Düzenli Spor Yaparak Zayıflayanlar

Kızlar bende bi dönem düzenli spor yapıyordum hatta müzik açıp oynuyordum o aralar fiziğim çok güzeldi, sonra il dışı okul şu bu derken aradan 2-3 sene geçti, şuan 20 kilo vermem lazım :KK14:

Bu sabah zumbaya başladım, her sabah yaparsam akşamları da ilk önce 30 days shred düşündüm sonra düzenli yapamam diye mekik filan düşündüm bakalım bişiler yapıp vermem lazım bu kiloları. Bayramın 2. günü tartıldım da inanamıyorum kendime hayatımda hiç bu kiloda olmamıştımm :KK14:

herkese merhaba,

ben de kardiyo ve pilatesle toplamda 11 kilo verdim... ilk başlarda diyet yaptım ama ipin ucunu kaçırdığım çok oldu :))) hatta abartıp 3-4 börek yediğim bile oldu:)

sonrasında diyete devam etmedim...daha doğrusu sadece yediklerime dikkat ediyorum, ama herşeyi yiyorum.

bu kiloları yaklaşık 1 yılda verdim.. ayrıca kolayı bıraktım, günde 2-3 şişe maden suyu içiyorum. çoğu zaman da limon sıkarak içiyorum..

son 1-2 aydır kardiyo ve pilatese ağırlık verdim ( haftada 3 gün yaklaşık 2 saat)
yaklaşık 2 haftadır da haftada 2 gün, 1 saat yüzüyorum.. ama ciddi ciddi yüzüyorum, oyun oynamıyorum suda:)

artık kilo vermeye değil; yaşım, hamileliklerim ve genetik şanssızlıklarım yüzünden sıkılaşmaya çalışıyorum. sanırım başarılı da olmaya başladım..kilomda 2 aydır hiç değişiklik yok. ama bedenimde ciddi değişiklik var, bunu bariz fark ediyorum.

Kızlar bende bi dönem düzenli spor yapıyordum hatta müzik açıp oynuyordum o aralar fiziğim çok güzeldi, sonra il dışı okul şu bu derken aradan 2-3 sene geçti, şuan 20 kilo vermem lazım :KK14:

Bu sabah zumbaya başladım, her sabah yaparsam akşamları da ilk önce 30 days shred düşündüm sonra düzenli yapamam diye mekik filan düşündüm bakalım bişiler yapıp vermem lazım bu kiloları. Bayramın 2. günü tartıldım da inanamıyorum kendime hayatımda hiç bu kiloda olmamıştımm :KK14:

dert etme ... bende bir anda 57 den 61 oldum. oturmaktan aburcuburdan. ama azmettim her akşam 6 da iş çıkışında açıyordum zumbayı 30 dk yapıyordum. sabhaları 30 dk yürüyordum. ağır spor seni bıktırır.

çocukluğumda çok hareketliydim. çokda zayıftım. çok dans ederdim. özledim o hareketli enerjik yıllarımı. neden girdim şu ergenliğe derim aklıma gelince 3-5 sene geç girseydim ne olur du snaki :KK70: ama yaş oldu 29 artık ne çare

büyük ihtimal her sabah poaça yiyorsun değil mi:) ... bunu hafta da bire indir. özellikle her sabah bir tutam maydonoz ye. aç karnına. özellikle aç karnına çörek otu çok faydalı. çok çiğnemende gerekmez iki çiğde ve yut :) çok güzel iştah keser :) sabahları aklından 300-500 kalori kahvaltısı de.

yanında kuruyemişlerden badem, ceviz ve fındık al yaklaşık 3*5 =15 ile 20 arası arada at ağzına. asla aç işe gitme.
canım kahvaltı istemedğinde ben bir avuç kuruyemiş yerim. 3-4 tane de bebe bisküvisi :) bir bardakta kahve süper oluyor :)

2-3 ay da çok güzel kilo verdim 1 sene her hafta dans-yürüyüş-spor yaptım. verdiğim kiloyuda almadım. kardiyo felanda yaptım ama o kiloları geri aldım. dans ederek verdiğim hiç bir kiloyu geri almadım.

kilo vermek kolay önemli olna geri almamak.

