İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

bende okulun açıldığı ilk gün izin almıştım. öğlen bıraktım akşam aldım.
hatta tenefüste bile 1 kere gittim geldim.

Bende izne çıktığımda öğle teneffüsünde gidiyordum hepokulda uzaktan bakıyordum nasıl davranıyor ne yapıyor diye, kantine oturup çikolata yemişliğimiz var yani :)))))))))))))

benimkide bir ara gece yatarken sabah uyandığımda varmısın yokmusun diyordu. bende yokum diyordum.cumartesi akşamı sorduğunda
yarın pazar varım diyordum oley be diyordu.şimdi sormuyor artık.

Kuzucuk yaa kıyamam. Bir ara benimki de dedem uyandırmasın sen uyandır beni diyordu Allahtan çabuk aştık...

Kızlar ben de kaçar..
İşleri toparlayım biraz. Sizi okudukça çocuklarımı özlüyorum, işe konsantre olamıyorum.......

Bende izne çıktığımda öğle teneffüsünde gidiyordum hepokulda uzaktan bakıyordum nasıl davranıyor ne yapıyor diye, kantine oturup çikolata yemişliğimiz var yani :)))))))))))))

Kuzucuk yaa kıyamam. Bir ara benimki de dedem uyandırmasın sen uyandır beni diyordu Allahtan çabuk aştık...
çocuklar ve anneler olarak ne kadar da aynı şeyleri yapıyoruz..

akşama kayınvalidemdeyiz keşkek aşure var.adilemir demişti yersen bizim içinde ye diye :KK1::KK1: :KK56: :KK56:
yemekten sonra hemen eve gelir ödev başına geçeriz.evlerimiz aynı sokak içinde..

Ne güzel yaaa. Hazır yemeğe gitmek eve... Gerçi kırk yılda bir eşimde yapar misal dün yapmış. MAKARNA :)))))

Yanına hemen hazır köfte iyi oldu yedik hemen...

Evet bu sene henüz aşure yiyemedim benim yerime de ye olur mu?

Ne güzel yaaa. Hazır yemeğe gitmek eve... Gerçi kırk yılda bir eşimde yapar misal dün yapmış. MAKARNA :)))))

Yanına hemen hazır köfte iyi oldu yedik hemen...

Evet bu sene henüz aşure yiyemedim benim yerime de ye olur mu?

ay canım ya bizim buralarda genellikle her ev yapar.Allah kabul etsin. 1 tabakta getirirler.

ay canım ya bizim buralarda genellikle her ev yapar.Allah kabul etsin. 1 tabakta getirirler.

Genelde bizim komşularda yapardı ama bu sene kimse getirmedi belki evde olmadığımız zamanda gelmişlerdir. :)))

Sen hangi şehirdeydin kusura bakma unutmuşum canım ya...

Tamam canım hatırladım şimdi. Tatile İzmir'emi gidiyorsunuz... Gerçi Antalya'da yakın. Yazın ortak program yapıp Antalya'da buluşup tatil yapalım kuzucuklarla :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

didime giderdik arada teyzemlerin yanına.ben şu anda yanlız olduğum için izin kullanamıyorum :KK50:

didime giderdik arada teyzemlerin yanına.ben şu anda yanlız olduğum için izin kullanamıyorum :KK50:

Yazık sana ama yaa.....

Ağırlığını koy bence tatil yapmadan olur mu hiç...

İnsan evde otursa bile izin kullanmalı ya. Koca bir yılın yorgunluğunu atmak için...

X