dostinex kullanıp gebe kalanlar yardım!!!!!!!!

Benim aslnda adet düzensizliğimde yok 28. Gün olurum. prolaktini yüksek olanlarda adet düzensizliği sık görülüyormş bir de dostinex kullanırkn korunun diyorlar ama doktorm bana kullanırken gebe kalablrsn sorun olmaz dedi:KK47: herkess bişey diyo neye inancağımı şaşırdm

Benim aslnda adet düzensizliğimde yok 28. Gün olurum. prolaktini yüksek olanlarda adet düzensizliği sık görülüyormş bir de dostinex kullanırkn korunun diyorlar ama doktorm bana kullanırken gebe kalablrsn sorun olmaz dedi:KK47: herkess bişey diyo neye inancağımı şaşırdm
Merhaba oldukça uzun zaman önce yazmışsınız ama bende uzun sure sonra ancak görebiliyorum internete benimde tüm her şeyim normal tüplerim açık ve düzenmiş der görmeme rağmen prolaktinim yüksek çıktı 32,5 doktor dostinex verdi haftada 2 kere kullanacağım salı günü ilkini attım bakalım
Nezaman düşecek. Siz hamile kaldınız mi durumunuz nedir dilei
Görür ve cevap yazarsınız

benim de 34 çıkmıştı , 15 gün süresince haftada 2 gün yarım kullandım, sonraki adetimde test yaptırdım 10'a düşmüştü. ilk ay korunduk bu ay bekliyorum ama prolaktin sürekli kontrol ettirilmeli mi?

Merhaba benim prolaktin 34 cikti doktor bana dostinex verdi haftada 2 gün kullanacam cuma kullandim ama cok kotu yapti ilac beni sersem oldum kafam boş ama dolu gibiyim sizde oyle etkiler yaptimi

Merhaba benim prolaktin 34 cikti doktor bana dostinex verdi haftada 2 gün kullanacam cuma kullandim ama cok kotu yapti ilac beni sersem oldum kafam boş ama dolu gibiyim sizde oyle etkiler yaptimi
benim tansiyonumu çok fazla düşürdü o yüzden baş dönmesi ve bulantı çok yaşadım... ilk birkaç gün iyydim ama sonrasında çok kötü oldum. ama çok şükür ilacı bırakınca herşey düzeldi.

benim tansiyonumu çok fazla düşürdü o yüzden baş dönmesi ve bulantı çok yaşadım... ilk birkaç gün iyydim ama sonrasında çok kötü oldum. ama çok şükür ilacı bırakınca herşey düzeldi.
Benimde tansiyon felaket sersem gibiyim buaksamda yatarken alacam ama korkuyorum bukadar agir bir ilac olurmu ya :KK43: ALLAH tan sizin ilac bitmis sanirim ben daha yeni basladim sürekli şiş gözlerle geziyorum doktor yarım falan demedi ama ben yarım alacam sizin prolaktin kacti

Benimde tansiyon felaket sersem gibiyim buaksamda yatarken alacam ama korkuyorum bukadar agir bir ilac olurmu ya :KK43: ALLAH tan sizin ilac bitmis sanirim ben daha yeni basladim sürekli şiş gözlerle geziyorum doktor yarım falan demedi ama ben yarım alacam sizin prolaktin kacti
ben 2 ay önce ölçtürdüğümde 34 çıktı,dostinex kullandım salı-perşembe yarım şeklinde 2 hafta kullandım, sonraki adetimde ölçtürdüğümde 10'a inmişti...ilk ay korundum ama bu ay korunmamıştım yine de nasip olmadı. bu hormon çok kolay yükselip düştüğü için bu ay testere dişli aslan pençesi içmeyi düşünüyorum. dostinex çok etkili bir ilaç ama yan etkileri gerçekten ağır... yemekten sonra akşam alın bence... bir de tansiyonunuzu sürekli kontrol edin, ben tuzlu ayranla dengelemeye çalıştım. bir de ani hareketlerden kaçının... prolaktini üzüm,incir,dereotu,maden suyu yükseltiyormuş bunlara da dikkat edin. umarım en hayırlı zamanda hepimiz güzel haberler alırız...

