Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Aklıma bir şey geldiiiiii :KK1: Hani Probis var ya açılımı proteinli bisküviiii olan, biz protein diyeti yapıyorsakkk proteinli bisküvi yiyebilirizzzzz ahahahahaha yani probis yiyebilirizzz düz mantık :KK1:

demek isterdim ama neysee :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Probise bayılırııımmmm :KK56::KK56: Aaahhhh ahhh!!! :KK31:

ayyy kizlar dukan testinde 3 gun atak dedi ama ben 10 gun dusunuyorum son aldiklarimi hemen vereyim istiyorum dukan amca nerden bilsin benim sabirsiz gaci oldugumu 7 aylik dogmusum ilk bebegimi 8,5 aylik 2.bebegimi 8 aylik 3. numarayida 8 aylik dogurdum neden cooooook sabirsizim asiri stres yapiyorum ondan erken doguyor yavrucaklarim:KK19: allahtan bitti cocuk isi bende kurtuldum yani:KK52:kilo konusunda ve [hamilelik] konusunda cok sabirsizim ben yaaa :KK5:onun icin hemen verip kurtulayim istiyorum ama nerde daha 6 ay burdayim bu forumda yaslancam heee:KK1:olum var donmek yooook sloganim bu:KK53:
6 aydır burdayım :)) Yaşlandım valla hihihi :KK1::KK1: Zaman nasıl geçti anlamadım ama :KK66: Hoşgeldin, kolay gele..
29 yaşındasın ve 3 çocuğun vaarr :KK53: Allah bağışlasın.. Elini çabuk tutmuşsun :KK1: Ne de güzel anlatmışsın :KK9::KK9:

Sakin sakinnnnnnnn :KK9::KK9::KK9:

3 çocuğun mu varrrrr, hay maşallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: kaç yaşındasın :KK53::KK53: çocukların kaç yaşında :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ilk çocuktan sonra bir daha yapmam demiş miydin :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK9::KK9: soru yağmurları hahah :KK70: Aynılarını soraqcaktım hahah :KK70::KK9:

kızlar sanırım yanlıs anlasıldım :KK1: 3 gundur sadece 300 gram fazla cıkmıorum.hergun 300 gram fazla cıkıorum yanı 3 gunde 900 gram yapıor nerdeyse 1 kilo:KK33: hiç kacamak yapmadıgım halde 3 gunde yaklasık 1 kilo fazla cıkmam sinirimiz bozdu yoksa sadece 300 gr olsa sallamıcam. ama medesamın dediği gibi,bikaç inip cıkınca değişik gösterdi bide martta almıstım taa tartıyı,,bugun yeni pil alıp denicem bide.rachelfinecim işe dalınca aksine daha cok susuorum,daha cok içiorum suu..haydi ben tekrar kaçar kakılmıştırr benim adımmm,her yeri siler süpürümmmm moduna:KK1:
Yok canım, ben anladım onu. Ama kaçamak yapmadığım sürece + görmekten korkmuyorum ben. +1000 olsa da 2000 olsa da. Korktuğum zaman da tartılmıyorum zaten. Kendini biliyorsun, 1 kilo alacak bir şey yapmadın sonuçta.. Tartı bozuk olabilir ama; bozuk olmasa bile stres yapacak bir durum yok yani onu diyorum. Hayatımız boyunca böyle gidecek artık çünkü. Her gün aynı kiloda çıkman imkansız. Her gün eksi çıkarsan, o daha da beter :S Zayıf değil artık zapzayıfsın sen. :nazar: Boşuna telaşlanmana gerek yok.

