Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

thebeuaty yeni isin hayirli olsun canim ayyyyyyyyyy cok ozendim sana allah yardimcin olsun canim insaallah lise degildir ya lise ogrencileri bas etmek cok zor yasim 24 deyince aklima edebiyat ogretmenim geldi aklimca adama asik olmustum 15 yasinda okuzun trene bakmasi gibi bakardim hatta benden kisa boyluydu o sinifin icinde gezerken ben ayaga kalkar boyumuzu olcerdim sonrada yaaaaaaaaaa annem hayatta vermez beni bu kisa boyluya derdim sanki adam flort etti birde istemeye gelcek sanki bendeki dusunceye bak sonunda rahatsiz oldu herhalde elin iste gozun oynasta olmasin diye azarlamisti :KK5:gunlerce aglamistim ne salakmisim yaaaa aman lise falansa yasinda genc dikkat et ergenlere

lise malesef valla bana aşık olanlar olur mu bilmem birazcık sert davranmayı düşünüyorum çünkü başlangıçta otoriteyi sağlamak için :KK1: ama yazılı kağıtlarında kalpler falan görmeye hazırlıklı ol diyorlar, bakalım artık, elimde yüzük var ama zaten ilk günler başlarlar hooocaammmmm evlimisiniz demeye:KK1:
canım çok sevindim senin adına valla,hadi bakalım Allah utandırmasın :KK16:
bizim burda pehlivanoğlu diye bir süpermarket var,sizin memlekette de var mıdır bilmiyorum hah işte bir tek orda buluyorum ben.bir de soslu,baharatlı falan ama bize uygun.ayy ayıptır söylemesi pamuk gibi oluyor,dana gibi yiyiyorum :KK56:
o değil de,bunun oğlu var hakan pehlivanoğlu,aynı lisede falan okumuştuk biz bunla sonra iş gereği yolumuz kesişmişti bi kere acaba ben bu çocuğun üstüne mi gitsem ne halt etsem,nerden aklıma geldiyse.ohhh veliaht doğururum bir tane de ondan sonra hepinize hindi külbastı ısmarlarım vallahiii :KK9::KK9::KK9:
teşekkür ediyorum herkese , ben de burda bir araştırayım, sen deyince mgrosta falan mı var diye düşünmüştüm , yerel marketlerde bulurum sanırım :KK34:

Olabilir canım. Ama mesela benim eniştem çok susuyo. Adam gece kalkıp bile 2 litre su içiyo. Şimdi susayan insana da içme, zararlı denmez ya hani. Canı istiyo sonuçta.. O zaman susadığı halde içmicek mi? Olmaz ki öylee :44:
bende çok susuyorum mesela, 3ltreyi geçiyorum bazen, ama zoraki değil bildiğin susayarak içiyorum yaniii :KK1: ama çay tüketmiyorum mesela, 2-3 bardak yeşil çay içerim sadece... ama doktor 4 ltreyi geçme demişti bana...

merhaba ben yulaf kepegini tatlandirmak icin yogurt, iki draje tatlandirici, bir damla dr. oetker acibadem aromasi koyuyodum. ama bugun yapistirmasini soktum icindekiler kisminda bitkisel yag diyor. yani cok yanlis is yapiyomusum. ya kakao aromasi ismarladiydim bi de. o baska marka, acaba onunda icerifginde yag mi vardir. cok ozenmistim. dukan tariflerinde de aroma vardi. acaba baska hangi aroma markalari var.

kızlar gurmenetten getirtiyorlardı ama o kadarcık yağdan birşey olmaz, hep günde 1 tatlı kaşığı zeytinyağı hakkımız var, bir damlacık diyorsun ben bazen yaptığım keklere o küçük şişenin yarısını koyuyorum, bir zararını görmedim

merhaba arkadaşlar 2 haftadır dukana psikolojik hazırlık yapıyorum. dün başladım. 2. günümde 1.5 kilo vermişim bile. desteklerinizi bekliyorum. kitabı okumuş olsam da bazen aklım karışışıyor. tecrübeli arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
1. yoğurdumu evde mayalıyorum. sütçüden alıp. bu yoğurdu yiyebilir miyim?
2.salatalık turşusu dışında hiçbir turşu yiyemiyomuyum.
3 sarımsak kullanabiliyor muyum?

öncelikle hoşgeldin... yoğurdu evde mayalamanda sıkıntı yok ama sütün az yağlı olması gerekiyor, en azından yarım yağlı olmalı diye düşünüyorum, salatalık turşusuna izin var ama çok su tutuyor, ben çok yememeye gayret ediyorum :KK1: sarımsak ve her türlü baharat serbest :KK34:

kızlaarrr bugün kendime mantı yaptımmm :))) ya belki daha önce yazılmıştır amam altıbin küsur sayfayı okumaya üşendim yazıyım dedim... bizim evdekiler mantı isteyince canım çekti. 2 yumurta beyazını çırptım içine 2 kaşık yoğurt ve 2 kaşık yulaf kepeği koydum sıkma poşetiyle yağlı kağıdın üstünde istediğiniz şekli verin ben spagetti gibi yaptım. kaynar suda haşladım üstüne sarmısaklı yoğurt ve kavrulmuş kıyma :)) mmmhh lezizzz ben mantı niyetine yedim siz geliştirebilirsiniz. şu yulaf kepeğini yemek bana işkence gibi geliyordu.. yoğurtlr yiyemedim krebi belki beceremedim ama olmadı bunu sevdim ve tavsiye ederim afiyetolsun :))

