dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

Bende size kendi hikayemi yazayım hatta hipofiz ve prolaktinle ilgili her sayfaya yazayım ben 14 yaşında hipofiz bezi tümörü olduğumu öğrendim 24 yaşındayim hic adet olmadım. Olmuyorum da dostinex kullandim yıllarca artik o ilacı görünce midem bulanıyor on yıl önce başladığımda prolaktin 1877 cikmisti. Simdi ise 400 den asagi inmiyor . Evli değilim bekarım. Bir kaç yıldır göğsümden süt geliyo. Simdi tümörün göze zarar vermesinden korkuyorum ki bazı göz sorunlarım başladı. Adet olmadığım icin kirli kan vücutdan çıkmadıgı icin sanırım pek cok hastalık geçiriyorum. Herseyden önemlisi çocuğum olmaz diye korkuyorum sevdiğim adama bunu nasil yaparım diyorum. Bu hastalığın bana verdiği zararlar onu da cok uzuyor artik sağlıklı olmak istiyorum . İki senedir hic doktora gitmiyorum çünkü bıktım zaten ameliyat diyecekler kesin ama ameliyatın sonraki zamanlar da sıkıntısı olur mu ki

önerin icin tesekkür ederim bu ilaci arastircam ins bulabilirim burda

slm arkadaşlar bende yeni katılıyorum aranıza dünden beri yorumlarınızı okudum içime su serptiniz.
Bebek sahibi olmak istiyoruz ama 4 aydır olmadı. 8 ay önce tesadüfen bi kan testinde prolaktin yüksek çıktığı için (prlk: 52 ) agnucaston kullanmaya başladım 5 ay sonra prlk: 47 ye kadar düştü 10 aydada 20 ye düştü... 4-5aydır çocuk olmayınca birdaha muayene ve test yaptıırmak iiyi olacak diye düşündüm ve farklı bi dr giderek 20 ye düşmüş olduğunu öğrendim. yeni dr dostinex verdi. agnucaston etkili bi ilaç değil dedi. 1 ay dolacak ve pzt günü kontrolüm var (A3.günü test yapılacak).aynı zamanda prolktin yükseklği pko ya neden oldu bende.onun için ayrı bi ilaç vermedi sanıırm dostinex herşeye deva bi ilaç. biz 1 ay boyunca korunduk bebekte sorun olur diiye.dr um korunun ama bebek olursada endişe etme ilacı keseriz dedi.

sonuçlarımı sizlerle paylaşıcam allahtan umut kesilmez bende hepimiz için dua ediyorum

Son düzenleme:
slm arkadaşlar bende yeni katılıyorum aranıza dünden beri yorumlarınızı okudum içime su serptiniz.
Bebek sahibi olmak istiyoruz ama 4 aydır olmadı. 8 ay önce tesadüfen bi kan testinde prolaktin yüksek çıktığı için (prlk: 52 ) agnucaston kullanmaya başladım 5 ay sonra prlk: 47 ye kadar düştü 10 aydada 20 ye düştü... 4-5aydır çocuk olmayınca birdaha muayene ve test yaptıırmak iiyi olacak diye düşündüm ve farklı bi dr giderek 20 ye düşmüş olduğunu öğrendim. yeni dr dostinex verdi. agnucaston etkili bi ilaç değil dedi. 1 ay dolacak ve pzt günü kontrolüm var (A3.günü test yapılacak).aynı zamanda prolktin yükseklği pko ya neden oldu bende.onun için ayrı bi ilaç vermedi sanıırm dostinex herşeye deva bi ilaç. biz 1 ay boyunca korunduk bebekte sorun olur diiye.dr um korunun ama bebek olursada endişe etme ilacı keseriz dedi.