her tartıldığında farklı çıkıyorsa kesin bozulmuş,ohhh rahatla hadi bak tartının pili bitmiş ondanmış canım :KK16:
ayy hem face'ten de baktım senin resimlere geçen gün,valla dely de sen de zaten bir deri bir kemik kalmışınız,kiloluyum göbekliyim demeyin artık heeee psikolojim bozuluyor vallahiiiiiii :KK14:
Valla ben değil ama Love öyle bence :) Kalmıcak yakında :KK66: :nazar: Ben artık + çıkınca takmıyorum, gidiyo çünkü 58'e kadar. Sadece senin 69 istediğin gibi ben de 56 istiyorum. Bence de sen çıta gibisin :KK70: Hey maşallaahhh :nazar:

selam kızlar. pek çok mevzu var ama yazmam çok zor. kedim klavyeye sardırdı bugün. üstünde yatamak istiyor. şimdi de onunla mücadele ederek yazıyorum. saçma bir şişlik ve iştah artışı var 2 gündür. 2 gündür sp yaptım. o yüzden 2 gün p ypacağım. biraz sıkılayıp perşembe günü bildirime, önceli sabah gördüğüm kiloyla gelebilmeyi umuyorum, hatta daha azıyla. (69.3)
yıllardır ilk defa kendime birşeyler dikiyorum. yakışmıyor diye boşa emek verip yapmıyordum. şimdi onu bitirmeye gidiyorum. diğer kedim de dikiş makinasıyla kavga ediyor. tıslıyor falan... bakalım nasıl başaracağım.
Halledersin sen :KK66: İstediğin kiloyu görürsün inşallah.. Dikişinde nakışında da kolay gelsin :KK66: Şimdiden hayırlı olsun :KK66:

Müşteriye mi çıkcan :KK53::KK53::KK53::KK53: :KK9::KK9::KK9:
tamam canım ben de bakim geçmişe doğru, bu gece yalnızım yapim kendime :KK34:

işler güçler var çok komik ben bayılıyorum, çok da gülüyorum bence yalan dünyadan bile daha iyi, bir de bu ara the newsroom izliyorum o da çok güzel, komedi değil ama çok başarılı, yabancı komedi istersen tavsiye verebilerem ama :KK34:

ÇİKOLATALI-VİŞNELİ LOR KURABİYESİ

7 KSK Yulaf kepegi , 3 kaşık buğday kepeği
4 yumurta
1 pkt kabarma tozu
3-4 kaşık splenda
1/2 pkt tatlı lor ( tuzsuz)
3 ksk süt tozu
1 tepeleme yemek kasıgı yogurt
2 dolu tatlı kaşığı yağı azaltılmış kakao
10 damla vişne aroması

Tarif bu canım. Medesa 180 derecede pişirmiş, ben de 200'de pişirdim. Artık kendi fırınına göre ayarı bilirsin :KK66: Afiyet olsuun :KK56:

Bu arada ben de işler güçler, çok seviyoruumm :)) Perşembeleri oluyodu o. Bugün mü var?

Son düzenleme:
cute77 allah rahmet eylesin.. Başınız sağolsun. Allah güç kuvvet versin sizlere..

Probise bayılırııımmmm :KK56::KK56: Aaahhhh ahhh!!! :KK31:

ÇİKOLATALI-VİŞNELİ LOR KURABİYESİ

7 KSK Yulaf kepegi , 3 kaşık buğday kepeği
4 yumurta
1 pkt kabarma tozu
3-4 kaşık splenda
1/2 pkt tatlı lor ( tuzsuz)
3 ksk süt tozu
1 tepeleme yemek kasıgı yogurt
2 dolu tatlı kaşığı yağı azaltılmış kakao
10 damla vişne aroması

Tarif bu canım. Medesa 180 derecede pişirmiş, ben de 200'de pişirdim. Artık kendi fırınına göre ayarı bilirsin :KK66: Afiyet olsuun :KK56:

Bu arada ben de işler güçler, çok seviyoruumm :)) Perşembeleri oluyodu o. Bugün mü var?

