Çin Takvimi

Ben bisuru yolla ogrendim oglumu. Doktor solediginde biliyodum. En onemli ogrenme yontemi hislerindir. Anne hisseder :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayırlı olsun öncelikle :) hangi yollarla öğrendiniz doktor söylemeden.. Ben de hamile olduğumu öğrendiğimden beri erkek olcak diye hissediyorum, çin takviminde, hücre yenilenme testinde vs. de hep erkek çıkıyo 11 haftaya yeni girdik henüz cinsiyetini öğrenmedim ama resmen internetten falan hep erkek kıyafeti bakıyorum :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de kiz gorunuyordu çin takviminde ama oglum oldu bir arkadasin kiz gorunuyordu onum da oglan su an. Cevremde çin takvimi tutmayan cok

Karin yapisindan anlasiliyor karniniz hemen belirdiyse ve top gibiyse zaten erkek ama yayvansa kiz

aynen öyle oldu canım. çin takvimi dediler ilişki sonrası sol tarafına yat dediler yumurtlama zamanı dediler hepsini yaptım ama yine kızım olacak. yani nasip gerçekten. bence kız bebek olması çok kolay. yinede Allah bilir tabi ama yurtlama gününden 5-6 gün önce hazırlıklara başla misyoner pozisyon sonrasında sol tarafına uzan. bide sebze balık filan bol yersende kız olurmuş çok bilmişler böyle söylüyolar.
canım çin takviminde , yaşı doğru girdin mi? Özel bir hesaplama var

arkadaşlar benim iki kızımda da tuttu. yaşı doğru hesaplamak gerekiyor. herkes 1 yaş eklemeyecek. ocak ve şubatta doğanlar için durum farklı. diğer aylarda doğanlar bitirdikleri yaşa değil gün aldığı yaşa bakıcak.

Cin takvimi nerden bilecek o ay spermlerin hangisinin yasiyacagini yasamiyacagini hangisinin dolliyeceegini.. bence eglence amacli kullanilmali

32 yaş ocak ayı erkek ama benim kizim olucak :) yasima +1 eklesemde eklemesemde erkek ama tutmadi işte.çin takvimi tırt boşuna kafa patlatmayin derim. Mesela ayni yaşta ayni ayda hamile kalan kadinlarin cinsiyetleri hep aynimi olucak.

Okadarini anladim da canim yaşı doldurmuş olmak gerekiyor mu yoksa yıl hasebindan mi yazımıza +1 ekliyoruz ?

evet yaşı doldurmuş olmak gerekiyo. yani doldurduğumuz yaşa değil gün aldığımız yaşa bakıcaz örneğin ben 1985 haziran doğumluyum bu ayın 15inde 29 u doldurup 30dan gün almış olucam.dolayısıyla bu yıl için 30 yaşa bakmam gerekir.

Benimkisi tuttu oğluşum olucak allah nasip kısmet ederse ..12+2 günlük hamileyim doktor söyledi cinsiyetini %80 dedi ama hayırlısı inşallah tabiki önce sağlık...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimki tutmadı erkek görünüyor ama kızım olacak bir kac hafta sonra ama anneme bakiyirum kiz görünüyor ben doğmuşum kişisine göre muamele yapıyor bu takvim sanirim:)

Oglumda tuttu bu sefer kiz diyor her fal inşallah kiz olur çok istiyorummm

kızlar kızımdada tuttu oğlumdada ama güncel olan ve otomatik hesaplayan takvim bulursanız doğru. tutup eskiden kalma bir takvim bulup bakarsanız yanlış çıkar çünkü baısı +1 bazısı +2 bazısı - oluyor ben öyle beceremiyorum otomatik olarak yazıyom bilgileri doğru çıkıyo.

rus takvimiylede uyumlu.

X