Bu kadar uyku mu olur ? Bıktım valla...

:1shok:Yuh, bu saate kadar uyku olurmu.
Uykuyu ne kadar severse sevsin, normal değil. Hadi gece çok geç yattın, yoruldun vs vs sabah 11 de hadi bilemedin 12 de kalk be adam.Bu saate kadar uyumak da nesi.
Çok sinir bozucu bir durum hakkaten. Miskin miskin yatıyor sende yine ev hali uğraş dur.:tomato:

evet sımdı uyandı geldı ıçerı uzandı benden kahvaltı beklıyor bende hazırlamadım kantıne gıdıyor du ekmek almak ıçın bışı ıstıyonmu dedı konuşmuyorum senınle dedım konuşma be dedı çıkıyodu tam dışarı defol gıt ne duruyorsan burda dedım gercı burası otek bıde usagın var ya yeter dedım çektı gıttı

Benim esimde uykuyu sever ama en gec 11 - 12 de uyanir oda hafta sonlari zaten...:nazar:

Gerci yinede uyuz olmuyorum degil, nan birakinda bir hafta sonuda biz uyuyalim sanki sadece onlar yoruluyor uykuya ihtiyaclari var, bari ayda bir defada karicim yarin sen yat cocuklarla ben ilgilenirim desin, nerdeeeeee:kızgın::mymeka:

Egoist bunlar arkadasim egoist uykuda bile kendilerini düsünürler, alican bir kova suyu kafasindan asaga atican al sana uyku, sonrada topuklari yagla hemen nassss:tomato::jeyyar:

canım bu uyku işini ne kaynanana şikayet halleder........ ne eşine ılgı nede naz...bu işi ancak doktor halleder...
bırde eşin assubaymış..yanı askerlerın her seylerı...duzgun ve dısıplınlı olur...
bu saate kadar uyursa gece ne yapıcak bu adam...uyu uyu nereye kadar...
bence acıl doktora gıdın canım..

Son düzenleme:
bugun söz verdım kendıme hıç bışı hazırlamıcam yemekte yapmadım ıster kızsın ıster kussun sınırımden agzıma bı lokma bışı surmedım surmucemde

evet sımdı uyandı geldı ıçerı uzandı benden kahvaltı beklıyor bende hazırlamadım kantıne gıdıyor du ekmek almak ıçın bışı ıstıyonmu dedı konuşmuyorum senınle dedım konuşma be dedı çıkıyodu tam dışarı defol gıt ne duruyorsan burda dedım gercı burası otek bıde usagın var ya yeter dedım çektı gıttı

canım ya cok kızmısın bellı ama defol gıtte bıraz agır olmuş..yenı kalktı ..kavaltı degıl aksam yemegı hazırla artık...

Arkadaşım eşinin tavrı her zaman böyleyse, vah sana. Uyku ve evde tembellik olayını hakkaten abartmış. Bu evlilik hayatınızı fazlasıyla etkiler. "Amaaan be sende"yi fazlasıyla benimsemiş kocan.

Sen yemeğini ye, ne diye yemiycekmişsin. Asıl o yemesin. :tomato:

çok kötü sinir bozucu bir durum öğleden sonra olmuş hala uyuyor günün bereketi kalmaz beraber yemek yemek dinlenmek sohbet etmek mümkün olmaz dışarı çıkamazsınız gece 2 de yattığını yazmıssınız öğleden sonra sanırım 3 civarı falan hala uyuyor demişsiniz hiç normal değil yetişkin bir insana 6-8 saat uyku yeterli oluyor antidepresan falan da kullanmıyor sanırım yoksa yazardınız antidepresanlar kullanıyorum bana bile 7-8 saat uyku yetiyor sanırım evvel ezel gelen bir uykuculuk ve tembellik sözkonusu...

kızlar esım astsubay sureklı askerlerle ılgılenıyor

oynassamda yok
canım ne alakası var askerlerle ilgileniyorsa...
benimkide subay...
ama işe yarıyor vallahi..
adamın oradaki stresini bir şekilde atacak,elbet eşlerimizin işleri yorucu ve ağır ama askerlerle ilgileniyor olmaları oynaşmalarımıza engel diil... :eek:

cnm bız doguda görev yapıyoruz yogun gecıyor gunlerı yoruldugunada emınım gunlerce uyumadıkları gun bıle oluyor ama bukadar fazla uyuması benı sınır edıyor 12 ye kadar uyu kalk sonra onada razıyım

sen gidip üstüne su dökmeyerek yeterince sabır gösteriyosun valla ben hiç tahammül edemezdim heralde aksine eşim beni uyandırır hemde saat en geç 9da ya da o uyurken bi kere hadi kalk artık deyim hemen ayaga dikilip lavaboya gider erken kalkmak herzaman iyidir

anam anam işten çıkıp eve gelene kdr sibel kocayı evden kovmuş :)
o kdr da sinirlenilicek bişi diil aslında da bi zıtlaşma olmuş heralde
zaten o başlatmış, sen sesini çıkarma nasılsa yanaşıcak o

siz ne yaparsınız bilemem ama: 11-12'de kalkmak tamam anlarım ama 3'e 4'e kadar uyuyorsa hep izin günlerinde ben de yatardım, kalkmazdım. çocuğunuz daha büyük olsaydı, kapıyı da açık bırakın gelip üstünüze tırmansın ikinize de bulaşsın uyandırsın diyeceğim ama henüz 13 aylık sanırım. bu durumda onu da aranıza alıp yatın hep beraber. bir şey derse de cnm çok yorgunum dersiniz ya da hiç bir şey demeyin uyuyun, uyanık olmadığınıza göre tersleyemez sizi :jeyyar:

yalnız bu durumu espriye vurup ya da sakin sakin konuşma durumunu çoktan geçmişsiniz gib geldi, def ollar falan gergin bir ortam olduğunu gösteriyor. bu durumda da tartışmadan vb kaçmak için istem dışı çok uyuma da görülebilir. tabii ki çok zor olur siz bu kadar bunalmışken ama hani ne bileyim eve arkadaşlarınızı falan davet etseniz kahvaltıya, mecbur kalkar, 1-2 derken de alışır belki:jeyyar: güzel zaman geçirdiğini gördükçe alışknalığı değişir belki.:Saruboceq:

X