Tüp Bebek Merkezleri en iyi tüp bebek doktoru hangisi?

Ben şu anda 6 haftalık hamileyim ve beylik düzü Medicana da doktorum Selman Laçin kesinlik öneriyorum mükemmel bir doktor ilk denememizdi ve çok şükür hamileyim :)))))

Arkadaşlar bugün test günümdü sabah test yapıldı veeeee değerim 145 küsür çıktı sonunda bende hamileyim :)))))) Allahım doktorum Ümit Beyden ve tüm Bahçeci ekibinden razı olsun darısı isteyen tüm kardeşlerime inşallah..... kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.....

Ben tüp bebek denememi Fulya Bahçeci de yaptım. Doktorum Güvenç Karlıkaya idi ve ilk denememde hamile kaldım. Kesinlikle en iyi merkez Fulya Bahçeci

Ben de 7.denemem de canım doktorum MUSTAFA ACET in o uğurlu ve tecrübeli elleri vesilesi ile hamile kaldım:KK16: hem de çok zor bi hasta olmama rağmen herkeze şiddetle tavsiye ediyorum:KK9:

Aynı doktora 3 kez tüp bebek yaptırdım 3 kez gebe kaldım.allah izin verirse 6 aysonra ucuncu yavrum kucağımda
Dr Kaan Bozkurt izmirde irenbede şimdi.Allah hepinize nasip etsin.

Canım ekip olarak herşeyın incelenıyor...ama günlük ultrasyon muayenelerini ben hep Nur hanıma yaptırdım...O benim tercihimdi...Çünku çok ilgili bir hoca...Memorial ekip olarak herşeye karar veriyor...Semra hastalarla birebir çok görüşmesede her hastanın durumunu raporlarını inceliyor ve ortak kararla tedavi süreci devam ediyor...Transferimi mesela Güvenç Bey yaptı..Oda Semra hocanın ekibinden...Sana tek tavsiyem var hastanin tüp bebekte başarı yüzdesine bak canım...Ben bu konuda çok araştırma yaptım ve %45 le en başarılı Memorialın olduğunu gördum...Bu alanda hemşirelik yapan çok yakın bir arkadaşımda var...Hiç araştırma direk Memoraila git dedi..Bu alanda en başarılı onlar dedi...Tabi şans faktörude önemli ama ben çok araştırdım canım...Türkiye de bu konuda en iyi Memorial..

Bir not daha düşiyım sana...Ben tedavi olurkan bir çok yabancı hasta gördum...Yurt dışından çok talep var...Yurt dışından gelen hastalarla da özel olark ilgilenıyolar :KK34: Araştırmanı kesinlikle tavsiye ederim...
Şansın bol olsun canım...
Canim ya bu başarı oranlarını yani hastanelerin oranlarını nerden ve nasıl öğreniyorsunuz ?.Bide Memorial da yaptırdın mi sen sonuç ne oldu?
merhaba bayanlar,
bende araştırdım ama sadece bahçeci grubu üzerinde durdum açıkçası başka merkezlera bakmadım.ya fulyaya gidecektiim ya da umuta.doktorlara baktım ,onların videolarını uzman tvden izledim.kesinlikle ulun bey dedim.neden bilmem içim çok ısındı.kendisini hiç tanımıyodum ,tanıdıktan sonra yanılmamış dedim.şu an tedavim devam ediyor ,olur ya da olmaz bilemem ama doktor bey çok açık sözlü.eksileri artıları ortaya koyuyor ve kararı size bırakıyor.seçim sizin...
Sonucun ne oldu canım merak ettim ?..
rabbim yar ve yardimcin olsun canim. acaba umut tüp bebegin yüzdesini nasil ve nerden ögrenebilirim?orada olsam isim daha kolay olurdu ama maalesef gurbetteyiz.burda yabanci orda gurbetciyiz ah ah:KK50:
Yüzdesi ni öğrendin mi arkadaşım ?..
Ben öğle çok uzun şeyler yazmayacağım

şuan tedavideyim eşim mikro tese olacak

ben bu konuyu çok ama çok araştırdım doktorun iyi olduğu kadar ekibinde iyi olması gerekiyor