sonuçlarımı sizlerle paylaşıcam allahtan umut kesilmez bende hepimiz için dua ediyorum

gecmis olsun canim: UMARIM prolaktinin düsmüstür. senin adet düzenin nasildi düzensizlik yada az adet görme varmiydi sende

saol cnmm.
adt düzenli 26-27 günde bir oluyorum ama son günlerde adetlerim kistli başlıyo ve anca 4.günde kanama oluyrdu sebebi pkoymuş. bu ay şükür güzel başladı buda dostinex sayesinde :KK70: prlk düştü bugün kontrole gittim sonuçlarım çıkmadı henüz ama kist kalmamış yumurtalar güzel dedi ve işi şansa bırakmamak iiçin klomen verdi 5 gün boyunca yarım tablet kullanıcam ve pzt 16 nisanda yine kontrol var. hayırlısı

kızlar ben 16 nisanda kontrole gittim.yumurtam 14 mm olmuş.perşembe gel dedi.perşembe de gittim 17.5 mm olmuş.cuma günü çatlatma iğnesi vurdurdum saat 12:00 de. cts pazar da ilişki dedi. ama yumurtam çatladı mı bilemiyorum çünkü bende ağrı yapmadı.sadece vurduktan ilk 15 dk sonra çok az gaz sancısı gibi bişey oldu kasıklarımda. bu sizce normal mi.iki hafta sonra gel dedi dr.nasıl sabredilir ki? yumurta çatlayınca hemen ilişkiye mi girmek gerek.çatlamadıysa boşuna mı ilişkiye girdik.? kafamda bisürü soru var..tecrübelerinize ihtiyacım var ne olurr yardım...

Catlarken iliski iyi diye biliyorum ben sen korkma firsatin varsa bugunude degerlendir. Benim ilac iki hafta sonra bitio. Bakalim.

grip oldum bide :S sadece cts ilişkiye girebildik bi sabah bide akşam umarım işe yaramıştır.cnm seninde inşallah güzel haberlerini görürüm bu sayfada.teşekkür ederim cvp için.

Canim benim simdilik umutsuz vakka ilacim bitmek uzere ama adet duzelmedi. Sorun,prolaktin degil sanirim. Nasip kismet bakalim. Iki hfta sonra doktora gitcem tekrar.

malesef bugün öğlen kahverengi akıntım geldi belki yerleşmedir dedim umudumu kaybetmedim ama akşam 22 gibi koyu kırmızı kanamam başladı.ilk kez bu şekilde pıhtısız direk kanlı başlayan regl oluyorum çok ilginç herhalde çatlatma iğnesi yaptı :KK43: üstelik iğneden 12 gün sonra adet oldum ..bu ay hamile kalırım diye çok inanmıştım oysaki

malesef bugün öğlen kahverengi akıntım geldi belki yerleşmedir dedim umudumu kaybetmedim ama akşam 22 gibi koyu kırmızı kanamam başladı.ilk kez bu şekilde pıhtısız direk kanlı başlayan regl oluyorum çok ilginç herhalde çatlatma iğnesi yaptı :KK43: üstelik iğneden 12 gün sonra adet oldum ..bu ay hamile kalırım diye çok inanmıştım oysaki

Umudunu yitirme canim. Vardir.bundada bi hayir. Benimde ilac bitti ama hala tam anlamiyla adet olamiyorum. Umarim bu ay belki olur bisiler. Sen yinede moralini yuksek tut

saol beyazcım .yarın dr gidicem 3.gün test yapsın prolaktin mi yükseldi ne oldu da böyle oldu. bundan sonra beni ikna edemezse klomen yada iğne kullanmıycam oluruna bırakıcam sadece dostinex kullanarak hamilelik bekliycem. yoksa çok ümitleniyorum ve psikolojim bozuluyor :KK43:

slm arkadaşlar,

Bende yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum.Çünkü üye olmadan önce bende burda yazılanları çok okudum bakmadığım yerler kalmazdı ve faydasınıda gördüm okudukça umudumu kaybetmedim hiç.Benimde prolaktin hormonun yüksek çıkmıştı 47 gibi bişiydi.Aslında önceden böle bişiy yoktu.Bebek düşünmeye başladık 4 ay sonra hormonlarım resmen değişti.Adet oldugum günü deil saati önceden bilirdim ama ne olduysa 40 günlere çıktı olmuyordum.Dr testlere baktı herşey normal prolaktin 47.Ve pcos varmı die de baktı Çok şükür çıkmadı o.Neyse işte Dr hemen dostinox verdi p.tesi-perşembe kullandım mart ayıydı o zaman 1 ay kullandım ve 1 ay sonra çok şükür hamile kaldım.Tabiki Önce yaradan Allahım nasip ediyor ama ilaçlarda vesile oluyor işte.İsteyen herkese nasip etsin Allahım...Umarım faydalı olaiblmişimdir.

