Bu kadar uyku mu olur ? Bıktım valla...

benim eşimdede aynı uyku sorunu var bazen akşama kadar uyuyor işi pc ile alakalı olduğu için uyku düzeni bozuk ama farkettimki benim eşim morali bozuk olduğu zaman çok uyuyor yani kesinlikle psikolojik nedenleri var bu fazla uykunun hoş kayınvalideme göre bu fazla uykunun nedeni çeçen sineği ısırmasıymış :)))

kızlar esımlede bunu göruştum normalde 12 1 e kadar uyur ben bundan rahatsızlık duyuyordum fakat bugun 4 te kalkınca cok sınırlendım nedenını acıklayınca sok oldum benım oglan gece uyanmış teee uyudugunda 6 ya gelıyormuş esımınde uykusu kactıgı ıçın oglumu odaya getırıp oynamış sonra uyutmuş o yuzden bugun okadar gec kalkmış

:) buda sana kapak olsun,boşuna sinir olmuşsun işte,adamcağız çocuğa bakmış ondan uykusuz kalıncada gece kadar uyumuş.İnşaAllah boşuna bi kavga çıkmamıştır.

Son düzenleme:
:1no2:
kızlar esım çok uykucu ben bu durumdan çok rahatsızım dılede getırdım fakat ortada yıne bışı yok saat kaç hala esım uyuyor ya hıç bışi yapamıyorum mesela dışarı çıkıp gezmek varken yada beraber yemek yemek varken tmm bende gece 4 te yattım oglum uyumadı ama sabah kalktım ben ısterdımkı gece uyumadım sabah o kalksın alsın oglunu basın bende bıraz uyuyayım yok....valla bıktım ya annesını arıcam anlatcam konuşsun o hala uyuyor ben hala oglanla ılgılen yemek yap onune koy yer kaldır der ben kölemıyım uşakmı yorgun olurum bışı ıster yorgunum onuda sen alıver derım buseferde surat yapar

sızce ne yapmam gerekır

iyi akşamlar arkadaşım inan bu konuda yalnız değilsin
benim eşimde hep uyur ne tv seyreder nede sohpet eder
bulduğu her fırsattı uyuyarak dağerlendiriyor adam ya :eek:klava:
niye uyuyorsun diye sorunca suçlu oluyorum çalışıyormuş
yoruluyormuş bende bu işi çözebilmiş değilim malesef :1no2::1no2:

kızlar esım çok uykucu ben bu durumdan çok rahatsızım dılede getırdım fakat ortada yıne bışı yok saat kaç hala esım uyuyor ya hıç bışi yapamıyorum mesela dışarı çıkıp gezmek varken yada beraber yemek yemek varken tmm bende gece 4 te yattım oglum uyumadı ama sabah kalktım ben ısterdımkı gece uyumadım sabah o kalksın alsın oglunu basın bende bıraz uyuyayım yok....valla bıktım ya annesını arıcam anlatcam konuşsun o hala uyuyor ben hala oglanla ılgılen yemek yap onune koy yer kaldır der ben kölemıyım uşakmı yorgun olurum bışı ıster yorgunum onuda sen alıver derım buseferde surat yapar

sızce ne yapmam gerekır

b dürt bakam belki uyanır,sırnaşsan biraz olmazmıa.s

ben yazınızdan her zaman geç uyanır izlenimi edinmiştim.bir günden ibaretse bu sorun.biraz daha anlayışlı olabilirdiniz eşinize karşı

evet sımdı uyandı geldı ıçerı uzandı benden kahvaltı beklıyor bende hazırlamadım kantıne gıdıyor du ekmek almak ıçın bışı ıstıyonmu dedı konuşmuyorum senınle dedım konuşma be dedı çıkıyodu tam dışarı defol gıt ne duruyorsan burda dedım gercı burası otek bıde usagın var ya yeter dedım çektı gıttı
son mesajlarını okudum.anladığım kadarıyla her gün olan bir şey değilmiş bu durum.ve geçerli sebebi varmış.
keşke defaol falan deyip gereksiz yere çıkışmadan önce bi sebebini sorsaydın.
evet önce o defol demiş ama bu eften püften gerginlikler eşinin gözündeki saygınlığını yaralamış ki sana defol şeklinde konuşabilmiş.
bu kadar basit bir şeye defol şeklinde tepki verirseniz yarın Allah korusun gerçekten drfolmayı hak edecek bir şey yaparsa ne diyeceksiniz.
akıllı bir kadın kendini bu duruma düşürmez.bırakın uyusun,uyanıp kendine gelince sorardınız ne olduğunu...

