Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

Hafta sonu giremedim yaa. Ama bende kaçırdım tabii.yinede benim için iyi olan şey porsiyonlarımı çok aza indirmiş olmam.artık azıcık yesemde doyuyorum kilolarım gr gr gidiyor. Dün 54.5 geldim.300 gr daha gitmiş.hedef 51 bakalımm.sabah kepek ekmeğine kaşarlı tost. Öğlen az nohut az bulgur azıcık çorba.bol su.4 te yoğurt yerim.

UOTE="narlekesi, post: 40214461, member: 485320"]hanımlarrr kısmetse yarın da ben gireceğim bu diyete. ama okulda olduğum için ne kadar uyabilirim bilmiyorum aralarda bi şeyler yiyesi geliyo insanın boyum 160. kilom 56 3-4 kilo versem kafi benim için. ama yedikçe yiyesim geliyor işte. bu diyeti kaç gün uygularsak sonuç alabiliyoruz bu arada?[/QUOTE]
Hemen hemen aynı boy ve kilomuz.benim hedef 51 ama gram gram kilo veriyoru. Arada kaçamak yapmamak lazım:)

UOTE="narlekesi, post: 40214461, member: 485320"]hanımlarrr kısmetse yarın da ben gireceğim bu diyete. ama okulda olduğum için ne kadar uyabilirim bilmiyorum aralarda bi şeyler yiyesi geliyo insanın boyum 160. kilom 56 3-4 kilo versem kafi benim için. ama yedikçe yiyesim geliyor işte. bu diyeti kaç gün uygularsak sonuç alabiliyoruz bu arada?
Hemen hemen aynı boy ve kilomuz.benim hedef 51 ama gram gram kilo veriyoru. Arada kaçamak yapmamak lazım:)[/QUOTE]

valla eskiden çok rahat kilo verirdim şimdi katiyen veremiyorum. bu diyeti de uygulayayım tamam ama arada kaçamaklarım olacak sanırım. herkes bişeyler yazmış gitti kafam hep :)

Bayanlar mrblar.
Listeme devam edeyim.
Ara: yok
Aksam(17.30): 1 kucuk tabak barbunya yemegi, cok az yogurt ve cok az salata.
Yemekten sonra 19 gb yuruyuse ciktik. 2 saat boyunca yuruduk. Yuruyuste 3 kayisi ve birkac kuru uzum yedim.
Simdi de 1 portakal yerim
Bugun 11000 adim attik.325 kalori yakmisim. 2lt su ictm. Oylee. Bakalim yrn nasil olacak.
Haftanin ilk 2-3 gunu cuma gunku kiloma donme cabalarimla geciyor. Can sıkıcı ama napalim

:KK61::KK61::KK61:Kızlarrr 55 kilom.insan 2 günde 500 gr alır mı:KK61: yolda bir tanıdığımı gördüm. Kilo almışsınnn dedi.bundan sonra kaçamak falan yookkk.bugün bir elbisemi giydim.basen popo o biçim çıktı:KK23: sabah limonlu su.1 yumurta 1 dilim kepek.şimdi çay.

bende başladım diyete 2 dilim tam buğday ekmeğiyle tost yeşillik yedim 9 lu çay içiyorum

boy: 1.73
kilo 71
yağ oranı %31

:KK61::KK61::KK61:Kızlarrr 55 kilom.insan 2 günde 500 gr alır mı:KK61: yolda bir tanıdığımı gördüm. Kilo almışsınnn dedi.bundan sonra kaçamak falan yookkk.bugün bir elbisemi giydim.basen popo o biçim çıktı:KK23: sabah limonlu su.1 yumurta 1 dilim kepek.şimdi çay.
Alinir arkadasim.bazen vucudumu anlamiyorm. Kimi zaman tik tik hergun atiyo kilolar.bazen de bi bakiyosun hicbir gelisme yok..
Gecen hsfta cok iiydim.diyet yapma hevesim vardi.bu hafta o da yok. Napicm bilmiyom

bende başladım diyete 2 dilim tam buğday ekmeğiyle tost yeşillik yedim 9 lu çay içiyorum

boy: 1.73
kilo 71
yağ oranı %31
Hosgeldin sererbah. Basarilr.istegin varken zayifla guzel guzel.benim bu hafta diyet yapasim pek yok. Beynimi toparlamamve diyete hazirlamm lazim kendimi

Kizlarr gunaydinlr.
Soylemkten utaniyorum ama 65.5 olmusum.kilo alma diyeti yapiom sanki.
Buna bi dur demem lazim biliyorum ama olmuyo.
Gecen haftaki menulerime baktim.aksamlari sebze, corba, balik falan yiyomusum. Bu hafta hep bakliyat denkgeldi.Sunu anladimki benim metabolizma bakliyat sevmiyo.ozellikle de 2 ogun yedim ve fena yapti o beni.
Neyse bugun yeni bir gun ve yine irademi ortaya koyup basliyorum( ne kadar becerebilirsem)