Sağol canım eline sağlık, yulaf kepeği olmuyor mu? ben buğday kepeği kullanmıyorum :KK50::KK50:

perşembe değil galiba artık çarşambaları, muhteşem yüzyılın arkasından başlayacak :KK51::KK51::KK51: çok tatlılar dimi :KK1::KK1::KK1: saaaadiiiii eheheheheh :KK9::KK9::KK9:

Sağol canım eline sağlık, yulaf kepeği olmuyor mu? ben buğday kepeği kullanmıyorum :KK50::KK50:

perşembe değil galiba artık çarşambaları, muhteşem yüzyılın arkasından başlayacak :KK51::KK51::KK51: çok tatlılar dimi :KK1::KK1::KK1: saaaadiiiii eheheheheh :KK9::KK9::KK9:

Hahahah :KK70: Evet yaaa :KK70: Çok tatlılar. Takip ediyim o zaman gününü :KK66:

Olur olur. Yulaf kepeği tabiki olur :KK66: Buğday kepeği bağırsakları falan daha çok çalıştırıyomuş galiba. Bi de tuzlu şeylerde kullanınca tadı ekmeğe daha yakın oluyo gibi :KK66: Sen hep yulafla yapabilirsin, asıl olay yulaf zaten :KK66:

Günaydın kızllaaarrr... :KK3:

Kalan 2 kilo, Callan 1 :KK34: :KK1::KK37: Dün Super Callanımı yaptım. Valla onu her gün yapsam, emin oldum ki, düz bir karnım, ince bacaklarım ve basensiz bir vücudum olur :KK12: :)) Karın hareketlerini ve bacak hareketlerini nerdeyse 3 katına çıkarmış Callan teyzem. Bitmiyo da bitmiyo :100: :emir_bebek: Gerçekten çok etkili hareketler, tek dert işte her gün yapacak birini bulmak :S :KK1: O da ben oluyorum heralde :) Yani bizler :KK66:

Geçmiş olsun canım :)) Tebrik ederim :) Ama senin puanın da çok yüksekti zaten di mi :KK66: Aferin be sanaaa :KK9::KK9: İstediğin yere atandın mı bari..? Lise öğretmeni mi oldun şimdi seeenn :) Vayy! Yaşın kaç canım? Çıtır lise öğretmeni olcan demek :KK1: Maşallaahhh :nazar: Darısı diğer isteyenlerin başına..

super dün şöle bir izledim de yapacak güç bulamadım, ama akşam kesin yapacağım , oturmaya alıştıkça yapası gelmiyor insanın :KK1: delycim istediğim yere atandım, okul evime çok yakın 5 dakikalık yürüme mesafesinde :KK34: 24 yaşındayım, son sınıflara vermeseler diyorum valla nasıl zaptederim bilemiyorum :KK1:

Bugün göreve başladım kızlarrr, okul müdürümde çok genç valla, bir tane daha yeni başlayan öğretmen vardı gayet iyi karşıladılar bizi :KK34: ama sınıfa girdiğimde şok oldum, tüm sınıflarda akıllı tahta ve ben kullanmayı bilmiyorum , gülsem mi ağlasam mı bilemedim :KK1: üniversite de hocam demişti öğren kullanmayı lazım olur ilerde diye amaa benn.... derse bile gitmemiştim :KK1: neyse ilk gün kurcalaya kurcalaya öğrenirim artık :KK37:

selam kızlar nasılsınız
ben orta şekerliyim hem meslektaşım hem kuzenlerimin teyzesini kaybettik pazar günü
her ölüm erken ve kötü
evlerden uzak olsun
cenaze evine gitmek bile insanın enerjisini emiyor
işler güçler kendi halinde ama bu ayın rutin işleri ayın 20 sine kadar falan sarkıyor o yorucu oldu biraz ama yapacak birşey yok , yeterki iş olsun biz yorulalım
okuyorum sizleri ama keyfim yok yazamıyorum hemde daha 70 altına düşemedim güncellememi o zaman yapacaktım ya yapamıyorum
ne dirençli kilolarmış ne bünyeymiş
gerçi bende sıkmıyorum kendimi rahat davranıyorum ama yapacak birşey yok o kadar tembelimki sizin burada yazdıklarınızı tarifleri ve okuyorum ay ne güzeller diyorum ve geçiyorum :KK43:( valla olaki bir hata yapıp evlensem , adamın yerinde olsam 3 günde boşarım beni . temizlikle aram çok iyi ama mutfakla hiç yok 20-25 yaş arası severdim mutfağı ama gitti o hevesler ya 35 sadece yiyiciyim :)))) bana gastronomi vs okumuş mutfağı seven biri lazım . (aman diyim bu arada lafımı geri alıyım vakti saatine denek gelir olacağı tutar aman) genel olarak durumlar böyle dertleşeyim istedim birazcık
görüşürüz hepimize bol eksili günler kızlar :KK54::KK54::KK54::KK54:

başın saolsun canım...

