Saç Rengi ve Saç Boyama Çiğ sarı saçlar için öneri ve görüşler

nasıl biliomusun açık karamel gibi hafifte turunculuklar var of ya çok sinirlerim bozuluo aynaya baktıkça 12,1 sen turunculaştırmaz dersen yapıcam artık ne olursa olsun ama herhalde karmel saçıda turunculaştrmaz

burdayım canım en az yarım saat daha kadar.şimdi çekeceksen mumkunse beyaz ışıkta belli olanbır resım olsun sarı ışıkta renkte farklı çıkıyor çünkü.

özel mesaj falan mümkünmü bi fotom var saç rengim çok belli ona bakardın canım öle sölerdin yada msn falan fotomu nasıl atabilirim sana

özel mesaj falan mümkünmü bi fotom var saç rengim çok belli ona bakardın canım öle sölerdin yada msn falan fotomu nasıl atabilirim sana

canım özel msjda atabılırsın tabı. yada burayada koyabılırsın yuzunu sılersin paint prograı vardır sanırım bılg.rında sorun olmaz.
canım kk nın ana sayfasına gır. orda ust taraflarda site hakkında sorular cevaplar kısmı yazan yere tıkla orda nasıl resim eklenecegini bulabılırsın .

46408630to4.png

canım ImageShack® - Image Hosting buraya gir. girdikten sora göz at yerı var oraya tıkla ve bilg.rındaki resmi oraya koy sonrada altta host it yazanyere tıkla. bunları yaptıktan sonra resmin sıteye yuklenmiş olacak. sonra bu çıkan resmin en altında forum alternatıf forum gıbı yazılar goruceksin sen forum yazan yerı kopyala .
bu msj yazdıgımız yere gel ve hanı sarı kare var ust tarafta içinde üçgen vs... var hanı raya tıkla çıkan boşluga okopyaladıgın kısmı ekle.

gördum şimdi canım. yuzun bıraz esmer gibi mi ne yınede çokta guzelmişşin:) şaka şaka. canımbenım saçım bayagçık bır turuncuydu paletteyle açıtıgımda havuç turuncusuyd ve 2 hafta sonra 12.1 e boyadıgımda turunculugu gitmişti. ama senin koyu bır turuncu saçın . ben yerınde olsaydım 12.1 ile boyamazdım. yanı saçının turunculugunu alsa bıle 9.1 ile boyadıgın zamanki kadar alcak turunculugunuve bununiçinde 9.1 ile elde edecegin daha a turunc bır saçı 12.1 ile boyaıp boşuna yıpratma derim sana.
sen sonuçta koyu bır sarıda olsa olur demiştin. oyuzden saçındakı turunculugun gitmesiiçin bırazda koyulaşması hayırlı olur zaten sonraaktıça açılır.
ben senin yerınde olsaydım loreal exelence 9.1 ve loreal exelence 8.1 alırdım ve bır kutuda ındola veya selektive marka mavı boya alırdım. mavı boyanın 4 te bırını ve koydugum kadarda yuzde 6 lık peroksit koyup dığer boyalarla karıştırıp guzelce boyardım saçını. saçın mavı olmaz korkma. bır saçta mavı boya ne derece çok olursa kızıllıkta turunculukta o kadar az olur. zaten yıkadıkça renk oturacaktır ve mavımslık kesinlikl kalmıcaktır

Son düzenleme:
canım sadece loreal preference 8,1 koyu küllü sarısına boyasam turunculuk gidermi artık sarısı koyu olsun napıyım daah sonra açığa döndürürüm

kıslar saclarım sarı hemde 4 yıldır resım ekledım ıstersenız bakabılırsınız optumm :)))

canım sadece loreal preference 8,1 koyu küllü sarısına boyasam turunculuk gidermi artık sarısı koyu olsun napıyım daah sonra açığa döndürürüm

canım oyle hemen gitmez turunculuk bırkaç boyamada anca oturur saç rengin.küllüde zor bır renktir turuncuda. yanı hemen boyadıgında dırekt sarısın olmayı bekle lutfen. sen 8.1 e boya bekle bır ay snra yenıden boya o sekilde anca saçına zarar vermeden guzel bır ton elde edebılırsın canım. ayrıca dedigim mavı boyayıda bulursan daha cabuk turuncudan kurtulursun

canım peki deiğin loreal kutusu varmı kolestonun falan tüpte var hani lorealin tüpü varmı

canım tek bi boya alsamda küllü sarılardan içine dediğin peroksitle mavi boya katsam nasıl olur mesela 9,1 içine

X