bende dün kullanmaya başladım sersemleştiriyor gerçekten prolaktinim 32 inşallah düşer siz 2 tane içtikten sonra devam ettiniz mi yoksa hamile kalana kadar mı kullandınız

benim de 34 çıkmıştı , 15 gün süresince haftada 2 gün yarım kullandım, sonraki adetimde test yaptırdım 10'a düşmüştü. ilk ay korunduk bu ay bekliyorum ama prolaktin sürekli kontrol ettirilmeli mi?
merhaba yazınızı görünce umutlandım dostinex kullanıp hemen hamile mi kaldınız

merhaba yazınızı görünce umutlandım dostinex kullanıp hemen hamile mi kaldınız
ben aralık ayında prolaktin yüksek olduğunu öğrendim, o ay dostinex kullandım...ocak ayında tekrar ölçtürdüm 10'a inmişti... 15 ocak son adet tarihim o ay ayrıca testere dişli aslan pençesi içtim... çok şükür 13 şubatta pozitif gördüm... umudunuzu kaybetmeyin. prolaktin çok önemli bir sorun değil, yeter ki moraliniz yüksek olsun ve umudunuzu asla kaybetmeyin... rabbim dileyen herkese nasip etsin...inşallah sizin de iyi haberlerinizi duyacağız.

ben aralık ayında prolaktin yüksek olduğunu öğrendim, o ay dostinex kullandım...ocak ayında tekrar ölçtürdüm 10'a inmişti... 15 ocak son adet tarihim o ay ayrıca testere dişli aslan pençesi içtim... çok şükür 13 şubatta pozitif gördüm... umudunuzu kaybetmeyin. prolaktin çok önemli bir sorun değil, yeter ki moraliniz yüksek olsun ve umudunuzu asla kaybetmeyin... rabbim dileyen herkese nasip etsin...inşallah sizin de iyi haberlerinizi duyacağız.
İnşallah canım Benimde geçen ay 27 lere çıkmıştı dostinex başladık şuan 2 ye düşmüş artık bebek konusunda umudum kalmadı çok yoruldum

İnşallah canım Benimde geçen ay 27 lere çıkmıştı dostinex başladık şuan 2 ye düşmüş artık bebek konusunda umudum kalmadı çok yoruldum

umutsuz olmak için bir neden yok, burda çok daha ciddi,çözümsüz gibi görünen sorunları atlatıp bebeklerini kucaklarına alanlar var... herşey Allah'ın takdiri, doğru zamanı biz bilmiyoruz belki ama sabredip vazgeçmemek elimizde... stresten uzak olmak, düzenli beslenmek çok önemli... bebeğin seni bekliyor unutma yeter ki sen ondan ümidini kesme...

Merhaba canm bende kullnyrm bana iki tablet verdi yumurtlama sifir demişti dusersw hormon yuksekligim hamile kalnrmi

Eşimle 8 aydır bebek için uğraşıyoruz. Yırtdışında kendi doktoruma muayne oldum. Değerlerimde aymı sizin hormonunuz gibi benimkide 45 çıktı. Aynı ilacı verdi doktor ama korunun falan demedi. Türkiyedeki doktorların dediklerinden farklı olarak ben haftada sadece 1 gün yarım yutuyorum 2.haftam geçti. Doktorane zaman bırakmam gerek dediğimde testin pozitif çıkana dek dedi yani az dozu bu yüzden verdi düşünüyorum bebeğe zararı olmasın diye. Türkiyedeki doz fazla ve okuduğuma göre düşük yapanlar olmuş. Bence doktoruna söyle. Yada çok sık test yap. Benim 2 hafta oldu adetim olmadı.3. Dozu yutmadan test yapmacam. İnşallah bi bebek sahibi oluruz. Allah gerçekten hakeden insanlara versin. Hiç ümit yitirme ben hala elim kulağımda bekliyorum. Bişey olacaksada yine allahtan.

X