Maske Tarifleri Buz ile Ucuk Tedavisi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
bu denilenleri ben deli gibi uyguladim zamaninda sonuc sifir
dudaklarimda ayni anda 5 tane ucugu onlar gectikten sonra 2 tane daha ucugu gordukten sonra ilac kullanmaktan baska biseyin etkisi olmadigina kesinlikle kanaat getirdim..
duzenli uyku stres az duzenli yemek olayi ucugun cikma skligini azaltiyor.
sanildiginin aksine mikrop da degil `virus` tur ucuk.
bi kere bulastiktan sonra bulundugu yerde kalir vucudunuzun zayif oldugu zamanlarda hemen portleyebilir.
ilk hissettiginiz andan itibaren ilac surmek etkili..
bir de artik ici su dolu kabarciklardan kuru kabuklara donus yapmissa ucuklar ucuk kremi degilde sari merhem gibi kabugu iyilestirebilecek merhemler surmek etki ediyor.
bu donemde vitamin almak da etkli baya...
kendimi bildim bileli cok ucugum cikar malsef.. uzman oldum artik..

evet..uçuğum ve ben netten çare arıyoruz :KK43:
abreva diye çok etkili bir krem varmış :KK43:
duyanınız veya kullananınız var mı?
bu ay 3. uçuğum çıkıyor :KK43:
yeter artık :KK43: deminden beri elimde buz :KK43: bişiye yaramayacak sanırım.. merhemde sürdüm ama sabaha şişecek kesin öyle gibi duruyor :KK43: yıllardır çıkınca adımları hakkında uzman oluyorsunuz artık ama hala bir çözüm bulmuş değilim ... en az 5 gün geçmeyecek yine...

Kızlar üzülmeyin size bir formul vericem ucuk kısa sürede gecicek...
ayrıca dediğinizgibi uçuk virüs ve vücuda bir kere girince vücüdun hasta ve zayıf dönemlerinde hemen cıkıveriyor.Doktor bunun için bana vitamin vermişti.Faydasını da gördüm...
Ama cıkınca hemen moralinizi bozmayın cıkmaya basladıgını hissettiğinizde hemen 1 diş sarımsagı soyun yıkayın ortada keserek sarımsagı ucugunuzun oldugu yere sürün yani suyunu...
Daha sonra (sarımsak antibiyotiktir biliosunuz) ucugunuzun kısa sürede gectiğini görüceksiniz. Ben böyle yapıorumm.Umarım faydalı olur.Öle kötü de kokmuyor.Evde iken uygulayabilirsiniz.Ben tatilde bile yaptım:)

tüm balayımı mahfetti bu uçuk illeti...
akrovir mi ne öyle bir ilaç verdi oktor ama. öneli 15 gün oldu kendi geçti izi kaldı...

o kadar çok uçuk çıkar dudağimda baş edemiyorum denemedğim krem kalmadı artık..ama bu buz olayını duymamıştım tavsiyen için teşekkürler denicem =)

bizde uçuğumla size yazıyoruz şu an aseton denedim ama daha kötü oldu idyebilirim şimdi doğru eczaneye:KK43:((

kızlar dudağınızda uçuk mu çıktı? endişelenmeyin bir parça buzu alıp hemen uçuğun üzerine bastırın. sonuç harika :teytey:

Biz de eşimle bu yöntemi uyguluyoruz. Gerçi bende uçuk çıkmıyo ama, eşimin dudağı kaşınmaya ve karıncalanmaya başladığı an,birkaç dakika buz bekletiyoruz üzerinde. Şimdiye kadar bu yöntemi uygulayıp sonuçsuz kaldığımız olmadı. Hatta uçuk yeni çıkmışsa bile köreltiyor. Daha çabuk iyileşmesine sebep oluyor. :hooray:

buz ile uçuk tedavisini ilk defa duydum. çıkarsa uygularım. tabi inş. çıkmaz:)

uçuk tedavisi 3 günde kesin çözüm.İMEX krem.hem kurutuyor, hem kaşıntıyı alıyor hem görüntüyü gizliyor.daha ne olsun demi.test ettim onayladım hayırlı olsun

aynen ya bende çok çektim bu uçuktan ama bu buz gerçekten işe yarıyor ve çıkacağını hisettiğim zaman buz tutuyorum şubattan beri hiç çıkmıyor :) çok teşekkürler

benimde dudaklarımda sürekli uçuk çıkardı ve 5-6 tane birden yemek yiyemezdim bi gün dişçim zovirax diye bi krem önerdi minik bi tüpün içinde satılıyo ..
mucize gibi kızlar çıkarken veya hemen çıktığında sürüyorum hemen iyileşiyo tavsiye ederm ...

