Çarpık Bacaklı mısınız?

cnm resim koyarsan sana söyleyebilirmiyim bacak konusunda uzman oldum artık bu arada ben bu ayın 11 de bursada yaptırdım bacaklarımı yag transferı yaptırdım boşluga süper oldu resim koyarım bi ara banada fikir sölersiniz

tatlım acaba tedavi öncesi ve sonrası fotograflarını koyabilirmisin??kaydirigubbakcemile5

merhaba leydi, bacaklarını bülent beyde yaptırmışsın, nasıl memnunmusun yağlar eridimi? diğer doktorlara kıyasla onumu tavsiye edersin?

aynen katılıyorum size arkadaşlar.. çarpık çırpı bacaklılara tabii.. :)
anacım siz bendeki bacakları görseniz warya anooooowwww halinize şükredersiniz.. benim dizden aşağısı var ya.. hani biri yazmış gülmekten de koptum zaten biri anyaya biri konyaya diye.. aynen bacım aynen... yok benim gibi çarpığı arkadaş.. yalnız işin de ilginç bi yanı var ben deli gibi özellikle yazın MİNİ ETEK giyiyorum.. hem de hiç çıkarmamak üzere.. ama ama ama asla ve kat'a dizde etek giyemiyorum ki aşırı özenirim bööle etek ceket takımlara filan hani oluyo ya Journey'de filan katalog resimlerine filan iç çeke çeke bakıyorum ama napiim arkadaş annemin acayip sütun gibi bacakları var ama ben 3-4 yaşlarımda d vitamini eksikliğinden raşitizim geçirmişim .. kimse de anlamamış, benim orda işte kemiklerim gelişmek üzereyken yanlış kaynamış.. şu an 25 yaşındayım boy pos süperim yüzümde güzel allaha şükür.. zaten annem der bi de bacaklarını tuttursaymışız kainat güzeli olurdun diye :)) ( kuzguna yavrusu anka görünürmüş durumu var , farkındayım, çaktırmayın : P ) ama yok işte sol ayak bileğimden itibaren dışarıya doğru gidiyo bööle bi de oturuş pozisyonunda dizlerimin yanlarında aha bööle kocaman ceviz kadar kemik çıkıyo yusyuvarlak.. yani içler acısı .. yine de bekarken hep mini etekli ve şortluyken tavlamışımdır milleti, özgüvenin olsun boşver, gerisi hava civa diyorum kendime.. zaten evlendim de artık amaaaaaaannnnnn alan almış satan satmış :)
yalnız şu içlerini doldurtma işi iyi bişeye benziyo..
yaptırsam miküne -tatlicadiarzu-

mrblar uzun bir aradan sonra geri döndüm fakat yazılarınızı yeni gördüm resim isteyen arkadaşlardan özür diliyorum bazı sorunlardan dolayı resimlerim doktorlarımda kaldı hala isteyip elime geçmedi eger bu sorun ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bacak dolgusu die bir forum var ben ve çok arkadaşımız orda fikir alışverişinde bulunabiliyoruz bu durumdan kurtulmak isteyen cogu arkadaşımızda amelıyat oldu bacak dolgusu forumundan bakabilirsiniz foto ekleyenlerde oldu belki sizede fikir olur sevgilerle....

skinny jean lern bacağın şeklini bozma ihtimali var mı acaba ya sanki son bi kaç yıldır bacaklarım bi çarpıklaşmaya başladı gbi gelio bana

ya benim de bacaklarım kalın özellikle diz kemiğim ve yağ çıkıntısıyla karışık kemik çıkıntısı var acaip kalın normalde çarpık değil sadece diz çıkıntısı mahvediyo tayt giyemiyorm hep diz altı giyiyorm en fazla dar paça da giyemiyorum yaa yürürken kendimi uzaylı gibi hissediyorm kasılmalarımdan ötürü :KK43:( bu ameliyatları olan varsa bana özelden mesaj atabilirler mi bilgi almam lazım :) :KK3:

çaresiz mi bu dert :KK43:
niye milletin sütun gibi bacakları var ama bu haksızlık :KK43: gerçi bacaksız olanlar da var allahıma bin şükür sağlıklı bacaklarım var :KK43:

ya bence öz güven meselesi kesinlikle.esra eroldan çarpığı var mı Allah aşkına ama kız her daim mini etek giyiyor.helal olsun takmıyor,ne istese onu giyiyor.üzerinize afiyet benim bacaklarda biraz çarpuk arkadaşlar.:86:ama esradan özendim ben de giyecem dedim tatilde hep mini etekle gezdim.valla erkekler bayıla bayıla bakıyordu.erkek milleti öyle inç minç hesabı yapmıyor.açıkta bi şi olsun yeter:KK53:
hatta Ankarada da giymeye karar verdim hemi de kış günü.çektim mini etek file çorap bi de çizme.tüm dikkatler bende.o gün özgüven tavan yaptı bende.:KK4:

öyle milyarlar harcayıp,üstüne çile çekip,bir de ameliyat riskine girmeye ne gerek var?zaten çoğulukla pantolon takılıyoruz.benden tavsiye canınız isteyince de çekin minileri.inanın kötü tepkiler almayacaksınız.:KK61:

ya bence öz güven meselesi kesinlikle.esra eroldan çarpığı var mı Allah aşkına ama kız her daim mini etek giyiyor.helal olsun takmıyor,ne istese onu giyiyor.üzerinize afiyet benim bacaklarda biraz çarpuk arkadaşlar.:86:ama esradan özendim ben de giyecem dedim tatilde hep mini etekle gezdim.valla erkekler bayıla bayıla bakıyordu.erkek milleti öyle inç minç hesabı yapmıyor.açıkta bi şi olsun yeter:KK53:
hatta Ankarada da giymeye karar verdim hemi de kış günü.çektim mini etek file çorap bi de çizme.tüm dikkatler bende.o gün özgüven tavan yaptı bende.:KK4:

öyle milyarlar harcayıp,üstüne çile çekip,bir de ameliyat riskine girmeye ne gerek var?zaten çoğulukla pantolon takılıyoruz.benden tavsiye canınız isteyince de çekin minileri.inanın kötü tepkiler almayacaksınız.:KK61:

her kelimene katılıyorum:KK53:

haha erkek için bacak olsun da ne olursa olsun :KK60: ama ben bir başkası için değil kendim için güzel olsun isterim...Ama dediğinde doğru çok abartıyoruz çok da takmamak lazım çok :KK52:

akıllıbıdık al benden de o kadar! bnm de biraz kalın bacaklarım, ki 50 kilo bile olsam gitmiyor o bölgeler ve çok şekilli değil hiç mini giymedim ta ki 25 yaşıma kadar. bi gün yeter uleyyynn dedim çektim minimi çizmemi valla oldu mu oldu :KK1: bizim kızlar da pek beğendi hatta bazısı "bacakların da birazcık kalın olmuş olsun ne olacak çok minyonsun zaten böyle daha kadınsı oluyorsun" dedi. o kadar sene boşa takıntı yapmışım.

ya bişe dicem smdi bn boyle okynca kndmde süphe ettm.bilmyrum zayıflıktanmı ama yanyana koyunca dizimin altı biraz bosluk 2 3 cm.kadar..birbrne yapısmıyo bacagım oyle..?

X