Cilt Bakımı Ürünleri Bugüne kadar kullandığımız EN İYİ ve EN KÖTÜ nemlendiriciler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
:)

Gercekten çok yararını gordum.Effaclar H kopuk temızleyıcı ıle beraber kullanıyorum.Ilk once yüzündede bir karıncalanma ve yanma hıssettırıyor fakat sonra gecıyor.AHA nın soyucu ozellıgı var,cilt yaşlanmasını onluyor meyve asitleri.Ama gunduzleri gunes koruyucusu istiyor.Onun icinde Dermalogicanın yagsız matlastırıcı gunes koruyucusunu kullanıyorum.

Cildim karma, Bikaç ay Bepanten kullandım, tüylerimin çıkma hızı 2 ye katlandı.. Nivea veya loreal alacağım, ya da dermokil.. Kullananlardan tavsiye bekliyorum arkadaşlar.. turkbayragi

bende laroche nin effaclar H kullanıyorum termal su var içinde cildimi parlatıyor çok iyi bakım yapıyor.

benim cildim tam karma, (yani t bölgesi aşırı yağlı ve dudak yanları, yanaklarım aşırı kuru, pul pul dökülür kuruluktan ) bende clarins in nemlendiricisini kullanıyorum. temizleyici olarakda clarins in temizleme sütü ve toniğini önerebilirim.

arkadaşlar bende yaklaşık üç haftadır lierac nemlendirici kullanıyorum gerçekten çok güzel anti aging özelliği de var malum yaş 31...toniği de güzel özellikle kuru bir cildiniz varsa deneyebilirsiniz

kesinlikle amway firmasının artısty nemlendiricisi ve tabiki diğer artısty ürünleride süper ama nemlendirici başka kullanamam artık,çok güzel çünkü..

Cildim karma, Bikaç ay Bepanten kullandım, tüylerimin çıkma hızı 2 ye katlandı.. Nivea veya loreal alacağım, ya da dermokil.. Kullananlardan tavsiye bekliyorum arkadaşlar.. turkbayragi

Ben loreal pure zone kullanıyorum benim cildim de karma çok memnunum

Arko nem yoğurt ve böğürtLen özLü eL kremi süppeeerrr delikafadulden
okuLa götürüp orda biLe sürüyodum sıkıLınca sempatiksalakcinni
çoooook güzeL kokuo :icecream:
ve yumuşaacıkta yapıo :asigim:

27 yasindayim,cildim nemsiz.nar serisini tavsiye ederim.yazin da Avene Hydrance Optimale UV20.daha hafif olup uzerindeki makyaji daha iyi tuttugu icin.. :)

X