Kızlar sabah 1 dilim pizza, 1 peynirli muffin ve çay eşliğinde kahvaltı.
arada 1 bardak kendi yaptığım soğuk yeşil çay ve nescafe.
öğlen yağsız tavada pişirilmiş hindi külbastı ve light yoğurt.
sonra yine nescafe.
ve şu ana kadar 1.5 litre su
akşam da yine hindi yerim yoğurtla,zero içerim bir de light pudingggg ve osman seyrederim:KK52:
ayyy o yeni osman da ne biçim olmuş yaa,yılmaz morgül tipli adamı koymuşlar :KK60:

medesam hindi külbastıyı nerden alıyorsun, marketlerde hiç görmedim de:44:

Son düzenleme:
ooof kizlar of ama yaaa ben hic giremiyorum iki hafta tatil olunca isten basimi kaldiramaz hale geldim haftasonu gelsede yazdiklarinizi okusam:KK9:

delycim kuzummmm tüm tariflerimizi bi yerde toplasak nasil olar acaba kitap aldim dukan tariflerimi yazmak icin okadar birikti ki masallh:KK9:

rachelfine
masallah güzelim ya bendede bi ay ramazan 3 hafta tatil beni mahvetti simdiye bende güclendirmede olacaktim neyse:KK53: gec olsun güc olmasin hic olmamasindan yiidir:KK51: yeniuden hesaplattimda dukan amcam 46 güne tamamsin sen kuzum dyor bana:KK51:
medesa menüye bayildimmm hele hele suan ataktayken dahada bir bayildim:KK9: ilk sebze protein günmde pizza yapicam

kızlar dıyete dun başlayacaktım ancak sevgili teyzecim dogum yaptığı için yanına gitmek durumunda kaldım. Bugün başladım. bırazdan da bantta yürüyecegım ınsallah :)

ben yıne her zaman oldugu gıbı bırsey daha soracagım :KK1:

benım öğünlerim biraz düzensiz. yanı geç yatıyorum geç kalkıyorum. Öğle yemeği yemem gereken vakitte kahvaltı yapmak durumunda kalıyorum. öğünlerin böyle gecikmeli olması sıkıntı meydana getırır mı yoksa ben uyku duzenımı degıstırmelı mıyım?:KK17:
Uyku düzeni zayıflamaya yardımcı. Doktorlar, erken yatıp güne erken başlayanların metabolizmalarının daha hızlı çalıştığını falan söylüyorlar. bunu sebebi gece salgıladığımız ve biyolojik düzenimizi sağlamaya büyük ölçüde yardımcı olan melatonin hormonuymuş ve kendisinin :KK66: zayıflamaya da etkisi varmış. Karatay da bunu söylüyor. He ben çalışmazken de aynı senin gibiydim, o ayrı :KK35::KK1: Haftasonları da genelde dediğin gibi oluyor bende.

Melatonin - Vikipedi

GÖREVLERİ NELERDİR?
Vücudun normal çalışma ritimlerini korur.
Uykuyu sağlar.
Stres hormonlarına etki yapar. İnsanlarda stresi azaltmaya katkı sağlar.
Cinsel gücü arttırır.
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Bugün birçok araştırmacı melatoninin doğal bir anti-aging hormonu olduğunu düşünmektedir.

Melatonin: Uyumamıza yardımcı olur. Düşük seratoninle düşük melatonin aynı anlama gelir. Pek çoğumuz günlük koşturma nedeniyle zaten fazla uyuyamıyor. Uyumayı zorlaştıran durumlardan biri de yetersiz seviyedeki melatonin. Bu da stres hormonlarını artırıyor. Daha çok stres daha fazla aşerme demek ve ayrıca daha fazla stres hormonu daha fazla yağ depolanması anlamına geliyor. Son çalışmalarda, melatonin hormonu için obeziteye karşı koruyucu etki yapabilme ihtimalinden bahsediliyor. Az uyuyanlar ve uykusuzluk çekenler gün içinde daha fazla yemek yiyebiliyor.

