Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

Hahaha zaten su kacamaklar olmasa olur mu :KK1: ama en azindan veriyoruz ustune almiyoruz
Sabah ben gene ayni listedeki kahvaltimi yaptim, arada sute kahve koyup ictim.oglede bir but haslayip yanina salata yapacam..sonra disariya cikacam arayi yapamam zaten eger disarda yersem cok kotu olur yaaaaa ama yemiyecem kahve falan icerim yada bir top dondurma yerim umarim oyle olurda aksamda sebze haslamayi dusunuyorum yaninda yogurtla neyse ben cikayim artik aksam gorusuruz:KK50:

sabah ben de her zamanki gibi tostumu yedim, ara öğünde sütümü içtim. öğlen de sandviç yiyorum mecbur ama kepek ekmeğine :KK34:
ara öğünde bikaç diyet biskuvi ( Kurutulmuş meyvemi evde unutmuşum :KK43: ), akşam da sebzemi yiyeyim diye planlıyorum bakalım ne kadar sadık kalacam :44::44:
iyi gezmeler akşama görüşürüzz :KK76::KK76:

Yarından itibaren başlıyorum bende bu diyete.Çikolata bağımlılığımdan kurtulmanın yolu düzeli beslenme.Bu diyet bana uygun....Aranıza hoş geldim:) Ha ikna edersem eşimde benimle:KK1::KK1::KK1:

valla bende evlendikten sonra 6 yil icinde toplam 10 kilodan fazla aldim hahaha 47lerdeydim evlenmeden once, iki yil once de diyetle falan 53 e dustum simdi geri aldim verdigim kilolari o da benim hatamdi gercekten hic yemedigim kadar yedim :KK9: aman sefam olsun en azindan dur diyebiliyorum kendime su an zaten 57 kiloyum 50 olsam yeter
canım benim 2 doğum var arada onlarda aldım ilkinde 20 kilocuk..ikincide 18 kilocuk..şükür hepsini verdim kalan yok ama vücud değişiyor sorun orada yani..
canım,yeşil çay olarak ne içiyorsun?ben şu aktarlar odası başkanının tavsiye ettiği 9 bitki çayını kullanıyorum.öyle bir iştah kesiyor ki anlatamam...
bu 9 bitki çayını hep okuyorumda gerçekliği nedirki ..bende cla alıcam..
Hahaha dun aksam giremedim arkadasa oturmaya gittik ayyyy cok korktum bozacam diye ama sukur sadece iki kasik kisir aldim baskada bisey yemedim ona ragmen sabah 700 gram eksik gordum yani iki gunde 1.100 gram gitmis :KK52::KK52: cok mutlu oldum bugunde arkadaslarla disarda olacaz offfff umarim en az zararla cikarim

tebriklerrrrrrrr..:nazar::KK9:

bugün sabah tartıldım..60.2 oruç+ bayram =2 kilo :KK43:
diyete başlayamadım..:KK17:sabah çocuklarla dışarı çıktım..arada minik hamburger yedim..:18:inşallah yarın başlıyorum..:13:

sabah ben de her zamanki gibi tostumu yedim, ara öğünde sütümü içtim. öğlen de sandviç yiyorum mecbur ama kepek ekmeğine :KK34:
ara öğünde bikaç diyet biskuvi ( Kurutulmuş meyvemi evde unutmuşum :KK43: ), akşam da sebzemi yiyeyim diye planlıyorum bakalım ne kadar sadık kalacam :44::44:
iyi gezmeler akşama görüşürüzz :KK76::KK76:

bence meyvelerini aksamdan cantana koy,kacamak yapmadan bugunu bitir sonucta gunu guzel gecirmissin yazik etme bence (sana diyomda beni kim tutacak) ama ben bugun disarda tum cabalarima ragmen sadece 1 top dondurma yedim yani sukur atlattim bugunden sonra daha kolay olur yani insallah

bugün sabah tartıldım..60.2 oruç+ bayram =2 kilo :KK43:
diyete başlayamadım..:KK17:sabah çocuklarla dışarı çıktım..arada minik hamburger yedim..:18:inşallah yarın başlıyorum..:13:

ne guzel olsada yesem hamburger :KK1: insallah canim bencede erteleme cunku yiyerek hic bir yere varmiyoruz :KK50: anca kilo aliyoruz sonra iste ugras dur ama valla ben hafifledigimi hisediyorum

