Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Rachelfine cım light olmayan yoğurtların şokunu atlattın mı? :)) O yaptığın süper poğaçalar medesamın cuma verdiği tariftenmiydi? Süperlerdi, eline sağlık. :KK56:

yok canım ya atlatamadım valla, çok moralim bozuldu, + görüyorum zaten kaç gündür:KK50::KK50::KK50:

evet medesanın tarifiydi, çok lezzetli oldular valla bayıldım bunlara ben :KK16::KK16::KK16::KK16:

yok canım ya atlatamadım valla, çok moralim bozuldu, + görüyorum zaten kaç gündür:KK50::KK50::KK50:

evet medesanın tarifiydi, çok lezzetli oldular valla bayıldım bunlara ben :KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım, kaç tane yedin ki? Merak etme herkes + görüyor bak, sadece onlara bağlama, dolunaydandır. Bol su iç, yeşil çay iç gidecektir mutlaka.:KK48:

Ben de haftasonu evde değildim bu akşam yapıcam inşallah. Ellerine sağlık canım, sağol medesam :) Bir de maden suyu diyordunuz ekleyeniniz var mı acep?

Merhaba Arkadaşlar,
Uzun bi aradan sonra,,burayı özlemişim..dün döndüm İst.e ama hala ii deilim,,elimde olsa dahada dönmezdim.umarım en kısa zmnda hersey yoluna girer benim için.yaklasık 17 gun yoktum we bu donemde hiç diyete uymadım.bilerek we isteyerek,,ztn cnm sıkkındı bide rejimi dusunerek kasmadım kendimi..bunda herkesin daha zayıflama yüzün cok koü olmus demeside etkili..bu süre boyunca nerdeyse hiç kepek tuketmedım,hergun tatlı,dondurma vs tukettım,yemekler yıne aynı sekılde.nutella bile sürüp sürüp yedim.resmen ayların hıncını cıkardım :) o kdr yememe ragmen bugun tartıldım sadece 1,5 kg fazla gordum bence yedıklerıme gore cok iyi bi rakam yinede.dunden itibaren sıkı bi biçimde geri basladım.o rahatlıktan sonra disipline girmek cok zor geldi ama napalım el mahkum :) benden haberler bu kdr.gecmısı okumam bunca zmndır mumkun olmadıgı ıcın umarım sızlerde eksili gunler gormussunuzdur.

Love01 cim hoşgeldin, nasılsın? :KK48:

Medesam, sancın nasıl oldu?:KK70:
Rachelfine cım light olmayan yoğurtların şokunu atlattın mı? :)) O yaptığın süper poğaçalar medesamın cuma verdiği tariftenmiydi? Süperlerdi, eline sağlık. :KK56:

mrb cnm.nasıl gıdıor guclendırme?bu arada su medesanın meshur poaca tarıfını bıdaha paylassanız,herkes bu kdr memnun kalmıs,merak ettim.bende yapayım ona göre aksam tarifi paylasırsanız..

Merhaba Arkadaşlar,
Uzun bi aradan sonra,,burayı özlemişim..dün döndüm İst.e ama hala ii deilim,,elimde olsa dahada dönmezdim.umarım en kısa zmnda hersey yoluna girer benim için.yaklasık 17 gun yoktum we bu donemde hiç diyete uymadım.bilerek we isteyerek,,ztn cnm sıkkındı bide rejimi dusunerek kasmadım kendimi..bunda herkesin daha zayıflama yüzün cok koü olmus demeside etkili..bu süre boyunca nerdeyse hiç kepek tuketmedım,hergun tatlı,dondurma vs tukettım,yemekler yıne aynı sekılde.nutella bile sürüp sürüp yedim.resmen ayların hıncını cıkardım :) o kdr yememe ragmen bugun tartıldım sadece 1,5 kg fazla gordum bence yedıklerıme gore cok iyi bi rakam yinede.dunden itibaren sıkı bi biçimde geri basladım.o rahatlıktan sonra disipline girmek cok zor geldi ama napalım el mahkum :) benden haberler bu kdr.gecmısı okumam bunca zmndır mumkun olmadıgı ıcın umarım sızlerde eksili gunler gormussunuzdur.