İşte bu :129: :KK34: ve daha neler neler... :))

super dün şöle bir izledim de yapacak güç bulamadım, ama akşam kesin yapacağım , oturmaya alıştıkça yapası gelmiyor insanın :KK1: delycim istediğim yere atandım, okul evime çok yakın 5 dakikalık yürüme mesafesinde :KK34: 24 yaşındayım, son sınıflara vermeseler diyorum valla nasıl zaptederim bilemiyorum :KK1:

Bugün göreve başladım kızlarrr, okul müdürümde çok genç valla, bir tane daha yeni başlayan öğretmen vardı gayet iyi karşıladılar bizi :KK34: ama sınıfa girdiğimde şok oldum, tüm sınıflarda akıllı tahta ve ben kullanmayı bilmiyorum , gülsem mi ağlasam mı bilemedim :KK1: üniversite de hocam demişti öğren kullanmayı lazım olur ilerde diye amaa benn.... derse bile gitmemiştim :KK1: neyse ilk gün kurcalaya kurcalaya öğrenirim artık :KK37:
............

:KK1: Öğrenirsin canım öğrenirsin :KK66: Gencecik çıtırım öğretmensin ayol :KK66: 24 hem dee.. Oyyy :KK16: Allah kolaylık versin :) Güzel bir ders yılı geçsin inşallah :KK66: :KK9:Bundan sonraki öğretmenlik yaşantında da başarılar :KK66: Üniversiteye çocuk yetiştircen heee!! Maşallaahhhh :nazar:

ooof kizlar of ama yaaa ben hic giremiyorum iki hafta tatil olunca isten basimi kaldiramaz hale geldim haftasonu gelsede yazdiklarinizi okusam:KK9:

delycim kuzummmm tüm tariflerimizi bi yerde toplasak nasil olar acaba kitap aldim dukan tariflerimi yazmak icin okadar birikti ki masallh:KK9:
...........
Benim de öyle :)) Bilgisayara kaydediyorum :) Çıktı falan alıyorum. Bi güzel düzenlicem onları :KK66:

kizlar ben oyle ozel yemek yapmiyorum yaa kiymayi yagsiz kavuruyorum uzerine baharat yanina yogurt yiyorum tavuk hasliyorum ozel italyanlarin sosu var onla sosluyup yine yogurt yiyorum amma atakdan sonra yapacam burdan tarif alip birde kizlar bol bol fotograf cektim ne kadar cirkin kiyafet varsa bana yakismayan atmadan once foto cektim zayiflayinca sik sik giyinip artik esimede gosterip:KK52: kasim kasim kasilirim diye artik kasilmakdan bel kirilmazsa:KK37: bakarsiniz burayada resim eklerim motivasyon olur

thebeuaty yeni isin hayirli olsun canim ayyyyyyyyyy cok ozendim sana allah yardimcin olsun canim insaallah lise degildir ya lise ogrencileri bas etmek cok zor yasim 24 deyince aklima edebiyat ogretmenim geldi aklimca adama asik olmustum 15 yasinda okuzun trene bakmasi gibi bakardim hatta benden kisa boyluydu o sinifin icinde gezerken ben ayaga kalkar boyumuzu olcerdim sonrada yaaaaaaaaaa annem hayatta vermez beni bu kisa boyluya derdim sanki adam flort etti birde istemeye gelcek sanki bendeki dusunceye bak sonunda rahatsiz oldu herhalde elin iste gozun oynasta olmasin diye azarlamisti :KK5:gunlerce aglamistim ne salakmisim yaaaa aman lise falansa yasinda genc dikkat et ergenlere

