doğum sonrası kilolar ne alemde

Buravo canım ya.seni gördükçe bende hevesleniyorum ama ne çare sadece heves etmekle kalıyorum ama emmey bırakınca bende hemen başlıcam.tabi sen o zamana kadar dal gibi olursun.bizde senden rejim tarifleri alırız inşallah.

askitocum sen iştah kapatıcı hap kullanıyorum dememiş miydin?bi de sanırım senin oğlan emmiyor,bizler hap map kullanamayız...benimki az az da olsa hala emiyor,boğazımdan kısmaya çalışıyorum ama çooook zor oluyo...
doğum sonrası kısa sürede hızlı kilo verenlere o kadar imreniyorum ki...ne kadar şanslı olduklarını iyi bilsinler...ben doğum sonrası verdiğim kiloları bile geri aldım...geçen ay adet de oldum ama hala zayıflayamıyorum...tüm psikolojim etkileniyor,kendimi kadın gibi bile hissetmiyorum bazen...
eskiden de 5-6 kiloluk kilo problemleri yaşardım o aralar ben de 1-2 sefer hap kullanmıştım ,hap gerçekten iştahı kapatıyor ve hızlı kilo verdiriyor ama bırakınca gene aynı oluyorsun...o yüzden bu sefer bulaşmayı düşünmüyorum...
zaten grip oldum,nefes alamıyorum,oğlan emiyor diye ilaç da kullanamıyorum...yerimden kalkamıyorum valla iyice halsiz kaldım...
hani emzirmek kilo verdiriyodu,ben niye veremedim?etrafımdan da duyuyorum,sırf emzirerek bütün kilolarını verenleri...ben mi çok bahtsızım?

ilk 2 ay emzirdim bendede öyle oldu canim .. kilo aldim ..
$u süt yapar bu süt yapar ye babam ye :uhm:

üzülme canim zaten bebisler 5 ayini gecti yakinda emmeyi birakirlar heralde :S
en yakin zamanda sende baslarsin diyete.

haplara gelince.. ben hapi birakinca kilo alacagimi düsünmüyorum ..
hap disinda siki bir diyete girdim cünkü.
ayrica sporda yapiyorum.
sabah 5 kilometre yürüyü$ yaptim (hizli)
haplar sadece bana yardimci oluyor.karnimi uzun süre tok tutuyor ve böylelikle ivir zivira saldirmiyorum.
bir kac ay böyle devam etsem
yagli yeme aliskanligimda degisecektir
hapi biraktiktan sonrada yediklerime dikkat edicem zaten (insallah)..

bu arada 84.1 yani 6 kilo gitti diyete baslayali 9 gün oldu.

gecede 30 dk spor yaparsam sabah 83 ü görecegime eminim :dance::teytey:

bravo canım sana...a.s.
evet doğru söylüyorsun biraz da spor yapsan daha kolay kilo verirsin...hihoyyyt
ben kendimden umudu kestim,son günlerde psikolojim çok bozuk...bir daha asla eski kiloma dönemeyeceğimi düşünüyorum ve çok üzülüyorum,bir türlü kendime alışamadım,aynalara bakmak istemiyorum,dolabım kıyafet dolu hiçbirine sığamıyorum...forma gibi aynı kıyafetlerle dolaşıyorum...ve üstelik çalışıyorum düşünün yani...senağlama
hızlı kilo verenler,2-3 ayda eski haline dönenleri duydukça hayata küsüyorum...:a015:
yaza kadar eski halime dönmeyi umuyordum ama artık umut falan kalmadı içimde...oooofff yaaa iyice depresif bi kişilik oldum çıktım:çok üzgünüm:
bi de gribim sormayın...öyle feci durumdayım ki oğlumun ağlamalarına bile dayanamıyorum,kafam kaldırmıyo,çok başım ağrıyo...iyi ki annem var,Allah ondan razı olsun valla...:Saruboceq:

gecmis olsun canim ... bende senin gibiydim ..
kendinde deger ver kuaföre git kendine gel .. yeni kiyafetler al ..
daha bi cok sey iste..
su an acil cikmam lazim ondan uzun uzun yazamicam .. üzme kendini.

kilolarko9.jpg

güncelleme

listeye bende bendee eklenmek istiyorum .Eklersen sevinirim..
hamilelikten önce......81,5
alınan kilo....8,5
doğum sonrası....78
şimdi..............79,6
idealim...........60
bebek 12 kasım 2008 doğumlu(2 aylık)
boy........160cm
teşekkürler

bunu yeniden mi hazırladınız ben önceden vardım şimdi yokum.doğumdan önce 52 kiloydum.70 kilo ile doğuma girdim.oğlum 9 aylık şuanda 56 kiloyum

bende sıkı bir diyete basladım
hayırlısı bakalım

Son düzenleme:
Fundag arkadaşım hamilelik sırasında nasıl beslendiğini anlatabilir misin bende şuan 85 kiloyum ve hamile kaldığımda ne yaparım bilmem.artık istiyoruz çacuk.ama kilolarımı dert ediyorum.

arkadasim liste eski.. yeniden düzenlenmesi gerek ..

duygucuk afferim kiz sana .. hadi bakalim birlikte basaracagiz insallah..

pln01 güzelim bende 85 ile hamile kaldim .. 95 ile doguma gittim.
hamileligim boyunca yarim saatde bir yedim . agzim hic bos durmadi.

dogurdugum günün aksami tartildim 86 ydim

sonradan süt olsun diye homini girtlak yaptik olduk 90.
26 gündür diyetteyim ve 9 kilo verdim .

kisacasi kilolarin yüzünden bebegini erteleme. onunla hersey cok daha güzel olacak .
bende hamile kalmadan önce kilolari versem mi diye düsünmüstüm.
ama iyiki öyle yapmamisim . hayatimin 2 nci büyük askiyla tanistim .:asigim:

haa bu arada altini ciziyorum 9 kg oldu kizlaaaaar :dance:

tebrik ederim bacım:hooray: bende emin adımlarla ilerliyorum bakalım herkeze inat en cokta veremezsin diyenlere inat:eek:klava:

kızlar benıde ekleyın lısteye 80 kıloyum hedefım 65 boyum 1 65 hadı ıı dıleklerde bulunun bana

56 kilo ile hamile kaldım 78 kiloyla doğum yaptım şimdi 62 kiloyum
bu halimden nefret ediyorum ama emzirdiğim içinde rejimde yapmıyorum tombalak tombalak geziyom etrafta :KK43:((((
boyum 162 oğlum 13 mart 2008 de doğdu
benide ekler misin listeye

bende 57 ıle hamıle kaldım 83 kıloyla doguma gırdım.9ay once dogum yaptım ve suan 67 kıloyum:KK43:((bır turlu veremedım kalan kılomu

estagfurullah hilmis
biz balina etliyiz :))

arzu hilmis ve ben bu topcim medari iftiarlari olalim varmisiniz :)))

dun bi suru alisveris yaptim amma hepcugunu kucuk aldim zayiflamama yardimci olsun diye
giremion simdi iclerine eheheee

estagfurullah hilmis
biz balina etliyiz :))

arzu hilmis ve ben bu topcim medari iftiarlari olalim varmisiniz :)))

dun bi suru alisveris yaptim amma hepcugunu kucuk aldim zayiflamama yardimci olsun diye
giremion simdi iclerine eheheee

kız duygucum naptın bakam nasıl gidiyo kilolarrr ensendeyim ona göre kaydirigubbakcemile3 bende kilo vermişim ayy cok mutlu oldum :dance:

X