Saç Rengi ve Saç Boyama Çiğ sarı saçlar için öneri ve görüşler

yok kuafor dermi ööle bişi hiç nerdee

adamdan agız aradım dedim siz hangi ürünleri kulalnıyosunuz saydı saydı arada "voila" dedi aklıma şu 9.1 küllüsü geldi. ama ne bilim çiğlere daha kuvvetli bişi lazım

zaten kuafor baktı küllü ile gider bu dedi rahat bi şekilde. valla etrafa bakıyorum forum forum, en ideali sanırım 12.1 küllü. burada da o kadar sordum aama kuaforlerden cevap alamadım.

saçlarını mafetmişsin.hala üstüne ne renk atsam diye düşünüyosun ne cesaret sendeki:) bu saça yapılcak tek işlem güzel bir renge boyatmak ve rengin aktığında güzel durması. bu işleri kesinlikle organik ürünler kullanan kuaförde yaptırman gerek. ayrıca beyaz tenlilere bence koyu saçlar çok yakışıyor.

ben 12 numarayı sadece kuaförler yapabiliyo zannettim.meğer kolestonunda 12 numara boyası varmış.

acaba 12 numara turunculaştırma falan yaparmı?tam olarak nasıl bir sonuç verir?röflenin üzerine boyuycam.bi röfle yaptırıym dedim bin pişman oldumya senağlama

şu anda saçımın rengi kül rengi gibi.tam tarif edebiliyomuyum bilmiyorum ama canlı olmayan beyaza dönük bir sarı.üzerine 12 numarayla boyasam güzel olur diye düşünüyorum.sizce nasıl olur fikirlerinizi yazarsanız çooook sevinirim arkadaşlar

canlı olmayan sarı fil dişidir canım benim saçım şu an fildşi çok güzel duruyor çok memnunum sarının her tonunu kullandım ama fildişi harika bence benim bildiğim fildişinin üstüne sarı tonu tutarmış...ama koyu renk boya tutmazmış yeşilimsi olurmuşşş

canım bence bi kuaföre gitsen daha iyi olacak...
yani şimdilik tutar sonra rengi yine bozulur,ya da tutmaz tekrar tekrar boyarsın.
bi sefer boyat sonra dip boyanı kendin yaparsın..

bu arada bu 12/1 kül rengi çok güzelmiş ya...
haftasonu şu an röfleli platin olan saçımı tamamen boyatmayı düşünüyorum,buna boyatıcam sanırım..

saçlarını mafetmişsin.hala üstüne ne renk atsam diye düşünüyosun ne cesaret sendeki:) bu saça yapılcak tek işlem güzel bir renge boyatmak ve rengin aktığında güzel durması. bu işleri kesinlikle organik ürünler kullanan kuaförde yaptırman gerek. ayrıca beyaz tenlilere bence koyu saçlar çok yakışıyor.

falla saçlarımı mahvettiğim falan yok bence kuaförlerede okadar güvenme derim ben sana ne istiosun ne yapılar resmen saçları yakılolar ben kendim evde işlem yapıyrum hiçbir yıpranma yok beyaz tenlilere her renk yakışır ayrıca yerimseniben

:))) beyaz tenlilere derken ben de fikrimi söylemek istedim bence beyaz tenli olup da yüzü çok muntazam hatlı olanlara ya da renkli gözlü olanlara koyu saçlar çok yakışıor kumral biraz daha solgun gösterior sarı da daha havalı gösterior bence:)))

:))) beyaz tenlilere derken ben de fikrimi söylemek istedim bence beyaz tenli olup da yüzü çok muntazam hatlı olanlara ya da renkli gözlü olanlara koyu saçlar çok yakışıor kumral biraz daha solgun gösterior sarı da daha havalı gösterior bence:)))
tabi en uyumlusu kişinin kendi göz kaş rengine uyumlu olan renktir üzerine de bir kaç ton açık renklerle gölgelendirme ile en uyumlu renk yakalanıor bence çoğu kişiye sarı uyumlu durmuor ama saç güzelse çok havalı duruor daha dikkat mi çekior desem ama porsuk bir saç ise daha da yıpranmış gösterior ama ben sarının daha yaşlı gösterdiğine pek katılmıorm bazılarında öyle duruor

canım çok haklısın ben beyaz tenli ve yeşil gözlüyüm benive herm küçükken saçlarım sapsarıydı ama büyüdükçe açık kumral olmaya başladı o renk benim yüzümü çok solğun gösterdiği için bende hep siyah kullanıodum ama siyahta nasıl desem bi tuhaf oluodu ve sıkılmaya başladım ben küçüklükten sarışın yani orjinal sarışın olduğum için yakışıyor bana..Ama çakma sarışınlardan nefret ediyorum ya bide şunu anlamıyorum suratlarını kapkara yapıp brozlaşınca sanki çok güzel oluomuş gibi bide sarı saç yapıolar aynıı travesti gibi oluo ve herkezde benim gibi düşünüyor....