thebeuaty yeni isin hayirli olsun canim ayyyyyyyyyy cok ozendim sana allah yardimcin olsun canim insaallah lise degildir ya lise ogrencileri bas etmek cok zor yasim 24 deyince aklima edebiyat ogretmenim geldi aklimca adama asik olmustum 15 yasinda okuzun trene bakmasi gibi bakardim hatta benden kisa boyluydu o sinifin icinde gezerken ben ayaga kalkar boyumuzu olcerdim sonrada yaaaaaaaaaa annem hayatta vermez beni bu kisa boyluya derdim sanki adam flort etti birde istemeye gelcek sanki bendeki dusunceye bak sonunda rahatsiz oldu herhalde elin iste gozun oynasta olmasin diye azarlamisti :KK5:gunlerce aglamistim ne salakmisim yaaaa aman lise falansa yasinda genc dikkat et ergenlere
:KK1::KK1: Ah yazıııkkk!!! :) Bi de vermez demiş yaa :KK70: Gençlik işte, olsun.. Güzel şeyler hihi :)

Merhaba;
Bende dukana basladim bakalim nasil olacak. bugun 4uncu atak gunum. 84 kilo baslamistim, iki gunde 81.5u gordum, ama ondan sonra kilo bir ileri bir geri gitti tikandi. Ama dort gunde 2.5 kilo zaten inanilmaz, ozellikle normal miktarda yedigim dusunulurse.
Ben yulaf ezmesi kullaniyodum, megerse ayni sey degilmis yulaf kepegiyle, gurmenet diye bi siteden buldum yulaf kepegini, dukan diyeti diye ozel sekmesi var sitenin, ama istediklerimi alinca baya yukluce bir miktar tuttu, gerci aldigim malzemenin bana iki ay falan dayanacagini dusunuyorum.
Ben de sadece izgara sossuz et, balik, tavuk, light peynir, yogurt tuketiyorum. Ancak biraz yemek duzeni rahatsiz etmeye basladi. Tatlandiricida cok kullanmak istemeyince pek zevkli gecmiyor. O nedenle soslari ve tatlandiriciyi katmaya karar verdim diyete. Splenda tatlandiricilar arasinda en sagliklisi diyolar. Bakalim eczaneden sorup alicam. Dukan diyet tarifleri sitelerinde cok guzel tatli tarifleri var, bakalim denemek istiyorum.
Forum sayfalarinda verilmis . Ama iki web sitesi hosuma gitti yemek tariflerinde.
Dukan Diet Attack Phase Recipe List
dukan diyeti tarifleri: ATAK EVRESİ YEMEKLERİ

Bir de tuz miktarini cok azaltamadim ben, ayran tuketiyorum, onu tuzsuz yiyemiyorum, etler ve salataya az tuz kullandigim halde. Bakalim himalaya tuzu siparis ettim, o daha iyi diyolar, karatayin kitabinda oneriliyodu.

Bi de buugn karbonhidratsizlik basima vurdu. calisamiyorum, basim donuyo gibi hissediyorum. halsizim. Atak devresini 7 gun surdurmeyi planliyodum ama 5 gunde kessem yerinde olacak galiba.

kilosu çok olanlar nasıl yapıyodu 5+2mii

bu soruyu bana sormus olmalısın :KK9: 1+1 yapıyorum kuşum...:KK54:

Kızlar bu yeşilçay çok köt yaaa.. siyah çaya olan aşkımıda alıp götürmese bari..
Evet 3 bardak yeşil çay, 2,5 lt suyum ve 1 bardak ayranımıda bıtırdım.. öğlen dunku menumun aynısını yedım. Izgara tavuk gogsu ve bır kase yoğurt.

Akşamda hamsı buglama yıycem :KK9:

Yarına artımın eksısısını sollamak ve gerçek eksılerı görmek ıstıyorum ama ben hala wc ye çıkamadım :KK50::KK50:

Uyku düzeni zayıflamaya yardımcı. Doktorlar, erken yatıp güne erken başlayanların metabolizmalarının daha hızlı çalıştığını falan söylüyorlar. bunu sebebi gece salgıladığımız ve biyolojik düzenimizi sağlamaya büyük ölçüde yardımcı olan melatonin hormonuymuş ve kendisinin :KK66: zayıflamaya da etkisi varmış. Karatay da bunu söylüyor. He ben çalışmazken de aynı senin gibiydim, o ayrı :KK35::KK1: Haftasonları da genelde dediğin gibi oluyor bende.

