Çağrı merkezinde çalışan var mı??

arkadaşlar ben de bugün bir bankanın çağrı merkezi birimi için sınavlarına girdim.saat 8de aradılar sınavı kazanmışım mülakata çağırdılar.bu hafta içi ful sınav yapacaklarmış.bankaların eleman alımı yoğun buaralar.hepsine cv bırakın derim...

Telefon Bankacılığında 2 yıl çalışmış biri olarak söylüyorumki, her işi yapın ama çağrı merkezine girmeyin. Elbetteki çalışmak zorunda olabilirsiniz ama şu anki aklım olsaydı ( yanlıs anlasılmasın ) garsonluk yapar, bulasık yıkar gene bu işe girmezdim. Çok büyük umutlarla başlıyorsunuz hep kariyet umutları vs. ama bi süre sonra görüyorsunuzki bi yerlere gelmek için ya bişiler yasıcaksın ya da tabiri caizse yalakalık yapıcaksın. Müşteriler sinirli olur küfür eder bela okurlar sen o durumda satıs yapmaya calısırsın, molaya yogunluk var der cıkarmazlar, üc kurus parayı burnundan getirirler daha say say bitmez. iki sene içinde baş ağrıları, anlamsız ağlamalar, sinirlilik, asırı uyuma, mutsuzluk vs. sonrasnda cv imde x bankasında calıstım demek ve vay be iki sne nasıl dayandın diye tebrikler..
iyi düşünün diyorum.. gercekten cok iyi düşünün......

arkadaşlar ben şuan bankada değil ama bir çağrı merkezi şirketinde çalışıyorum.işe başlayalı henüz 1 hafta oldu.ve ses tonum inanılmaz değişti.ses kısıklığı yaşıyorum.satış yapıyorum.ve satış yapmak gerçekten çok zor.çalıştığınız ortamdaki arkadaşlarınız iyiyse yine bir nebze dayanabilirsiniz.umudunuzu kırmak istemem ama müşterilerle uğraşamam telefonda konuşmak bana göre değil diyorsanız denemek için bile çağrı merkezini seçmeyin derim...biraz hırs yapmadan ve sevmeden yapılacak bir iş gerçekten değilmiş...hergün biraz daha zorlanır oldum ve artık eve gelince tek kelime konuşmuyorum sırf sesim dinlensin diye...yakında kağıda yazarak anlatıcam derdimi:)))

yarın simtec e görüşmeye gidecem
ben başvuru yapmadım onlar kariyerden ulaşmışlar cv me
evime çok yakın, görüşmekte fayda var

turkcel musterı hızmetlerınde baslıcm ılk 20 gun egıtım surecım var :-) pzrtsı baslıorum:KK70:

Hayırlı olsun canım bende Turkcell m.h de çalıştım global bilgi'de 1 yıl
çok memnundum orda,servisi,yemeği,saat ücretliydi gerçi maaş olayı
Halkalı lokasyonuydu şimdi ümraniye'ye taşındı
vardiyalıydım,evlendiğim için bırakmak zorunda kaldım
akbank gişeye geçmiştim,tam kriz dönemiydi geçmez olaydım
bazen çok arıyorum global'i

arkadaş ortamı da süperdir...

yaa arkadaslar bende telekomun cagrı merkezinde işe baslıyorum salı gunu maası 950tl sigorta prim ve yemek kartı veriyolar umarım iyi olur benim iiçin yaa
Butun iş arayan arkadslara bol sans diliyorum

yaa arkadaslar bende telekomun cagrı merkezinde işe baslıyorum salı gunu maası 950tl sigorta prim ve yemek kartı veriyolar umarım iyi olur benim iiçin yaa

ya oraya ne olarak girdin ise mezunumu nasıl başvuruda bulundun bende oraya girmek istiyorum sitesine baktım ama açılmıyo nasıl başvuruda bulundun buarada hayırlı uğurlu olun için çok sevindim adına

arkadaşlar ben yarın koçak yayıncılıkta işe başlıyorum kariyer.netten başvurmuştum görüşmeye felan gittim yarın çağırdılar bakalım işin altından kalkabilecekmiyim

