Cinsel İlişkide Hiçbir Şey Hissedememe :(

Bende ayni durumdayim. Esimlede sorun yasiyoruz bazen bu yuzden. O da klitorise alistirmissin kendini ondan vajinal orgazm olamiyosun falan diyo surekli. Bence alakasi yok. Ben bunun bi sorun olduğunu da düşünmüyorum artik. Bi kadin takip ediyorum instagramda. Selcen bahadir. Cinsel tip uzmani. Youtubeda flu tv kanalinda videolari var. Kadin orgazmi diye bi videosu var. Link birakabilirim ama yasak mi degilmi bilemedim tarif ettim o yuzden. Kadin net bi sekilde penisin vajinaya git gel yapmasi sadece erkegin orgazmini saglar klitoris uyarisi olmadan kadin orgazmindan bahsetmek mumkun degil diyo net bi sekilde. Onu izledikten sonra kendimde hissettigim eksiklik hissinden kurtuldum. Kadin ve erkegin orgazm yontemlerinin farkli oldugunu düşünüyorum.
Bunu cok anlayamiyorum, klitorisin direkt uyarilmadiği pozisyonlarda vajinal oegazm yasayan kadinlar var. Evet klitoris ve vajina ici sinir aği itibariyle
elbette anotomik olarak bir bütün ama yine de iki orgazmin farkli olduğunu düşünüyorum ben, farkliliktan kastim yoğunluk
ve hazzın hissedildiği alanin genişliği.
Her ikisini de ayri ayri yasamis kadinlar bu farki tarif edebiliyor.

Bende sizinle aynı durumu yaşıyorum 3 yıldır evliyim. Asla zevk almadım vajinamda hissizlik var içinde herkes olduğunu bile hissetmiyorum neden böyleyim bilmiyorum çevremde soracak kimsem yok burda konu actim daha önce benim gibi olanlarda var kegeli bende deniyorum ara ara bi kere doktora da sordum bunun bi olaci yok dedi eşim biliyor söylüyorum bazen rol yapıyorum ilişki sırasında kafam boş mesela kendimi hazirliyorum sevismeyide uzun tutuyorum ama yine de tık yok bazen tekrar doktora gitmeyi düşünüyorum
Her seyin hayirlisini istemek lazim demek ki bazen olmasi da yeterli degil birlikteligin gerçekleşmesi de çözmüyor yani demek ki bazen olayı.Ben vajinusmusum o an kilitlenip kaliyorum olmayacak kızacak esim gerilecek vs diye bir olsa kurtulsam hayatım normale dönse diyordum demek ki olması da yetmiyor bazen.Boyle bir geçmişiniz var miydi acaba, çünkü mesela ben de korkudan getginlikten odaklanamiyorum biraz yakinlassa ilerisini isterse basaramazsam diye istek de duymuyorum artik sadece gerginlik tum vucudun kasilmasi ve korku eger boyle bir gecmisiniz varsa belki de o etki ediyordur

bu adama karşı birşey hissettiğine emin misin?

benim karşımda olup gülümsemesi bile beni eritiyor, cok keyıf veriyor ve o zevk içime girdiğinde de devam ediyor ama senin sürecin sanki tam istememe veya partneri arzulamamak ile ilgili gibi

Ben bu duruma sonradan geldim. (Normal doğum sürecinden sonra)
vajinal sarkma var hafif düzeyde dedi doktor ama bence bende hissiyat komple gitti ve bunu kaslarımın eskisi gibi olmadığı için olduğunu düşünüyorum.
Sizin anlattıklarınız bana şunu düşündürdü bu yüzden: erkek arkadaşınızın penis boyutu size uygun olmayabilir mi

