Saç Rengi ve Saç Boyama Çiğ sarı saçlar için öneri ve görüşler

cnm o turunculuğu nasıl yok ettin ?ben de o dertten var kaç aydır sıkıldım şu saçlarımdan :a015:

hiç sorma tatlım gıttım kuafore duzeltsın dıe bı akıl saclarımı koparana kadar actı rengını benım sacım normalde acık ama sıyaha boyamıstım ve kendım actım sonuc cok kotuydu :KK43: ama kullu boyayla da boyanabılır ama ben tekrar koyultmayı goze alamadım canım..:1no2:

İlk kullanımdan itibaren işe yaramaya başlıyor güvenle kullanabilirsiniz...

arkadaşlar merhaba 12,1 i ankarada nerede bulabilirim market market dolaştım bulamadım bilen varsa lütfen yardım edebilirmi bide bu saçtaki hafifi turunculuğu alırmı yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar merhaba 12,1 i ankarada nerede bulabilirim market market dolaştım bulamadım bilen varsa lütfen yardım edebilirmi bide bu saçtaki hafifi turunculuğu alırmı yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşım saçındakı hafıf turuncumsuluktan sıkayetçiysen sadece turuncumsulugunun gitmesini istiyorsan loreal 9.1 preference recital al guzelce boya. hem saçında yıpranmaz. çünkü 12.1 kolestonun içindeki amonyak oranı çok yuksek o yuzden çok acıyor saçı. saçını çok yıpratırsın boşuna.

çok teşekkür ederim zaten fazlasıyla mahvettim saçımı paletteyle açtım turunculuğu gidericem die ama az kaldı saçım bu sefer 9,1 güzel bi sarı olur herhalde

bir an önce şu turunculuk iiice kapansın ve güzel bi sarı olsun istyiorum saçım şu anda sarıya yakın dediğinle boyarsam güzel bi sarı olurmu küllü mango yardıma çok ihtiyacım var

bir an önce şu turunculuk iiice kapansın ve güzel bi sarı olsun istyiorum saçım şu anda sarıya yakın dediğinle boyarsam güzel bi sarı olurmu küllü mango yardıma çok ihtiyacım var

canım ilk seferde olmayabılır ama surekli boyadıgında guzel bır sarı elde edersin . palette le açılmış turuncu saçı çok ıyı bılıyorum. o yuzden sabırlar bıkaç kere loreal 9.1 ile boya saçını. yavaş yavaş o turunculuk kapanır ve yerını guzel bır sarıya bırakır.başkada bır bır boyayla ugraşma derim senin derdin turunculukmuş çünkü.

saol canım geçen hafta 9,1 voila ile boyamıştım hafif kaldı ama acil sarı istiyorum 8,1 loreal nasıl olur acaba bu 12,1 2 hafta arayla boyayanlar olduğunu duydum deiğer açıcılardan daha az yıpratıomuş

peki yıpranmayı katmazsak bu 12,1 saçımdaki hafif turunculuğu kapatıp açık sarı yaparmı bide bana bunun hakkında yardımcı olabilirsen nerde bulabilceğim konusunda som kararı öle versem çok soru sordum canım ama çok kararsızım ve artık bu boyamada sarı tutumasını istiyorum çok uğraştım çünkü

canım saçın yıpranmamışşa kullan tabı 12.1 ı ama saçın dahada yıpranacak? eğer ıstedıgın oyle çok acık bır sarı değilde sadece hoş bır sarıysa o zaman hiç karıştırma derim 12.1 i çünkü diplerinden kendi saç rengin geldigi zaman uçlardaki kadar açık bır sarı elde etmen zor olacaktır. ama buyuk alışverış merkezlerinde mıgrosta parfurmerilerde bulabılırsın sanırım.burda heryerde kolayca bulunabılıyor. eğer maddı durumun ıyıyse al ve saçının arka kısmında bıraz dene. eğer istedıgın sonucu alırsan ve yıpranmadıgını duşunursen tum saçına uygula. eğer ıstedıgın sarılıgı yakalayamazsanda artık 9.1 e boyaya boyaya o turuncusuluk gıdecek zamanla. 8.1 koyu çıkabılır . eğer koyu olsun onemli değil dersen bence loreal 8.1 le boya. zamanla akar açılır zaten

