Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hep sorcam unutuyorm kızlar ben yoğurduma tarçın ve tatlandırı ekleyerek tuketiyorm çok lezzetlı geliyo bana
ve sık sık da yapıyorm canım tatlı çektikçe sizce tarçının olumsuz bi etkısı olur mu mesela kabızlığı filan tetikler mi
netten arastrdm ama o konuylailgili bi sey bulamadm

kendi soruma cevap buldm kızlar yazıyı buruya eklemeyı beceremedm ama tam tersıne kabızlık için çok faydalıymıs daha pek çok faydası varmıs

ben tarçını hep süte ekleyip içtim kabızlık zaten sorunum olduğu için etkiledimi farketmedim... yoğurduma tatlandırıcı ve meyve aromaları ve çilek eklemiştim... meyveli yoğurt olarak tüketirdim... meyveyi tamamen çıkarmayın... zaten kabızlık problemi olanlar sebze günlerinde sabah aç karnına 1 adet küçük kivi yiyebiliyor...

tesekkur ederm bu arada cidden çok kilo vermişin tebrikler darısı basıma:KK1::KK1::KK1:

ben dukan dıyetı denedım ama hiçbirine uyamadım :/ ama yapan aradaslarım memnun kıtabı daha yol gösterıcı hep elinizin altında benm abım karatay diyetı yaptı ve inanılmaz kılo verdı .:nazar:

Bu diyet gercekten inanilmaz sonuclar veriyor. Zor mor ama adama helal olsun. Bizim istedigimiz kisa surede sonuc gormek. Onu da sagliyor. 19 gun oncesine gore belim 5, kalcam 3 ve bacaklarim 2 cm incelmis. Daha ne isterim. Sabretmek gerek. Bir de spor yapabilsem tatindan yenmeyecek de neyse. Benim tatlandirici kullanarak yaptigim tatlilar hep aci oluyor. Midemi bulandiriyor. Kek filan da deneyemiyorim o yuzden. Gurmenetten almistim. Adini hatirlamiyorum. Siz nerden aliyorsunuz tatlandirici ve sut tozunu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar lor peyniri aldim gecen gun tahsiladaroglunun yag orani 10 du .lor bize serbestmi degilmi anlamadim bi aydinlatirsaniz sevinir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar iksiri bende yapıcam ama 15 gr yeşilçay demiş yani kaç yemek kaşığı oluyo bu :KK43:( poşet çaylara baktım fikir versin diye ama her bi poşet 1.75 gr. biri yardım etsin lütfennnnnn

diğer bir tarifde 3 yemek kaşığı diye yazıyordu. Sade yeşil çay ve limonla yapsakda fena olmaz herhalde birde içine çubuk tarçın oh miss:KK16:

dün biraz kötüydüm arkadaşlar listeyi yapamadım şimdi yaparım ama hamile olduğum için isteyen birisi olursa devredebilirim ben listeyi excell de yaptım hepsi formüllü sadece yeni gelen olursa kopyala yapıştır yapıp bilgi düzelteceksin listede olanlarında güncel kilosunu ekleyeceksiniz direk çıkacak yapmak isteyen varsa yollayabilirim dosyayı...

spirochet tatlımmm bu mesajı okuyunca nasıl sevindim nasıl mutlu oldum
çok tebrik ediyorum canım hayırlısıyla sağlıkla kucağına almak nasip olsun :nazar::nazar::nazar::KK16:

spirochet tatlımmm bu mesajı okuyunca nasıl sevindim nasıl mutlu oldum
çok tebrik ediyorum canım hayırlısıyla sağlıkla kucağına almak nasip olsun :nazar::nazar::nazar::KK16:

çok teşekkür ederim güzelim... evet çoluk çocuk işini hallettiken sonra hemen dukana dönüp gerdirme aml. olcam izindeyim güzelim... :KK16:

arkadaşlar merhaba, ben çarşamba günü başladım dukana 88 kiloyla bugün atak evremin 4. günü.sabah tartı 87 gönderdi. ben geçen yaz 75 kiloydum kışın aşırı kilo aldım. hızlı aldığım için hızlı veririm diye düşünüyodum ama 3 günde sadece 1 kilo gitmiş moralim bozuldu. hiç kaçamak yapmıyorum 17'den sonra yemek yemiyorum niye böyle oldu :/

arkadaşlar merhaba, ben çarşamba günü başladım dukana 88 kiloyla bugün atak evremin 4. günü.sabah tartı 87 gönderdi. ben geçen yaz 75 kiloydum kışın aşırı kilo aldım. hızlı aldığım için hızlı veririm diye düşünüyodum ama 3 günde sadece 1 kilo gitmiş moralim bozuldu. hiç kaçamak yapmıyorum 17'den sonra yemek yemiyorum niye böyle oldu :/

bence 17 den sonra uzun bir süre aç kalmış oluyorsun tabi 9 da uyumuyorsan bu kadar aç kalman vücudunun savunmaya geçmesine ortam hazırlar... hızlı aldım hızlı veririm mantığı yanlış hızlı aldın ama ekmek karbonhidrat yiyerek mi aldın??? yoksa komplex karbonhidrat olan alkolle mi aldın??? yada yağ ile mi? bunlardan ilki ise 3-5 güne bakmayıp 2-3 hafta sonunda istediğin gibi hızlı kilo vermiş olacaksın... yanlız diğer ikisi ise öyle kolay kurtulmayı düşünme vücudunun direncini ne zaman kırarsan o zaman gitmeye başlar onun içinde zaman söylemek zordur...

çok fazla acıkmıyorum açıkçası protein aşırı tok tutuyo. kilo alma sebebim de gece yemelerimdi bu sene, sürekli pizza hamburger falan yedim her gün tatlı pasta yedim. gece 11de acıkınca kebap falan söyledim. kilo almam çok normal:KK43:
normalde diyet yapınca çok hızlı kilo veren biriyim ama dukan yaramadı sanırım...

bugun yarim litre iksir ictm ne tuvalet ne tarti bi etkisi olmafi
bi kac gun daha icmeyi dusunuyrm
bakalim ne olcak on gundr duraklamadym insallh bi
an once biter

çok fazla acıkmıyorum açıkçası protein aşırı tok tutuyo. kilo alma sebebim de gece yemelerimdi bu sene, sürekli pizza hamburger falan yedim her gün tatlı pasta yedim. gece 11de acıkınca kebap falan söyledim. kilo almam çok normal:KK43:
normalde diyet yapınca çok hızlı kilo veren biriyim ama dukan yaramadı sanırım...

acele karar verme sabret bence :KK34: ben 35 günde 8 kilo verdim :KK76:

yaşasın diyetteyken kremalı tavuk ve kakaolu kurabiye yiyebilmek :KK76: dukanın en sevdiğim tarafı :KK1:

X