Her seyin hayirlisini istemek lazim demek ki bazen olmasi da yeterli degil birlikteligin gerçekleşmesi de çözmüyor yani demek ki bazen olayı.Ben vajinusmusum o an kilitlenip kaliyorum olmayacak kızacak esim gerilecek vs diye bir olsa kurtulsam hayatım normale dönse diyordum demek ki olması da yetmiyor bazen.Boyle bir geçmişiniz var miydi acaba, çünkü mesela ben de korkudan getginlikten odaklanamiyorum biraz yakinlassa ilerisini isterse basaramazsam diye istek de duymuyorum artik sadece gerginlik tum vucudun kasilmasi ve korku eger boyle bir gecmisiniz varsa belki de o etki ediyordur
Hayir bahsettiğiniz gibi bir geçmişim olmadi aksine hep rahattım şimdide öyleyim kendimi kestiğimi hiç hatırlamıyorum eşimle çok güzel yakinlasiyoruz ama sorun ne anlamıyorum tamamen hissizlik hareket bile yok sanki canım bile acımadı hiç doğuştan gelen bi sorun olabilir bilmiyorum nasıl bir yol izleyeceğimi de bilmiyorum açıkçası

Hayir bahsettiğiniz gibi bir geçmişim olmadi aksine hep rahattım şimdide öyleyim kendimi kestiğimi hiç hatırlamıyorum eşimle çok güzel yakinlasiyoruz ama sorun ne anlamıyorum tamamen hissizlik hareket bile yok sanki canım bile acımadı hiç doğuştan gelen bi sorun olabilir bilmiyorum nasıl bir yol izleyeceğimi de bilmiyorum açıkçası
Bir uzmana mi gorunseniz?

Ben bu duruma sonradan geldim. (Normal doğum sürecinden sonra)
vajinal sarkma var hafif düzeyde dedi doktor ama bence bende hissiyat komple gitti ve bunu kaslarımın eskisi gibi olmadığı için olduğunu düşünüyorum.
Sizin anlattıklarınız bana şunu düşündürdü bu yüzden: erkek arkadaşınızın penis boyutu size uygun olmayabilir mi
Evet dediğiniz gibi doğum sonrası bu sıkıntılar olabiliyormuş. Penis boyutu için ortalama diyebilirim. Elbette her kadın da bir değil, belki dediğiniz gibi o uygunluk yoktur. Bunu öğrenmenin tek yolu vibrstör tarzı ürünler olabilir sanırım.

bu adama karşı birşey hissettiğine emin misin?

benim karşımda olup gülümsemesi bile beni eritiyor, cok keyıf veriyor ve o zevk içime girdiğinde de devam ediyor ama senin sürecin sanki tam istememe veya partneri arzulamamak ile ilgili gibi
Altı yıldır beraberiz, cinsel hayatımızın öncesi de dahil olmak üzere aramızda hep bir çekim olmuştur. Ön sevişme de gayet güzel. Tek sıkıntımız cinsel birliktelik. Biraz kuruluk şikayetim var. Bir kültür testi verip kontrol ettireceğim. Belki de her şeyin sorumlusu odur :) Teşekkür ederim yorumunuz için.

Ten uyumu yok bence yoksa hissetmemek imkansız
Ten uyumu nedir, ne değildir bilemeyecek kadar tecrübesizim :) kesin cevabı öğrenmek için önce cinsel sağlık merkezine, olmazsa cinsel terapiste gitmeliyim diye düşünüyorum. Benzer sorun yaşamış arkadaşlar başlığı güncellerse de çok sevinirim.