Bugün çok canım sıkıldı :KK43: bu diyetin zararlı olabileceğini anlattılar anlattılar anlattılar pöfffff

ya bişi sorucacam arkadaşlar.. şimdi markette elimi attığımın yağ oranına bakıyorum %10 u geçmeyecek.. tamam da normal yoğurt ve sütte geçmiyor zaten sizce bunlarıda illaki diyet mi almak lazım??

ya bişi sorucacam arkadaşlar.. şimdi markette elimi attığımın yağ oranına bakıyorum %10 u geçmeyecek.. tamam da normal yoğurt ve sütte geçmiyor zaten sizce bunlarıda illaki diyet mi almak lazım??

%10 ette diye biliyorum. kitaba bir bakayım. ben zaten hep normal kullandım süt ürünlerini. 2-3 aydır yarım yağlı kullanıyorum

çizelgene bir daha baksana. bence sen hedef kilo bölümüne şimdiki kilonu, şimdiki kilon bölümüne de hedef kilonu yazmışsın. o yüzden de araban yürümüş gitmiş.
renkleri de yanlış. hedef kilo yeşil, şimdiki kilo mavi olmalı.

Hahaha valla dogru diosun aliyecim:)) koptum gulmekten .... Eee ingilizce olmayinca anca bu kadar oluyo bende diyorum bu araba neden benden once hedefe varmis diye... Neyse yarin iste guncellerim artik:KK66:)

Callan yaptım, şimdi bitti ama bu super callanetics den daha hafifmiş, o çok fenaydı ya, ter su içinde kalmıştım :KK53::KK53: pelvic hareketlerinin ikincisini yapadım ama :KK50::KK50:

biri de neden zararlı olduğunu anlatsa şöyle dayanaklı bir şekilde.

arkadaslar birisi bu diyetin zararlı oldugunu söylediğinde anlamadan dinlemeden kızmak yerine arastırın lütfen bende bu diyeti bilincsizce yaptım ve su an bir saglık problemi yasıyorum. Vucudun karbonhidrat ve protein dengesini bozan diyetler cok ciddi sağlık problemlerine yol acıyor böbrek yetmezliğinden olume kadar cok ciddi sonucları var. Bende polikistik overe sebep oldu buda karbonhidrat protein dengesi bozuklugundan oldu. Herkeste belirti vermeyebilir ama sırf bu diyet yuzunden homoroid problemi yasayan insanlar var. İlla yapmak istiyorsanız bir doktora gidip kan testi yaptırmalısınız ve böbreklerinizden problemliyseniz sakın yapmayınn. Bunları bilipte söylemeyi bir sorumluluk olarak saydıgım için yazdım. Normalde kadınlarkulubunu yıllardır takip ederim ama konulara pek yorum yazmazdım. zayıflıycam derken cocuk sahibi olmanızı engelliycek problemlerle karsılasmamanız için sizlerden doktor kontrolunde yapmanızı rica ediyorum. Hepinize saglıklı kilo vermeler

kızlar ben normal kek yapıyordum 3 yumurta, 1,5 su bardagı seker, 1 su brd süt, 1 su brd, sıvı yağ , kbrtma tozu vanılya ve un ıle.

bu tarifi dukana göre değiştirsem yani yağ olmadan ve tatlandırıcı ile , sizce nasıl bir sonuç elde ederim?
toz vanilya-vanilin kullanılabılıyor mu?

cok zorlandimmmmmm seyirden sonra atak berbat birseymis bundan sonra diyetimi bozmakmi hasa:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Ben de geçen 3 gün üst üste protein yaptım, çok zor gelmedi bana ama pek bi faydası olmadı, hedefimi aşağı çekeyim diyordum, vazgeçtim 65 olup güçlendirmeye geçeyim hemen zira çok kaçamak yapıyorum ben ya :KK53::KK53::KK53:

Ben de geçen 3 gün üst üste protein yaptım, çok zor gelmedi bana ama pek bi faydası olmadı, hedefimi aşağı çekeyim diyordum, vazgeçtim 65 olup güçlendirmeye geçeyim hemen zira çok kaçamak yapıyorum ben ya :KK53::KK53::KK53:

bekle beni rachelim güzelim su atakla 70 i görürsem yetistim sana demektir:KK53:

Kız hep senin yüzünden durdu benim kilo vermem zaten :KK1::KK1::KK1: bekle bekle diye diye beni bu hale getirdin :KK9::KK9::KK9: günah keçimi de buldum ohhh yandan yandan :KK76::KK76::KK76::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

kizzzzzzzzzzzzzzz kopardin beni buradaaa ewvet nolur beklersen benden önce gecme güclendirmeye:KK30: bi gün sonra basladin bendennnn:KK47::KK47::KK47::KK47: bekliceksinnnnn:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

X