kesinlikle haklısın. bende sen gibi küçükken altın sarısı sonra acık kumral -kumral oldum. benim de gözler bal rengi arada elaya kaçıyo.

ya varya benim saçlar eğer ince telli olsaymış bitmiştim ben. yok yok şu ciğlikten kurtulum da kendim evde dibini köşesini yaparım:)

evet kızlar koleston 12/1 çok açık küllü sarısı çok gusel sanırım buna fil dişi rengi diyorlar öyle mi?
ben böle istiyorum işte. sizce bu çiğin üzerine kendimmi alıyım atıyım yoksa kuafore mi yaptırıyım.

kesinlikle haklısın. bende sen gibi küçükken altın sarısı sonra acık kumral -kumral oldum. benim de gözler bal rengi arada elaya kaçıyo.

ya varya benim saçlar eğer ince telli olsaymış bitmiştim ben. yok yok şu ciğlikten kurtulum da kendim evde dibini köşesini yaparım:)

evet kızlar koleston 12/1 çok açık küllü sarısı çok gusel sanırım buna fil dişi rengi diyorlar öyle mi?
ben böle istiyorum işte. sizce bu çiğin üzerine kendimmi alıyım atıyım yoksa kuafore mi yaptırıyım.

falla tatum ben evde yapıcam kuaföre kadar para saymaya değmez al kolestonu sür uygula saçlarına olsun bitsin kuaförler sanki koleston mu kullanıo sanıosun alıo ucuz ucuz boyaları srüo kafaya hiç olmasa ben boya alıorum birazını karıştırıp en ucuna uyguluyorum rengi beğenirsem hepsine sürüyorum en mantıklısında bu zaten saç çok önemli bence bi kadın için ben her işlemi evde yapıyorum ve kuaförlerden daha güzel oluo ben bu konuda kendime güveniyorum...Çünkü yıllarca gitmediğim kuaför kalmadı en lüksünden köşe kuaförlerine kadar sonuç aynı..Saçı biraz kes dersin hepsini alır götürür saçımı şu renk istiyorum dersin kendi kafasına göre yapar o yüzden benden uzak olsunlar :kızgın:herşeyide kendim yaparım hem ucuz hem güvenli:dilcikar: bu kolestonun boyası fildişimiymiş yani onuda araştrim ben bi..bide uzun uzun araştırın benm gibi öle yapın saçınızı şakkıdı

bnmkilerde açık kumral sarı gibi. yüzümde sarımsı çok kötü duruyo gözlerim mavi ne renk yapmalıım sizce

bubles kızıl nasıl? http://makeover.ivillage.com/makeover/index.jsp bak bu siteey tıkla tamamı kuaforlerin kulalndıgı programlara benzer bir program bu.
resmini yukle sonra isterr makyajjj yappp isterr saçtan saç begenn :) super bişi

bu arada ben saçlarımı boyattım kızılayda prenses peruk'a. süper oldu. bundan sonra artık kendim yapabilriim o çiğlikten eser kalmadı

bnmkilerde açık kumral sarı gibi. yüzümde sarımsı çok kötü duruyo gözlerim mavi ne renk yapmalıım sizce

bence röfle yaptır kendi saçların dipten çıkınca sorun yaşamazsın kendi saçın açık olduğu için ya da yazın papatya ile fln açabilirsin rengini kızıl akar çok daha zahmetli olabilir en iyisi sarışın olmak senin için ama yüzün sarı diyorsan onu bilemem anlayamadım cnma.s

bubles kızıl nasıl? http://makeover.ivillage.com/makeover/index.jsp bak bu siteey tıkla tamamı kuaforlerin kulalndıgı programlara benzer bir program bu.
resmini yukle sonra isterr makyajjj yappp isterr saçtan saç begenn :) super bişi

bu arada ben saçlarımı boyattım kızılayda prenses peruk'a. süper oldu. bundan sonra artık kendim yapabilriim o çiğlikten eser kalmadı

çiğlikten eser kalmadı derken sen nasıl yaptın canım anlatırmısın lütfen..

kendim boyamadım bakarsın yanlış boya secimi yaparım diye . dur resmimi koyum.

çok rahatladım varya. gerizekalı o çiğ yapan kuafor 15 dakika daha bekletseymiş tam istediigm gibi olacakmış bi da o kuafore gitmem zaten. bu gittiğim yerde 3 tane tüp boya kullandı. fil dişi sarısı acık sarı bi de küllü heralde. saçlarımı yıkarken gördüm.

cnm bu sitede okudum sanırım saçındaki çiğ sarılığı silver şampuanla düzeltmiş istersen o konuyu bir araştır kullanan kişi çok memnundu :))))

evet ama ben turuncudan cok cektım canım zamanında sımdı duzelmısken bıde rengı tutturmusken cok fecı bısı ya:KK70::KK70: ama preference ın kutudakı renkler gercekten harıka..
cnm o turunculuğu nasıl yok ettin ?ben de o dertten var kaç aydır sıkıldım şu saçlarımdan :a015:

eed silver şampuanı bende okudum ama kaç yıkamadna sonra acaba o da var.

X