Konuları alıntılamadım ama genel olarak bir kaç şeye temas etmek isterim ;
1. G spot diye bir yerin olmadığı, efsane olduğu bilimsel olarak ispatlandı.
2. Vajinal orgazm diye bir şey yoktur, tüm orgazmlar klitoraldir. Klitoris sadece dışarıdan görünen küçük bir organ değil vajina ve iç duvarın da bir kısmını içine alan bir alandır. Vajinal orgazm denilen şey de aslında klitoral orgazmdır. Sadece vajinal ilişki ile tatmin olmak zorunda hissetmeyin, bu erkek egemen bilimin kadınlara dayatmasıdır. İsterler ki kadınlar erkekler olmadan orgazm olmasın. Bu kesinlikle mümkündür, ama doruğa ulaşmanın tabi ki partner ile olanı bence de makbul olandır.
Bu yaşa gelene kadar vajinal orgazm diye bir şey yaşamadım ve bu konuda da hiç eksiklik hissetmedim. Sizler de hissetmeyin sevgili konu sahibi. Bence hiç bir sıkıntınız yok. Klitoral uyarım ile orgazm olmak suç değildir.

Sevgiler
Yanıtınızı çok geç görmüşüm. Öncelikle çok teşekkür ederim. Gecenin bu saatinde içimi rahatlattınız. Belki de dediğiniz gibi bu da benim bedenimin kendi zevk alma biçimidir :') Kimse aynı olmak zorunda değil. İyi geceler dilerim.

Ten uyumu nedir, ne değildir bilemeyecek kadar tecrübesizim :) kesin cevabı öğrenmek için önce cinsel sağlık merkezine, olmazsa cinsel terapiste gitmeliyim diye düşünüyorum. Benzer sorun yaşamış arkadaşlar başlığı güncellerse de çok sevinirim.

Ten uyumu genel olarak karşılıklı cinsel çekim denebilir.

Merhaba arkadaşlar ben de de aynı problem var yeni evliyim. Ve orgazm olamıyorum hatta çok zevk alamadığımı da söyleyebilirim. Kendi kendime mastürbasyon yaptığım da zevk alıp boşalabiliyorum. Yıllardır hep mastürbasyon yaptığım için mi bilmiyorum vajinal birliktelikten zevk almıyorum. Oral veya el ile dokunma olduğunda bir zevk alma boşalma durumu oluyor ama vajina penis birleşmesinden zevk alamadığımı farkettim. Ve malesef eşimde direk olaya girmeye çalışıyor çok kısa sürüyor birliktelik. Ön sevişme 5 dakika bile değil ondan mıdır bilmiyorum vajina penis birleşimi bana hiç zevk vermiyor. Yorumlarınıza ihtiyacım var.

Merhaba arkadaşlar ben de de aynı problem var yeni evliyim. Ve orgazm olamıyorum hatta çok zevk alamadığımı da söyleyebilirim. Kendi kendime mastürbasyon yaptığım da zevk alıp boşalabiliyorum. Yıllardır hep mastürbasyon yaptığım için mi bilmiyorum vajinal birliktelikten zevk almıyorum. Oral veya el ile dokunma olduğunda bir zevk alma boşalma durumu oluyor ama vajina penis birleşmesinden zevk alamadığımı farkettim. Ve malesef eşimde direk olaya girmeye çalışıyor çok kısa sürüyor birliktelik. Ön sevişme 5 dakika bile değil ondan mıdır bilmiyorum vajina penis birleşimi bana hiç zevk vermiyor. Yorumlarınıza ihtiyacım var.
Merhaba bende 3 yıllık evliyim orgazmi geçtim zevk almadım hiç hareket olduğunu bile hissetmiyorum hissizlik var geçmişte masturbasyon yapmadim bilmiyorum eşimle severek evlendim cinsellik olarak birlikte olmak istiyorum isteğim var ama his yok nasıl bisey anlamadim

Merhaba bende 3 yıllık evliyim orgazmi geçtim zevk almadım hiç hareket olduğunu bile hissetmiyorum hissizlik var geçmişte masturbasyon yapmadim bilmiyorum eşimle severek evlendim cinsellik olarak birlikte olmak istiyorum isteğim var ama his yok nasıl bisey anlamadim
Benimde aynı eşimi seviyorum ama nedense o esnada bişey hissetmiyorum

