doğum sonrası kilolar ne alemde

Doğum yapalı 4 ay oldu 20kiloya yakın kilo aldım doğumdan sonra 13 kilo vermiştim ama 4 kilosunu yine geri almışım off kafayı yicem nasıl verilirki bunlar böyle,bide sezeryanlıyım göbeğim 6 aylık hamiş gibi kendimi hiç ama hiç beğenmiyorum,birbirimizi motive etsek kızlar şu tatlılar beni mahvetti:KK43:(

merhaba arkadaşlar kadınlar kulübüne yeni üye oldum.benim boyum 175cm 72 kiloyla hamile kaldım şu an 84 kiloyum çok kilo aldığımı düşünüyurum emzirdiğim için rejim de yapmak istemiyorum sütüm kesilmesin diye bol kalorili şeyler yiyorum yemeyi de seviyorum ama zayıflamayı da çok istiyorum bu konuda önerisi olan var mı teşekkürler

rose kızım yarın tam 6 aylık oluyor. Listede ismim vardı, 64 kilo oldum, hamilelik öncesi kiloma 4 kilo kaldı. 17 kilo almıştım 13'ü gitti. Kalanı zor gidiyor. Bu arada halen regl olmadım, belki olunca hızlanır. Ne dersiniz?

kızlarrrr ben de bu pazartesi başlıyorum :))) cidden doğuma gittiğim kiloma geldim yeterrrr artıııkkkkk 75 olmuşum:KK43:(((((((((( doğumdan beri 10 kiloya yaklaştı aldığım kilolar bir dur dememm lazım aşkito çok ağır cnm diyetin ama başarılı olmuşsun ama dikkat et alma bir süre bu kiloyu sabitlemeye çalış sonra gene başla....

kızlarrrr ben de bu pazartesi başlıyorum :))) cidden doğuma gittiğim kiloma geldim yeterrrr artıııkkkkk 75 olmuşum:KK43:(((((((((( doğumdan beri 10 kiloya yaklaştı aldığım kilolar bir dur dememm lazım aşkito çok ağır cnm diyetin ama başarılı olmuşsun ama dikkat et alma bir süre bu kiloyu sabitlemeye çalış sonra gene başla....

canım nasılsın ya
seni ne zmaandır göremiyordum..

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik...ve-icimi-geyik-muhabbeti-buyrun-kizlar-9.html

bak burda topic imiz var temmuz anneleri olarak bekleriz

cnm iim ya sınavlarım bitti şimdilik:) döndüm kimseleri göremedim tamam oraya da gelirim:)))

merhaba arkadaşlar kadınlar kulübüne yeni üye oldum.benim boyum 175cm 72 kiloyla hamile kaldım şu an 84 kiloyum çok kilo aldığımı düşünüyurum emzirdiğim için rejim de yapmak istemiyorum sütüm kesilmesin diye bol kalorili şeyler yiyorum yemeyi de seviyorum ama zayıflamayı da çok istiyorum bu konuda önerisi olan var mı teşekkürler

ilk altı ay 2-3 kilo aldım, herkes çok iyisin falan diyordu, sonra kendimi bir bırakmışım bir iştahım açıldı... 20 küsür kilo aldım.
sezeryan oldum ilk hafta 13-14 kilo verdim ama sonradan 3-4 kilo geri aldım.
şimdi 2.5 aylık bebişim.. gittikçe uyanık kalma süresi artıyor, onunla bol bol oynuyorum ve toparlanmaya başladım.
9 ayda değişen vücut 2-3 ayda eski haline dönmez.. ben 9 aydan sonra kendimi kasmayı düşünüyorum, o zamana kadar şişko halimle idare ediversinler napalım :)))
şişkoyum ama mutluyum sengözlerimebaksanab

(sütüm olsun diye bal-börek-çörek yerine komposto, meyva gibi masum şeylerle kendimizi kandırabilirsek bence eskisinden bile zayıf oluruz :teytey: )