sen gidip üstüne su dökmeyerek yeterince sabır gösteriyosun valla ben hiç tahammül edemezdim heralde aksine eşim beni uyandırır hemde saat en geç 9da ya da o uyurken bi kere hadi kalk artık deyim hemen ayaga dikilip lavaboya gider erken kalkmak herzaman iyidir

kafasına su dökmekmi:1shok:yok daha neler...ben erkek olsam ve uyurken eşim kafama su dökse evire çevire döverim,Allah yarattı demem...
sizinde bu tepkiyi vereceğinizi yani eşinizi kafasına su dökerek uyandıracağınızı hiç sanmıyorum.sırf ilginçlik olsun diye söyle yazdınız sanırım..
biraz daha gerçekçi yazalım lütfen,konu sahibi söylediklerimizi uygulamaya kalktığında aile faciası çıkmasın...

kızlar hergun uyuması ımkansız calışıyor cunku fakat tatıl gunlerınde bıraksan 3 e 4 de kadar uyuyor uyandıramıyorum bugungu tek uyuma degıl yanı

o uyku hastasi olmus canim esinin gercekten anlayisli olmasi gerekiyo hemde cocuk var senide anlamasi gerekiyo sen diyormusun cocuk uyumadi sen baksan ben ginlensem biraz diye

aslında bu son yaşadığınız sorunun sebebi tamamen erkek ve kadın farkı diye düşündüm şimdi, çünkü erkekler konuşmayı sevmiyor. halbuki siz onu kaldırmaya çalıştığınızda ya da kaltığında size "def ol" vb diyeceğine, "senin haberin yok annesi, yaramaz gece uyandı oyun oynattı sabah yattım ben" dese siz de anlayacaktınız ne olduğunu, diğer seferleri saymıyorum ama bu bayram tatilindeki gerginliği yaşamamış olacaktınız. ama bu erkekler konuşmadan bizim onların kafasından geçenleri, yaşadıklarını anlamamızı bekliyorlar çoğu zaman, hoş daha çoook beklerler:eek:

tabii ki her insanın ağız alışkanlığı farklıdır, burada kimsenin haddine değil kimseyi yargılamak, örneğin kimi insanlar için küfürle konuşmak doğal bir konuşma tarzı gibi oluyor, kimilerini ise çok rahatsız ediyor. benim de kendi açımdan "def ol" sözü çok ağır geldi. hani ne bileyim "git başımdaan, uuuff ay sabah sabah gelme üstüme" gibi daha hafif ifadeler daha yerinde olur gibi geldi. ama etrafımdan gördüğüm bazı örneklerde de; erkek küfürlü ya da böyle ağır laflarla konuştuğunda kadın da onun anlayacağı dilden, ya da duyduğu dilden konuşmaya başlıyor. fisfisfis her işin başı yine bu erkeklerkötükedihüso

benim eşim polis canım..bigün gündüz gidiyo akşam geliyo ertesi gün akşam gidip,taa sabah geliyo 7'de..ama en fazla öğlen 12 ye kadar uyur..senin yerinde olsam.ben kalkar kahvaltımı yapar..bebişi giydirir atarım kendimi sokağa,sırf anlasın diye yani..zor gerçkten

evet kızlar bende yenı kalkttım sabah esımı 10 da uyandırdım o oglana baktı bende uyudum
gözün aydın yaa, walla sinir olmuştum, kalktı mı gerçekten?
hadi uyuması falan neyse de öyle kaba konuşması çocukla ilgilenmemesi kötü
ne olursa olsun siz de öyle defol falan demeyin ki o da söyleyemesin
böyle diyaloglar insanın sinirini bozuyor ve bir noktadan sonra saygıyı bitiriyor

X