Popüler Konu Elma Diyeti Deneyimlerimiz

Sayın sexybebek,

burası bir forum ve burada yazılan herşeyde senin istediğin gibi yazıolacak değil lutfen yazdıklarımıza dikkat edelim,kimse kusura bakmasın herkes istediğini düşünmekte serbest ve düşüncelerimizi paylasalım diye boyle bir forum var o yuzden ben bir seyi tutmak falan zorunda değilim...herkes hadi yürü diye iyi yorum yazacak olursa burası yorum platformu olmaktan cıkar...

Elmada ne kadar vitamin oldugunun da farkındayız içinde B12 VE Fe olmadıgınında....o yuzden yeterli vitaminler var demekle olmuyor...Acıklama istersen onu da yazalım;

100 gr. elmada

B9 0,012
A 0,070
C Antioksidan. Organizmanın savunmasını güçlendirir. 5
B1 Kas ve sinir sistemi için mutlaka gereklidir. 0,03
B2 Hücrelerin iyi çalışması ve dokular için gereklidir 0,02
PP Hücre enerjisi, ergenlik ve genel fonksiyonlar için gereklidir 0,3
B5 Yağ ve şekerlerin kullanımında önemlidir; saç, deri ve kas sağlığı için gereklidir 0,1
B6 Yaşamsal mekanizmaların anahtar vitaminidir. Amino asit ve protein metabolizması için gereklidir.0,05
E Antioksidan. Cilt yaşlanmasına karşı koruyucudur. 0,6

twilight11 ,

senin yorumun cok daha mantıklı olmus eklemeler yapılabiliyor ise protein gibi diyette uygulanabilir duruma gelebilir yorumun icin tesekkur ediyorum...

Hic_Kes,

son yazdıgın diyete eklemeler de bence super olmuş opuyorum seni arkadasım bu şekilde uygulamak ve yaklasım bana da daha mantıklı gorundu...

evet katılıyorum burası bır forum ve herkes düşüncelerını paylasabılır sızın yazdıklarınız doğru dıye bırsey yok..bıldıklerımızı paylasıyoruz.evet guzel kılolar verılıyordr doğru cunku ucut tek tıp beslenmeye alışıyor metbolızma once hızlanıp sonra yavaslıyor.neyse acıklama yapılmasına gerek yok herkes bılıyor metabolızmanın nasıl calıştıgını hemen hemen...ayrıca sınırlenıp tepkı vermek cok yanlış...zaten bırkac sayfa sonra sexy de anlamıs bosuna gerıldıgını...sadece aplasım ıcın yazıldı hepsı bu bellı herke ıyı nıyetlı amac kımse zarar gormeden sağılıklı kılolar versın...hepınızın fotolarını gormek ıstıyoruz.nem u dıyetı yapmıyorum ama okumak hosuma gıdıyor yasadıklarınızı...basarılar......

Son düzenleme:
gunaydin kislarr
sexy bebek resimlerini gorunce cok sasirdim bir ayda bir insan ancak bu kadar degisiebilir valla azmine hayran oldum bravoo cokta gusel olmussun
ben az once tartiya ciktim sadece 700gr gitmis
benim bildigim kadariyla kilosu cok olanlar cok daha kolay verebiliyor benim fazlaligim 7 kiloydu zaten bir aydir diyet yaptim ve 9 kilo vermistim elma diyetiyle uc kilo versem bile cok sevinicektim ama malesef veremedim belki regl olucam onun siskinligide var bir sure ara vericem tekrar baslayabilirim resimlerini gorunce hevese geldim
devam eden arkadaslara bol azim diliyorum

kızlar günaydın ben salı günü diyete başlamıştım. bu sabah itibariyle 3 gün içinde sadace 700 ge vermişim. :çok üzgünüm: başlangıç kilom 73 tü bu sabah 72.300 olmuş gözüküyom.
sexybebekim senin yerine kendime ceza verdim. sabah açma ve poaça yedim bol yağlısından. :eek:klava:

günaydın kızlar açılış benden olcak herhalde kimsecikler yok burda

bugün elma diyetinin 7.gününe girmiş bulunuyorum..

başlangıç kilom : 96.200
şuanki kilom : 90.800

verdiğim kilo : 5.400

sizin sonuçlarınızı merakla bekliyorum

tebrikler şeker...

harika bir sonuç olmuş..

günaydın kızlar açılış benden olcak herhalde kimsecikler yok burda

bugün elma diyetinin 7.gününe girmiş bulunuyorum..

başlangıç kilom : 96.200
şuanki kilom : 90.800

verdiğim kilo : 5.400

sizin sonuçlarınızı merakla bekliyorum

ayşecim ne yaptın anlatırmısın şoktayım suanda bır haftada 5.400
kılo nasıl verdın ya

evet şekerler
hani birkaçkişinin verdiği kiloyu görüpte öyle yazmak istedim ama daha fazla dayanamicam yaaa

işte kilomu yazıyorum şekerler..
55,6
öceki kilo 64
şimdi 55.6

toplam 8.4 kilo vermişiimmm:lepi:

evet şekerler
hani birkaçkişinin verdiği kiloyu görüpte öyle yazmak istedim ama daha fazla dayanamicam yaaa

55,6
öceki kilo 64
şimdi 55.6

canım süpersin tebrik ederim kaydirigubbakcemile5 sen kaç günde verdin bu kiloyu şeker?

evet şekerler

55,6
öceki kilo 64
şimdi 55.6

YUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
Bu ne kızım yaaaaaaaaaa yok olmuşsun sen bu bir kk rekoru alla alla ben dedim dimi 60 hedef diyodu bu 59 der sabah diye naptın sen yaaaaaaaaaaaa anlamadın mı bu kadar olduğunu aaaaaaaaaaaa valla şok oldum çok kutlarım canım öperim nanaklarından sen şimdi mezun mu oldun akrepciğim

Bu arada ben de yazayım 2 günlük diyet sonucum 1.3 kg seksiciğimyani başlangıç 66 şu an 64.7 hedef 56 haftaya inşallah 61 falan dersem yeter bana akrebi aşamayız biz :kedi:

AYŞECıĞıM AKREPCıĞıM HARıKASINIZ ŞEKERLER YA BENDE CUMA GÜNÜNÜ ıPLE ÇEKıYODUMopuyorumnanaktan SÜPERSıNıZZZZZZZZZZZZZZ...AKRAPCıĞıM KAÇ GÜNDE VERDıN BU KıLOYU BEN SENı OYCELLıN SAYFASINDADA TAKıP EDıYODUM ÇOK SEVıNDıM SENıN ADINA:)opuyorumnanaktan

evet akrepcim yaa kaç günde verdin kilon düşük hemde vermen zor kilolulara göre ???

diyete tam uydum canım dışına çıkmadım hiç daha fazla verebilirdim ama regl dönemimdeydim neyseki bitti tam gaz devam :eek:

ilk sayfadakı diyetımı canım yanı şöle

1. gün sabah kepeklı ekmet lıght peynır ıstediğin kadar elma ve 3 lt su bu kadar mı yanı sıra bısey yaprın mı spor falan

akrep naptın sennnnnnnnnnnnnnalkisalkisalkisalkisalkisalkis
canım yaptıklarını paylaş lütfen sporda mı yaptın sen?bir de beden olarakta çok incelme var mıhihoyyytkıskandım valllaaaa seni yaaa:jeyyar:

X