki. Onun kredisi niye bana geldi
Kefil mi oldunuz

X