Son düzenleme:
Doğum yapalı 4 ay oldu 20kiloya yakın kilo aldım doğumdan sonra 13 kilo vermiştim ama 4 kilosunu yine geri almışım off kafayı yicem nasıl verilirki bunlar böyle,bide sezeryanlıyım göbeğim 6 aylık hamiş gibi kendimi hiç ama hiç beğenmiyorum,birbirimizi motive etsek kızlar şu tatlılar beni mahvetti:KK43:(

bol ev işi..
bebekle bol vakit...
bir de çalışmaya başlarsanız... bence kilo milo kalmaz...
ben eve tıkılı kaldım resmen, hiç bir yere gidemiyorum, yürüyüş falan da yok.. ona rağmen toparlanmaya başladım, bebek büyüdükçe daha çok enerji harcamak zorundayız zaten..
sezeryanlıyım, karnım toparlandı sayılır ama vücudumun kendisi kalınlaştı, kolllarımı görünce inanamıyorum, bu ne diye :)))) kilolar heryerde.. böyle olunca daha mı kolay zayıflanır bilmiyorum senağlama
moralimizi bozmayalım, zamana bırakalım :)

bol ev işi..
bebekle bol vakit...
bir de çalışmaya başlarsanız... bence kilo milo kalmaz...
ben eve tıkılı kaldım resmen, hiç bir yere gidemiyorum, yürüyüş falan da yok.. ona rağmen toparlanmaya başladım, bebek büyüdükçe daha çok enerji harcamak zorundayız zaten..
sezeryanlıyım, karnım toparlandı sayılır ama vücudumun kendisi kalınlaştı, kolllarımı görünce inanamıyorum, bu ne diye :)))) kilolar heryerde.. böyle olunca daha mı kolay zayıflanır bilmiyorum senağlama
moralimizi bozmayalım, zamana bırakalım :)

Haklısın canım moral bozmamak lazım bebişler büyüdükçe ayakta kalma süremiz daha çok artıyor mesela ben hangi işe yetişeceğimi şaşırıyorum bazen gece yatağa yattığımda anlıyorum ne kadar çok yorulduğumu hayırlısı inşallah ben 6 aydan sonra diyete ve spora başlayacağım umarım en kısa zamanda kurtulurum kilolardanhihoyyyt

yaklasık 25 gunluk lohusayım ve almıs oldugum 10 kılyu vermısım.butun gebelık kılolarım gıttı yanı.bıranda bu kadar kılo vermek korkutuyor benı.

yaklasık 25 gunluk lohusayım ve almıs oldugum 10 kılyu vermısım.butun gebelık kılolarım gıttı yanı.bıranda bu kadar kılo vermek korkutuyor benı.

canım bebeğin hayırlı olsun rabbim sağlıklı ömürler versin.
maşallah kilolar gitmiş ne güzel bu işi nasıl beceriyosunuz bravoo valla.ben 5 aylık bir oğlum var ve ben 5 aydır uyumuyorum üstelik bide abisi var 5 yaşında onunla ilgileniyorum ama malesef kilolar gitmiyo .benim yerimde başka biri olsa iğne ipliğe dönmüştü:)))
bence kilo verdiğin için üzülme sevin:)
zaten bence asıl kilo lohusalıkda alınıyo.annenin ruhsağlığı bebğin bakımı derken kilolar geliveriyo.

iyi geceler kızlar bende ağustos ayında doğum yaptım 13 kilo almıştım tam 12 kilosunu verdim derken tekrar hamile olduğumu öğrendim.yani yine yeniden gelsin kilolar.

bende hala 4 aylık hamile gibiyim.
kasımda doğum yaptım.
kendime kıyafet bulamayınca olayın büyüklüğünü anladım

kafamçokkarıştıderinerdemmmmmmm
enemmm benimde adet günümdü bugün adet olmadim :bbo:
kaza olmustu 3 hafta önce.. yanarim wallaa

darkcim gider canim daha cok erken

hilmiyecim korkma canım benim yanmıyosun.ilk şoku atlattıktan sonra iyi bile gelmeye başlıyo.bu arada bizimkide kaza kurşunu.yanlış hatırlamıyosam sen bi ara düşünüyodun sanırım.neyse allhım güzel gönlüne göre versin inş.hab erlerini bekliyom öptm.

düsünüyodumda sonra vazgecmistim. bugünde tehlike gecti allahtan cok korktum ama :S
hayirlisi olsun canim. allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah.

Ben daha doğum yapmadım,eylül başında falan bekliyoruz doğumu.

20 kilo aldım şimdiye kadar,nasıl verecem diye kara kara düşünüyorum.
Rose o kadar çabuk gidiyor mu kilolar???
doğumda yaklaşık kaç kilo gidiyor?

bende ilk hamileliğimde 19 kilo aldım doğumdan sonrada çok çabuk verdim.tabi bol bol emzirdim.fakat 2.hamileliğimde de aynı kiloyu aldım hala bi beş kilo fazlam var.sezaryan olduğu için uyuz bi göbek kalıyo ne kadar dazayıf olsanda

X