Yarından itibaren başlıyorum bende bu diyete.Çikolata bağımlılığımdan kurtulmanın yolu düzeli beslenme.Bu diyet bana uygun....Aranıza hoş geldim:) Ha ikna edersem eşimde benimle:KK1::KK1::KK1:

boyle seyler hatirlatmayin cekmecemde duran sekerler cikolatalarla basetmeye calisiyorum 3 gundur valla onlar bana ben onlara bakiyorum..sende unut onlari :KK52: yedik ne oldu ama kucuk isiriklardan zarar gelmez bence ama gercekten sadece kucuk isiriklar :KK1:

simdi ben bugun neler yedim ozetliyim bari valla bugun diyet disi oldu ama yapacak birsey yok sagolsun arkadaslar..
aksam gitti benim yani dondurma yedim bu yuzden sebzeyi yarina erteliyorum onun yerine iki adet meyve ve bir su bardagi sut ictim yarin daha duzenli yapmam lazim cunku aksam menum cok kotu olmus :26: ama olsun herseye ragmen birakmak yok surada 4 gunum kaldi:21:

Canim burada cok kimse yok bir iki kisiyiz..yarisma nasil olur bilmiyorum bakalim diger arkadaslar ne derse ben uyarim yeter ki verelim benim zaten bugun 3. Gunum

Tamam o zaman canım,bakalım diğer arkadaşlar ne diyecekler.birde ben tartılara güvenemiyorum ne yapacagım bilmiyorum:26:

simdi ben bugun neler yedim ozetliyim bari valla bugun diyet disi oldu ama yapacak birsey yok sagolsun arkadaslar..
aksam gitti benim yani dondurma yedim bu yuzden sebzeyi yarina erteliyorum onun yerine iki adet meyve ve bir su bardagi sut ictim yarin daha duzenli yapmam lazim cunku aksam menum cok kotu olmus :26: ama olsun herseye ragmen birakmak yok surada 4 gunum kaldi:21:

ben de kardeşim yüzünden burger king e gittim bugunnn:KK47::KK47: neyse ki sevdgim büyük menuyu deil de ufagını yedim ama patatesler falan oofff :KK43::KK43::KK43::KK43:

yarın kaldıgım yerden devam artık :44::44:

İki gündür yarım yamalak yaptım ama bugün öğle yemeğinde ayran içmeyi unutmanın haricinde tam uyguladım..Birde akşam iki top dondurma yedim dayanamadım..

Canim ben malesef hazir olanlardan iciyorum sade olani elmali olani falan var onlari aliyorum. Cunku turkiyede degilim burada yok aktar falan.o dedigini burada hic bulamam.ama aklimda olsun turkiyeden gelecek olan gorumcem var alabilirse getirteyim denemek lazim:KK9:

hazır olanı da aynı etkiyi gösteriyor mu?

Canim burada cok kimse yok bir iki kisiyiz..yarisma nasil olur bilmiyorum bakalim diger arkadaslar ne derse ben uyarim yeter ki verelim benim zaten bugun 3. Gunum

yarışmaya ben de katılabilirim.şartlarımız olsun hergün 45 dakika yürümek gibi mesela.hem daha ırslı canla başla devam ettiririz bu diyeti diye düşünüyorum.siz ne dersiniz?:KK52:

canım benim 2 doğum var arada onlarda aldım ilkinde 20 kilocuk..ikincide 18 kilocuk..şükür hepsini verdim kalan yok ama vücud değişiyor sorun orada yani..

bu 9 bitki çayını hep okuyorumda gerçekliği nedirki ..bende cla alıcam..

tebriklerrrrrrrr..:nazar::KK9:

internette epey araştırma yaptım,kullanan arkadaşlarım var hepsi memnun ,zayıflattığını söylediler.ben 10 gündür içiyorum tık yok.neden acaba?

akşam yemeklerinde pek uygulayamadım 2 gündür, onu da gece ara öğünümü yemeyerek dengelemeye çalıştım ve bu sabah tartıda sonuç 1300 gr gitmiş :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X