Merhabalar. Daha önce burada konu açmıştım ama o zamanki deneyimlerim ile şu an yaşadıklarım değiştiği için yeni başlık açmak istedim.
Erkek arkadaşım ile beş yılı aşkın süredir beraberiz. Önümüzdeki yaz nişanımız var. 1.5 yıl önce ilk defa cinsel ilişkiye girdik. Onun için de benim için de ilk oldu. İlk birkaç gün cinsel birliktelik tam olamadı, zorlandık. Vajinismustan korkarken neyse ki birkaç gün içinde kegel egzersizi vs. durumu çözdüm (buradan yardımcı oldunuz çok sağ olun) Ancak şu anda cinsel birliktelik tam anlamıyla, acısız şekilde olsa dahi ben zevk almıyorum. Erkek arkadaşımı içimde hissediyorum lakin zevk almaya dair hiçbir şey yok. Elime dokunmasıyla aynı his diyeyim size. Böyle açıklıyorum çünkü klitorisime dokunduğunda ne hissettiğimi biliyorum. Orgazm olmadan önce bile o süreçten nasıl zevk alındığını biliyorum yani. Fakat vajinal ilişkide bu kesinlikle yok. Çok nadir, bazı pozisyonlarda kasıklarımda baskı ve beraberinde çiş hissiyatı duyuyorum. Fakat bu kesinlikle zevk gibi hissettirmiyor. Uzun sürse dahi rahatsızlık yaratıyor. Ön sevişmeyi de gayet uzun tutuyoruz. Hatta klitoris ile zirveye tam ulaşmadan önce onu durduruyorum ve hemen öyle başlıyoruz. (Fazla detay veriyorsam kb.) Erkek arkadaşımı çok seviyorum ve kendisi gerçekten ilgili. Eliyle vs. de malum G noktasını çok bulmaya çalıştı. Nitekim ben de tek başımayken denedim ama bir türlü vajinamda zevk hissetmedim. Bu durum giderek canımı sıkmaya başladı. Onun da morali bozuluyor açıkçası benim bir şey hissetmediğimi bilirken ilişkiye girmek onu da zorluyor. Daha önce böyle bir durum yaşayan varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim. Doktora mı gitmeliyim artık? Yoksa bir terapiste mi? Bu hissizliğin kaynağı, sebebi nedir? :KK43:
(Bahsettiğim şey orgazm değil, zevk. Ben zevkle beraber ulaşılan orgazmı değil, direkt olarak zevkin kendisini hissetmiyorum)
Sonuca odaklanmayın , süreçte mutlu olmaya çalışın. Bir de yatağa girmeden öncesinde iletişiminiz çok önemli, bazen tek bir göz göze gelme çok farklı sonuçlar doğurabiliyor.
Ayrıca vajinal ve klitoral olarak ayırmayın kafanızda , bir bütün olarak zevk alınıyor. Teknik olarak da üstte olmanız işinizi çok kolaylaştırır hatta partneriniz oturur vaziyette olursa sürtünmeden de faydalanırsınız. Fazla detaylı yazdıysam kusura bakmayın başka türlü anlatılamazdı sanırım

4 aylık evliyim, ama çok hızlı gerçekleşiyor o yüzden bence benim sorunum. Eşimde erken boşalma var ve direk olaya girmek istiyor

Eşin beş dakkada beşiktaşçı. Kendi açığını kapatmak için seni es geçiyor. Çok bencil, üzgünüm.
Vajinal ilişkiden zevk alabilmek için o organın hazırlanması, kanla dolması şişmesi ve hassaslaşması gerekli, eşin ön sevişme bile yapmadan direkt olaya dalan bir ( özür dilerim ) hanzo gibi görünüyor.

Sende bir sorun yok sakın sorunu sana yıkmaya çalışmasına izin verme. Eşin seninle daha çok ilgilenmeli ön sevişme yapmalı böyle ilişki mi olur ya hu?!

X