Elektrikli Süpürgeler En iyi elektrik süpürgesi hangisi ?

Günler suren internet araştırması ve ablamin tavsiyesi üzerine 12 gub once dyson dc52 alargi aldim 1850 tl ye
Evi supurdum hazne kismi toz ve kil kir doluydu cikan kucuk tozlar inanilmazdi.sonra hazneyi boşaltmak istedim heryer toz oldu ozellile yüzüm ellerim cok rahatsiz oldum birşeyleri yanlış i yaptim diye dyson aradim. Onlarda ayni seklde tarif ettiler ve ürünü begenmediysem iade alacaklarını söylediler bir hafta daha sure verdiler bir hafta icinde iki kere daha supurdum ve yine hazne temizligi icin ugrastim ayni husrana ugradim
Iadeye götürdüm kimseden boyle şikayet yok dediler
Ben de ben supurge den değil süpürge nin haznesinin temizliğinden şikayetciyim dedim neyse bir hafta daha araştırdım ve miele aldim
Miele s8310 :) kullandim ve cok memnun kaldim
Gerci dyson supurmsi de cok iyi ama ben o paraya hazne temizligi sirasinda toz icinde kalmayı kabul etmedim
En mükemmel makjne bile olsa hazne temizliği çözüme ulasmadilkca toz torbaliya devam :)

bosch relaxx'x prosilence 66 kesinlikle harika emis gücünden de sessiz olusundan da cok memnunum cok guzel temizliyor ve de toz torbasiz olmasi da cabasi.

SAHİBİNDEN.COM'A "NEATO" YAZIP İLANA ERİŞEBİLİRSİNİZ.

DÜNYA'NIN EN AKILLI TEMİZLİK ROBOTU- NEATO SIGNATURE

Diğer robotik vakumlarla olan karşılaştırmasını Cnet, Youtube ve benzeri sitelerden takip edebilirsiniz.
O Kutusunda teslim edilecektir.

En kuvvetli vakum kuvvetine sahip robotik süpürge
Yükseklik sensoru sayesinde merdiven gibi yerlerden düşmez.
Tek bir şarj ile 100 m2 temizlik yapabilir. Şarj olmak için ev ünitesine geri döner, kendini şarj eder ve evin geri kalan kısmını kaldığı yerden devam ederek bütün evi temizler.
Herhangi bir şekilde kablo ve halı sacaklarına dolanmaz.
Haftanın 7 günü 24 saatine programlanabilir. Programlanan saatte ev üssünden harakete gecer. Böylece siz evde yokken temizliği tamamlar.
İşi bittiginde Esas olarak temizliği vakum ile degil fırça ile yapar. Bu nedenle en küçük toz zerreleri dahi ondan kaçamaz.
Özellikle havan tüylerini almak için geliştirilmiş fırçası vardır.
HEPA filitresi sayesinde havayı da temizler. Toz ve alerjenlerden sizi korur.

Temizlik robotu teknolojisinin eriştiği son nokta olan Neato Signature, ne kadar karmaşık ve kalabalık olursa olsun her mekanı otomatik olarak süpüren ve vakumlayan bir cihazdır.

Neato Signature, lazer tarama yapabilen bir robottur. Bu özelliğinden dolayı çalışmaya başlamadan önce ve çalışma sırasında içindeki lazer tarayıcı mekanın haritasını çıkartır ve nasıl bir temizlik yapacağına karar verir.

Neato, şarjı azaldığı veya temizlik yapacağı alan kalmadığına karar verdiği zaman şarj ünitesine geri öner ve bir dahaki çalışmaya kadar orada kalır.

Eğer temizlik yapacağı başka alanlar kaldıysa şarj olduktan sonra tekrar çalışmaya başlar, kaldığı yerden temizlik yapmaya devam eder. Böyle tüm eviniz en verimli ve eksiksiz bir şekilde temizlenmiş olur.

Diğer robotların aksine çok güçlü bir vakum özelliği vardır. Bu özelliği ile özellikle parke aralıkları, derin halılar ve halı püsküllerinin aralarını çok iyi temizler. Her kullanımdan sonra toz haznesini çöpe dökmeniz yeterlidir. Fırça temizliği dışında herhangi bir bakım gerektirmez.

Haftanın her günü farklı bir saatte çalışmaya başlaması için programlanabilir. Bu özelliği sayesinde dilerseniz siz yokken bile evinizi, ofisinizi temizler. Siz döndüğünüzde heryeri tertemiz bulursunuz.

