Bursalılar Sohbete Buyrun Kaynaşalım

22aralık cumartesi günü buluşma nerde olsun??

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .
ay ne güzel yeni bursalı topiği

dur bende kendimi tanıtayım hemen
bende 5 sene önce bursaya gelin geldim ve bursayı çokkkk seviyorum
14 aylık oğlum var
osmangazi de (kent meydanına yakın sayılır) oturuyorum
26 yaşındayım (martta 27 yaşlanıyorum sanki yazarken elim zor gitti )

hoşgeldin bursamızada aramızada canım :KK16::KK16::KK16:
aferim hemen d-tanıtmışsın kendini :KK9::KK9::KK9:
bende 5 senelik evliyim ama bebiş yok benim daha :KK43:inşallah olur:KK49::KK49:
allah oğluşuna sağlık sıhat versin canım öp bizim için :KK54:ne tatlıdır o şimdi tam yeni yeni konuştuğu yürüdüğü zamanlar bayılıyorum bu dönem çocuklarına:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK54:
bende merinostayım çok yakınız o zaman seninlede:KK34:
daha gençsin merak etme:nazar::nazar::nazar:
boyunu kilonu yazmamışsın ayakkabı nonuda :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK52:<===================meraklı pakize ben:KK51::KK51::KK51:

boyunu kilonu yazmamışsın ayakkabı nonuda :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK52:<===================meraklı pakize ben:KK51::KK51::KK51:

tşk hoş bulduk
haklısın ayıp etmişim dur onlarıda ekliyeyim
boy 163 kilo 46 ayakkabı abiye 36 spor 37 böylede enteresan ayaklıyımdır hahaha

evet yakınmışız ramazanda merinos parkına çok gelmiştik evet yakınmışız

evet oğlum maşallah dünya tatlısı ama inan bi o kadar da yaramaz
bizimki biraz hamgötlü söylemesi ayıp henüz yürüme gibi mişey gündeminde yok beyfendinin
ben emekleyerekde istedğim yere gidiyorum ne gerek var düşüp kalkmalara diyor sanırım

İnşallah seninde vakti zamanı ne zamansa haırlısıyla nur topu gibi sağlılı bi meleğin olur
inan çok güzel bi duygu Allahım isteyen herkeze yaşatır bu duyguyu İNŞALLAHHHH (aminnnnnnnnnnn)

tşk hoş bulduk
haklısın ayıp etmişim dur onlarıda ekliyeyim
boy 163 kilo 46 ayakkabı abiye 36 spor 37 böylede enteresan ayaklıyımdır hahaha

evet yakınmışız ramazanda merinos parkına çok gelmiştik evet yakınmışız

evet oğlum maşallah dünya tatlısı ama inan bi o kadar da yaramaz
bizimki biraz hamgötlü söylemesi ayıp henüz yürüme gibi mişey gündeminde yok beyfendinin
ben emekleyerekde istedğim yere gidiyorum ne gerek var düşüp kalkmalara diyor sanırım

İnşallah seninde vakti zamanı ne zamansa haırlısıyla nur topu gibi sağlılı bi meleğin olur
inan çok güzel bi duygu Allahım isteyen herkeze yaşatır bu duyguyu İNŞALLAHHHH (aminnnnnnnnnnn)

erkekler öle olur canım takma erkekler geç yürür konuşur çoğu zamanla otur dersin oturmaz koşturur durur :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kız 46 kilo mu olur muş çöp müşün sen cin ali duydumda sen cin kızsın galiba ye acuk 46 kilo annne mi olur:KK52::KK52::KK52:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK49::KK19:

hehhe üstüme alındım iyiyim valla sen nasılsın bakalım mankenimiz:KK1::KK9::KK9::KK9:

ayyy canım hepiniz eminim çok güzeldir yürekleriniz yeter :KK16: anlaşılıyo insanın konuşmasından pozitifliğinden :KK34::KK31::KK31:
bende iyiyim kızlarla bi gezenti olalım dedik süslenip püslenip altıparmağı salladık :) sonrada hünkara gittik ben saçlarımı kaynakla uzatıcam fiyaf falan öğrendik :KK31:

ayyy canım hepiniz eminim çok güzeldir yürekleriniz yeter :KK16: anlaşılıyo insanın konuşmasından pozitifliğinden :KK34::KK31::KK31:
bende iyiyim kızlarla bi gezenti olalım dedik süslenip püslenip altıparmağı salladık :) sonrada hünkara gittik ben saçlarımı kaynakla uzatıcam fiyaf falan öğrendik :KK31:

süslü seni yakılşır güzelim at havanı altıparmaklarda sen :KK23::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

erkekler öle olur canım takma erkekler geç yürür konuşur çoğu zamanla otur dersin oturmaz koşturur durur :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kız 46 kilo mu olur muş çöp müşün sen cin ali duydumda sen cin kızsın galiba ye acuk 46 kilo annne mi olur:KK52::KK52::KK52:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK49::KK19:

haha bu benim ii halim emzirmeyi bırakınca (1yaşında) biraz aldım daha önce 43 filandım sanırım oğlan emdi bitirdi beni yeni yeni kendime geliyorum

haklısın canım zaten erkeklerin küçüğü büyüğü aynı dikbaşlı :)))

bize de karşı komşu göndermiş aşure Allah kabul etsin eşimde bende bayılırız ohhh seviyorum bu ayı ya :)))

saça kaynak: hmm güzelmiş nasıl rahat oluyormu ki, gezin bacım siz biz ev bekleriz sizin yerinizede :)

Bursalı hanımlar pek sakin sanki pek gelen giden yok sanki sanki

bize de karşı komşu göndermiş aşure Allah kabul etsin eşimde bende bayılırız ohhh seviyorum bu ayı ya :)))

saça kaynak: hmm güzelmiş nasıl rahat oluyormu ki, gezin bacım siz biz ev bekleriz sizin yerinizede :)

aynen sanki sanki:KK23::KK23::KK23::KK23::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

valla çok kötü fiyatlar çıkardılar kafam karıştı :26::44: ama hala düşünüyorum en azından saçım uzayıncaya kadar canım :KK31: tabi biz bekarlar gezelim:KK52::KK52:

günaydın kızlar

canım ya o kadar çok fiyat çıkardılarsa boşver ya kısa saçda ayrı bi güzel uzayasıya tadını çıkar bence hem paran kış günü sıcacık dursun cebinde hihihihihi
bekarken bol bol gezin canım evlenince ne kadar da olsa eskisi kadar olmuyor tadı çıkmıyor eskisi kadar

günaydın kızlar

canım ya o kadar çok fiyat çıkardılarsa boşver ya kısa saçda ayrı bi güzel uzayasıya tadını çıkar bence hem paran kış günü sıcacık dursun cebinde hihihihihi
bekarken bol bol gezin canım evlenince ne kadar da olsa eskisi kadar olmuyor tadı çıkmıyor eskisi kadar

ya öyle tabi canım ama saçlarım şuan bal köpüğü bide bugün tekrar kestirdim açıcı yüzünden avatardaki saçlarımı kısacık kestirmek zorunda kaldım :KK14: :KK5: gittiler yani alışamadımda :KK53:
bende napim kendime uğraş buldum :KK23::KK23: doğru söylüyosun ya insan bekarken ne yapıyosa yanına kâr kalıyo :) :21::21::21::21::21:

ya öyle tabi canım ama saçlarım şuan bal köpüğü bide bugün tekrar kestirdim açıcı yüzünden avatardaki saçlarımı kısacık kestirmek zorunda kaldım :KK14: :KK5: gittiler yani alışamadımda :KK53:
bende napim kendime uğraş buldum :KK23::KK23: doğru söylüyosun ya insan bekarken ne yapıyosa yanına kâr kalıyo :) :21::21::21::21::21:

:KK19::KK19::KK19::KK19:yyooobekarlık sultanlık değildi benim için......:KK36::KK36::KK36: ben evlenince rahat ettim valla:KK30::KK30:

annem hiçbiyere salmazdı:KK20::KK20::KK20::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

kocikimle geziyoz böle öçok daha güzel ve sağolsun sıkmıyo artık yeni evlendimizde acuk salmıyodu ama annemde salmadı için bana tuhaf gelmiyodu şimdi 5 sene oldu artık nere gittimi nabtımı bildiği için rahatız hiç sorun olmuyo aşkımla:KK16::KK16::KK16::KK16:

17inde evlenince sevgilinle aynı evde kalıyomuşun gb oluyo yani ben hala öle hissdiyorum :KK34::KK17::KK16:

selam bursanın güzel hatunları,,
bende bursalıyım 2 erkek annesi bir hatunum işte,
yaşı boşverin kendimi yaşlı hissettim:)

X