Ceydanın Günlüğü

ben bugun az yedım karnım da cok ac ama salata yaparım heralte aksam ıcın yogurt corbası vrdı ama o kesmes en ıyısı bol salata yemek onu ıptal edımm 10 dk dans ettım 50 de mekık yatana kadar 500 mekık yapıcam
bır an oncede bu dıyete baslıcam arkadas arıyorum yanıma aranızada varmı cesaretı olan :KK70::KK70::d cesur hıssettım kendımı :KK70:

1. gün: Sadece haşlanmış patates yiyeceksiniz. Sabah, öğlen, akşam. Başka bir şey yok. Ama istediğiniz kadar, kusana kadar yiyebilirsiniz. PATATESLERE BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR.

2. gün: Yalnızca sebze. Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz. Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler... BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR.[/COLOR][/B][/COLOR]Sabahtan itibaren HANGı SEBZELERLE BAŞLIYORSANIZ ONUNLA DEVAM EDıYORSUNUZ. ıSTERSENıZ 40 CEŞıT SEBZE YıYEBıLıRSıNıZ. AMA BU SEBZELERıN SABAH Kı TABAĞINIZDA OLMASI GEREKıYOR.YANı GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ.

3. gün: Bugün et günü. Yine sabahtan başlayarak haşlanmış, ızgara ne çeşit olursa olsun, yağsız et. Yağsız ton balığı, ızgara balık, tavuk...GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ.BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR

4. gün: meyve günü. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür YAŞ meyveyi ( MUZ HARıÇ) tüketin.GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ

5. gün: Yalnızca yumurta. BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYORYada yağsız diyet süt veya yoğurt. seçim sizin....B]GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ[/B][/COLOR]

6. ve 7. günler bu diyetin bayramları yani dinlenme günleri, istediğinizi, özlediğinizi yiyebilirsiniz. Ama ölçülü davranmak ve ölçülü yemek gerekiyor. fazlaya kaçarsanız 5 kilonun 2 sini alıyorsunuz...

Hafta başında yine aynı sırayla diyeti uygulamaya başlayabilirsiniz.

Şekersiz açık çay, kahve, yeşil çay her daim serbest.

ben bugun az yedım karnım da cok ac ama salata yaparım heralte aksam ıcın yogurt corbası vrdı ama o kesmes en ıyısı bol salata yemek onu ıptal edımm 10 dk dans ettım 50 de mekık yatana kadar 500 mekık yapıcam
bır an oncede bu dıyete baslıcam arkadas arıyorum yanıma aranızada varmı cesaretı olan :KK70::KK70::d cesur hıssettım kendımı :KK70:

1. gün: Sadece haşlanmış patates yiyeceksiniz. Sabah, öğlen, akşam. Başka bir şey yok. Ama istediğiniz kadar, kusana kadar yiyebilirsiniz. PATATESLERE BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR.

2. gün: Yalnızca sebze. Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz. Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler... BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR.[/COLOR][/B][/COLOR]Sabahtan itibaren HANGı SEBZELERLE BAŞLIYORSANIZ ONUNLA DEVAM EDıYORSUNUZ. ıSTERSENıZ 40 CEŞıT SEBZE YıYEBıLıRSıNıZ. AMA BU SEBZELERıN SABAH Kı TABAĞINIZDA OLMASI GEREKıYOR.YANı GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ.

3. gün: Bugün et günü. Yine sabahtan başlayarak haşlanmış, ızgara ne çeşit olursa olsun, yağsız et. Yağsız ton balığı, ızgara balık, tavuk...GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ.BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR

4. gün: meyve günü. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür YAŞ meyveyi ( MUZ HARıÇ) tüketin.GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ

5. gün: Yalnızca yumurta. BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYORYada yağsız diyet süt veya yoğurt. seçim sizin....B]GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ[/B][/COLOR]

6. ve 7. günler bu diyetin bayramları yani dinlenme günleri, istediğinizi, özlediğinizi yiyebilirsiniz. Ama ölçülü davranmak ve ölçülü yemek gerekiyor. fazlaya kaçarsanız 5 kilonun 2 sini alıyorsunuz...

Hafta başında yine aynı sırayla diyeti uygulamaya başlayabilirsiniz.

Şekersiz açık çay, kahve, yeşil çay her daim serbest.
Merhaba ☺️ müdahale etmek gibi olmasın ama ben bugüne kadar çok diyet yaptım. Denedim saçma sapan şeyler yaptım sonuç ne şu an bitki çayı içmediğim zaman tuvalete çıkamıyorum.

