Bu işler hep mi böyle 😔

Merhabalar,4,5 yıllık evliyim 2,5 yıla yakındır ayri yaşıyorum.4 ay önce açmış olduğum bir çekişmeli boşanma davam var.Karsi taraf anlaşmaya yanaşmadı, yanaşmıyor.Evlilik içinde yapılmaması gereken ne varsa hepsini yaptı ama boşanmak istemediğini yazıyor mahkemeye.

Boşanmak istemediğini söyleyen bu şahıs hem bana dilekçelerde bir sürü iftiralar attı (ki kk da okuduğum konulardan sonra artık normal karşılar oldum davacı tarafa iftira atılmasını) hem de beş ay önceki WhatsApp mesajımı kullanarak benden şikayetçi olmuş,bakalım ne ceza gelecek sana diyerek de telefonda tahrik etti.Once o bana "rahatsız "kelimesini kullandi,sonra ben ona sensiz rahatsız adı mal ş..siz diye yazmıştım ki aynı ev içinde yüzüme karşı ettiği hakaret ve aşağılamalarinin haddi hesabı yoktu.Esas o hakaret eden taraf iken şimdi benim 4 yıllik evlilikte bir defa yazdığım mesajı kullanması sinirimi bozuyor.Uzlastirmaci atandigina dair mesaj almıştım 5 gün önce,henüz aranmadim, demekki karsilikli hakaret gibi olması da umrunda değil,iki kuruş nafaka ödüyor diye intikam alıyor resmen.

Bu insanlar niye böyleler,boşanma konusunda çok medeni biriymiş gibi laflar ederken en gaddari çıktı,tabi o olmalıydı boşanmak isteyen,benim neyime !

Ha bu arada benim ayrı açtığım eve çocuğu görmeye diye gelip gittiği dönemlerde benim kira kontratımın,elektrik faturamın resmini çekmis sinsice,dilekce ekinde görünce şok oldum,bir de eve dön çağrısı yapmışti.Yani demekki o da dava açmaya hazırlanıyordu.Ben açınca olay oldu.

Moralmen çökmüş hissediyorum.Vucudum resmen kasılıyor,başıma ağrılar giriyor.İc dökmek istedim..
Yakın zaman da kurtulmanızı dilerim 🙏

Allahım bunları bildigi gibi yapsın inşallah insanın güveninin içine ediyorlar. Ama ne demişler babana bile güvenmicen. Evlide olsan ona göre davranmak lazım. İyi niyet iyi düşünce gün geliyor belan oluyor.
Bilemezsin ki. Ya bende yüzde yüz güveniyordum diyemem hep bı açık kapi vardı ama bu it kendi kredi çekip borçlanmis vs vs baya karışık

İnşallah yakın zamanda kurtulursunuz...bizde de anlaşmalıya yanaşmadı çekişmeli olacak...öyle bunaliyorum ki şimdiden yaşayacaklarımı düşününce 😔

Bu arada sen yine nick değiştirmişsin tanıyamadım önce. 🤭
Evet ya 😁 karşı taraf kk da onu aldattigimi iddia etmişti de dilekçesinde,ben bile inandım,ondan tirsip nick değiştim 😊sac teli toka prez...desem beni tanımayan çıkmaz burada 🤭

Güncelleme yaptim konuyu anlattığım mesajımda 🙏

C

Ceza davası niye?
Yahu bunlar kendi kafalarindan çok anaciklarinin lafıyla hareket ediyorlardir. Üstelik bizden çok paraya mala mülke değer veriyorlar...

parayı hersey olarak goruyyolar veren allah oyle bır alırkı neye ugradıklarını sasırırlar

X