çok teşekkür ederim canım şimdi yağlarla falan bakım yapıyorum zatn bi dahaki aya kendini biraz toparlar saçımda dediğin gibi uç kısma uygularım istediğim gibi olursa her tarafına sürerim olmazsada artık 9,1 çok saol sana ne kadar teşşekkür etsem azdır

turunculaştırma yaparmı tekrar acaba canım bu 12,1 bide tekrar uğraşmıyım turunculuğu gidericem die

canım ben boyalı kumral saçımı palette yogun açıcıyla açmıtım ve havuç turuncusu olmuştu. aglımaklı oluyordum aynaya baktıgımda. sonra koleston 12.1 aldım boyadım ve çok guzel bır sarı oldu. ama benım saçım kalın telli değil cabuk boya tutan bır saç ve çok işlem gormeyen bır saçtı. yanı koyu kahveydı dogal rengim. sonra kumrala boyadım sonra palette yogun acıcı sonrada koleston 12.1 tahmın edersin az yıpranmış oldugunu yanı.
ama sonrakı haftalarda saçım saçlıktan çıktı mahvoldu yıprandı kurudu dalgadan eser kalmadı. bende kısacık kestrdım şimdi yenı yenı uzuyor daha.
yanı dıyecıgım sudur. saçın zaten paletteyle yıpranmış aşırı derecede(bunu ılerleyen zamanlarda anlıcaksın.ilk zamanlar yıpranmış durmuyor.) bırde ustune koleston 12.1 gibi aşırı amonyak ıceren ve yıpratan bır boya daha surersen saçının vay halıne derim. ama dırençli çok saglıklı halat gıbı saçlarım var dalgalıda değil dersen sen bılırsın:) çünkü benim saçım aşırı dalgalıdır ve saçımda dalgadan eser kalmamıştı.

Bu baslıgı gormusken bende sorayım kızlar , bilen varsa bana da yardımcı olabilirmi ? Ben 2 ay falan oluyor sözde küllü sarı röfle yaptırdım ama zamanla degişti rengi , daha koyu bi sarı oldu çıktı . tam adını da bilmiyorum istediğim sarının küllü sarı diye biliyordum ama o da degilmis . bebek sarı diye bi renk okudum az önce beyazımsı bı sarı oluyo o mu bebek sarı ? yaa bı resım bulsam alıp gıdecem kuaforede bulamıyorum . bıgun sokakta rastaladıgımda birine , sacından bı tutam ısteyecem valla ya .

çok teşşekkür ederim canım çok saol yardımların için sonucu sana yazarım şimdi kuaförde yaptırsam yine bu kadar yıprancak napalım

küllü mango canım ben pek cesaret edemiyorum 12,1 kullanmaya tekrara turunculaşırsa falan die korkuyorum şöle başka yollardan mesela boyaları karıştırıp falan elde edebilceğim bi sarı yokmu küllü kullanırsam sanırım turunculukta gider yardmını bekliyorum

bide küllü açık kumral var oda sarıya yakın koyu sarı gibi duruo acaba ondanmı yapsam nedersin turunculuk yapmaz dersen 12,1 alcam saç rengimide fotosunu çkip koyabilirim

canım yada başka önerebilceğin turunculaştırma yapmayan lorelade falan yardımlarını bekliyorum canım nerdende açtım şu saçı ya

canım yazmıştım ama unutmuşşun sanırım. sen hazır cevrımiçiyken lütfen saçının bıkaç fotosunu koy çok dahaıyı yardımcı olurum. mumkunse gunduz guneşte gölgede ve akşam beyaz ışıkta çekilmiş olursa çok sevınırım:) yanı ne kadar ıyı anlarsam o kadar ıyı yardımcı olurum.bende az çekmedim turunculktan zamanında çünkü. bekliyorum canım saç fotolarını

X