bende düzenli spor yapıp tekrar kilo vermeye çalışıcam. kendimi halen şişman görüyorum. göbeğimden rahatsız alıyorum:KK43:

göbek için mekik şartmış hiç sevmesemde mekik çekmeyi günde 5 dk. mekik çekicem :KK70:

Son düzenleme:
herkese merhaba,

ben de kardiyo ve pilatesle toplamda 11 kilo verdim... ilk başlarda diyet yaptım ama ipin ucunu kaçırdığım çok oldu :))) hatta abartıp 3-4 börek yediğim bile oldu:)

sonrasında diyete devam etmedim...daha doğrusu sadece yediklerime dikkat ediyorum, ama herşeyi yiyorum.

bu kiloları yaklaşık 1 yılda verdim.. ayrıca kolayı bıraktım, günde 2-3 şişe maden suyu içiyorum. çoğu zaman da limon sıkarak içiyorum..

son 1-2 aydır kardiyo ve pilatese ağırlık verdim ( haftada 3 gün yaklaşık 2 saat)
yaklaşık 2 haftadır da haftada 2 gün, 1 saat yüzüyorum.. ama ciddi ciddi yüzüyorum, oyun oynamıyorum suda:)

artık kilo vermeye değil; yaşım, hamileliklerim ve genetik şanssızlıklarım yüzünden sıkılaşmaya çalışıyorum. sanırım başarılı da olmaya başladım..kilomda 2 aydır hiç değişiklik yok. ama bedenimde ciddi değişiklik var, bunu bariz fark ediyorum.
çok güzel ya. bende meyve suyuna maden suyu katıyorum yada meyve suyuna su katıyorum oda şeker oranını düşürğyor güzel oluyor.

Merhaba arkadaslar, benden bundan sonra, düzenli bir sekilde sporu hayatima sokmak istiyorum, cünkü sadece beslenmeyle kilo verilmez heleki o kilo korunamiyor. Birde vucudun pörsük olmasida cabasi.

Vucudun her zaman fit ve gencecik görünmesi icin tek care spor..

bende kendime devamli uygulayabilecegim bir spor plani yaptim ve onu yarindan itibaren istikrarli bir sekilde hayatima gecirmek istiyorum... hertürlü spor var diyebilirim.

yalniz benim aklima takilan bir soru var.

Hergün bir saat tempolu yürüyüs yapsam, haftada 4 gün pilates ve diger üc günde degisik egzersizler yapsam, vucuduma cok yüklenmis olurmuyum acaba? Acayip azim geldi bana bu konuda, ve bu siskoluktan kurtulmaliyim..

kizlar meraba yardiminiza ihtiuacim var cunku kafam iyice karisti 7 kilo fazlam var ve uc aydir spor salonuna gitmeme ragmen veremedim salonda cardio ve girlik calistim spor uyeligim bitiyo bu hafta bende evde dambilla devam etmeyi dusunuyodum fakat bugun doktorumla konustum ve kafam karisti cunku doktorum agirlik calismamam gerektigini kas yapinca ilerleyen zamanlarda kaslarin enerji isteyecigini bunuda zarar verip sis kasli bi vucuda sahip olmama yol acacagini soyledi agirlik yerine dans yuruuy pilates vs onerdi. fakat salondaki antrenor ise kaslari guclendirmek icin agirlik sart diyor ne yapacagimi sasirdim amac zayiflamak

Merhaba, kızım dogduktan sonra18 kilo aldim ve bir yil veremedim bir öğretmen arkadaşım bu yöntemi denemis ve cok guzel kilo vermişti, tavsiyesiyle hypoxi yöntemini denedim ve 14 kilo verdim bölgesel olarak zayiflatiyor bu yöntem Bağdat caddesinde yeri, bilgi almak isterseniz charmbeautyform.com internet siteleri , sahibide cok ilgili ve kibar bir insan

Bende Varim. Kizlar bugun diyet ve kosu bandinda yuruyerek bakalim be Kadar kilo verecegim

hadi arkadaslar burayi canlandiralim
diyet yapmiyorm bende simdilik, tae bo yapiyorum
8 gun oldu simdiden farketti