dun sbh uyandığımda hemen fark ettim tahta kaşık bastım ama bnamısın demedi bu sabh bir uyandımmm butun üst dudağımı iç kıısmıda uçuk olmuşş ve çok canım yanıoo bende hiç bir krem işe yaramıo :KK43: sanki dudağın ortasında silikon yaptırmışımmmm :KK43: bildiğiniz çabuk geçiren bir yöntem var mı

Bende uyandığımda yüzümü yıkadım silerken farkettim uçuk çıkmış.Fakat öyle iyice kabarık değil hafif bi kırmızılık vardı.Evde buz yoktu ellerimi dezenfekte ettim iyice ardından küçük parmaklarıma vazelin sürdüm.Bakalım geçen sene de çıkmıştı nasıl geçti bilmiyorum ama vazelini ilk kez denedim sonucu paylaşırım sizinle...:emir_bebek:

Bende uyandığımda yüzümü yıkadım silerken farkettim uçuk çıkmış.Fakat öyle iyice kabarık değil hafif bi kırmızılık vardı.Evde buz yoktu ellerimi dezenfekte ettim iyice ardından küçük parmaklarıma vazelin sürdüm.Bakalım geçen sene de çıkmıştı nasıl geçti bilmiyorum ama vazelini ilk kez denedim sonucu paylaşırım sizinle...:emir_bebek:

Vazelin katiyyen sürmeyin kızlar!!!Benim ilk başta küçük bişeydi belli bile olmuyodu 1 gün geçtikten sonra kocaman olsu dudagımın yarısı şişti.Eczaneye gittim vazelini sürerken dağılmış hem yağlı oldugu için zor da olmamış dedi.Krem verdi (VECTAVİR) onu kullanıyorum şişliği hafiften iniyo ve uçuğum azalmaya başladı.2 saatte bir kullanıyorum ucugu temizleyerek. :sm_cool: :dance: hihoyyyt :teytey:

Bugün benim uçuğumun ilk günü. yanıbaşımda vectavir, arada yeniliyorum. Bakalım kaç günü bulacak iyileşmesi...:gitme:

Benim de dudağımda uçuk çıkar, hatta şimdi birlikte yazıyoruz. Sabah uyandım, dudağımda kızarıklık...İhmal ettim, krem falan sürmedim. Daha önceki yıllarda zovirax kullandım, asiviral kullandım. Ama öyle hızlı bi tedavi olmadı benim için.. Şimdi önerileriniz üzerine dudağıma buz koydum, birazdan da sarmısak koyacağım. Eşimi aradım, eczaneden bi uçuk kremi alacak, bakalım hangi kremle gelecek? Gelişmeleri bildiririm..

Benim de dudağımda uçuk çıkar, hatta şimdi birlikte yazıyoruz. Sabah uyandım, dudağımda kızarıklık...İhmal ettim, krem falan sürmedim. Daha önceki yıllarda zovirax kullandım, asiviral kullandım. Ama öyle hızlı bi tedavi olmadı benim için.. Şimdi önerileriniz üzerine dudağıma buz koydum, birazdan da sarmısak koyacağım. Eşimi aradım, eczaneden bi uçuk kremi alacak, bakalım hangi kremle gelecek? Gelişmeleri bildiririm..

Yukarıda açıkladığım gibi buz ve sarmısak sonrasında zovirax sürdüm ve uçuğum şişme, tüm dudağı kurutma gibi aşamalara uğramadan geçmek üzere, ancak hemen yanında aft çıktı, şimdi kenakort kullanmaya başladım.
Özellikle buz komprsinden sonra o bölgedeki şişlik kayboldu, mutlaka sarmısak da faydalı olmuştur.

Günaydın kızlaaar
size bu sabah 11 sularında tanıştığım ve 12:20 sularında vedalaştığım uçuğumla ilgili yazıyorum :KK1:
uyandım dudak üstümde burun deliği altında yuvarlak bi kızarıklık gördüm kaşınıyordu önce sivilce sandım ama dikkatli baktım uçuktu.
hemen ecza dolabındaki vectavir adlı mucize uçuk ilacımdan sürdüm (zovirax la eşdeğer) kahvaltımı yaptım sonra sildim kremi zaten uçuğun üstünde oluşan beyaz noktalar gitmişti 2 tane buz parçası aldım üstüne eriyene kadar tuttum ikisinide dudağım uyuştu artık :KK70: buzu çektiğimde sadece buzdan dolayı oluşan kızarıklık kalmıştı üstüne hemen tekrar vectavir sürdüm şuan bekliyorum 3-4 gibi evden çıkarken sileceğim. çok sevindim ya böyle hemen geçmesine uzun zamandır çıkmıyordu kerata :KK39:
buz ve vectavir tedavisini şiddetle öneririm. benim gördüğüm en iyi uçuk ilacıdır vectavir, asiviral falanda kullandım ben fayda etmedi en etkilisi budur test edildi onayladı :KK68:

X