Bursalılar Sohbete Buyrun Kaynaşalım

22aralık cumartesi günü buluşma nerde olsun??

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .
ana:KK53: bende osman gazideyim:KK53: merinostan aşa sallanınca çifte havuzlardayım kız akraba çıkmayalım:KK33: yada çıkalım:KK8:

bu arada kitap diziciliği nedir:26: cahil kaldım kusura bakma:26:

oyy oyy taze gelinsin sen:nazar: ben yaşlandım yaw:44:

izmirin nesi meşhurdu sahi :nazar:güzel kızsın yanii:KK16::KK16:

bu arada yaşlarınızıda yazın arkedeşler:26:

:KK9: Ben daha öğrenemedim merinosu çifte havuzları ama yaa :44: Heykeli, kent meydanını, Tophaneyi, Atatürk caddesini filan biliyorum.
Kitap sayfalarını düzenliyorum pcde cnm.
İzmir değil İzmiTliyim ama çirkin değilim Allaha şükür :21: :KK9:
24 yaşında olcam birkaç hafta sonra inşallah.
Sen de biraz kendini anlatırsan tanışmış oluruz :KK1:

:KK9: Ben daha öğrenemedim merinosu çifte havuzları ama yaa :44: Heykeli, kent meydanını, Tophaneyi, Atatürk caddesini filan biliyorum.

24 yaşında olcam birkaç hafta sonra inşallah. derken yay burcu musun?

eşine sor tarif eder merinosu çifte havuzları canım yakınız yani sizle:))

izmit mi bilirim izmiti itmiştim güzel küçük bi yer:))

çarşıları örenmişin kadın milleti işte yeter bize oralar:)))

en başta tanıtmıştım ama 22 yaşındayım bende ocak 20de 23 olucam evliyim 4bucuk senelik evli mutlu ama çocuksuzum:KK43:( ok istiyorum rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versin hepimize...anaokulu öğretmeniyim 4 senedir öğretmenlik yapıyodum bu sene evdeyim işi bıraktım açıköğretim üniversite okuyorum şuan .. mutlu huzurlu bi yuvam var tek eksiğimiz evlat bu kadar sadece...

başka bişi gelmedi aklıma 1*60 boyum 52 kilom ve 36 ayak numaram :))):KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:almaz mıyız buyur buyur yaz bakim kütük bilgilerini mahallenin muhtarıyımda kaydedeyim hahhaaaaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hoşgeldin canımmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hoşbuldukkk canımmmm :KK37::KK37::KK37: ben bulgaristandan geldim şuanlık bursamdayımmm :KK52::KK52: 19 yaşındayım ikizler burcuyum 1.70 boyum 50 kiloyum bugday tenliyim :KK53::KK53: merkezde oturuyorum daha ne kaldı :26::26: :KK37::KK37: :KK52:

hoşbuldukkk canımmmm :KK37::KK37::KK37: ben bulgaristandan geldim şuanlık bursamdayımmm :KK52::KK52: 19 yaşındayım ikizler burcuyum 1.70 boyum 50 kiloyum bugday tenliyim :KK53::KK53: merkezde oturuyorum daha ne kaldı :26::26: :KK37::KK37: :KK52:

manken neyim misin kızım sen maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar:

bekarsın herelde ne iş yapıyoun ne den bursadasın anlat bakim:nazar::nazar:

manken neyim misin kızım sen maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar:

bekarsın herelde ne iş yapıyoun ne den bursadasın anlat bakim:nazar::nazar:

evet burdaki ajans için geldimdi bi daha gidemedim :KK9::KK31::KK51:
orda okuyordum canım psikoloji bölümü ama dondurdum anam çağırdı :KK37: şuan çalışmıyorum iş arıyorum :KK23:

hayırlı cumalar kıslar ben çıkıyım burdayken kuran okuyamıyorum görüşürüz sonra gene bayyyyyyyyyyyyy:KK16::KK16:

24 yaşında olcam birkaç hafta sonra inşallah. derken yay burcu musun?

29 Aralık, Oğlak burcuyum.

eşine sor tarif eder merinosu çifte havuzları canım yakınız yani sizle:))

izmit mi bilirim izmiti itmiştim güzel küçük bi yer:))

çarşıları örenmişin kadın milleti işte yeter bize oralar:)))

en başta tanıtmıştım ama 22 yaşındayım bende ocak 20de 23 olucam evliyim 4bucuk senelik evli mutlu ama çocuksuzum:KK43:( ok istiyorum rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versin hepimize...anaokulu öğretmeniyim 4 senedir öğretmenlik yapıyodum bu sene evdeyim işi bıraktım açıköğretim üniversite okuyorum şuan .. mutlu huzurlu bi yuvam var tek eksiğimiz evlat bu kadar sadece...

başka bişi gelmedi aklıma 1*60 boyum 52 kilom ve 36 ayak numaram :))):KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:

Tamam sorayım bakayımmm :KK1:
Daha tam öğrenemedim ya eşim pek sevmiyor çarşıda dolaşmayı görümcemin kızına doğum günü hediyesi bakarken dolaştık biraz.
Açıköğretimde hangi bölüm okuyorsunn?
Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahhhh olur üzme canını :KK16:

Son düzenleme:
29 Aralık, Oğlak burcuyum.

Tamam sorayım bakayımmm :KK1:
Daha tam öğrenemedim ya eşim pek sevmiyor çarşıda dolaşmayı görümcemin kızına doğum günü hediyesi bakarken dolaştık biraz.
Açıköğretimde hangi bölüm okuyorsunn?
Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahhhh olur üzme canını :KK16:

erkeklerin hepsi çarşıya karşı:KK9::KK9::KK9:

işletme okuyorum canım:KK37::KK37:
inşallah hepimizin hayırlı evlatları olur :KK43:

ay ne güzel yeni bursalı topiği

dur bende kendimi tanıtayım hemen
bende 5 sene önce bursaya gelin geldim ve bursayı çokkkk seviyorum
14 aylık oğlum var
osmangazi de (kent meydanına yakın sayılır) oturuyorum
26 yaşındayım (martta 27 yaşlanıyorum sanki yazarken elim zor gitti )

Son düzenleme:
X