Doç. Dr. Zühtü Demir için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

yada bizim topiğimizi doktorlar adı altına taşınsın bu kadar yazdıklarımız boşa gitmesin

kızlar ben şunu anlamadım halende takıldım.topikleri inceledim herkes burun estetiği altında birsürü dr ismi vererek açılan topikk doluu neden benim açtığım topiğin sorun olduğunu çözemedim halen ve ben kendi açtığım topiğin altında yorumlarımı yapmaya devam edecem bu bize haksızlık o zaman tüm burun estetiği altına acılan dr isimleri verilerek açılan topiklerede uyarı verilsin ve doktorlar bölümüne onlarda gitsinn ben kendi açtığım topiğin altına yazacağım

´cnm bende cok takildim buna ama yapcak bisey yok ban yemiyelim simdi durduk yere
hem ne fark ederki ordada beraber sohbet ediyoduk burdada sohbet etcez ama oraya daha cok kisi geliyodu o bi gercek bu bölüm cok gizli köseye acilmis gibime geldi :bbo:

kızlar ben şunu anlamadım halende takıldım.topikleri inceledim herkes burun estetiği altında birsürü dr ismi vererek açılan topikk doluu neden benim açtığım topiğin sorun olduğunu çözemedim halen ve ben kendi açtığım topiğin altında yorumlarımı yapmaya devam edecem bu bize haksızlık o zaman tüm burun estetiği altına acılan dr isimleri verilerek açılan topiklerede uyarı verilsin ve doktorlar bölümüne onlarda gitsinn ben kendi açtığım topiğin altına yazacağım

cnm benim ben buraya üye olduğumdan beri bu böyle belirli doktorlar haricinde kimse başka bir doktor için övgü dolu sözler söylenmesini istemiyo burda üye oldugumdan beri aynı sorunu yaşayıp aynı mücadeleyi veriyorum kac defa ban yedim ne sen sor ne ben söyleyim,bide ceza aldınız filan diyolar muhtelif taraflarımla gülüyorum sadece sanki sınırdışı edildim pehh çokta umurumda laelaelaelaelae

´cnm bende cok takildim buna ama yapcak bisey yok ban yemiyelim simdi durduk yere
hem ne fark ederki ordada beraber sohbet ediyoduk burdada sohbet etcez ama oraya daha cok kisi geliyodu o bi gercek bu bölüm cok gizli köseye acilmis gibime geldi :bbo:

aman yersek yiyelim çokta lazım 3 gün buraya girememiş olmak kimin hayatından bişiler götürür ki ?

zühtü beye karşı bi gıcıklık seziyorum ben vallahi aynı konuyu barış çakır,naci çelik,emre ilhan,yakup avşar hakkında yapsakydık bukadar çemkirmezdi kimse ama bunlar dışındaki doktorlara karsı sergilenen bu tutumun ne olduğunu ben çok iyi biliyorum artık isteyen banlasın farazi şeyler hiçte umrumda değil söyleyeceklerimi söyledim içim rahatladı ya ben ona bakarım ohhh kuş gibi hafifledim vallahi haksızlığa hiç gelemiyorum :1ninca:

bir haksızlık olduğunun bendee farkındayımm...yazdımdaa.biz konu dışıda konuşuıyor olabilirzz ama tüm topiklerde doktorlarla ilgili uarıda bulunulmuşşş bize direktt ceza kesilmiş..bend ebunu anlamıyorumm..CADIARZU

kızlar ben kendi topiğimde konuşuyorum buraya yazmıyorum bizim topik taşınsın bizi burda kimse bulamaz ben buraya bulurken zorlanıyorum

Yaptığınız düpe düz ayıp hangi doktora çifte standart uygulamışız ? Size açıklama yapmadım mı ? Hekim hakkında açıklama yapacaksınız Uzmanlar bölümüne, kişisel tecrünelerinizi paylaşabilirsiniz diye. Buna ek olarak DOktor başlığını siz açamassınız bölümün kuralları var. Bunlara uymak zorundasınız. Sizin günaydın nasılsın canım cicim mesajlarını okumak istemeyen bir sürü kişi var. ınsanlar tecrübeleri okumak istiyor. Günaydın canım cicim yapacaksanızda bu başlık var. Anlayanlar anlamayanlara anlatsın şimdi...

bir haksızlık olduğunun bendee farkındayımm...yazdımdaa.biz konu dışıda konuşuıyor olabilirzz ama tüm topiklerde doktorlarla ilgili uarıda bulunulmuşşş bize direktt ceza kesilmiş..bend ebunu anlamıyorumm..CADIARZU