Hoşgeldin şeker. Umarım tez vakitte geçer sıkıntıların. Daha fazla kilo vermemen konusuna ben de katılıyorum. Fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla fazla bile zayıfladın. Ama diyetini de bozma. Zaten güçlendirmedesin, olduğun kiloyu korumaca yani. Özlemişim valla seni :-)

İpekim, değişimini gördüm resimlerden şimdi incelme raporunu bekliyoruz detaylı :):emir_bebek:

AÇIKLIYORUMMMMM

Diette 4. ayı tamamladım sayılır..
Toplam 15 kg verdim ki 1 aydır pek değişim yaşamadım. 2ileri bir geri.Tatiller beni mahfetti. Çok kaçamak yapmasamda içtiğim içkiler duraklattı haklı olarak.
Ama 1 aya toparlayacağım zira spora ağırlık veriyorum dünden itibarenn ve yeni tatile kadar içki yok :)

Mayısta başladığım diette ancak haziranda ölçülebildim. Ölçüldüğümde 7 kilo falan gitmişti.
2. ölçüm 27 temmuzda oldu
Ve bugün 4 eylülde 3 kez ölçtüm kendimi

Bu arada callenin etkisi olduğunu düşünüyorum. Kollarda tenis+ callen.

Bel... 100---90---86
Göğüs...112---107---103 (Yaw bunlar gitmesinnn)
Kalça... 108---105---100 (Buna da bir dur demek lazımm)
Bacak...67---62---60
Diz...46---45---43
Baldır...43---40---39
Kol...37---34---32

Yorumlarınızı bekliyorum.

Bence de izin al, hem kuzunu görürsün hem de anneciğin dinlenir hem de ders çalışırsın.

Sen profiline yapıştırdığın linki yazsana canım buraya.

Canım benim kiloların dolunaydandır :) ama kabusların bob dandır, yakında geçer inşallah. :)

$Fotoğraf0077.jpg

bu işte canım

Merhaba Arkadaşlar,

mrb cnm.nasıl gıdıor guclendırme?bu arada su medesanın meshur poaca tarıfını bıdaha paylassanız,herkes bu kdr memnun kalmıs,merak ettim.bende yapayım ona göre aksam tarifi paylasırsanız..

Hoşgeldin canım, yediklerin afiyet bal olsun inşallah. Şimdi güçlendirmemize bakalım :) Benim de fena değil canım. Ben de yemem gerekenleri tam olarak yemediğim için 2 hafta uzattım ilk yarı güçlendirmeyi, sonra 2. yarıya geçicem inşallah.

Medesam ın tarifi ni yazıyorum :) Orijinal hali bu :)

1. POĞAÇAAAA (MEDESA)
    8 KSK Yulaf kepegi (ben 6 kasık yulaf+2 ksk bugday kepegi koyuorum daha lezzetli oluyor)
    3 yumurta (birinin sarısı üzerlerine sürmek içn)
    1 pkt kabarma tozu
    az tuz
    1/3 pkt yörsan böreklik lor (istersen daha fazlada koyabilirsin arzuna göre)
    3 ksk Pınar tatlılar için süt tozu (dün ilk kez kullandım cok ii oldu)
    1 yemek kasıgı yogurt
    istege göre yarım demet kıyılmıs dereotu (ben bulursam koyuorum daha lezzetli oluor ama bulamazsanda sorun deil)

bunların hepsini aynı anda iyice karıstırıorum.sonra yaglı kağıt serdiğim tepsiye diziorum.1 yumurta sarısı üzerlerine sürüp,bi çimdik çörekotunu üzerlerine serpiorum..170 derecede ısıttığım fırına weriorum.10-15 dkda oluor benim fırında ama sen kendi fırınının ayarına göre yinede kontrol et
    C:\Users\vb13197\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif

Kolay gelsin.. Valla çokmuş. Hepsine yarım yarım çalışacağına bi kaç tanesine adam gibi çalış bence.. :) Hepsini bu sınavda geçmek zorunda mısın?

