Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

kızlar, ben bugün tatlı yeme isteğimle başetmekle geçirdim.bakın gecenin bu saati olmuş kzımı emzirmek için uyandım ama vücudum tatlı tatlı diye hala inliyor:KK20:tatlısızlıktan bütün gün başım ağrıdı :18: çok az çikolata yedim ama yetmedi galiba :KK20:
tatlı krizine bu sefer direnmeye kararlıyım:26:.yemicem seni çikolata hiç boşuna bırak peşimi:KK36:,bu sefer sana yenilmeyeceğim:KK22:
sabah görüşürüz.bakalım yarın nasıl gececek:KK68:

nasıl bişi bu ya.bende böyleyim.uyuşturucu gibi çikolata bağımlılığı.almayınca vücudumuz resmen yoksunluk belirtileri gösteriyo

canım ben hurma yiyorum. içi yumusak olan hurmalardan aynı cikolata tatında....hem sütü artırıyor tecrubeyle sabit hemde bir cok faydası var...

hurma aklıma gelmemişti.çok iyi fikir.çok tatlı olduğu için hemen kesiyo.çikolata krizim için eti sticks çikolata aldım kızlar.uzun ince çikolatalar varya.50 kalori.dişimin kovuğunda bile kalmıyo ama yedim mi yedim işte psikolojisi oluyo.tavsiye ederim

• dila506 74......60
  • samimikız 62......55
  • kkkmevsim5 78.......65
  • hy_patia 58.......53
  • sipiga 60.......52
  • ilknurgk 77.......65
  • dorukum 77.......60
  • kübraderin 73.......55
  • nomore 68.......55

kızlar çok güzel olmuş bu konuyu açmanız...tombişler zayıflayalım:KK66::KK66: ben hamile kalmadan önce 58 dim,70 le doğum yaptım.doğumdan sonra 65 oldum,sonra ne olduysa 69 lara bile çıktım .İştahım çok galiba genel sorun aynı...şimdi 64 üm hedefim 56 İNŞALLAH..

benide ekleyin kızlar 2.5 aylık kızım var emziriyorum 18 aylıkta oğlum vbar ama 70 de takıldım kaldım emzirdiğim içinde pek bişey yapamıyorum yeşilçay içsek olurmu acaba 65 e düşsem keşke daha da düşsem fena olmaz ikiside sezeryan ayrıca göbekte var çok detliyim çokkkkkkkkkk

kızlar ben pazar gününe kadar evde değilim,kısa bir tatile geldim,(akraba ziyareti diyelim.) pazartesi artık...

kilo konuşuluyormuş hamile kalmadan önce 55 kiloydum doğuma 81,5la girdim doğumdan sonra 74'e düştüm bebeğim 3 aylıkken 62 ye düştüm şimdi 7,5 aylık 60 kiloyum hala 53 e düşmek istiyorum haftaya diyetisyene gideceğim bebeğim 3 haftalıkken başlamıştım diyete diyetisyen eşliğinde sütümde de hiç azalma olmadı hatta kalitesi bile arttı diyebilirim

kilo konuşuluyormuş hamile kalmadan önce 55 kiloydum doğuma 81,5la girdim doğumdan sonra 74'e düştüm bebeğim 3 aylıkken 62 ye düştüm şimdi 7,5 aylık 60 kiloyum hala 53 e düşmek istiyorum haftaya diyetisyene gideceğim bebeğim 3 haftalıkken başlamıştım diyete diyetisyen eşliğinde sütümde de hiç azalma olmadı hatta kalitesi bile arttı diyebilirim

diyet listeni paylaşırmısın???gerçi aramızda baya bi fark var ben 95 kiloyum boyum 179 cm.hamiş kalma kilom 83 doğum kilom 96 ve doğumda sadece 2,5 kg gitti 93,5 kilo ile çıktım doğumdan.sonra 3 kilo daha verdim ama 3 ayda 4,5 kilo almışım vereceğime:KK43:((hergün karar alıyorum.kendimden nefter ediyorum ama akşama tatlı krizi atıştırma ihtiyacıyla tüm günkü çabam da boşuna gidiyor.bende diyetisyenemi gitsem.....

tartıya çıkacak cesaretim bile yokk nerdeyse her emzirme sonra kendimi tatlıın bşında buluyorum. böyle kilo gider mi? hemde bol şerbetli tatlılar. yemeyeyim diyorum ama durduramıyorum kendimi :KK43:(((

tatlı ısteğini bastırmak için tarcın oneriyor uzmanlar.. tarcınlı yağsız sıcak sut mesela..çok lezzetlide oluyor tavsıye ederim..ve yesil çay emzirirken ılk aylarda ıcme demişti drumuz kafeın varmıs 6 aydan sonra basladım ıcmeye..bazen sadece tarcın yesılcay bazen de rezene kıraz sapı yesılcay demlıyorum bu karısım odem atmayada ıyı gelıyormus...ve her sabah ılık lımonlu su..istersenız balda ılave edebılırsınız...
58 im insallah 53 ....:)

tatlı ısteğini bastırmak için tarcın oneriyor uzmanlar.. tarcınlı yağsız sıcak sut mesela..çok lezzetlide oluyor tavsıye ederim..ve yesil çay emzirirken ılk aylarda ıcme demişti drumuz kafeın varmıs 6 aydan sonra basladım ıcmeye..bazen sadece tarcın yesılcay bazen de rezene kıraz sapı yesılcay demlıyorum bu karısım odem atmayada ıyı gelıyormus...ve her sabah ılık lımonlu su..istersenız balda ılave edebılırsınız...
58 im insallah 53 ....:)

tarçınlı sütü ben de bir deneyeyim.sütü severim.zaten başım sütlü tatlılarla ve çikolata ile dertte.yeşil çsy içmeyeyim o zaman.

sizden cesaret alıp tartıldımm 56 ile hamile kaldım 71 le doğuma gittimm bebeğim 1 aylık ve 65.4 :KK43: 2. bebeğim bu arada. bu sabah tatlı yemek yerine bir bardak süt ve 2 adet petibör bisküi ile güne başladım. kahvaltıda reçl yerine dut pekmezi yedim. ara öğün içinse 1 kase kayısı kompostosu hazırladım inş. yanında tatlı yememek için kendimi tutabilirimm...

tarçınlı süt önerisi için teşekkür ederim ii bi fikir aslında ama tarçından nefret ederim. kokusu bile fazla bana.

çok iyi :nazar: kilo vermek için neler yaptın anlatabilirmisin?

• dila506 74......60
  • samimikız 62......55
  • kkkmevsim5 78.......65
  • hy_patia 58.......53
  • sipiga 60.......52
  • ilknurgk 77.......65
  • dorukum 77.......60
  • kübraderin 73.......55
  • nomore 68.......55
  • pratikanne 64.....56
  • selene34 71.....60
  • kestane 70.....65
  • spring78 58.....53

dün misafirim vardı buraya bakamadım.ne güzel yeni arkadaşlar gelmiş.hepimizin derdi ortak.çok fazla iştah ve tatlı krizleri.tarçınlı sütü bende deneyim.ama benimki psikolojik tamamen.illa çikolata yiycem.yani vücüdum istemiyo beynim istiyo sanki:) dün misafir olunca diyet filan gitti tabi çöpe.ama çarşambaya 3 gün var.telafi etmeye çalışcam.hadi gayret.yarım kilo bile vermiş olsak bu bizi dahada teşvik eder

X