çamaşır makinası hakk.

Leke çıkarıcı sıkıp öyle atın makinaya. 4 yaşında oğlum sürekli yemek döküyor üzerine. Salçalı yemek lekeleri zor çıkıyor çünkü kendim yapıyorum salçaları kırmızı biberden, vanishin leke çıkarıcısını kullanıyorum lekeye önce. Hiçbir kıyafetimde leke kalmıyor artık. Bu arada sıvı deterjan da toz da kullanıyorum ben.

Şunu da söyleyeyim, kısa programlar çamaşırları güzel yıkamıyor. Sürekli kısa program kullanıyorsanız uyarayım dedim.
genelde sentetiklerde yıkıyorum sürekli 2 saat sürüyor kısa programı genelde sadece ter kokusu olan kıyafetlerde tercih ediyoruz

Piyasada çok ürün var. Ben domestos'tan memnunum. İyi bir yatırım.

Bir de bazen dışarıda lekelenince içine fazla işeyebiliyor yıkayana kadar. Leke kalemleri ve leke mendilleri var. Ben üstüme başıma çok döken bir insan olduğum için çantamda taşıyorum. Eve gelip makinaya atana kadar içine işlemiyor en azından.

ahahah gaza geldim az evvel aldım 115 tl miş yanında ıslak mendil vardı

Eve yakın yerde Rossman varsa iptal et aldığını komşum :KK70:
Aradaki fiyat farkı çok dgnjdf

bkz;

rr.jpg

Piyasada çok ürün var. Ben domestos'tan memnunum. İyi bir yatırım.

Bir de bazen dışarıda lekelenince içine fazla işeyebiliyor yıkayana kadar. Leke kalemleri ve leke mendilleri var. Ben üstüme başıma çok döken bir insan olduğum için çantamda taşıyorum. Eve gelip makinaya atana kadar içine işlemiyor en azından.
leke kalemini hiç duymamıştım aslında hiç üzerime döken biri değilim yeni kıyafet aldım ya illa kursağımda kalacak heves

ahahaha canım ya benim için araştırmış :) rosman yakınımda hiç yok avm de vardı optimum da oda bana bayağı uzak

Getir çarşı'da rossmann var eğer acilse durumunuz. Sizin semtinize de getiriyor mu bir bakın isterseniz.

Yağlı yemekler kumaşa işliyor anında çıkarıp soğuk suya basmazsanız da maalesef zor çıkıyor. Çıkaramayacak durumda iseniz limonsuz bulaşık deterjanı damlatıp öyle bekleyin herhangi bir şey yapmadan da makinanıza atın.
üzerime yemek dökülmüştü onun lekesi

Lekenin üzerine leke çıkarıcıyı dökün. Leke çıkarıcınız yoksa deterjanınızı dökebilirsiniz. Makinede bazı lekeler çıkmayınca ben çareyi leke çıkarıcı döküp elimle çitilemede buldum.

Protein ve yağ içerikli lekelere, makineye koymadan once beyaz sabun veya bulaşık deterjanı ile hafifçe citileme yeterli oluyor. 😉

X