Günaydın abliş.. Ben havalardan direk etkileniyorum. Karanlık havada karardı içim hemen :S :) İyiyiiimm. Sen nasılsın? Yoğun musun hala?

Bu arada İpek'in fotoları mı gördün sen? İpeeekkk!! Nerde o fotolaaarrr..?

Sayfa 6804 :)

HAdi ama yorum alayım öenmli yorumlarınız benim içinnn...

AÇIKLIYORUMMMMM

Toplam 15 kg verdim ki 1 aydır pek değişim yaşamadım. 2ileri bir geri.Tatiller beni mahfetti. Çok kaçamak yapmasamda içtiğim içkiler duraklattı haklı olarak.
Ama 1 aya toparlayacağım zira spora ağırlık veriyorum dünden itibarenn ve yeni tatile kadar içki yok :)

Mayısta başladığım diette ancak haziranda ölçülebildim. Ölçüldüğümde 7 kilo falan gitmişti.

Bel... 100---90---86
Bacak...67---62---60
Diz...46---45---43
Baldır...43---40---39
Kol...37---34---32

Canım, inanılmaz rakamlar bunlar. Muhteşem fark var.:nazar::nazar::nazar: Ölçülerini not almakla da ne iyi yapmışsın. İstediğin yerlerinden azalmaya devam etsin inşallah :))

Göğüs ve kalçaya aynen katılıyorum, benim popo azıcık sıkılaşsa iyi olacak ama :)

Canım, inanılmaz rakamlar bunlar. Muhteşem fark var.:nazar::nazar::nazar: Ölçülerini not almakla da ne iyi yapmışsın. İstediğin yerlerinden azalmaya devam etsin inşallah :))

Göğüs ve kalçaya aynen katılıyorum, benim popo azıcık sıkılaşsa iyi olacak ama :)

Evet gitmesin jenifferlarım ben onları çok severimm. İyice popm kalktı zatenn hem mecazi hem fiziksell :)
Senin çözümün Callen de
Hem karın içinde program var callende diete uygundaa.

Çok ilginç ya.
Normalde kilomu soranlara bilmemki falan derdim. Değil ölçüleri paylaşmak boyumu bile söylemezdim kimseye. İnsan bu kadar mı çekinirmiş kendinden ki ben özgüveni acayip yüksek biriyimdir. Ama bu konuları konuşmazdım uyuzluğumdan. Şimdi rahat rahat konuşabiliyorum burada hiç tanımadığım insanlarla. Ay ay ayy iyiki varsınız. Sayenizde inceldim bennn. ÖPÜCÜK herkese bendennn....

:)

Canım, kaç tane yedin ki? Merak etme herkes + görüyor bak, sadece onlara bağlama, dolunaydandır. Bol su iç, yeşil çay iç gidecektir mutlaka.:KK48:

Ben de haftasonu evde değildim bu akşam yapıcam inşallah. Ellerine sağlık canım, sağol medesam :) Bir de maden suyu diyordunuz ekleyeniniz var mı acep?

500 gr lık almıştım, iki günde yedim işte onu :KK56::KK56::KK56: yerkende diyorum bunun tadı da ne güzelmiş böyle, tam son kaşığı alırken kutuya bi baktım light neyin yazmıyo, bi de içindekilere bakim dedim, anaaaağm ne görim şeker varmış ya içindee :KK30::KK30::KK30::KK30:

2-3 gündür su da içmiyorum doğru düzgün en fazla 2 lt içmişimdir, hava soğuduya aklıma gelmiyo hiç, yeşil çay da içemiyorum fazla emziriyorum diye 1 bardak içeyim bari, sağol canımmmm :KK16::KK16::KK16::KK16:

ilk defa + gördüm sebepsiz yere, tek kaçamağım 2 tane minik kahve topu oldu ondan da bişi olmaz yani herhalde, dişimin kovuğuna gitmediler zira :KK30::KK30::KK30::KK30:

AÇIKLIYORUMMMMM

Bel... 100---90---86
Bacak...67---62---60
Diz...46---45---43
Baldır...43---40---39
Kol...37---34---32

hay maşallah ne diyeyim bilemedim, ağzımın suları akıyor şu an o derece bilemedim yani :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

artık bugün bunu görüp de başlamazsam kendi yüzüme tüküreceğim :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Evet gitmesin jenifferlarım ben onları çok severimm. İyice popm kalktı zatenn hem mecazi hem fiziksell :)
Senin çözümün Callen de
Hem karın içinde program var callende diete uygundaa.