Dr.EMRE BAKIRCIOĞLU

Dr.SÜLEYMAN TOSUN

UMUT TÜP BEBEK MERKEZİ
Canim senin sonucun ne oldu ?.
Canım ben Memorial iyi derken ekip olarak çok iyi diyorum...Bütün doktorları seçme...Alanlarında bir numaralar...Tedaviye başlasanız ekibin kalitesını zaten kendi gözunuzle görürsunuz....Ben Memorial Okmeydanı hastanesınde tedavi oldum...Semra Kahraman hoca Türkiyede tüp bebek ve mikroenjeksiyon alanında denenmemiş bir çok tedaviyi ilk olarak denemiş ve şuan tüm türkiyede bu yöntemler deneniyor...Benim doktorum Nur Dokuzeylül du...ama sadece Nur hoca demiyorum tüm ekip çok iyi...Hiç birini ayıramam..Zaten tedavi sürecinde doktorunuz kesinlikle tek başına karar almıyor...Hergün toplantıları var...Kan sonuçlarına ve ultrasyon sonuçlarına bakıp izlenıcek yola , ilaçların dozuna birlikte karar veriyolar....

İyi düşünün ve seçiminizi iyi yapın...Hepimizin hakkımızda hayırlısı arkadaşlar...
Birlikte karar verdiklerini doktor mu söylüyor ?.Bide tüm ekip iyi demişsiniz ya kendi doktorunuz dışında diğer doktorlar la da mı görüşmeniz oluyor ?.
ben ilk tüp bebek denememi umut tüp bebekte denedim ama umutlarımı yıktı maleseff şimdi kesinlikle ve kesinlikle Memorial diyorum 1-2 ay içinde başlıcaz kısmetse 2. ye inşallahh sonuç olumlu olur bu sefer :KK59:
Sonucun ne oldu canım ,bide sonucun negatif olmasi haricinde süreçle ilgili memnun kalmadığını hastanede ne oldu ? Bizde umut Memorial ve istanbul tüp arasında kaldık karar veremiyoruz da :'(
nilaycım bende umuta gidiyorum,doktorum ulun bey.bizde ki sorun her ikimizde de.benim yumurtalar azalmış ,eşiminde sperm var ama morfoloji sıkıntılı.ama ben doktorumdan çok memnunum.ona çok güveniyorum.sanada tavsiye ederim.buraya gelmeden önce 1 kez aşılama yaptık,öncesinde de birkaç ay yumurta takibi felan.bizim de ilk denememiz.herşeyden önce inanmak lazım ,ben inanıyorum.Önce Allahın izniyle ,sonrada umuttaki ekibin sayesinde ,umarım mutlu sona ulaşıcaz inşallah.sanada tavsiyem kafanı çok karıştırma ,inan ben hiç diğer merkezlere bakmadım ,sormadım bile kimseye .bahçeciye gidecektim ,avrupa yakasında oturmama rağmen karşıyı seçtim.bazen bazı şeylere nasıl karar verdiğini anlamazsın ya benimkide onlardan biri.o yüzden sende çok düşünme.kararını ver.ve çok mutlu ol:))
Senin sonucun ne oldu arkadaşım ?.
Araştırmalarım doğru çıktı ve umut tüp bebek merkezi benim için doğru merkez oldu

Allaha şükürler olsun eşimden sperm bulundu ve transfer işlemim pazartesi günü yapıldı artık bekleme süreci
Sonuç ne olursa olsun umut tüp bebek merkezi derim
Sonucunu z pozitif tir umarım?..
Aynı doktora 3 kez tüp bebek yaptırdım 3 kez gebe kaldım.allah izin verirse 6 aysonra ucuncu yavrum kucağımda
Dr Kaan Bozkurt izmirde irenbede şimdi.Allah hepinize nasip etsin.

Çok tatlıiii:KK16:

Kizlar bu simdi doktor arayisindayiz su siralar :memorial,umut ve ist tüp bebek arasinda kaldik. Pazartesi hem umut tup bebek ulun beye hem istanbul tup bebek emre beye e randevu aldik. Bide yuzyuze goruselim bakalimmm dedikkk,3 kurumla da ilgili cok guzel seyler duydum fiyatlari da birbirine takin ama tercihe karar vermek zooooerrr, cooooooooookkkkkk zor. Bu arada hepsinin de soon fiyatlarini ogremmisken yazayim,metak edenler olursa bilgilwri olsunn..Fiyatlari umut 4250 (raporlu 2000), memorial 2100 euro (raporlu 1700 euro), ist tüp bebek ~4300 (raporlu 2300):bu flyatlara ilaclar dahil degil tabi..ayrica memorial da semra hnm in muayene 350, umut ta ulun bey ve ist tup bebek de aret beyin ilk muayene ucreti ~230 tl imis.

