dügün nişan iptal eden var mı

Temmuzun sonunda düğünüm vardı ne olacak bilmiyoruz. Bizde ev gelinlik esyalar falan hic bisey hazir değil zaten. Cok zor görünüyor ama 1 yıl daha beklemek istemiyorum. Yazın nikah kıyıp daha sonra düğün yapmayı düşünüyorum ama saçma mı olur bilmiyorum

Temmuzun sonunda düğünüm vardı ne olacak bilmiyoruz. Bizde ev gelinlik esyalar falan hic bisey hazir değil zaten. Cok zor görünüyor ama 1 yıl daha beklemek istemiyorum. Yazın nikah kıyıp daha sonra düğün yapmayı düşünüyorum ama saçma mı olur bilmiyorum
Hic birsey hazır değilse hiç o yola girme ...herşey yoluna girince evlenirsin .

Nikahla evlenip geçecekseniz amenna. Ama bir sene sonra evlenip düğün yapmak yerine bir sene beklemek çok daha makul.
Balayına da gidemeyeceksiniz bu şartlarda yazın. Bir sene bekleyip tadıyla hayalinizdeki gibi evlenip balayına çıkmak daha makul.

Üzüntünüzü yanlis yere yonlendiriyorsunuz diyorum ben de.Koy yanar deli sacini tararmış..italyaya bakin ya da abd new york bizim de kisa sure icin de onlar gibi olmayacagimizi nereden biliyor sunuz? Gerci siz de haklisiniz,ilkokuldan itibaren beyaz gelinlik! hayali kurmussunuz,sizin de isiniz zor 😅

Şu an için iptal etmek zorunda olan düğünümnüz yoksa yazmanız boşuna.

Empati kurmak zor çünkü ta ilkokul yıllarından yargilayinca.

Benim kardeşimin de 9 ağustostu düğünü..eşyalar alındı,ev dayandı döşendi ama sanırım kışa veya seneye kalacak.zaten damadimiz ırak 'ta çalışıyordu,kapılar kapanınca o da işsiz şuan :110:
Geç olsun,güç olmasın ne yapalım.

İlkokul yılına bağlamışlar ya pes doğrusu. Hayallerimizi bir belirsizliğe ertelemek zorundayız cidden üzülüyorum. Böyle birsey yaşamadıysanız gelip yorum yapmayın

Mayis, Haziran ayinda organizasyonu olan kizkardesler, adb'de salgin hastaliklar uzerine omru boyunca calismalar yapan dr bugun yeni aciklamis... normal yasantimiza donebilmemiz icin en en az 1, 1.5 yil gecmesi lazim diyor..
Link vermek yasak mi bilmiyorum, o yuzden haberi merak edenler icin basligi ;
Salgını Öngören Pandemi Uzmanı: “Artık Yeni Normalimiz Bu”

benim kuzenimin de temmuzda dugunu var, suan icin iptal edilmedi, ancak yuksek ihtimalle nikah kiyip birlikte yasamaya baslayacaklar dugun iptal olacak gibi gorunuyor.

Normal şartlarda saçma algılanabilir. Fakat mevcut (normal olmayan) şartlarda bence makul bir çözüm.
Hem siz eşinize istediğiniz tarihte kavuşursunuz, hem de hayat normale dönünce herkes sizin düğününüze katılabilir.

Gönlünüzden nasıl geçiyorsa öyle yapın.
Hiç bir istediğiniz içinizde kalmasın.
Kimse yadırga(ya)maz.
Rahat olun.
Mutluluklar dilerim.

Kuzenimin kizinin Mayıs sonunda düğünü vardı...önden evi de tutup döşemeye de başlamışlardı ...ev kiraları dört binin üstünde..şimdi düğün belirsiz bir tarihe iptal oldu ,eşyaları yerleşmiş dayanmış döşenmiş evin kirasını ödüyorlar 😔
O nasil evmiş öle rezidans falan heralde..4binlik ev tutan zaten durumu iyidir ödesin dursun kirasını bakalım

Benimde 28 Hazirandi artık sanmiyorum yetişmez. Eylüle evlenbilsek iyi:) ben zaten sadece nikah yapacaktim. Düğün istemiyorum ama su an nikah icinde olsa anne baba, kardeşler disinda kimse olamıyor yaninda. Boyle de evlenmek istemem. Ön görülen gibi bir senelik süreç olacaksa da mecbur evleniriz artık :KK8:

İptal durumu isteğe bağlı değil düğün şu aşamada yapamazsınız zaten. Ki temmuz ağustosa kadar da umalım ki geçsin ama hiiiç sanmıyorum. Yani fikirlik bir konu değil bu düğünler iptal oldu bile çoktan.

X