Çok ilginç ya.
Normalde kilomu soranlara bilmemki falan derdim. Değil ölçüleri paylaşmak boyumu bile söylemezdim kimseye. İnsan bu kadar mı çekinirmiş kendinden ki ben özgüveni acayip yüksek biriyimdir. Ama bu konuları konuşmazdım uyuzluğumdan. Şimdi rahat rahat konuşabiliyorum burada hiç tanımadığım insanlarla. Ay ay ayy iyiki varsınız. Sayenizde inceldim bennn. ÖPÜCÜK herkese bendennn....

:)

Kız çok alemsin, çok tatlısın, ömürsün kömür :))

Hem fiziksel, hem mecazi, çılgın çıtır seni. :KK19:

Ne güzel anlatmışsın canım, ben de zayıf arkadaşlarım tartılırken bir gerilirdim ki sorma, bana da tartıl diyecekler de görecekler diye. Canım ya, sen de iyi ki varsın, gerçekten hepiniz iyi ki varsınız.:KK16:

İpekom, valla gitmesin haa, kız dün etek ceket giydim, popom yastık gibi oldu sandıydım ben, lavaboda baktım da çakma jeniffer gibin olmuş zorlarsan:KK1:, yani yastık gibi değil de hafif kalkık duruyordu popocum. Bunu 4 gün + biraz ara + tekrar 4 gün şeklinde yaptığım callen mi yapmıştır sence? Bi de bu karın için olanı farklı mı 10 günde gençleştirenin içindekiler değilse hangisi?

500 gr lık almıştım, iki günde yedim işte onu :KK56::KK56::KK56: yerkende diyorum bunun tadı da ne güzelmiş böyle, tam son kaşığı alırken kutuya bi baktım light neyin yazmıyo, bi de içindekilere bakim dedim, anaaaağm ne görim şeker varmış ya içindee :KK30::KK30::KK30::KK30:

2-3 gündür su da içmiyorum doğru düzgün en fazla 2 lt içmişimdir, hava soğuduya aklıma gelmiyo hiç, yeşil çay da içemiyorum fazla emziriyorum diye 1 bardak içeyim bari, sağol canımmmm :KK16::KK16::KK16::KK16:

ilk defa + gördüm sebepsiz yere, tek kaçamağım 2 tane minik kahve topu oldu ondan da bişi olmaz yani herhalde, dişimin kovuğuna gitmediler zira :KK30::KK30::KK30::KK30:

Ya deme be, biliyorum onları, çilekli ve frambuazlısı var, sahiden kokusu geldi burnuma bak şimdi :)) Olsun, afiyet bal olsun. Sen bilmeden yedin, ama değerdi dimi, olsun :)) Bilmeden yapılan kaçamakları yağa çevirmiyormuş dukan emmim :)) 2 minik kahve topundan da hiçbişeycik olmaz. Bol suya devam :)

Hoşgeldin şeker. Umarım tez vakitte geçer sıkıntıların. Daha fazla kilo vermemen konusuna ben de katılıyorum. Fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla fazla bile zayıfladın. Ama diyetini de bozma. Zaten güçlendirmedesin, olduğun kiloyu korumaca yani. Özlemişim valla seni :-)

saol cnm bende sizleri cok ozledım..bu arada ayarlada artk kendıni goruselım yuzyuze :)

Hoşgeldin canım, yediklerin afiyet bal olsun inşallah. Şimdi güçlendirmemize bakalım :) Benim de fena değil canım. Ben de yemem gerekenleri tam olarak yemediğim için 2 hafta uzattım ilk yarı güçlendirmeyi, sonra 2. yarıya geçicem inşallah.