Yaptığınız çok ayıp hangi diğer topikte konu dışına çıkılmış ve ceza kesilmemiş bana gösterin ! Gidin ismini verdiğiniz başlıktaki yazanlara sorun onlarda yanı şeyi söyleyecek zühtüye kıyak geçilmiş bize ceza kesilmiş. araştırmadan yazmayın lütfen aklınıza geleni...

kızlar ben kendi topiğimde konuşuyorum buraya yazmıyorum bizim topik taşınsın bizi burda kimse bulamaz ben buraya bulurken zorlanıyorum

Bölümün kuralları var bundan sonra düzenli olacak her isteyen kendine göre doktorunu açarsa ne hale gelir bölüm(4 tane zühtü vardı) başındaki açıklamaları dikkatlice okuyun lütfen. Burun operasyonu hakkında paylaşım yapacaksanız Burun estetiği bölümüne hekimle ilgili paylaşım yapacaksanız Hekimler bölümüne ben ikisinide yapmayacağım sadece merhaba nasılsın laylaylom diyorsanzı buraya yazacaksınız.

Benim en çok üzüldüğüm arkadaşlar oldu.Ne güzel hep bir aradaydık.

evet lakitocum yaa diger topici silmislermi bulamadim ben?? benneyaptımki

bu arada cilek banlandi galiba

bende cok üzgünüm olan oldu kaldırdılar topiği laylaylom yapıyomuşuz nyse yeni bi konu açarız bizde dr adı içermeyen orda konuşuruz

bende cok üzgünüm olan oldu kaldırdılar topiği laylaylom yapıyomuşuz nyse yeni bi konu açarız bizde dr adı içermeyen orda konuşuruz

:roflol: neyse olan oldu burdan devam edicez artik ama kimsede devam etcek istek kalmadi galiba baksana kimse yok..

Kazen .!.:
Bölümün kuralları var bundan sonra düzenli olacak her isteyen kendine göre doktorunu açarsa ne hale gelir bölüm(4 tane zühtü vardı) başındaki açıklamaları dikkatlice okuyun lütfen. Burun operasyonu hakkında paylaşım yapacaksanız Burun estetiği bölümüne hekimle ilgili paylaşım yapacaksanız Hekimler bölümüne ben ikisinide yapmayacağım sadece merhaba nasılsın laylaylom diyorsanzı buraya yazacaksınız.
ya birsürü yorumlar vardi orda ameliyta hakkinda birsürü seyy yaziliyodu kazen bey rica etsek onlari buraya tasiyabilir misinizz??? bütün yorumlar tavsiyeler görüsler havada kaldi bosu bosuna yazmis gibi olduk
hem laylaylom mesajlarinizi burda yazabilirsiniz demissiniz o zaman laylaylom mesajlarimizida buraya tasisaniz??

Son düzenleme:
ya bende onu istedim doktorlar bölüme taşınmasını istedim topiğimizin cok kişinin yorumları havada kaldı bari en azından oraya taşınsaydıı hepsi boşuna gittti cok üzgünüm

doktarlar bölümünde zühtü demir hakkında bilgi paylaşalım diye bi topik açmış kazen bey yeni gördüm olmazsa artık orda yorumlarımızı paylaşalım kızlarr

doktarlar bölümünde zühtü demir hakkında bilgi paylaşalım diye bi topik açmış kazen bey yeni gördüm olmazsa artık orda yorumlarımızı paylaşalım kızlarr

bence burda kalalim rahatca laylaylom yapabiliriz aklinialirimsmile
sonra yine bütün mesajlar gider öylece kaliriz ne gerek var hem burda yazisin demis duralim burda bence

bende üzüldüm şimdi..çilek ban yemiş..laylay lomda yapacağımız bir topik açın bari ank canımm..
ordan devam edelimm..
doktor ismi olan yerlerden devam edemiyoruzz..
onlarda uyarı almış sanırımm..

canım sıkıldı resmenn..:umursamaz:

bende üzüldüm şimdi..çilek ban yemiş..laylay lomda yapacağımız bir topik açın bari ank canımm..
ordan devam edelimm..
doktor ismi olan yerlerden devam edemiyoruzz..
onlarda uyarı almış sanırımm..

canım sıkıldı resmenn..:umursamaz:

e canim buraya laylaylom yapin yazilmisya iste
sonradan niye laylaylom yaptiniz denmez heralde hem rica ettik diger mesajlari buraya tasirlar ins..

evet ama nerdeyse tüm topiklerde arada lay lay lom olmuyor mu?Bal gibide oluyor.Hem Çilek neden banlanıyor ki?Bu çok saçma. o zaman kimse düşüncelerini söylemesin eleştirmesin.yoksa yersin banı!!!

evet burdanda devam edebiliriz..bunun için açıldı sanırım..
evett eleştiriye açık bir millet olamadıkk zatenn..:1ninca:

X