Bu kadar uyku mu olur ? Bıktım valla...

kafasına su dökmekmi:1shok:yok daha neler...ben erkek olsam ve uyurken eşim kafama su dökse evire çevire döverim,Allah yarattı demem...
sizinde bu tepkiyi vereceğinizi yani eşinizi kafasına su dökerek uyandıracağınızı hiç sanmıyorum.sırf ilginçlik olsun diye söyle yazdınız sanırım..
biraz daha gerçekçi yazalım lütfen,konu sahibi söylediklerimizi uygulamaya kalktığında aile faciası çıkmasın...
[/QUOT

sevgili kronick profilinin altına gerçekçilik bekçisi yazda bizde ona göre davranalım benim ne amaçla yazıp yazmadığım seni ilgilendirmez bu benim yorumum sırf ilginçlik olsun diye yazdığımı nerden biliyorsun..senin gibilerde sırf önyargı olsun diye yazarlar..
bu arada allah yarattı demem evire çevire döverim demekle kendi evliliğindeki saygı durumunu ortaya koymuş oluyorsun bence...

Abla benimde hep uykum var cok uyuyorum. Doktora dedi demir eksikligim varmis ve bu yüzden hep uykum varmis. Demir hapi icmeye baslayali uykum azaldi. Belki enisteyinde böyle bir rahatsizligi vardir...

sevgili kronick profilinin altına gerçekçilik bekçisi yazda bizde ona göre davranalım benim ne amaçla yazıp yazmadığım seni ilgilendirmez bu benim yorumum sırf ilginçlik olsun diye yazdığımı nerden biliyorsun..senin gibilerde sırf önyargı olsun diye yazarlar..
bu arada allah yarattı demem evire çevire döverim demekle kendi evliliğindeki saygı durumunu ortaya koymuş oluyorsun bence...

böyle bir fikri gerçekten yani ciddi ciddi yazmış olabileceğine ihtimal vermek istemediğim için ilginçlik olsun diye yazdın dedim.ama eğer gerçekten bu hareketi yapabiliyorsan bu dahada ilginçCADIARZU
ben evliliğimde gereken saygıyı görüyorum merak etme.çünkü uyuyan eşimin kafasına su dökerek uyandırmak gibi saygısızlıklarım yok:nazar:ben genelde insan gibi uyanmasını bekler,ne için bu kadar çok uyuduğunu sorarım.dedimya diğer türlüsü benim saygı sınırlarım içinde yer almaz...sengözlerimebaksanab

kızlar bıraz daha tartısırsanız siteden yasaklancaksınız gibime geliyor 1 hafta önce basıma geldi de uyarayım dedim : ) 3 gun gırememıstımm kk ya : (

herkez ıstedıgını yapmakta özgur bence kımse kımseye bu konuda yadırgayamaz bana göre ısteyen su döker ısteyen dokmez uyandırmaz bu konuda saygıyı katmayalım

böyle bir fikri gerçekten yani ciddi ciddi yazmış olabileceğine ihtimal vermek istemediğim için ilginçlik olsun diye yazdın dedim.ama eğer gerçekten bu hareketi yapabiliyorsan bu dahada ilginçCADIARZU
ben evliliğimde gereken saygıyı görüyorum merak etme.çünkü uyuyan eşimin kafasına su dökerek uyandırmak gibi saygısızlıklarım yok:nazar:ben genelde insan gibi uyanmasını bekler,ne için bu kadar çok uyuduğunu sorarım.dedimya diğer türlüsü benim saygı sınırlarım içinde yer almaz...sengözlerimebaksanab

aslında orda ne demek istediğimi anladın su dökerim demekle su dökmeyecegimi sadece günbatımına kadaruyunmasının tahammül edilemeyecek birşey oldugunu anlatmak
istediğim çokta açık..ilginçlik yapıp dikkat çekmek istediğim yok ama nedense sen yargılamak istemişsin..
evliliğinde saygı görmüyosun diye bişeyde demedim tekme tokat döverim allah yarattı demem gibi argo bi cümleyi kurdugun için evliliğe gösterdiğin saygıyı ortaya koymuşsun dedim.

