Düzenli Spor Yaparak Zayıflayanlar

kesinlikle spor çok önemli. Bende baharda başlayacağım. Diyetle beraber spor bakalım inşallah.İstediğim kiloya ulaşırım. :)

Merhaba kızlar ben sağlık sorunlarım nedeniyle daha bugün diyetimi bozmak zorunda kaldım çok üzgünüm :KK43: acaba diyet yapmadan sadece spor yaparak kilo verebilirmiyim?.

Merhaba kızlar ben sağlık sorunlarım nedeniyle daha bugün diyetimi bozmak zorunda kaldım çok üzgünüm :KK43: acaba diyet yapmadan sadece spor yaparak kilo verebilirmiyim?.

Her gün spor yapsaniz da öte yanda baklava,börek, cikolata yerseniz veremezsiniz tabii. Ben de kati diyet yapamiyorum ama dikkat ettigim bazi noktalar var. Saglik icin normal yemekten kisamiyor olabilirsiniz ama tatiyi herhalde saglik icin yemiyoruz degil mi? Ben aksam 18`den sonra hic bir sey yemiyorum. Bol su ve bitki cayi iciyorum. Birkac seye dikkat ederseniz sporla da verebilirsiniz ben iki ayda 3 kg 700 gr verdim. Ama sporu hic aksatmadim.

Her gün spor yapsaniz da öte yanda baklava,börek, cikolata yerseniz veremezsiniz tabii. Ben de kati diyet yapamiyorum ama dikkat ettigim bazi noktalar var. Saglik icin normal yemekten kisamiyor olabilirsiniz ama tatiyi herhalde saglik icin yemiyoruz degil mi? Ben aksam 18`den sonra hic bir sey yemiyorum. Bol su ve bitki cayi iciyorum. Birkac seye dikkat ederseniz sporla da verebilirsiniz ben iki ayda 3 kg 700 gr verdim. Ama sporu hic aksatmadim.

Sevgili Derya cevabın için çok teşekkürederim. Pasta börek türü ağır ve şekerli gıdalar bana yasak zaten elimden geldiği kadar yememeye çalışıyorum hayatımda hiç ciddi ve düzenli şekilde spor yapmadım sadece
bisiklet sürerdim artık kendime katı diyetlerle eziyet etmeyeceğim zayıflarsam size yazarım :)

Sevgili Derya cevabın için çok teşekkürederim. Pasta börek türü ağır ve şekerli gıdalar bana yasak zaten elimden geldiği kadar yememeye çalışıyorum hayatımda hiç ciddi ve düzenli şekilde spor yapmadım sadece
bisiklet sürerdim artık kendime katı diyetlerle eziyet etmeyeceğim zayıflarsam size yazarım :)

Eger diabetiniz varsa aksam 18 den sabaha kadar ac kalmaniz dogru olmaz. Bir muz ya da elma ve yogurt gibi hafif bir seyler atistirabilirsiniz.

kızlar maydanoz suyu kesinlikle su kaybettiriyo maydanozun içine elma ve tarçın da koyun tabi çubuk tarçın çok etkili bana doktorumun içirdiği bir çaydı

kimseciklerden ses seda yok.sanırım herkes istediği kiloya ulaştı.güzelce kilocuklarını veren arkidişlar nerdesiniz?nıvea body cdsine devam eden varmı aranızda?varsa ne kadar zamanda ne kadar inceldiniz?göbeğimden herkes gibi bende nefret ediyorum:KK43:((

Merhaba arkadaslar,ben cuma zayiflama yarismasi 4. takim kaptan yardımcısı,4.takimdan Ausencia arkadasimiz yemek yarismasina katilmistir,diger yarismacilar,es dosttan oy topluyorlar,bizde sizlerin desteğinizi ve oylarınızı bekliyoruz arkadaşlar.
umarim mesajimi dkkate alir ve bize yardimci olursunuz,1 oy1 oydur
:13:

Yemegin adi "ZEYTINYAGLI KURU DOLMA VE BUGDAY SALATASI"

desteginiz icin simdiden tesekkürler:KK16::KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/yemekt...l#post29913445 (Zeytinyağlılar ve Salatalar) (Zeytinyağlılar ve Salatalar) (Zeytinyağlılar ve Salatalar)

hepimize kolay gele bakalim...ilk hedefime suan tam 8 kilom var..bende aksam bebegimi uyuttuktan sonra zumba yapmayi dusunuyorum 1 saat kadar. acaba 1 ayda ne kadar fark eder bu dans? kac kilo verebilirim acaba her gun 1 saat zumba yaparak?

muhtemelen hergün 1 saat spor ile haftada 1 kg olmak üzere ayda 4 kg verirsiniz.

Kızla Merhaba, Sporu hangi saatlerde yapıyorsunuz ? aç mı tok mu ? minimum kaç dakika yapıyorsunuz paylaşır mısınız ? Ben sabah 7 den işe çıkıyorum akşam 7 gibi evdeyim. Vakit bulamıyorum :KK43: Ve sürekli oturarak çalışıyorum. Yemeye dikkat etsem de işe yaramıyor :KK43: :KK50:

SONUNDA en güzel grubu buldum :) kesinlikle sporla bende 4 ayda, yememden hic kısmadan 6 kılo verdim.Bence spor yapan herkez istediğini yiyebilir :) bugün iki saat gittim spor salonuna 1 saat koştum 1 saat kas aletleriyle caliştim. 1 ayda bile süper değişiklik görüyorsun ve en önemlisi vücut sıkılaşiyor. ÖNERIM azda olsa kas yapmak çünkü kas yaparsaniz cok zor yağa dönüşüyor ve bu süper bisey.

Kızla Merhaba, Sporu hangi saatlerde yapıyorsunuz ? aç mı tok mu ? minimum kaç dakika yapıyorsunuz paylaşır mısınız ? Ben sabah 7 den işe çıkıyorum akşam 7 gibi evdeyim. Vakit bulamıyorum :KK43: Ve sürekli oturarak çalışıyorum. Yemeye dikkat etsem de işe yaramıyor :KK43: :KK50:

You tube da fitness blender`in hiit cardio calismalari var 5 dk dan baslayip 88 dk ya kadar olan calismalar. Zamaniniza göre ayarlayabilirsiniz. 5 dk lik calisma yaklasik 60 kalori yaktiriyor. Günde yarim saat ayirabilseniz her gün 250-300 kalorilik bir calisma yapmis olursunuz ki bu da hic fena degil.

Bende dun yurume bandinda 600 kalori yaktim bu aksamda yuruyecegim insallah yarinda 21 gunluk kure baslayacagim ebru sallinin bugun dvdsini aldim dumbbell aldim bride kollarim icin bakalim.
Zaten kardesimle iddaya girdik ortaya yuzer lira koyduk 24 hazirana kadar en cok kilo veren kazanicak uc gün oldu ve listemin disina cikmadim yuruyusumude yapiyorum yarinda kure baslayacagim bu idda benim kesin :KK1:
Bu arada bu baslik supermis :)

Spor spor spor arkadaşlar..
Başka söyleyecek bir şey bulamıyorum.
Ben sporla 3 ayda 60 kilodan 47 kiloya düştüm.
Şimdi ise canım ne çekerse yerim valla belli ölçüleri aşmadan.
Tatlı manyagı bir insan olarak her gün tatlı bir şeyler yiyorum ama sporumu aksatmıyorum.
Okul varken okulun spor salonu+pilates+1 sat yürüyüş+zumba

Hangisini istersem valla hiç aksatmam.. :)

X