Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

3 senedir kullaniorum cokta memnunum ..cit citin en gusel tarafi istedigin znm cikar istedigin znm tak kolayligi bende 6 parca var simdi saclarim uzadi pek takmiorum buara ama at kuyrugu fln yapildiginda dahada uzun duruo cok kusell alicak arkadaslar sacin i olmasina dikkat edin hatta kuaforlerinz yardimci olur saniorum benim kuaforum ayarlamisti ..sac nekdr kaliteli olursa omrude uzun oluo..simdi boncuk flnda yapiolar ama citcitlarima degismem :KK66:

3 senedir kullaniorum cokta memnunum ..cit citin en gusel tarafi istedigin znm cikar istedigin znm tak kolayligi bende 6 parca var simdi saclarim uzadi pek takmiorum buara ama at kuyrugu fln yapildiginda dahada uzun duruo cok kusell alicak arkadaslar sacin i olmasina dikkat edin hatta kuaforlerinz yardimci olur saniorum benim kuaforum ayarlamisti ..sac nekdr kaliteli olursa omrude uzun oluo..simdi boncuk flnda yapiolar ama citcitlarima degismem :KK66:

BENDE DE ÇIT ÇITLAR VAR AMA Bİ TÜRLÜ BECEREMİYORUM TAKTIĞIM ZAMAN ANNEM HEP ÇOK BELLİ OLUYO DİYO ÖZEL GÜNLER DIŞINDA HİÇ KULLANAMADIM senağlama BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİN kaydirigubbakcemile5

BENDE DE ÇIT ÇITLAR VAR AMA Bİ TÜRLÜ BECEREMİYORUM TAKTIĞIM ZAMAN ANNEM HEP ÇOK BELLİ OLUYO DİYO ÖZEL GÜNLER DIŞINDA HİÇ KULLANAMADIM senağlama BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİN kaydirigubbakcemile5

SIK SIK kullan cnm elin alisio bi znm sonra bende yeni aldigimda hep kuafore taktiriodum sonra hemen alistim ama kat kat takiorum kuaforun taktigi gibi en allttakinden basliorum ztn bi tutam birakiosun biraktiginin ustune takiosun krepede yapmiorum hicte belli olmuo :1rolleyes: once saclariniyukari kaldir elinle sonra bi tutam birak tak sonra bitutam daha birak tak son parcayida tak.. gunlukte kullanmaya bak alisir elin cnm kolay gelsin kaydirigubbakcemile5

canım çok tşkkrlr eve gider gitmez tekrar denicem günlük kullanmayı çok istiyorum inşallah senin gibi becerebilirim kaydirigubbakcemile5

bendede 4parça çıtçıt war we yetio bana röfleli saçlarım çok hoş duruo zorda deil takması bende krepe yapmadan takıorum we çokta memnunum kaynak yaptrmayın derim ben ben 4 parçası 130tl ye aldım

kızlar eğer öyle parça parça takmaktan sıkılıyorsanız kii ben çok sıkıldım, çözümünü 6 parçanın birleşiminden oluşan enselik denen geniş çıtçıt yaptırmakta buldum...sadece onu takıyorum saçım gayet gür ve uzun duruyoo...tavsiye ederim..hihoyyyt

meraba arkadaşlar çıt çıtlarla ilgili arştırmam sonucunda siteye yeni üye oldum..benim saçlarım çok uzundu ve kat attırınca malesef kuaför inceltti..o yüzden 2 tane 72 cm uzunluğunda almak istiorum yanlara takmayı düşünüyorum..denizlide oturuyorum ve samsunluyum yani samsundan yada denizliden alıcam...yardım ederseniz çok sevinirim çok mutlu olurum..artık yatarken bile bunu düşünüyorum ya..uygun fiyatta 72 cm uzunluğunda ve ince olmyan 2 tane çıt çıt istiyorum...önerebileceğiniz yerler varsa yada yardım edeblrseniz çok mutlu olurum..şimdiden teşkkler..

bendede 4parça çıtçıt war we yetio bana röfleli saçlarım çok hoş duruo zorda deil takması bende krepe yapmadan takıorum we çokta memnunum kaynak yaptrmayın derim ben ben 4 parçası 130tl ye aldım

meraba canım ya bende çıt çıt alıcamda fiyatı uygun geldi..resmin varmı acaba canım yardımcı olursan sevnirm kaç cm uzunluğunda postişlern? kalınlığı nasıl acaba

Son düzenleyen: Moderatör:
slm arkadaslar ben assagi yukari 2 bucuk yildan beri kullaniyorum ve cok memnunum. Cünkü istedigin zaman cikartabiliyorsun tararken muhakkaki dökülüyor ama bakim da yapmak gerek yani sac yumusaticisi kullanmak gerek yumusadiktan sonra taranmasi daha kolay oluyor ve az dökülüyor. Kaynagida fazla tavsiye etmiyorlar ayrica daha pahaliya geliyormus ve yalan olmasin ama 9 ayda bir yenilenmesimi gerekiyormus ne öyle duymustum.

bende yazın adana dan 3 parca aldım cok memnunum bide üçgen kestırdım zaten kendı saclarımda uzun ve gürr daha kımse anlamadıı cıt cıt oldugunu

:sm_cool:bende yazın adana dan 3 parca aldım cok memnunum bide üçgen kestırdım zaten kendı saclarımda uzun ve gürr daha kımse anlamadıı cıt cıt oldugunu

bende aldim 40cm 8parca galiba ama sentetik cok dokuluyo 40€ ya aldim
ama belli olmasin die napim?? siz nasi kullaniosunuz
benim sacim ince
=( ama gusel duruo ha xD

bende aldim 40cm 8parca galiba ama sentetik cok dokuluyo 40€ ya aldim
ama belli olmasin die napim?? siz nasi kullaniosunuz
benim sacim ince
=( ama gusel duruo ha xD

canım sentetikkmii nasıl memnunmusun? fazla dolaşıyor ve dökülüorfalan diolar senin nasıll?? aslında güzel kullanınca hiçde bişşy olmaz die düşünüorumm

mrba öncelıqle... bnde çıtçıt almayı düşünüorm ama sadece uzatma amaçlı alıcam kaç parça alsam die düşünüorm yardımcı olun lütfn

SLM KIZLAR BEN SACIMI DUGUNDE BOYLE YAPTIRMAYI DUSUNUYORUMDA TOPUZUN ONUNDEKI ORGU ICIN CIT CIT YADA POSTİS NE GEREKIR BILGISI OLAN VARMI BEN BU KONUDA COK CAHILIM...

cnm satılıo o örgüler
çıtçıt peruk satan yerlere bak vardır :)

canım sentetikkmii nasıl memnunmusun? fazla dolaşıyor ve dökülüorfalan diolar senin nasıll?? aslında güzel kullanınca hiçde bişşy olmaz die düşünüorumm

evet sentetik dolasiyo =( ama fazla dokulmuyo allahtan xD
dolassin artik napaLim :KK70: tarariz bizde dimi hehe
memNunum Simdilik bakalim .. =D kaydirigubbakcemile2

evet sentetik dolasiyo =( ama fazla dokulmuyo allahtan xD
dolassin artik napaLim :KK70: tarariz bizde dimi hehe
memNunum Simdilik bakalim .. =D kaydirigubbakcemile2

bende gerçek saç var ama onları günlük hayatta kullanamıyorum yıpratmak istemiyorum sürekli kullanabileceğim elimin altında olcak bişi istiyorum o yüzden bende sentetik almak istiyorum acaba fiyatları nasıl yardımcı olursan sevinirim :dance:

X