Doğumdan önceki son kontrolüme gidiyorum bugün.

Canım arkadaşlarım hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Allah hepimizi bir an önce bebişlerimize kavuştursun inşallah.

Bugün 5 te muaynem vardı Dr. ameliyatta olduğu için önce NST ye girdim kızlar. Dr.um sonuçlara baktı hafif hafif sancı görünüyor dedi. Herzamankinden farklı ağrın sancın kanaman olursa hemen arıyosun dedi. Bebişim zaten maşallah 4 kg.ye yaklaşmış. Akşam oğluma anasınıfı için alışverişe gittik, o esnada 2 saate yakın ayakta kaldım , sancılar sık sık girmeye başladı, eşim dr.umu aradı. Doğumhaneye gidin tekrar nst ye gir dedi tabi saat 23 civarı olmuş bu arada.Girdim neyse bi 20dk. sonra ebe kontrol etti sancımın biri tavan yapmış yani resmen doğum sancısı dedi.
Çok korktum geçti bir şeyim yok dedim ama ebe drumu aradı alttan açılma varmı diye bakın dedi ben istemedim ama dr.um çok gerekli deyince mecburen yaptılar.Neyse ki henüz açılma yokmuş, derin bir ohhh çektim valla kızlar çok korktum çünkü hazır değilim henüz.

Bende biraz önce dr dan geldim kızımın kilosu 2,280 gr boyu 47 cm olmuş bende 5 kilo almışım ama :KK43: haftaya cuma nst ye giricem kalp atışlarını dinlemek için alttan mı muayene ediyorlar kalp atışları için ?

Canım ben seni toplamda 5 kg aldın diye anlamışım sonra fark ettim son ayda 5 kg almışsın. Boşver hiç üzülme bende oğluma hamileyken son ayımda 8 kg. almıştım ama hepsini verdim geri yeterki bebişlerimiz sağlıklı doğsun.

Canim Benim Ne Güzel Kizina Kavuşcaksin Işte Hep Bunu Düşün.artik Kendini Doğuma Hazir Hissetsen Iyi Olur Canim çünkü Senin Yaramaz Geldi Gelecek Yani.i:dance::emir_bebek:BİDE SENİN NE GÜZEL İKİNCİ DOĞUMUN DAHA RAHAT OLMAN LAZIM BENİM İLK OLCAK VE ÇOK KORKUYORUMM:çok üzgünüm:nşallah Kolay Bir Doğum Geçirirsin Canim.allah Bir Avazda Kurtarsin..a.s

Canim Benim Ne Güzel Kizina Kavuşcaksin Işte Hep Bunu Düşün.artik Kendini Doğuma Hazir Hissetsen Iyi Olur Canim çünkü Senin Yaramaz Geldi Gelecek Yani.i:dance::emir_bebek:BİDE SENİN NE GÜZEL İKİNCİ DOĞUMUN DAHA RAHAT OLMAN LAZIM BENİM İLK OLCAK VE ÇOK KORKUYORUMM:çok üzgünüm:nşallah Kolay Bir Doğum Geçirirsin Canim.allah Bir Avazda Kurtarsin..a.s

Gamzecim zaten ikinci olduğu için yani ne olacağını bildiğim için bu kadar korkuyorum ya canım. Dün ebe de öyle diyor zaten, niye korkuyorsun bu ikinci bide dedi ama kaçıncı olursa olsun insan yinede korkuyo.

canım benim kızını kucağını almaya az kaldııı, allah yardımcın olsun, sırası gelen doğuruyor, semanın da dediği sıra bize geliyorrr,

Kızlar sadece iki günüm var çok heyecanlıyım. Dün eşimin doğumgünüydü,çok istiyordu kızıımızın onunla aynı gün dünyaya gelmesini. Ama dr.um buna izin vermedi 20.inde karar kıldık. Dün bütün gün eşim sancın var mı diye sordu, bir umutla belki olur diye düşünüyordu ama sancım yoktu.

Kızlar sadece iki günüm var çok heyecanlıyım. Dün eşimin doğumgünüydü,çok istiyordu kızıımızın onunla aynı gün dünyaya gelmesini. Ama dr.um buna izin vermedi 20.inde karar kıldık. Dün bütün gün eşim sancın var mı diye sordu, bir umutla belki olur diye düşünüyordu ama sancım yoktu.

ay çok güzel olacakmış ya eer aynı gün doğabilselermiş. ömürlük bi doğumgünü hediyesi olacakmış eşine. ama olsun. yine aynı gün kutlarlar ya! arada hemen hemen hiç fark yok ki ! canım allah yardımcın olsun .sağlkla kucağına al fıstığını inşallah

Sağol birtanem Serapcım. Serap teyzesi gibi terazi olamayacak ama inşallah senin gibi güzel olur canımbenim.

Ayyy çok az zamanın kalmışşş geçmek bilmez şimdi bu süre bizde seninle birlikte heyecanını paylaşıyoruz canım....

zehra perşembe yatıyormusunhastaneye??

Evet canım kısmetse 8.30gibi. Önce oğlumu ana sınıfına bırakıcaz eşimle ki eminim kesin tutamam gözyaşlarımı , belki bir daha göremem canım yavrumu diye, biraz sulu göz oldum son zamanlarda zaten olur olmaz herşeye ağlamaya başlıyorum. Kızlar şu da bir gerçek ki insanın sevdiği adamdan çocuk doğurması gerçekten tarif edilmez bir duygu. Rabbim çocuk hasreti çeken herkese şu mübarek günlerin hatırına bu duyguyu yaşatır inşallah.

canım ya inan benim de gözlerim dolduuu zaten sulugözlüyüm bide hamilelik eklenince daha birbeter oldum yazdıklarını okuyunca, sona yaklaşmış olman çok güzel dilerim çok kolay bir doğum olur çabucak toparlanırsın sağlıkla bebeğini kucağına alırsın annesi beni yerime o prensesi öp kokla yeni doğan bebeğin kokusuna hayranım bennn, hep birlikte bir ömür boyu mutlu bir ale olarak yaşamınızı sürdürmeniz dileğiyleee

Ay zehra abla yazdiklarini okudukca ben daha cokheyecanlandim korktum.Allah kolaylik versin vallahi cok zor tek nefeste kurtulursun insallah.Bu arada fistigi ilk kucagina aldiginda bizim yerimizede op ve o guzel cennet kokusunu bizim yerimizede kokla.Allah tum dogum yapan kadinlara yardim etsin...

X