Elektrikli Süpürgeler En iyi elektrik süpürgesi hangisi ?

Miele kesinlikle.......
Çok memnunum tozdan eser kalmıyor.
Siyah mobilyalarım koltuklarım var onları
Tv Ünitesi'nin tozunu herşeyi onunla yapıyorum.
Herkese tavsiye ederim
Mielenin hangi modeli canım?bir modeli 450 tl şu anda indirimde,amatoz torbası değiştirmek gerekiyor,o beni korkutuyor biraz ya bulamazsam her zaman diye:KK43:

Günler suren internet araştırması ve ablamin tavsiyesi üzerine 12 gub once dyson dc52 alargi aldim 1850 tl ye
Evi supurdum hazne kismi toz ve kil kir doluydu cikan kucuk tozlar inanilmazdi.sonra hazneyi boşaltmak istedim heryer toz oldu ozellile yüzüm ellerim cok rahatsiz oldum birşeyleri yanlış i yaptim diye dyson aradim. Onlarda ayni seklde tarif ettiler ve ürünü begenmediysem iade alacaklarını söylediler bir hafta daha sure verdiler bir hafta icinde iki kere daha supurdum ve yine hazne temizligi icin ugrastim ayni husrana ugradim
Iadeye götürdüm kimseden boyle şikayet yok dediler
Ben de ben supurge den değil süpürge nin haznesinin temizliğinden şikayetciyim dedim neyse bir hafta daha araştırdım ve miele aldim
Miele s8310 :) kullandim ve cok memnun kaldim
Gerci dyson supurmsi de cok iyi ama ben o paraya hazne temizligi sirasinda toz icinde kalmayı kabul etmedim
En mükemmel makjne bile olsa hazne temizliği çözüme ulasmadilkca toz torbaliya devam :)
Karar vermeme yardımcı bir açıklama yzamışsın tatlım,bende hiç sevmem toz torbası temizlerken toz içinde kalmayı:KK43:

Dyson arti ozelligi nedir.kullanan varmi? Dyson makinasi olan varmi.tozu aliyormu? Pahalu olmasinin getirdigi neler var.
Dysonda uçak motoru kullanılıyormuş canım,birde parçaları çok dayanıklı kırılmıyor kesinlikle,o kadar para verebilecek olsam dyson alırdım kesinlikle.

Philips marathon en iyisi canım ama biraz tuzlu , ben çeyizime philips FC8475 toz torbasız olanlardan aldım indirimdeydi evde denedim ve o gün annemde elektrikli süpürge yapmış heryeri , bir toz topladı şaşırdık çekiş gücü çok çok iyi o fiyata. Emiş gücü 360w , ben 215tl ye aldım ve şok oldum , bu kadar kaliteli makine için çok ucuzdu, philips en iyi markalardan biridir.
800008297-1-philips_fc8475_elektrikli_supurge.jpg

Ne kadara almıştın canım?
Philips marathon en iyisi canım ama biraz tuzlu , ben çeyizime philips FC8475 toz torbasız olanlardan aldım indirimdeydi evde denedim ve o gün annemde elektrikli süpürge yapmış heryeri , bir toz topladı şaşırdık çekiş gücü çok çok iyi o fiyata.
800008297-1-philips_fc8475_elektrikli_supurge.jpg

Ne kadara almıştın canım?
215Tl ye aldım ve kargo dahil fiyatıydı, evdeki halı ağır bir halıdır onu bile kaldırıyor yerinden. Çok yerde kaplamıyor , rengide çok güzel ve philips gerçekten çok iyi bir marka iyi ki çok para vermemişim diğerlerine.

Elektrik süpürgesi denilince phılıps'in üzerine tanımam. Evde kullandığımız model Marathon 9205 ben bir üst modeli olan Marathon 9225 modelinide çeyizime aldım. Son derece emiş gücü kuvvetli toz torbasız oldukça memnun kalacağın bir makine. Tavsiye ederim.

215Tl ye aldım ve kargo dahil fiyatıydı, evdeki halı ağır bir halıdır onu bile kaldırıyor yerinden. Çok yerde kaplamıyor , rengide çok güzel ve philips gerçekten çok iyi bir marka iyi ki çok para vermemişim diğerlerine.
Fiyatı da çok uygunmuş canım,güle güle kullan:KK66:

2-3 kilo vardır yine çekerken biraz zorlanıyorum çok deiğil aslında alışınca ağırlığı farkedilmiyo bile ama çok memnunum

Hafta sonu Miele almak için gitmitim ancak Rowenta'nın RO5823 SILENCE FORCE EXTREME modelini aldım. Fransa üretimi, çok çok güzel süpürüyor. Tavsiye ediyorum.

