dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

Sağol canım Bütün testler herşey yapıldı hiçbir sorunum yok sadece prolaktin 67 civarında bişeydi. Eşimde varikosel vardı üç aylık ilaç verdi doktoru kullandı Yeni bitti tekrar baktıracak.
Benim adet düzensizliğim sadece stres yaparsam oluyor ve bu aralar stresliyim ister istemez...
Daha iki aylık evliyken bile karın ağrısı diye doktora gitmiştim o zaman da doktor rahim duvarların ince o yüzden en ufak sıkıntı bile yaptığında adetin düzensiz olur demişti.. ben de kendimi biliyorum zaten küçüklüğümden beri bi sıkıntı bi sinir yaptıgım anda adetlerim düzensiz olur

Hanımlar selaam .:KK24:
Baştan sona kadar okudum yazılarınıız inanın umut oldunuz bana :KK15:
Bende hormon tesi yaptırdığımda tesadüfen öğrendim prolaktin hormonumun yüksek olduğunu . İlk ölçürdüğümde 46 sonraki 37 çıktı :KK43:
Kadın doğuma gittim mr istedi çekindim çok şükür bişey çıkmadı temiz çıktı sonucum :dua:
Bana da 8 li dostinex verdi pazartesi ve cuma iç sabah akşam yarım tablet olarak korun veya korunun demedi ilacın prospektürünü okurken gördüm gebelik olmamasına dikkat edin diye . Hemen doktorumu aradım koruın dedi ama burda ki bi çok arkadaş korunmadan direk hamile kalmış çok kararsız kaldım yardım edin lütfeennn o_O

Benim doktorum sağolsun konuşmaya üşeniyor galiba cımbızla alıyorum kelimeleri ağzından hiçbişey söylemedi.
Bi de hepsi öyle Yaa acele acele birkaç cümle kurup gönderiyorlar sinirden bişey de diyemiyorum devlet hastanesi sonuçta. Ben de özele gitmek isterim ama durumlar el vermiyor maalesef

Canım bende özele gittim ama doktor korun veya korunma demedi tesadüfen ilacın prespektürünü okurken gördüm aradım hemen korunacaksın diye özel de bazen aynı oluyor

Bende de bu hafta mide yanması var iki gündür de midem bulanıyor.normalde bugün almam gerekiyordu ama almadım yarın iccem artik

Bende sadece baş ağrısı oldu başımı yataktan kaldırırken zorlandım valla :) HAftanın 2 günü Allahtan yoksa halimiz yamandı :)

Selam ben de dostinex kullanirken hamile kaldim.her doktor farkli sey soyluyor kullanim konusunda.Benim doktorum hamile kalana kadar kullanicaksin demisti.Hamile kaldgimi ogrendgmde biraktim.Onun yaninda glifor vermişti adet duzensizligimden ve biraz kilolu oldugum icin.
Benim 85 civarinda cikti en yuksek prolaktin.Mr cektirmsti bisey cikmadi cok sukur.Dostinexle 2 ye dustu.Kendimi bildim bileli adetlerim 45gunde bir oluyor.3 ay olmadigi zaman da oluyordu.Prolaktinden dolayiyms.

Selam ben de dostinex kullanirken hamile kaldim.her doktor farkli sey soyluyor kullanim konusunda.Benim doktorum hamile kalana kadar kullanicaksin demisti.Hamile kaldgimi ogrendgmde biraktim.Onun yaninda glifor vermişti adet duzensizligimden ve biraz kilolu oldugum icin.
Benim 85 civarinda cikti en yuksek prolaktin.Mr cektirmsti bisey cikmadi cok sukur.Dostinexle 2 ye dustu.Kendimi bildim bileli adetlerim 45gunde bir oluyor.3 ay olmadigi zaman da oluyordu.Prolaktinden dolayiyms.
Bana da doktor kullanma dedi ne yapacağımı şaşırdım

Bana da doktor kullanma dedi ne yapacağımı şaşırdım

Ben baska doktora da gitmistm bana korun demedi .klomenle hamile kaldim.1 yil sonra.bi ara prolaktin degerim cok dusmustu o zaman dr ilaci biraktirmisti.yukselince tekrar baslatti.ama hic korunmadim.bu konu muamma sanirim.bazi drlar ilaci ictgn surece korun diyor bazilari korunma diyo.

Mrb kızlar çocuk istiyorum ploraktin yüksek olduğu için olmuyordu dostinex verdi 2 ay kulandim hala kullanıyorum şimdi 1.6 çıktı daha önce 91 di Dr progesteron hormonu içinde tahlil yapmamı istedi oda 13.49 çıktı ama Dr bişey demedi acaba bu değer iyimi bilgisi olan varsa cvp yazsın lütfen :KK17:

Mrb kızlar çocuk istiyorum ploraktin yüksek olduğu için olmuyordu dostinex verdi 2 ay kulandim hala kullanıyorum şimdi 1.6 çıktı daha önce 91 di Dr progesteron hormonu içinde tahlil yapmamı istedi oda 13.49 çıktı ama Dr bişey demedi acaba bu değer iyimi bilgisi olan varsa cvp yazsın lütfen :KK17:
Adetinde yumırtlama döneminden 1 hafta sonra yaptırdıysan iyi.

Evet öyledir ama yüksek çıkarsa hamilelikten olabilir diye düşündüm neyse hayırlısı artık adetime 1 hafta var bakalım

Kızlar bende adet düzensizliği ve hamile kalamama dan dolayı dr gittim. Alttan muayene smeer testi, kan tahlili ve idrar tahlili verdim. prolaktin yüksekliğinden dostinex kullanmaya başladım. Doktorum haftada iki gün yarım içmemi söyledi. 3 ay boyunca hamile kalmaZsam tekrar gelmemi istedi. Dün adetim bitti ve 3. İlacımı içtim. İnş bizimde bi bebeğimiz olur

Merhaba arkadaşlar
Prolaktin için hormon testi tekrar yaptırıcam ama adette mi olmam gerekiyor illaki?

Merhaba,
Adetli olman gerekiyor canım ben haftasonu yaptırdım adetimin 5. günüydü çalıştığım için 5. günü gidebildim senin imkanın varsa 3. veya 4. günü git derim.

X