Medesam ın tarifi ni yazıyorum :) Orijinal hali bu :)

1. POĞAÇAAAA (MEDESA)
    8 KSK Yulaf kepegi (ben 6 kasık yulaf+2 ksk bugday kepegi koyuorum daha lezzetli oluyor)
    3 yumurta (birinin sarısı üzerlerine sürmek içn)
    1 pkt kabarma tozu
    az tuz
    1/3 pkt yörsan böreklik lor (istersen daha fazlada koyabilirsin arzuna göre)
    3 ksk Pınar tatlılar için süt tozu (dün ilk kez kullandım cok ii oldu)
    1 yemek kasıgı yogurt
    istege göre yarım demet kıyılmıs dereotu (ben bulursam koyuorum daha lezzetli oluor ama bulamazsanda sorun deil)

bunların hepsini aynı anda iyice karıstırıorum.sonra yaglı kağıt serdiğim tepsiye diziorum.1 yumurta sarısı üzerlerine sürüp,bi çimdik çörekotunu üzerlerine serpiorum..170 derecede ısıttığım fırına weriorum.10-15 dkda oluor benim fırında ama sen kendi fırınının ayarına göre yinede kontrol et
    C:\Users\vb13197\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif

aa bu tarif ztn benim yaptıgım tarifin aynısı..hatta yazış tarzı bıle benım yazıma benzıor..daha once soranlara yazdıgım tarif olabilir.Medesa bu benim werdiğim tarif mi kız yoksa :KK1:

bende 6000 kusur sayfa yok cnm,,4000 kusurlu sayfalarda.benim gorunum ayarlarım yuzunden sanırım.Link atsan bulundugun sayfanın öle baksam bende,,merak ettim :)

AM PM CALLANETİCS
CALLANETİCS 10 YEARS YOUNGER ....
Quick stomach
super callanetic

bunları indirebildim hangisini yapim şimdi ben?

Merhaba Arkadaşlar,

Hoşgeldin canım. Özlettin kendini. Zaten çok zayıflamıştın. Bence daha alma yeter. +1,5 bile sana iyi bence :KK34: Böyle kal. sıkıntılar da çabucak geçecek inşallah :KK16: Zaman zaman.. Zaman nasıl çabuk geçiyo. Onlar da geçecek işte öyle..

AÇIKLIYORUMMMMM

Bel... 100---90---86
Bacak...67---62---60
Diz...46---45---43
Baldır...43---40---39
Kol...37---34---32

Heyt beee!! Bence çok süper değişiimmm :)) Kollarla derdim olduğu için, en çok ona bayıldım :KK70: Ben de yayınlarım bi ara, uzun zamandır ölçülmüyorum, aynı kaldım heralde :S Yaşasın Callan yaa!! :) Bence kalça ve göğüs de 90 küsürlere insin ama. Tamam çok gitmesin ama, 95 falan olsa çok iyi olur bence :128:

Ben de tam sayfasını yaz dicektim :KK70: Senin bacaklar falan inceymiş baya yaa :)) Çok güzelleşmişsin canım :KK66: Keşke dombik halinle son bi boydan foto çekineydin de, değişimi daha çok göreydik. Ama bu halinden de daha zayıflayacağın için; bu son fotonu baz alırız şu son 10-15 kilonu verince :KK34:

Ay bebişine nazarlar değmesiiinnnn :nazar::nazar::nazar: Bayıldıımmm!! :nazar: Allah bağışlasıınnn :KK16::KK16: allah bize de böyle minnak bi yavru bağışlasın :KK16:

Son düzenleme:
Ya deme be, biliyorum onları, çilekli ve frambuazlısı var, sahiden kokusu geldi burnuma bak şimdi :)) Olsun, afiyet bal olsun. Sen bilmeden yedin, ama değerdi dimi, olsun :)) Bilmeden yapılan kaçamakları yağa çevirmiyormuş dukan emmim :)) 2 minik kahve topundan da hiçbişeycik olmaz. Bol suya devam :)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: orman meyveliydi valla nasıl da güzeldi tadı :KK56::KK56::KK56::KK56:

yağ olmuyomuş dimi bunlardan :KK9::KK9::KK9::KK9:

şimdiden 1 lt su içtim bile :KK76::KK76::KK76::KK76:

X