Doğum paranızı aldınız mı? Nasıl ve ne zaman...

esmercim çok teşekkür ederim. inşallah dediğin gibi olur. yani dönerle beraber alırım alacağımnı yoksa kuş kadar maaşım var:)

kızlar bende bişey sormak istiyorum yanıtlarsanız çok sevinirim şimdi normal doğum iznimiz 8+8 olarak 16 hafta biz bu 16 haftalık paramızı alıyoruz ama ben doktorumdan rica edicem beni daha erken izne çıkarmasını izticem o zaman bişey değişirmi yani ben yine 16 haftalık maaşımı alırım dimi sgk danben aydınlatırsanız çok sevinirim

ailenizin ali tezel'i geldi kaydirigubbakcemile3

sen doğum iznine değil raporlu izne çıkmış olursun o zaman.
onun içinde gene ssk'dan çalışmadğın, raporlu olduğun zamanın parasını alırsın.

ailenizin ali tezel'i geldi kaydirigubbakcemile3

sen doğum iznine değil raporlu izne çıkmış olursun o zaman.
onun içinde gene ssk'dan çalışmadğın, raporlu olduğun zamanın parasını alırsın.

hıımm anladım canım bunu bilmiyodum sağol bilgilendirdiğin için opuyorumnanaktan

ben de dün itibariyle doğum paramı almış bulunmaktayım,
3.371 tl aldım,ilaç gibi geldi,Rabbim bereketini arttırsın:Saruboceq:

ya arkadaslar burayı buldugum ii oldu.ben su an dogum iznindeyım 5 hafta calısabılır raporu aldım.1 nisanda izne ayrıldım.aldıgım raporları muasebeye gonderdım.21 nısandada dogum yaptım o evraklarıda gonderdım.fakat ben konyada ikamet edıp konyada calısıyorum ama ssk pırımlerım ıst-kadıköy sskdan yatıyor.benım sskya gıtmem raporları iletmem lazımmıs.bu mumkun deil.nasıl olcak ya ben anlamadım bilgisi olan varmı?21 temmuzda raporum bıtıyo ve ben hala ne yapacagımı bilmiyorum.esmer hanım sız baya tecrubelısınız.yardımcı olursanız sevınırım:)şimdiden teşekkürler...

ben de dün itibariyle doğum paramı almış bulunmaktayım,
3.371 tl aldım,ilaç gibi geldi,Rabbim bereketini arttırsın:Saruboceq:

marhaba.öncelikle güle güle harca.ücret güzel yatmıs merak ettim maasın 1000 tl nın uzerındemıydıyanı bürüt.bende beklıyorumda.:dance::dance

ya arkadaslar burayı buldugum ii oldu.ben su an dogum iznindeyım 5 hafta calısabılır raporu aldım.1 nisanda izne ayrıldım.aldıgım raporları muasebeye gonderdım.21 nısandada dogum yaptım o evraklarıda gonderdım.fakat ben konyada ikamet edıp konyada calısıyorum ama ssk pırımlerım ıst-kadıköy sskdan yatıyor.benım sskya gıtmem raporları iletmem lazımmıs.bu mumkun deil.nasıl olcak ya ben anlamadım bilgisi olan varmı?21 temmuzda raporum bıtıyo ve ben hala ne yapacagımı bilmiyorum.esmer hanım sız baya tecrubelısınız.yardımcı olursanız sevınırım:)şimdiden teşekkürler...

esmer hanım geldi :KK1:

yavv nasıl bir şirket konyada olur da ssk'lar kadıköy'e yatar onu anlamadım ben.
sizin bağlı olduğunuz ssk, işyerinizin bölgesindeki ssk olmalı.
yani gerçekten bir yanlışlık yok ve dediğiniz gibiyse inanın nasıl olur hiç bilmiyorum.
ama sizin -her neresiyse- bağlı bulunduğunuz sgk'ya gitmeniz gerekli mutlaka.

esmer hanım geldi :KK1:

yavv nasıl bir şirket konyada olur da ssk'lar kadıköy'e yatar onu anlamadım ben.
sizin bağlı olduğunuz ssk, işyerinizin bölgesindeki ssk olmalı.
yani gerçekten bir yanlışlık yok ve dediğiniz gibiyse inanın nasıl olur hiç bilmiyorum.
ama sizin -her neresiyse- bağlı bulunduğunuz sgk'ya gitmeniz gerekli mutlaka.

slm.ben ajansa baglı çalışıyorum.ajansta istanbulda.haliyle primler muasebecıdende aldıgım bilgiye göre kadıköy sskdan yatıyor.durum bu yani.acaba ben bu ewrakları posta yoluyla göndersem nebiliyim hastalık servisine falan die cıkıs yapsam işe yararmıki?ooffff walla bende anlamadım...:bbo:yinede ilginize teşekkürler...:çok üzgünüm:

arkadaşlar kadrolu öğretmenlerde bu yardımdan faydalanabiliyomu? netten bişeyler bulmaya çalıştım ama anladığım kadarıyla kimsr doğru dürüst bişey bilmiiyo.. öğretmen olupta bu parayı alan arkadaşlar yorum yapabilirlerse sevinirim..

X