slm yaprakçım hoşgeldin.hamileliğin hayırlı olsun.
sende klomen yada iğne kullndın mı ? yoksa dostinex kullanırken ilişki ile mi oldu?

Arkadaslar benim prolaktinle ilgili degil sanirim sorunum. Ben hala adet gormuyorum ilac bitti nu hafta duzelmedim hala :KK43:

beyazcım üzülmeyelim diyoruz ama insanız işte. doğru zaman ne zaman? merak ediyorum. millet istemezken oluyo biz isterken olmuyo bu nasıl bi adalet.insanlarla sohbet etmek istemiyorum artık hep aynı soru bebek yok mu?

beyazcım üzülmeyelim diyoruz ama insanız işte. doğru zaman ne zaman? merak ediyorum. millet istemezken oluyo biz isterken olmuyo bu nasıl bi adalet.insanlarla sohbet etmek istemiyorum artık hep aynı soru bebek yok mu?

Hayirli zamani biz bilemiyoruz ki canim. Napalim. Biliyorum bi an once istiyosun bende istiyorum elbt bakiyorum etrafa benle dugun olanlar benden sonra evlenenler hamile bebegi var biz hala boyleyiz. Ama sonra dusunuyorum eger olmuyosa rabbim beni.belki kotuluklerden koruyo zamani degil. Belki ben bebek soumlulugu alcak kadar iyi degilim. Elbette elimizden geleni yapcaz. Ama benim duam hayirli zamanda hayirli evladi sagoikla kucagima almayi nasip et Allahim. Etrafa bakma banada oyle diolar neden cocuk yapmiyosun sorun mu vqr istemiyomusunuz zart.zurt amannnnnn salla millete ne. Nasip.kismet de gec. Kimseye bakma. Herkes kendinden mesul. Sende kendi keyfine bak.

Hayirli zamani biz bilemiyoruz ki canim. Napalim. Biliyorum bi an once istiyosun bende istiyorum elbt bakiyorum etrafa benle dugun olanlar benden sonra evlenenler hamile bebegi var biz hala boyleyiz. Ama sonra dusunuyorum eger olmuyosa rabbim beni.belki kotuluklerden koruyo zamani degil. Belki ben bebek soumlulugu alcak kadar iyi degilim. Elbette elimizden geleni yapcaz. Ama benim duam hayirli zamanda hayirli evladi sagoikla kucagima almayi nasip et Allahim. Etrafa bakma banada oyle diolar neden cocuk yapmiyosun sorun mu vqr istemiyomusunuz zart.zurt amannnnnn salla millete ne. Nasip.kismet de gec. Kimseye bakma. Herkes kendinden mesul. Sende kendi keyfine bak.

haklısın cnm.herşeyin hayırlısını versin Allahım.kimseyi takmıycam artık doğru söylüyorsun ,yarın sabah yine dr gidilecek.hayırlısı herşeyin.belki bizim bu ay ilişki sıklığımız az olduğundan olmamış olabilir ?

haklısın cnm.herşeyin hayırlısını versin Allahım.kimseyi takmıycam artık doğru söylüyorsun ,yarın sabah yine dr gidilecek.hayırlısı herşeyin.belki bizim bu ay ilişki sıklığımız az olduğundan olmamış olabilir ?

Oda olabilir. Esin kontrol oldumu hic. Sen hic hamile kalmamistin demi. Bide biz cok aklimiza takioz ya ondan olmuyomus rahat olmak.gerekiyomus. bunu basarsak belki hamile kqlcaz amq isteeee

X