Hafta sonu Miele almak için gitmitim ancak Rowenta'nın RO5823 SILENCE FORCE EXTREME modelini aldım. Fransa üretimi, çok çok güzel süpürüyor. Tavsiye ediyorum.
Fiyatı ne kadar canım?

649 TL ye aldım. Miele ile aynı fiyat fakat Rowentanın hepa filtre avantajı vardı. Ayrıca büpürüş performansı dana iyi.
Mielede bi ara epey indirim vardı ama ben toztorbası olayına güvenemedim,sonradan ya bulamazsam diye,bu da öyle mi toz torbalı mı?

Mielede bi ara epey indirim vardı ama ben toztorbası olayına güvenemedim,sonradan ya bulamazsam diye,bu da öyle mi toz torbalı mı?
Evet bez torbalı. Ben özellikle artık bez torbalı almak istedim. Çünkü bi önceki süpürgemiz Fakirin suya çekmeli olandı. Resmen nefret ettim süpürgeden. Onu alış sebebim de annemin alerjik astımı olmasıydı. Ondan hiç verim alamamıştım. En iyisi eski tip bez torbalı olan diye düşünerek mieleye yönelmiştim. Ama hepa filtre olayı önemli olduğu için ve ayrıca rowentada 3 adet de torba hediyesi olduğu için cazip geldi. Satıcı bayana toz torbasını değiştirirken yine tozla haşır neşir olacağız falan diyince haftada iki-üç kere süpürüyorsanız bir torba 3 ay gider dedi. Dolunca atıp yeniden satın alırım artık.Torba boşaltmakla uğraşamam.

Kızlar merhaba ben de elektrikli süpürge arayışındayım da çeyizim için.
toz torbasız olarak dyson ve maraton arasında gidip geliyordum.
Ama burda yazılanları okuduktan sonra kafamda bazı soru işaretleri oluştu.

şimdi öncelikle toz torbasız mı alsam toz torbalı mı çünkü burda okudum toz torbasız alınınca da heryerm toz içinde hazne temizliğiyle uğraşmak istemiyorum bide onu her seferinde mi temizliyoruz bide herşeyi içine çekemiyor muyum ?

sonraki bu dediğim süpürgeler çok mu ağır acaba ?? ağır süpürgeler de insanı işten soğutuyo yani..

Kızlar merhaba ben de elektrikli süpürge arayışındayım da çeyizim için.
toz torbasız olarak dyson ve maraton arasında gidip geliyordum.
Ama burda yazılanları okuduktan sonra kafamda bazı soru işaretleri oluştu.

şimdi öncelikle toz torbasız mı alsam toz torbalı mı çünkü burda okudum toz torbasız alınınca da heryerm toz içinde hazne temizliğiyle uğraşmak istemiyorum bide onu her seferinde mi temizliyoruz bide herşeyi içine çekemiyor muyum ?

sonraki bu dediğim süpürgeler çok mu ağır acaba ?? ağır süpürgeler de insanı işten soğutuyo yani..
merhaba
ben toz torbasısz philips marka elektirirk süpürgesini 800 tl ye almıştım. içini 2 haftada bir falan senin boşaltman gerekiyor. Ben çok çok pişmanım çünkü torbasız olanların filtresi çabuk bozulduğu için çekiş kalitesi 1 yıl içinde çok çok azaldı. filtrelerde her yıl 1 tane almak için pahalı ürünler. en iyisi torbalı olanlar bence . Ben yeni bir süpürge almayı düşünüyorum

Evet bez torbalı. Ben özellikle artık bez torbalı almak istedim. Çünkü bi önceki süpürgemiz Fakirin suya çekmeli olandı. Resmen nefret ettim süpürgeden. Onu alış sebebim de annemin alerjik astımı olmasıydı. Ondan hiç verim alamamıştım. En iyisi eski tip bez torbalı olan diye düşünerek mieleye yönelmiştim. Ama hepa filtre olayı önemli olduğu için ve ayrıca rowentada 3 adet de torba hediyesi olduğu için cazip geldi. Satıcı bayana toz torbasını değiştirirken yine tozla haşır neşir olacağız falan diyince haftada iki-üç kere süpürüyorsanız bir torba 3 ay gider dedi. Dolunca atıp yeniden satın alırım artık.Torba boşaltmakla uğraşamam.
Merhaba çekiş gücü nasıl memnunmusunuz bende torbalı süpürge almak istiyorum

X