Kızlar ben 17 yıllık evliyim bendede uykucu bir eş var malesef evlendigimiz günden beri öyle kafayı koyar koymaz horul horul:çok üzgünüm: uyur valla ümitsiz vaka gibi geliyor bana kabullenmekten başka çare yok bu adamlar kolay kolay degişmez :mymeka: 17 yıldır benimki degişmedi çok ender ondan öncefisfisfis ben uyumuşumdur boş zamanlarını uyuyarak geçirir, yani bir nevi adam hobi-tatlicadiarzu- etmiş naparsın.:roflol:

herkez ıstedıgını yapmakta özgur bence kımse kımseye bu konuda yadırgayamaz bana göre ısteyen su döker ısteyen dokmez uyandırmaz bu konuda saygıyı katmayalım
meseleye bu şekilde bakarsak ts,o halde eşinde ister uyur ister uyanır.onu uyuduğu için yargılarken,uyuyan eşin kafasına su dökme fikrine karşı gelmemen ilginç..
aslında orda ne demek istediğimi anladın su dökerim demekle su dökmeyecegimi sadece günbatımına kadaruyunmasının tahammül edilemeyecek birşey oldugunu anlatmak
istediğim çokta açık..ilginçlik yapıp dikkat çekmek istediğim yok ama nedense sen yargılamak istemişsin..
evliliğinde saygı görmüyosun diye bişeyde demedim tekme tokat döverim allah yarattı demem gibi argo bi cümleyi kurdugun için evliliğe gösterdiğin saygıyı ortaya koymuşsun dedim.

sen nasıl su dökerim derken günbatımına kadar uyumaya tahammülün olmadığını anlatmak istemişsen,bende belki evire çevire döverim derken kafama su dökülerek uynadırılmaya tahammülüm olmadığını anlatmak istemişimdir ne dersin:nazar:
evliliğe gösterdiğim saygı yüzünden bu cümlene bu kadar takıldım...

arkadasım ben buraya bı konu acmışım ve ısteyen herseyı yapabılır dövebılır su dökebılır bu onların tercıhı oyuzden kımseye saygıyı karıştırmayalım dedım sen yanlış duşunuyorsun

Bunun sebebi uykuculuk degil de
annelerini suçu biliyor musunuz?
o kadar hazıra alıştırmışlar o kadar tembel alıştırmış ki bu anneler oğullarını
çilelerini biz cekiyoruz arkadaslar:KK43:(
maalesef baska hiç bir acıklaması yok
benim eşim de aynı seninkinden hiç bir farkı yok aynı!!

Bunun sebebi uykuculuk degil de
annelerini suçu biliyor musunuz?
o kadar hazıra alıştırmışlar o kadar tembel alıştırmış ki bu anneler oğullarını
çilelerini biz cekiyoruz arkadaslar:KK43:(
maalesef baska hiç bir acıklaması yok
benim eşim de aynı seninkinden hiç bir farkı yok aynı!!

cnm esim uyuyor bazen .ok ama .ok titiz ve cali;kan benden .ok ,zen g,sterir herseye okonuda bi ;'kayetim yok

uyku hastalığı olduğunu biliyor muydun?Sanırım psikiyatr ya da nörolog size yardımcı olacaktır.Kısa sürede sorununuzun çözülmesini diliyorum,sevgiler.