Masa, sandalye veya yerde duran vazo gibi cisimleri algılar, onların kenarlarına kadar gidip çizmeden ve zarar vermeden süpürür ve vakumlar. Bu özelliği ile diğer tüm robotlardan farklı ve üstündür. Diğer robotlar çarparak ve rastlantısal bir şekilde yön değiştirerek temizlik yaparken, Neato Signature tamamen haritalama yöntemi ile işini bitirir.

Son düzenleme:
Ben geçtiğimiz günlerde Fakir'in steam mop unu aldım ve çok memnun kaldım evimde hijyenin olduğunu gerçekten hissettim :).Satın aldığım kişiye tavsiye edebileceği elektrikli süpürge sordum ve bana Fakir'in hem ufak hemde boyuna göre gerçekten çekiş gücü muhteşem olan Hepa filtreli bir ürün önerdi ve çok memnun kaldım .Ben ürünü mağazadan teslim aldım Sizede tavsiye edebilirim ürünün link ini paylaşıyorum.

http://fakir.com.tr/i/232/theo

http://urun.gittigidiyor.com/ev-ele...ir-theo-hepa-supurge-400yerine220tl-111650533

merhaba.. son zamanlarda ki yoğun süpürge araştırmalarımdan sonra fikir olsun sizlere de paylaşmak istedim.
bundan önceki süpürgem Fakir di.. abartmıyorum tam tamına 12 (oniki) sene boyunca servis yüzü görmeden çalıştı. ve gerçekten çekiş gücü çok iyiydi. en sonunda arızalandı ve direk çöpe gitti tabii ki. geçici bir süre için LG nin uygun fiyatlı bir süpürgesini kullandım. Canım fakirimin kıymetini daha da anladım. çünkü bir taraftan süpürüyordum, bir taraftan ev toz oluyordu. ve hiç süpürülmüş gibi olmuyordu halılarım. Fakir ve dyson arasında çok kararsız kaldım, en sonunda Dyson DC37 allergy aldım. tavsiye ederim. ama pahalı diyenler kesinlikle fakir i tavsiye ederim. :KK34:

Miele kesinlikle.......
Çok memnunum tozdan eser kalmıyor.
Siyah mobilyalarım koltuklarım var onları
Tv Ünitesi'nin tozunu herşeyi onunla yapıyorum.
Herkese tavsiye ederim

phılıpsh maraton.cok memnunum evime gelıp kullandığımı görenler bile farkedıyor farkı:)
Merhabalar. Hala ayni verimi alabiliyir musunuz makinenizden. Ben de marathon istiyorum ama bazi olumsuz seyler duydum uzuldum. Cevaplarsaniz sevinirim.

Merhabalar. Hala ayni verimi alabiliyir musunuz makinenizden. Ben de marathon istiyorum ama bazi olumsuz seyler duydum uzuldum. Cevaplarsaniz sevinirim.
Evet hals ayni verimi sliyorum yaklasik 2 yil oldu memnunun ama sunu farkettim bazi supurgeler cok ergonamik pratik nereye ceksen oraya gider hafif philip maraton oldukca agir ve hantal

merhaba.. son zamanlarda ki yoğun süpürge araştırmalarımdan sonra fikir olsun sizlere de paylaşmak istedim.
bundan önceki süpürgem Fakir di.. abartmıyorum tam tamına 12 (oniki) sene boyunca servis yüzü görmeden çalıştı. ve gerçekten çekiş gücü çok iyiydi. en sonunda arızalandı ve direk çöpe gitti tabii ki. geçici bir süre için LG nin uygun fiyatlı bir süpürgesini kullandım. Canım fakirimin kıymetini daha da anladım. çünkü bir taraftan süpürüyordum, bir taraftan ev toz oluyordu. ve hiç süpürülmüş gibi olmuyordu halılarım. Fakir ve dyson arasında çok kararsız kaldım, en sonunda Dyson DC37 allergy aldım. tavsiye ederim. ama pahalı diyenler kesinlikle fakir i tavsiye ederim. :KK34:
Eskiden gerçekten daha iyiydi beyaz eşya filan,annemde de bir simtel vardı,ne kullanmıştı onu:)

Ben en iyi süpürge dyson diye biliyorum,varmı kullanan?

Bu markayı ilk defa duyuyorum canım,pahalı mı?
400 tl civarındaydı benim kedim var o yüzden özellikle bunu tercih ettim ayrı bir başlığı kıl tüy saç ne varsa topluyo dönen fırçalı bi başlık başarılı bi alet bir çok çeşidi de var anti alerjik falan oldukça kaliteli bi marka hele bir de kahve makinesi var şimdi onu alıcam kısmetse

X