Kahvalti: 4 y.k. nesfit+ 1/2 cay brdgi sut.(150cal)
Ara: kayisi cayi
Acim suan ama arada baska bisi yemicem
Oglen tost yerim diye dusunuyorum.bakalimmm

Kimse yok muuu?
Ogle: 3 yk nesfit+ 1/2cay bardagi sut, 4 er tane kaysi uzum ve fistik(150cal)
Ara: 2 kepek ekmegi ile hazirlanmis salamli peynirli tost( max 200 cal).
Bugun bir degisik kabul ediyorum. Ama hem ogleden sonramin bos olmasi, temizlik yapmam ve tartidaki 65.5 gormem beni buna zorladi.
Bu kendimi kasmak degil. Sevdigim ve kalorisi az seylerle beslenmeye calistim bugun

Aksam (18.00): 1 porsiyon mantarli tavuk sote, 2 y.k pilav ve yogurt( ort 350 cal)
Yemekten sonra yuruyuse ciktik.
Gece: 1/2 portakal ve 1/2 kivi
Bugun toplam 7500 adim attim(220cal) ve 2 saat temizlik yaptim.
Kalori bazinda da takip ettim bugun ve baya kastim.
Bakalim yrn kilom kac olacak

Denmannn 55.3. Hergün 300 gr alıyorum.çok ilginç bir durum. Şoktayım:KK57::KK57::KK57: sabah iki dilim kepek kaşarlı tost. Şimdi çay içiyorum. :KK53::KK53:

Denmannn 55.3. Hergün 300 gr alıyorum.çok ilginç bir durum. Şoktayım:KK57::KK57::KK57: sabah iki dilim kepek kaşarlı tost. Şimdi çay içiyorum. :KK53::KK53:
Diyorum ya sanki kilo alma diyeti yapiyoruz. Ama senin kahvalti menun gayet ii.
Bugun benim kilo dune nazaran dusmus.65.0...500 gr vermisim.
Dun baya dikkat ettim ama

Sabak kalkinca 4 kayisi
Kahvalti: 1/2dilim ekmek, 1 haslanmis yumurta, domates, 2 zeytin.(140 cal)
Ogle: 1 kucuk tabak mantarli tavuk sote, 1 dilim ekmek ve ayran(380cal)

Ogle yemeginin hemen ardindan lokma geldi.2 lokma da yedim valla.yemesem iiydi ya
Aksam: cok az sardalya, salata, 1 brdk salgam, 2 kare helva
Gece: yemedim daha ama 1 portakl faln yerim

Diyorum ya sanki kilo alma diyeti yapiyoruz. Ama senin kahvalti menun gayet ii.
Bugun benim kilo dune nazaran dusmus.65.0...500 gr vermisim.
Dun baya dikkat ettim ama
Sorma sorma. Kakvaltıdan son ra ara yok.öğlen az bezelye çok çok az makarna yoğurt. Ara yok.akşam çorba pilav pezelye.maalesef eltimdeydim.pilavı yemek zorundakkaldım.kızımın tabağı kaldı.ayıp olur çöpe gider diye yemiş oldum:mad: şimdide çay içiyorum. Buu kadarr.

Gunaydin.64.6 kg...400 gr gtmis.
Kahvalti: masaya oturup kahvalti yapmk istemedim.ayakustu 1/4 patatesli gul boregi yedim
Ara: okula gitmeden hemen once 3 yk nesfit + 1/2 cay b. Sut ve 1 muz yerim.

Sorma sorma. Kakvaltıdan son ra ara yok.öğlen az bezelye çok çok az makarna yoğurt. Ara yok.akşam çorba pilav pezelye.maalesef eltimdeydim.pilavı yemek zorundakkaldım.kızımın tabağı kaldı.ayıp olur çöpe gider diye yemiş oldum:mad: şimdide çay içiyorum. Buu kadarr.
Zaten biz yemek yemesek.yemekten sonra cocuklarin artigini yesek olacak. Aman kalmasin, ayip olmasin, dokulmesin, gunah diye yiyip sisiyorz.
Genelde aksama kadar gayet ii gidiyor. Ama aksam ailecek masaya oturunca kaciriyorz.
Bu aksam esim mesaide olacak. Gec gelr.ben o gelmedn yemek istiyorum.menude pilav var o nedenle rahatsiz etmesin diye erken yemek istiyorum. Pilava karsi hassasiyetim var benim

Ogle: 1 tavuk budu ve 3 elma dilimi patatesten olusan tavuk yemegi ve az yogurtlu makarna
Ara: 2 kayisi ve birkac uzum

X