Son düzenleme:
merhaba kızlar. Ben de yeni mezunum. çağrı merkezi ve birkaç farklı sektörlere cv göndermiştim. bikaç çağrı merkezinden geri gönüş oldu. Chase call ve global bilgiden fakat deneyimim yoktu ozaman mülakata çağırılmadım. Win Bilgi iletişim den mülakata çağırıldım Şişli'de. yapabileceğime ikna ettim fakat başlayınca durum biraz değişti. Ben müşteri temsilciliği yani inbound çağrı için başvurmuştum fakat beni anketör olarak çalıştırdılar ve part time dı. yani yoğun bir anket projesi oldugunda çağırdılar günlük 35 tl alıyordum. fakat hem iş düzensiz hem de parası parça parçaydı. Ve sigorta da yok tabii. Tek kazancım deneyim edinmem oldu ve insanları arayıp anket yapmaya ikna etmek oldukca zor bir iş. 9 saatte en fazla 10 anket yapabiliyordum düşünün yani. Şuan Cmc çağrı merkezinden mülakata çağırıldım taksimde Adk insan kaynaklarıyla görüşeceğim. İnşallah hayırlı olur bu. Size de başarılar dilerim.

selam arkadaşlar,

beni de az önce cmc de aradılar yarın mecidiyeköy de mülakata giricem daha önce bu şirkette
çalışmış olan arkdaşlarım bana biraz bilgi verebilir mi? çalışma saatleri nasıl sosyal haklar bayram izinleri vs
nasıl? benim kasımda düğünüm var evleniyorum eğer bekar olsaydım hiç düşünmeden kabul ederdim
ama evli olunca eşime ve evime de zaman ayırmam gerek nasıl olucak bilmiyorum lütfen cevap verin
bilginize ihtiyacım var :KK34:

.

arkadaşlar ben yarın koçak yayıncılıkta işe başlıyorum kariyer.netten başvurmuştum görüşmeye felan gittim yarın çağırdılar bakalım işin altından kalkabilecekmiyim

merhaba;
nasıl işe başladınızmı?sosyal haklar ve maaşla ilgili bilgi verebillrmisiniz?

merhaba sizdende iş ile ilgili bilgi alabilirmiyim acaba? nasılmemnunmusunu? çalışma saatleriniz nasıl ?vardiye sizdede varmı acaba?bilgi verirseniz cok sevinirim. teşekkurler.

Merhaba arkadaşlar uzun süredir iş arıyorum ve son umut çağrı merkezlerine başvurdum
Bu gün beni ChaseCall A.Ş. dan aradılar müşteri temsilciliği için, nasıldır sizce bilgisi olan varsa anlatabilirse cok memnun olurum..

Simens in çağrı merkezinden 2 gün evvel kızıma iş teklifinde bulundular.1200 teklif ettiler fakat nişanlısının turizm şirketi olduğu için turizm sektöründe çalışmasının iyi olacağını düşündü kabul etmedi.İş olanakları ve kariyer açısından çok iyi bir şirket.09İLE 18.00 Saatleri arasında vardiya yok,servis var,ssk ve yemek mevcut yalnız 15 gün eğitimi var kartalda ve bu eğitim sonunda sertifika alınıyor.Tek takıldığımız husus 6 ay sözleşmeli çalışıyorsun 6 ay dolmadan bırakırsan 1400 tl tazminat ödüyorsun,bunun sebebi de alınan sertifikanın bedelinin 1400 tl olması şeklinde açıklıyorlar.Kızım YKM,UPS,GİBİ Şirketlerde satış temsilcisi olarak çalıştı anlayacağınız tecrübeli ve satış işini seviyor,tecrübeli olduğunuza yada bu işi yapabileceğinize inandırabilirseniz şartları çok uygun.Hepinize hayırlı olsun inşallah...

benide mülakata çağırdılar 2 hafta sonra döneceklerini söylediler halen beklemekteyim:KK43:

X