Lise Yorum ve Soruları Düz lise mezunlarının telafi eğitimi alarak meslek lisesi diploması alması

bizim sınıfta bir arkadaş önlisans mezunuydu..halk eğitimde usta öğreticiydi..1 sene bizimle okudu bir senedirde başka bir ilde okula devam ediyor...
aslında başka bir yerde kayıtın varsa aynı anda açık liseyi okuyamıyorsun...okulu bitirmişsen yada kayıt yenilememişsen problem yok...
ben ve sınıfta benim gibi olan arkadaşlarım problem yaşamadı...
teşekkür ederim canım.ama inan ben bu sistemi anlamadım.evet ben önlisans mezunuyum yaklaşık 7 yıldır.dediğim gibi bana bu yanıtı verdiler hala kararsız ve şaşkınım açıkçası.bir yüksek öğretim kurumuna bir şekilde giriş yaptırmış yani kayıt yenilememiş ya da mezun olmuş durumu değil giriş yapması yetiyormuş beni kayıt edemeyecekleri için bilemiyorum sürede az kaldı araştırmaya devam edeceğim sağol yinede başarılar sana.

bu meseleyi araştıran arkadaşlar var mı acaba...
bende halk eğitime gittiğimde sadece lise mezunları kayıt olabilir dediler ama bende üniversite mezunlarının bu eğitimi aldığını duydum....
kesin bilgisi olan var mı acaba.....
denizlide eğitim almak istiyorum....
uşakda olabilir.....

DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN.ARKADAŞLAR gaziantep şahinbey kız teknik ve meslek lisesi lise mezunlarına 1,5 yılda çocuk gelişimi diploması veriyor.isteyen arkadaşlar 24 eylüle kadar halk eğitime kayıt yaptırıp bu okulu yazsınlar.sınıf açılacak şuan 8 kişiyiz 12 kişi lazımmış acele edin

slm bu sene önlisans mezunu yada kaydı silinmiş olanlardan açık öğretim lisesine kayıt yaptıran oldumu.olduysa bana bu konuda yardımcı olacak olan varmı lütfen

bugün halk egitimi aradımm.. büyük bir heyecanla.. kayıt yaptırınn dediler.. havya uctumm... 5 dönem gelmeniz yeterli dedii.. ama acıkögretimde lisans programına kayıtlı oldugum için olmayacagını söyledii.. kaydımı sildirsemde olmuyormuss.. hala aglıyorum. bana bi faydası da olmadı keske hiç kayıt yaptırmasaydım:KK43::KK43::KK43:

slm arkadaşlar uzun süredir buraya bakamıyordum ama malesef sıkıntı yine aynı ne kadar saçma bi düzen bu ya uyuz oluyorum bu sisteme insan istediği bölümü seçmeli biz kayıt yaptırdık diye hiç bir şekilde kabul edilmemesi ne kadar saçma sildirsekte kaydımızı işe yaramıyormuş adaletsizlik bu saçmalık biz gençlere kafayı yedirecekler lanet olsun bu sistemede herşeye

slm arkadaşlar uzun süredir buraya bakamıyordum ama malesef sıkıntı yine aynı ne kadar saçma bi düzen bu ya uyuz oluyorum bu sisteme insan istediği bölümü seçmeli biz kayıt yaptırdık diye hiç bir şekilde kabul edilmemesi ne kadar saçma sildirsekte kaydımızı işe yaramıyormuş adaletsizlik bu saçmalık biz gençlere kafayı yedirecekler lanet olsun bu sistemede herşeye

Merhaba...
Kayıtlar başladıı kayıtt için gittinmi merak ettim canımm ne dediler sana yoksa duyduklarının üzerine mi konuşuyorsun..?? Ben pazartesi günü gidicem inşaallahh bir engel çıkmaz..:KK59:

Merhaba...
Kayıtlar başladıı kayıtt için gittinmi merak ettim canımm ne dediler sana yoksa duyduklarının üzerine mi konuşuyorsun..?? Ben pazartesi günü gidicem inşaallahh bir engel çıkmaz..:KK59:

bende kayıt için gitmek istiyorum bilgi verirmisiniz halk eğitimemi gidiyorsunuz kaç yıl sürüyor.

bende kayıt için gitmek istiyorum bilgi verirmisiniz halk eğitimemi gidiyorsunuz kaç yıl sürüyor.

Evet canım sana en yakın halkeğitime git onlar seni yönlendirir.. yada meb resmi sitesinden bölgene göre okulunu öğren direk okula git.. :KK64:

Merhaba...

kayıt için gitmedim aradım diploma arkasında kaşe varsa kayıt yapamayız dediler cnm..inşallah olur olursa yazarmısın bizimde fikrimiz olsun cnm tşkler

kayıt için gitmedim aradım diploma arkasında kaşe varsa kayıt yapamayız dediler cnm..inşallah olur olursa yazarmısın bizimde fikrimiz olsun cnm tşkler

Benimkinin arkasın da kaşe yok ama kontenjanlar dolmuş diye duyum alıyorumm:18::18::18:
inşaallah bir engel çıkmaz da kaydımı olurum yarın sabah damlıcam okula valla çok heyecanlıyım..:78:
Yarın haber veririmm... Güzel haberler veririm inşaAllah..

teşekkürler cevabınınz için .ptesi gitmek istiyorum.eger kayıt dönemi kapanmadıysa:KK43:(

slmmmm arkadaşlar bende düz lise(aol) mezunuyum 2007 aof kamu yönetimi kayıt oldum fakat 2009 bıraktım kaydımı sildiricem bu sene öss sınavına girdim yerleştirmede problem oldu gerçi aof adalet geldi ama istediğim tek bölüm hep çocuk gelişimiydi bir türlü fırsat olmadı nedense neyse asıl soruya geleim çocuk gelişimine duydumki kız meslek liselerinde 2 yıl eğitim alıp maol çocuk gelişimi mezunu olabiliyormuşuz fakat eskiden üniversiteye kayıdı olan giremiyormış ölemi öyleyse çokkk üzüldüm???lütfen yardımmmmmm...

arkadaşlar bu konu hakkında yetkili yeri aradım ve çok üzgünümki giremiyorum üniversiteye eskiden kayıdım olduğu için bırakın bitirmeyi okumayı kayıt yapıp çıksanız bile olmuyormuş okuyanlar var dedim kayıt yaptısanız son yılınız olsa bile anlaşılırsa fesh edilir dedi vazgeçtim artık nasip deil demekki inşallah herkes istediği yerlerde olur inanın ben çok üzgünüm keşke zamanı geri alabilseydimmm

boşverin ikinci diplomayı ben aldım 3 yıl okula gittim.sınava girdim 374 aldım açık öğrtim okul öncesi 384 le kapattı.yani örgüne yakın bir puan...

boşversenize zaten birişe yaramıyor.sınavsız geçiş bile yapamadım hemde 86 diploma notuyla.....

boşversenize zaten birişe yaramıyor.sınavsız geçiş bile yapamadım hemde 86 diploma notuyla.....

hee birde şunu söylemeyi unuttum ben üniv terktim zaten giremiyomuşuz dediler ama giran birçok kişi varrr ne doğruki sistemde ama bu yüzden vazgeçmedim dediğim gibi zaten yaş 25 geç olur die düşündüm aof okul öncesi bile çok yüksek çünkü önce lise sonra üniv zor yani

arkadaşlar bende üniversiteden ayrıldım tekrardan meslek lisesi diploması almaya çalışıyorum üniversiteden ayrılıp sonradan açık öğretim meslek lisesi diploması alan varmı ?????????????* yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
X