Lekeler, Çiller Cilt (gunes lekeleri) nasıl geçer? ben denedim kesinlikle ise yariyor

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar bu soğan kürünü gece yüzünüze sürdükten sonra yatıp sabahmı yıkıyorsunuz ya peki eşinizin yanında soğan kokmuyormusunuz adamcağız nasıl katlanır buna:))

arkadaşlar bu soğan kürünü gece yüzünüze sürdükten sonra yatıp sabahmı yıkıyorsunuz ya peki eşinizin yanında soğan kokmuyormusunuz adamcağız nasıl katlanır buna:))

sogani sabaha kadar bekletmiyoruz yarim saat sonra soguk suyla yikiyoruz

bnm cildim karma sanırım yanmayacakkk degil mi tüm yüzüne mi yoksa lekeleriin üzerine mi sürülmeli söyler misiniz

Bana da tam böylesi lazım. Ben öyle uzun uğraş gerektiren karışımlar yapamam vaktim yok. Bunu akşam deneyeyim bakalım bende de işe yarayacak mı?

Selam herkese ben daha dun uye oldum sorunum gunes lekeleri :KK43: arkadasim burada bir yazi okudugunu soyledi bende kendim okumak istedim ama bulamadim yaziyi yinede soyledigi oneriyi denedim ve ilk gunde kesinlikle ise yaradi :)))

Orta boy sogani rendeleyin suzgecten suzun bir sogandan yaklasik 3 yada 4 yemek kasigi su cikiyor bunu bir kaseye alin icine yarim cay bardagi kadar elma sirkesi koyun yuz temizleme pamugunu islatin sulu kalmasin fakat, sirkeli suya batirin 5 dakika kadar yuzunuze yedirin yarim saat yuzunuzde bekletin sonra soguk su ile yikayin sabah aynaya baktiginizda inanamiycaksiniz :)

Sadece sirkede surebilirsiniz ama sirkeyi her gun surmeniz gerekiyor yuzde once kizariklik oluyor korkmayin kizaran bolgeler temizleniyor ama soganli olani tavsiye ederim .

cildinizin hassasiyetine gore bunu iki gunde bir yada haftada uc defa yapabilirsiniz...

ben denedim kesinlikle ise yariyor tabi bu lekelerin derinligine gore degisiyor :)
ayni konu varsa kusuruma bakmayin konumu silebilirsiniz denedigim icin paylasmak istedim tesekkurler ......

slm canım....
bnde de göz cevrem de az çok fazla degil çil war gecermi acep??

bende yazın çıkan minik çillerimi önlemek için birşeyler araştırırken tarifine rastladım. yapmak için çok heveslendim ama yüzüme nemendiricimi sürdüm bile artık yarına kaldı yarın bende deneyip buraya sonucu yazacağım. 2 tane minicik taze sönen sivilce izimde vardı onları geçireceğinden umutluyum.

bu arada arkadaşlar benim yüzümde her adet dönemi 5 6 sivilce pörtlerdi. loreal pure zone un setini düzenli kullanırsam çıkmıyordu ama üşeniyordum kullanmaya bende arkadaşın dediği gibi 4 aydır her sabah yüzümü elma sirkesiyle yıkıyorum sivillce falan kalmadı. tavsiye ederim hem pratik hem doğal hem ucuz.

bu arada arkadaşlar benim yüzümde her adet dönemi 5 6 sivilce pörtlerdi. loreal pure zone un setini düzenli kullanırsam çıkmıyordu ama üşeniyordum kullanmaya bende arkadaşın dediği gibi 4 aydır her sabah yüzümü elma sirkesiyle yıkıyorum sivillce falan kalmadı. tavsiye ederim hem pratik hem doğal hem ucuz.

Dogal olması en guzel yanı hemde ucuz dedıgınız gıbı 45 centlık bır sey lekeler ıcın okadar para harcayınca 45 cent devede kulak gıbı kalıyor :KK70:

bu aylarda cikan cillerim var kisin sanki kis uykusuna yatmis gibi hicbir sey yok ama bahar ayinda cikan yaz boyunca devam eden ciller..

bunlarada etkili olur mu yani bunlarda günes lekesidr herlade degil mi?

o bahsettiğin güneş lekesidir.Çiller bi çıkıp bi kaybolmaz.Ama güneş lekeleri güneşli havalarda daha da belirginleşir...

dün gece yaptım bu soğan suyu ve elma sirkesini.......annem öğlen yüzüne ne yaptın beyazlamışssın diyor hee hee.....ama ben emin olamadımm devam edicem 2 günde bir benim cildim düzelirse herkesin düzelir :44:

dün gece yaptım bu soğan suyu ve elma sirkesini.......annem öğlen yüzüne ne yaptın beyazlamışssın diyor hee hee.....ama ben emin olamadımm devam edicem 2 günde bir benim cildim düzelirse herkesin düzelir :44:

nihayet beyazlamış :))cnmm lekelerin hala duruyor mu daha gitmedi mi keşke resmini koysaydın

Benım durum suan lekeler dagınık dagınık yerlerde kaldı okadar mutluyumkı anlatamam yuzum normal cılt gıbı olmaya basladı arada aksamları arapkızıda surmeye basladım bununda faydasını gorurum ınsaallah :))

cnm güzelce anlatırmısın nasıl yapıcagımızı bide bu kırmızılık sabaha gidiyo mu oğlumu okula getirip götürüyorum bana garip bakmasını istemem.sonrasnda kullandığın bi krem felan varmı kızarıklık için

X