Dogum günü

Bak simdi gelenleri attim yani duyan adam aşkından ölüyor zanneder. Saf mı görünüyorum acaba anlamadım ya da ben mi fazla kurcaliyorum
valla ben laflara inanmayalı yıllar oldu süz de inanmayın , önemli olam değer vermek kıymet bilmek mutlu etmek ,işine gelirse biliyormuş böyle işleri ,fazla kurcalamayın evet yol verin

valla ben laflara inanmayalı yıllar oldu süz de inanmayın , önemli olam değer vermek kıymet bilmek mutlu etmek ,işine gelirse biliyormuş böyle işleri ,fazla kurcalamayın evet yol verin
Kesinlikle öyle son bir şans ver ispat edeyim ne istersen yaparım yazmış. Altına da bedwva mesaj hakkım bitiyor bir daha yazamayacagim yazmış. Bu ne hahaha dalga geçiyor sanki

Kesinlikle öyle son bir şans ver ispat edeyim ne istersen yaparım yazmış. Altına da bedwva mesaj hakkım bitiyor bir daha yazamayacagim yazmış. Bu ne hahaha dalga geçiyor sanki
hahhahahahaha şaka mı bu ya , zaten paragöz cimri adamın tekiymiş ıyyyyy iğrenç ,bedava hakkım bitiyor ne ya ahhahahahhaha gerçekten ergenler bile böyle değil

Bu adam bana hiç samimi gelmedi . Bence yol yakınken bırak . O mesajlar ne öyle aşkından ölüyor ama doğum gününü önemsemiyor. Bu işte bi şey var . Adam mecburmuş gibi seninle sanki .
Ben nasıl dayanırım yokluğuna falan yazmış ama adam tutarsiz. Bu mesaj atmaktan aciz. bence de bisi var. Bi de başka saçma şeyler var da onları anlatmadım daha.

hahhahahahaha şaka mı bu ya , zaten paragöz cimri adamın tekiymiş ıyyyyy iğrenç ,bedava hakkım bitiyor ne ya ahhahahahhaha gerçekten ergenler bile böyle değil
Belki de böyle böyle sürekli birilerini bulup takılıyor şerefsiz adam ya. Bana da demişti birikim yap diye evlilik için hatta burda baya kişi dedi adam normal demiş parasında mi gözün diye. Onu da şu bir haftadır sürekli yapmaya devam etti. Sana ne benim paradan daha kaç gün olmuş. Dün kek yapıyorum aradı napiyosun dedi kek yapıyorum dedim 100 kilo olacaksın fit olman lazım sürekli tatlı yapma dedi bana bi de spora başla hayatım dedi. Bunu diyen adam da benden daha kilolu.sana ne dedim bende sinirlendim. İnsan eline sağlık der dedim. Sonra şaka yaptım şaka yaptım.

Belki de böyle böyle sürekli birilerini bulup takılıyor şerefsiz adam ya. Bana da demişti birikim yap diye evlilik için hatta burda baya kişi dedi adam normal demiş parasında mi gözün diye. Onu da şu bir haftadır sürekli yapmaya devam etti. Sana ne benim paradan daha kaç gün olmuş. Dün kek yapıyorum aradı napiyosun dedi kek yapıyorum dedim 100 kilo olacaksın fit olman lazım sürekli tatlı yapma dedi bana bi de spora başla hayatım dedi. Bunu diyen adam da benden daha kilolu.sana ne dedim bende sinirlendim. İnsan eline sağlık der dedim. Sonra şaka yaptım şaka yaptım.
o zaman da okumuştum konunuzu yazmadım ama size hak vermiştim çok itici konuşuyor , duygusuz materyalist biri belli ki , ne güzel sözden anlıyor ne gönül almaktan ,bu anlatımlarınızla ben bile soğudum iğrendim iki dakikada , siz iyi sabretmişsiniz 🤪🤷🏼‍♀️🤣

Telafi yok ama sabahtan akşama kadar beni bir tanısan nasıl değer verdiğimi bir bilsen yazıp duruyor sadece .
Boş lafla peynir gemisi yürümüyor maalesef inanmayın bu laflara. Seninle evlensek dünyanın en mutlu kadını yaparım seni sana tapıyorum diyen adam evlenme teklifi ettiği hafta aldattı beni 😂bunlar bomboş laflar ki değil doğum günümü unutmak her hafta ayrı buket gönderirdi bana Özel günler bayram havasında geçerdi.