40 dk lik tae bo videosunu yapiyorum
cok guel ter atiyorum
ozellikle karin bolgemde sorun vardi ve arkadasim farketti toparlanmissin dedi hadi bakalim ins devam ettirebilirimde faydasi olur

slm kızlar bende yürüyüş bandında debelenip duruyorum işte bilmiyorum nolcak sonu:KK43:

hepimize kolay gele bakalim...ilk hedefime suan tam 8 kilom var..bende aksam bebegimi uyuttuktan sonra zumba yapmayi dusunuyorum 1 saat kadar. acaba 1 ayda ne kadar fark eder bu dans? kac kilo verebilirim acaba her gun 1 saat zumba yaparak?

koşu bandında düzenli koşmama rağmen boğazıma engel olamadığım için malesef hemen geri alıyorum bende. yinede tüm dietlerden etkili gibi bu spor olayı. biraz da sevmeye başladım galiba kızlar

Ben de cok alistim spora. Aralikta basladim bir ayda diyetsiz 1700 gr verdim. Üstelik stres atmamda da cok yardimci oldu. Bir haftadir cok mesgulüm zaman ayiramadim, aradaki fark o kadar acik ki. Sadece kilo olarak düsünmemek lazim. Kadinlara spor özellikle ileriki yaslarda cok fayda sagliyor. Hayatimizin bir parcasi haline getirmeliyiz, kilo düzeni de zamanla olacaktir diye düsünüyorum. Tabii ki bütün gün agzimiza girenin de farkinda olmaliyiz. Pasta börek, baklava yiyip öte yandan kilo vermeyi beklemek de dogru olmaz sanirim.

Oluyor kizlar, sporla da oluyor. Diyetsiz fakat normal yiyerek tabii. Arada cikolata bile yiyorum. Bugün tartildim 61,8 kg baslangic kilom 15 Aralik 63,7.

kızlar merhaba

ben de sürekli diyet yapıp durdum ama bu sefer doğru yolu bulduğuma inanıyorum İNŞALLAH böylee giderse çok güzel zayıflayacağım bu seffer

çünkü çok düzenli bir şekilde spor yapmaya başladım

etkisi inanılmaz kendimi inanılmaz dinç hissediyorum bacaklarım şimdiden sertleşti (3 haftadır spor yapıyorum hemen hergün - diyete ise başlayalı 8 gün oldu)

ciddi bi etkisi oldu şimdiden tam dışardan görülen bi etki değil ama kendim çok net hissediyorum..

kendime bir program yaptım
ciddi bir şekilde 9 hafta daha spor yapacağım

ha sonra da bırakmayacağım ama bu sefer daha hafif yapmayı planlıyorum

spor mucize gibi.. :nazar::nazar::nazar:

kızlar selam, ben 170 cm boy, 62 kg'yum. Daha önce Dukan Diyeti ile 65 kg'dan 56 kg'ya düşmüştüm ama 4 aşamalı olan diyeti 3. aşamasına geçmişken bıraktım ve kilolar geri geldi. Bari hepsi geri gelmeden duruma el koyayım dedim. Ayrıca basenlerim ağrımaya başladı. Selülitlerim çok.Baktım ben de tekrar diyet yapacak hal yok (ne eşim ne de ben boğazımızı tutamıyoruz) eliptik bisiklet siparişi verdik. Yediklerimize aynen devam ederek sporla zayıflamayı seçtik. Eliptik bisiklet aynı yüzme gibi her yeri çalıştırıyormuş. Çok araştırdık, spor yapan ve fit olan kişilere de danıştık öyle karar verdik. Herhalde birkaç güne elimize ulaşır. Haftada 6 gün yapacağız. Bu arada ilk 63 kg'ya çıkmıştım. 1 haftadır bol su içip başka şeylere dikkat etmeyerek 62 kg oldum. Vücudu yavaşca alıştırıyorum. Birden kısamıcam her şeyden. Bakalım diyetsiz, sadece spor kaç kg verditecek? Hedef: 55 kg!

Her pazartesi size durumumu yazıcam. Önce bir siparişim gelsin de :)

Herkese fit günler :KK9:

boğazımı tutamadığım takma ismimden bile belli ya var mı böyle bir şey! puf böreği :KK70: :KK56:

boğazımı tutamadığım takma ismimden bile belli ya var mı böyle bir şey! puf böreği :KK70: :KK56:

Tamamen tutmaya gerek yok sevgili puf böregi ben de diyet yapmadan verdim ufak ufak da vermeye devam ediyorum. Arada cikolatami da yiyorum. Biraz dikkat etmek ve spor yetiyor.

X