bıkaç gundur yorgunlugunu attı olsa gerek 10 da kalkıyor

canım sende haklısın batıdan sonra dogu görevi daha agır olmıstur eşinin calısma sartlarıda değiştiği için zor sende cok yoruluyotrsun malum oğlanın hareketl zamanları eşininde yogun dönemleri artık karsılıklı anlayıs önemli bence benim eişimde cok yogun calısıyor nöbetde uyumuyor sabah gelince yemek iyyip yatar 3-4 saat uyuyor uykusuz kalınca migreni tutuyor bende uyanana kadar hiç ellemem onu uyandıktan sonrada kalkar gezeriz :1hug:

kızlar yıllardır uykucu uyumayı çok sevıyor

kendısıylede göruştum ama yıne aynı

sabah kalksın dıye neler yapıyorum ama suclu ben oluyorum kızıyor sonra bana

AY YA RABBİM YA DERT ETTİĞİ KONUYA BAK YA..DERDİN YOK HER HALDE DERT ARIYORSUN SEN ALLAH DA VERMESİN ZATEN DE YANİ HANIMMM HANIMMM BIRAK UYUSUN YA NİYE KISKANIYORSUN HERİFİ..ne zararı var sana bak işi gücü yok belliki seninde ayağına dolaşmamak için uyuyor yada öyle değil uyuşukluluğna uyuyor bırak uyusun....erkenden kalksa ne olacak kalkıp sana kahvaltı mı hazırlayacak yada seni gezmeye mi götürecek yada aşkım sen yoruldun çocuğa biraz ben bakıyımda sen uyumu diyecek yooooooo eline ayağına buluşacak ikinci çocukda o olacak seni yoracak alacak eline kumandayı oturacak tlv başına sanada şunu getir bunu götür onu niye öyle yaptın şöyle yapsaydı bu niye böyle offfff işde bırak uyusun ya....bence en iyi evdeki erkek hali o uyuyan erkek....:içelim:

AY YA RABBİM YA DERT ETTİĞİ KONUYA BAK YA..DERDİN YOK HER HALDE DERT ARIYORSUN SEN ALLAH DA VERMESİN ZATEN DE YANİ HANIMMM HANIMMM BIRAK UYUSUN YA NİYE KISKANIYORSUN HERİFİ..ne zararı var sana bak işi gücü yok belliki seninde ayağına dolaşmamak için uyuyor yada öyle değil uyuşukluluğna uyuyor bırak uyusun....erkenden kalksa ne olacak kalkıp sana kahvaltı mı hazırlayacak yada seni gezmeye mi götürecek yada aşkım sen yoruldun çocuğa biraz ben bakıyımda sen uyumu diyecek yooooooo eline ayağına buluşacak ikinci çocukda o olacak seni yoracak alacak eline kumandayı oturacak tlv başına sanada şunu getir bunu götür onu niye öyle yaptın şöyle yapsaydı bu niye böyle offfff işde bırak uyusun ya....bence en iyi evdeki erkek hali o uyuyan erkek....:içelim:

evet derdım bu begenemedıysen yorum yamasaydın dıger dertlere yonelseydın.ben uyuyan koca ıstemıyorum gıt sen bıtane uyuuyan koca bul o zaman.neymış gezdırcekmışmı çocugamı bakacakmış evet yapabılır nıye yapmasın en azından ben yemek yaparken ogluyla oynuyabılır hava guzelse gezmeyede göturebılır.

hoşunuza gitmeyen yorumlara karşı neden bu kadar tepkilisiniz (genel anlamda forumda çoğu insan böyle)
buraya bi konu açıyosanız her türlü yoruma açık olmanız gerekir
sizden yana olanlarda olacaktır olmayanlarda
bu kadar mahalle ağzı olmayın lütfen!!!

sözüm sadece konu sahibine değil herkese :nazar:

hoşunuza gitmeyen yorumlara karşı neden bu kadar tepkilisiniz (genel anlamda forumda çoğu insan böyle)
buraya bi konu açıyosanız her türlü yoruma açık olmanız gerekir
sizden yana olanlarda olacaktır olmayanlarda
bu kadar mahalle ağzı olmayın lütfen!!!

sözüm sadece konu sahibine değil herkese :nazar:

ilona hanım dıkkatınızı cekerım şuana kadar hıçbır yoruma tepkı vermedım verdıysem göster fakat ben bu şekılde tepkı veren ınsanlara tepkımı verıyorum sızce o bayanın yazmış oldugu msj çokmu guzel

X