Ben bu mesaji okuyana kadar su. Soruyu soracaktim. Yurt disi derken neresi avrupa mi diyecektim
Cunku avrupada olupda internetten cicek gonderemicek kadar kaba olamaz sadece cimridir.
Ayrica bedava msj ne ya. Benim 13 yasindaki kizimin bile faturali tarifesi var.
Bence hic devam etmeyin cimri vurdumduymaz olursa olur kafasinda

Kızlar merhabalar,

Daha önce konu açmıştım. Bir buçuk aydır tanistirildigim biri ile gorusuyorum. Evlilik niyeti ile tanistirildim ama yurtdisinda yasiyor şu anda. Bayramda tatil için dönecek sanirim. Açtığım konuda bana çiçek bile almaya gerek olmadığını, gelince kutlayacagimizi söylediğini belirtmiştim. Siz de gözlem yapmamı ve bir çiçeğin bile mutlu hissettirecegini ima etmemi söylemiştiniz. Öyle de yaptım. Daha yavaş ama net şekilde isteklerimi belirterek geçirdim bu son haftaları.

İki gün önce dogumgunumdu. Tarihi de bildiğini ve takvimine işaretledigini söyledi. Dogumgunumden bir gun önce bana iki ay sonraki dogumgununu hatırlatıp ona ne hediye alacağımı sordu şaka yollu. Üstünde durmadim. Ertesi sabah gunaydinlastik, bana isyerinde bir personelin sağlık sıkıntısı olduğunu hastaneye götürdüğünü vs yazdı bisi çıkmamış ama olayı yazdı. Öğleden sonraya kadar yine kutlamadı. Öğlen artık ben belki güzel bi çiçek yollayacaktir ondan böyle oldu derken yine normal sohbet. Sevgi sözcükleri ozledimler ama bi ufak cikolata çiçek gelecek sanırım dedim. Akşam altı oldu ama sanırım unuttu çünkü iması bile geçmedi. Akşam olunca başkalarından gelen onca mesaj arama hediye sonrasında ondan tık olmayınca delirdim ve ona sitem dolu bir mesaj attim. Isyerinde biri rahatsız olmuş aklımdaydı ama ondan unuttum vs dedi. Özür diledi. Zaten çiçek siparişi bir gün önceden verilmez mi? Neyse tepki gösterdim telafi edicem dedi baya yazdı özürler diledi. Konuyu kapattim. Ama sonrasında bir telafi olmadı sadece sürekli sana ne kadar değer verdiğimi anlayacaksın ileride sözleri baska bisi yok. Kendi kendime kocaman kadınsın ya çocuk gibi buna mi takıldın dedim ve konuyu içimde de kapatmaya karar verdim. Daha bir ay olmuş adam ciddi düşündüğünü söylüyor ama bir aylık sevgili sonuçta nolacak hem uzakta yavaş yavaş tanımam lazim dedim kapattim.

Bugün biri storysine eklemiş onu. Eski bir arkadasi trden. Kadinin dogumgunu imiş ve güzel bir kart hazırlayıp hediye yollamış kadin da bunu paylasmis. Bir de not düşmüş; aylarca konuşmasan bile dogumgununu hatırlayan ve sevdiğin hediyeyi unutmayıp gönderen kişi gerçek dosttur tarzı bisi. Benim bir moralim bozuldu. Ulan sen madem bu haltı yapabiliyordun ne demeye benden anlayış bekledin? Pesimde dolanan sen, evlenmek isteyen, ugrasan sen..ustune dogumgununde dışarı çıkacak misin ailenle evde mi kutlucaksin keşke ailenle kutlasan evde diyecek kadar da öküz olan sen.. buna tamam demedim elbette .. şimdi kalkmış aylardır konuşmadığın kadina gönderip bana bir kuru mesajı çok görüyorsun. Açtım ağzımı yumdum gözümü. Şimdi de çok kötüyüm perişan oldum affet deyip duruyor. Haksızlık mi ettim ama insan güzel bir mesajla olsa kutlamaz miydi? Bu arada o akşam altıdaki gerginlikten sonra da kendini ifade etti ama hala kutlamadı söz ile bile. Öyle kapandı konu. Siz olsanız napardiniz

Görüşmeyi bırakabilirsiniz.

Bir yandan da şunları yazmış şimdi hem engelle diyor engelleyince başka yerden yazıyor ben anlamadım

Adam en az 35+ yaşlarda olsa gerek. Adam evli olabilir mi ? Kanunen evli değilse de, bir kadınla uzun süreli beraberliği mevcut ve aynı evde yaşıyor olabilir mi ?

