Calgon

bende kullanmıyorum,sonuçta kireçlenme olsa bulaşık makinasının reziztansında da olacak oda aynı suyla çalışıyo yani..geçende mail gelmişti bana bir yıllık calgon kullanımına eşit 4 kez makinanın reziztansı değişiyomuş tamamen ticari....

en calgon kullanıyorum ama bunu duyunca vzgeçtim kullanmaktan:))

bende calgon kullanmıyorum çünkü çok pahalı... Ankara Sodamatik kullanıyorum sudaki kireci önlüyor... çok basit bir testi var diğer sodamatiklere baktım yine aynı testle sudaki kireci önlemedi yani... Hem calgondan ucuz hem kaliteli ankarasodamatik kullanıyorum. Makinem 4 yılık şimdilik bişey yok olacağınıda sanmıyorum.

bende 7yıldır bir kutu calgon kullandım o kadar hiç bişey kullanmadım ama son zamanlarda sıkarken sesi yükseliyor amaaan napım bundan sonrada kullanmayı düşünmüyom küçücük kutu çok pahalı ve hemen bitiyo 1 ay dayanmıyo

Arkadaşlar kuzenim senelerdir calgon kullanılır.
Ama rezistansı kireç kaplanmış ve serviste değişim yapıldı.
Toplam masrafının 30 lira olduğunu söyledi.
12 senedir calgona verdiğim paraya yazık dedi.
Bilginize:KK1:

Yeni geldi tamirden.İçi bütün kireç kaplamış.Kullan diyor.1,5 kg lık paket aldım 20 lira.Bizde sık çamaşır yıkanır.Ne kadar gider bilmiyorum.Başka bir şikayetle yollamıştım makineyi tamire gevşene ama çıkmayan kireçler dökülebilir dedi.Çamaşırı yıkadıkdan sonra açtım hakikaten 1 avuıç daha nerdeyse kireç dökülmüşdü.
Bu arada tamirine 150 lira verdim 1 senelik calgonmu yoksa tamir ücretimi hangisi hesaplı bilmiyorum:KK70:

Son düzenleme:
1.5 kilosunu 12 liraya aldık . ama toplasan 3lü paketi 1 kilo 100 gram gibi :KK61:
bizde de sık çamaşır yıkanıyor. annem bana kızmasına rağmen kendi bol buldumu deterjanı basar.
ben sadece beyazlara koyuyorum .makine eski olduğundan mıdır nedir etki etmedi gibi.
calgon koyup yüksek ısıda , boş çalıştırmak istiyorum bir gün , annemden korkuyorum :18:

Son düzenleme:
kulanıyorum ben calgonu ama her seferinde deill 3 sefer çalışıyos amakinem ilk inde koyarım yıkarım okadar

X