Melatonin - Vikipedi

GÖREVLERİ NELERDİR?
Uykuyu sağlar.
Cinsel gücü arttırır.
Bugün birçok araştırmacı melatoninin doğal bir anti-aging hormonu olduğunu düşünmektedir.

Melatonin: Uyumamıza yardımcı olur. Düşük seratoninle düşük melatonin aynı anlama gelir. Pek çoğumuz günlük koşturma nedeniyle zaten fazla uyuyamıyor. Uyumayı zorlaştıran durumlardan biri de yetersiz seviyedeki melatonin. Bu da stres hormonlarını artırıyor. Daha çok stres daha fazla aşerme demek ve ayrıca daha fazla stres hormonu daha fazla yağ depolanması anlamına geliyor. Son çalışmalarda, melatonin hormonu için obeziteye karşı koruyucu etki yapabilme ihtimalinden bahsediliyor. Az uyuyanlar ve uykusuzluk çekenler gün içinde daha fazla yemek yiyebiliyor.

ay bak şimdi ....ben bir iki haftadır uyku problemi çekiyorum ,neredeyse sabah ezanıyla uyuyup 9 da kızımın acıktım kalk demesiyle uyanıyorum ,demek ki kilomun durması bundanmış ,bu uykuyu hemen bir düzene koymam gerek 57 de takıldım bir aşağı bir yukarı sıkıldım valla ,kaçamaklara başlamak üzereyim ,sinirlerim harap oldu ,kepeği de iyiden boşladım ,kendime gelmem gerek acilen ,sizler olmasanız valla ben bu kadar sabredemezdim bu diyete ,iyi ki varsınız

Melatonin - Vikipedi

GÖREVLERİ NELERDİR?
Uykuyu sağlar.
Cinsel gücü arttırır.

ay bak şimdi ....ben bir iki haftadır uyku problemi çekiyorum ,neredeyse sabah ezanıyla uyuyup 9 da kızımın acıktım kalk demesiyle uyanıyorum ,demek ki kilomun durması bundanmış ,bu uykuyu hemen bir düzene koymam gerek 57 de takıldım bir aşağı bir yukarı sıkıldım valla ,kaçamaklara başlamak üzereyim ,sinirlerim harap oldu ,kepeği de iyiden boşladım ,kendime gelmem gerek acilen ,sizler olmasanız valla ben bu kadar sabredemezdim bu diyete ,iyi ki varsınız

bu soruyu bana sormus olmalısın :KK9: 1+1 yapıyorum kuşum...:KK54:

Kızlar bu yeşilçay çok köt yaaa.. siyah çaya olan aşkımıda alıp götürmese bari..
Evet 3 bardak yeşil çay, 2,5 lt suyum ve 1 bardak ayranımıda bıtırdım.. öğlen dunku menumun aynısını yedım. Izgara tavuk gogsu ve bır kase yoğurt.

Akşamda hamsı buglama yıycem :KK9:

Yarına artımın eksısısını sollamak ve gerçek eksılerı görmek ıstıyorum ama ben hala wc ye çıkamadım :KK50::KK50:

O ZAMAN BENDE 1+1 YAPCAM :KK70: oyy bi incecik olduğumu görsem cici cici kıyafetler alsammm çok heyecanlanıyorum wallahi

%100 etkisi yoktur tabi canım, başka şeyler de etkilemiştir mutlaka, ama uykunun da etkisi büyük. Bir de uyku düzeni bozulunca zaten vücutta şişlik oluyor. Yağ değil tamam ama, tartıda mutlu olmamızı engelliyo bu da.. İnşallah takılmazsın daha, atlar geçersin :KK66: :122:

O ZAMAN BENDE 1+1 YAPCAM :KK70: oyy bi incecik olduğumu görsem cici cici kıyafetler alsammm çok heyecanlanıyorum wallahi

Beyninde canlandır canım. İncecik olduğunu, güzel güzeeelll salındığını düşün :KK66: Kendine aynada öyle baktığını düşün :KK12: İstediğin gibi olacaksın inşallah :KK66:

X