Adamla yüz yüze hiç buluştunuz mu ? Sadece telefonda mı konuştunuz ?

. En son bana şey yazmış affet beni affetmeyeceksen engelle yazmış. Hala ben kötüyüm ben mutsuzum ben perişan oldum bugün yazıyor. Bir kere ya sana da ayıp oldu haklısın demek yok. Çok bencilce. O kadar çok engelle beni madem yazdı ki ben de engelledim tamam deyip.
aa şok oldum... iyi yapmışsın kaldırma engelini. bence size yapılan bir terbiyesizlik ya sizinkini kutlamayıp başkasını kutlamak+bunu storyde paylaşmak. aşırı değersiz hissettiren bişey. balık baştan kokar boşverin yol verin gitsin.

Birde bu adamla evlenip ülke mi değiştireceksiniz ?

Boş lafla peynir gemisi yürümüyor maalesef inanmayın bu laflara. Seninle evlensek dünyanın en mutlu kadını yaparım seni sana tapıyorum diyen adam evlenme teklifi ettiği hafta aldattı beni 😂bunlar bomboş laflar ki değil doğum günümü unutmak her hafta ayrı buket gönderirdi bana Özel günler bayram havasında geçerdi.
Oyy çok fena ya çok geçmiş olsun üzüldüm

Oyy çok fena
Birde bu adamla evlenip ülke mi değiştireceksiniz ?
O kadar salak biri ki karsi kaldirima geçmem buna güvenip

Adam en az 35+ yaşlarda olsa gerek. Adam evli olabilir mi ? Kanunen evli değilse de, bir kadınla uzun süreli beraberliği mevcut ve aynı evde yaşıyor olabilir mi ?

Adamla yüz yüze hiç buluştunuz mu ? Sadece telefonda mı konuştunuz ?
Eskiden tanıdığım komsumuz bekar biri hic evlenmemis daha önce. Ailesi ile ailem tanisik aslinda öyle basladi

Ben bu mesaji okuyana kadar su. Soruyu soracaktim. Yurt disi derken neresi avrupa mi diyecektim
Cunku avrupada olupda internetten cicek gonderemicek kadar kaba olamaz sadece cimridir.
Ayrica bedava msj ne ya. Benim 13 yasindaki kizimin bile faturali tarifesi var.
Bence hic devam etmeyin cimri vurdumduymaz olursa olur kafasinda
Almanya. Hala bir ton mesaj atıp ben haketmedim falan yazması çok irite edici bir de üste çıkıyor. Bende tiyatronu başkasına yap dedim o numarayı da engelledim

Eskiden tanıdığım komsumuz bekar biri hic evlenmemis daha önce. Ailesi ile ailem tanisik aslinda öyle basladi

Kaç yıl önce görmüştünüz adamı en son ? Adam kaç yıldır Almanya'da yaşıyor ? Adamın size gönderdiği, paylaştığınız mesajlara bakarak; adamın medeni hali bekar olsa da, uzun süreli ve muhtemelen aynı evde yaşadığı bir ilişkisi olabileceğini düşünüyorum.

Sizi sakin buldum, tebrik ederim. Benim erkek arkadaşım doğum günümü önemsemeyip bana "sana değer verdiğimi anlayacaksın ilerde" diye diklenecek sonra başka bir kadın arkadaşına özenli hediye gönderecek. Eyvah eyvah...

Kaç yıl önce görmüştünüz adamı en son ? Adam kaç yıldır Almanya'da yaşıyor ? Adamın size gönderdiği, paylaştığınız mesajlara bakarak; adamın medeni hali bekar olsa da, uzun süreli ve muhtemelen aynı evde yaşadığı bir ilişkisi olabileceğini düşünüyorum.
Evinden görüntülü konuştuk orada kimse yok ama trde olabilir biri elbette. Biz bir ay bir buçuk ay oldu sanirim. Evli değil ama uzatmalı bir sevgilisi olabilir belkide. Ya da evine orada gidip gelen biri. Ama istediğim zaman açıyordu telefonu kac olursa olsun saat görüntülü arıyordum zaten

Sizi sakin buldum, tebrik ederim. Benim erkek arkadaşım doğum günümü önemsemeyip bana "sana değer verdiğimi anlayacaksın ilerde" diye diklenecek sonra başka bir kadın arkadaşına özenli hediye gönderecek. Eyvah eyvah...
Napardiniz? Çok şekersiniz

X