Ben şöyle düşünüyorum, diyet değil de sağlıklı beslenmemiz lazım. Diyelim bu diyete uygulayarak istediğiniz kadar kilo verdiniz. Sonra nasıl olacak eski düzeninize döndüğünüz andan kilolar geri gelecek. Bende öyle oldu yani ☺️
Tavsiyem böyle devamlılığı zor olan diyetler yerine her zaman sürdürebileceğiniz diyetler yapalım. İstediğimiz kiloya dönünce de alışkanlıklarımızı değiştirmeyelim ☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dedıklerıne aynen katılıyorum zaten burda dedıgı gıbı 5 kılo olmaz olamaz cunku ben 1 aydır dıyetteyım ve odemı vs attım artık :KK70:
amacın nedır dıyeceksın 2 -3 kılo verıp almamak bıraz dıkkat yeter bana arada denek lazım farklı seylerı 1 kıloda versem olur zaten verıyorum dıkkat edersem haftada 1,400 gr gıdıyor sporla tabıkı:KK37:

Haftada 1.400 çook iyi bence zaten bu kadarının sağlıklı olduğunu söylüyorlar :) benim de o civarda oluyor hemen durakladığı zaman bir iki gün değişik şeyler yiyorum geçiyor :)

Haftada 1.400 çook iyi bence zaten bu kadarının sağlıklı olduğunu söylüyorlar :) benim de o civarda oluyor hemen durakladığı zaman bir iki gün değişik şeyler yiyorum geçiyor :)

bebegım 100 gr da versek bıseydır sen nasıl beslenıyorsun nasıl spor yapıyorsun

bebegım 100 gr da versek bıseydır sen nasıl beslenıyorsun nasıl spor yapıyorsun

Evet evet kesinlikle öyle.
Ben günde 1 saat yürüyüş yapıyorum. Akşam yemeği yemiyorum saat 5 gibi yeme işim bitiyor. Hafif şeyler yiyorum 6 ya yakın kilo verdim 2 ay oldu sanırım. Yürüyüşüme de başlayalı 1 buçuk hafta falan oldu sanıyorum

Bir kaç gündür tartıda eksilmiyorum :KK43:

Sebebi ne bilmiyorum. Yürüyüşü biraz sallamıştım ondan olabilir. Dün yaptım ama hafta sonu yine olmayacak sınav işlerinden dolayı. Kahvaltılarımdaki omletlerdendir belki :KK43: şu an süt peynir zeytin falan yapıyorum bi kaç gün böyle :KK43:
Dün ölçüyü biraz kaçırdım belki ondandır :KK43: 69.0 kiloyum şu an 68 i görmek istiyorum :KK43:

Bir kaç gündür tartıda eksilmiyorum :KK43:

Sebebi ne bilmiyorum. Yürüyüşü biraz sallamıştım ondan olabilir. Dün yaptım ama hafta sonu yine olmayacak sınav işlerinden dolayı. Kahvaltılarımdaki omletlerdendir belki :KK43: şu an süt peynir zeytin falan yapıyorum bi kaç gün böyle :KK43:
Dün ölçüyü biraz kaçırdım belki ondandır :KK43: 69.0 kiloyum şu an 68 i görmek istiyorum :KK43:

Oyle duraklamalar bende de oluyor

Bir tarif verivem onu dene kilo vermeye devam edersin :

Rezene cayi , limon ve papatya bunlari karistir her ymekten once iç

Oyle duraklamalar bende de oluyor

Bir tarif verivem onu dene kilo vermeye devam edersin :

Rezene cayi , limon ve papatya bunlari karistir her ymekten once iç

Yarın çıktığımda mutlaka alıp deniycem. Benim vücudum çok duraklıyor bunlarla başa çıkmak hevesimi kırıyor..

Moralim baya bozuktu... Dün de minik iki tane baklavayı götürdüm.
Ama bugün bomba gibiyim sporumu da yaptım bakalım neler olcak..

Kendimi bugün daha hafif hissediyorum. Yeni küçük hedef koydum kendime;
24 Haziran'a kadar 68.0 ı görmek.
1 kg 400 gramım var. 💪

Güzel bi kahvaltı yaptım 10 gibi. Şimdi de karpuz ❤️

Öğle yemeğim: 4 yk taze fasulye yemeği. 2 yk yoğurt

Bir buçuk saat yürüyüşümü yaptım yarın Lys yolları...

Ve ben de geldim artık vee yalnız bırakmicam seni :) okudum sayfaları ne o kaçamaklar öyle baklava filan 👎👎 olmadı cicim :) hele orda haftada 4-5 kez yenen çikolata gördüm 🙊🙊 olmaz cıss onlar. Isterse 1 kalori olsun pakette olan herşey zararlı ve kilo yapar diyet yoğurt bile !!

iPhone 'dan gönderildi

Ve ben de geldim artık vee yalnız bırakmicam seni :) okudum sayfaları ne o kaçamaklar öyle baklava filan 👎👎 olmadı cicim :) hele orda haftada 4-5 kez yenen çikolata gördüm 🙊🙊 olmaz cıss onlar. Isterse 1 kalori olsun pakette olan herşey zararlı ve kilo yapar diyet yoğurt bile !!

iPhone 'dan gönderildi

Doğrusun aslında ama ne bileyim işte :KK43: neyse devam ediyorum bakalım :)

Sabah 8:30
Bir kayısı kıvamında yumurta
Salata
3 kk peynir
Yarım çay bardağı ceviz
Şekersiz çay

iPhone 'dan gönderildi

Lys den geldim.

Sabah omlet yemiştim şimdi de
Iki kuru kayısı.
4yk fasulye yemeği
Ayran

Günaydın millet ❤️ sabah kahvaltım $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402910448.209894.jpg

O kadar cok üzülüyorum ki :KK43:
Tuvalet problemim var altı yedi günde bir kez yapıyorum. İçmediğim bitki çayı kalmıyor. Kayısı yiyorum. Yok yani :KK43:
Bi öneriniz var mı :KK43:

X