Biz de görüşmeye ulun beye gittik,çok sıcak bir insan ,ayrıntılı olarak açıklama yaptı. Bizi kapıda karşıladı.güven veren bir profili var. Bakalım tedavi süreci nasıl olacak ?..

merhaba arkadaşlar ankarada tüp bebek merkezi arayan arkadaşlara yardımcı olsun diye yazıyorum Turgut özal üniversitesi doç.dr.zehra candan iltemiri mutlaka tavsiye ediyorum ben şu an 30 haftalık gebeyim inşallah ocak ayının sonunda hayırlısıyla bebeğimize kavuşacağız tedavi sürecimizin en başından beri candan hanım hep ilgiliydi tüm sorularımıza açıklayıcı cevaplar verip işini titizlikle yaptı baştan beri samimi ve güler yüzlü üslubunu hiç bozmadı ve bugüne gelmemize sebep oldu doktorumuza tekrar teşekkür edip bu konuda yardım isteyen arkadaşlara bir önerim olsun mutlaka memnun olacaklardır .

arayışlarınız için hepinize kolay gelsin kızlar.izmirde özel ege tüp bebek merkezindeyken beni ilk yavruma kavuşturan, şimdide irenbede yine tüp bebek tedavim sonucunda ikinci gebeliğimi sağlayıp takibimi sürdüren dr kaan bozkurta sordum bu sitede en iyi doktor başlığını görünce. önce sence kim dedi en iyi doktor gülerek. sen 2 denemede 2 çocuk sahibi olacakken 3 defa deneyip çocuk sahibi olamayanada sor beni. işte o da iyi dr diyorsa o zaman iyiyimdir dedi. beni özel egedede gördün, irenbedede gördün. her ikisindede gebe kaldın üstelik ne zaman daha iyi dr dum sence diye sorunca anladım ne demek istediğini.bu soru en iyi futbolcu kimse gidip onu izleyelim demek kadar anlamsız dedi. en iyi okul müdürü neredeyse çocuğunu oradamı okutursun, yada araba alırken sadece motoru iyimi diye sorarsın dedi. en iyi tüp bebek doktoru,aşırı kazanç hırsı olmadan, iyi aletler satın alan iyi yatırımcıya ait merkezde, işini iyi beceren, seven ve hastalarla empati yapabilen embriyologlar ve hemşirelerle çalışma şansına sahip olan doktordur dedi. aksi halde bacakları eksik masadan farkı olmaz doktorunda diye güldü. başarıda hastanın iyiliğinin bile payı varmış arkadaşlar. tıbbi probleminin yanısıra hayata bakışı kişiliği bile hastaların sonucu etkilermiş. işte başarılı ekip şansı düşük olan moralsiz hastaları bile güldürebilen ekiptir dedi. doktor demiyorum bak ekip diyorum diyerek uyardı. yani arkadaşlar çalışmamız ve üşenmeden çok sayıda doktorla oturup konuşmamız sorular sormamız gerekiyormuş iyisini istiyorsak.en iyi benim demedi ama:)

izmir irenbe Ahmet zeki ışık hocam tek kelimeyle muhteşem bi dr kesinlikle tavsiye ediyorum :KK16::KK16:rabbime çok şükür ilk denemem de bebeğime kavuştum hayırlısıyla :21::21:

arayışlarınız için hepinize kolay gelsin kızlar.izmirde özel ege tüp bebek merkezindeyken beni ilk yavruma kavuşturan, şimdide irenbede yine tüp bebek tedavim sonucunda ikinci gebeliğimi sağlayıp takibimi sürdüren dr kaan bozkurta sordum bu sitede en iyi doktor başlığını görünce. önce sence kim dedi en iyi doktor gülerek. sen 2 denemede 2 çocuk sahibi olacakken 3 defa deneyip çocuk sahibi olamayanada sor beni. işte o da iyi dr diyorsa o zaman iyiyimdir dedi. beni özel egedede gördün, irenbedede gördün. her ikisindede gebe kaldın üstelik ne zaman daha iyi dr dum sence diye sorunca anladım ne demek istediğini.bu soru en iyi futbolcu kimse gidip onu izleyelim demek kadar anlamsız dedi. en iyi okul müdürü neredeyse çocuğunu oradamı okutursun, yada araba alırken sadece motoru iyimi diye sorarsın dedi. en iyi tüp bebek doktoru,aşırı kazanç hırsı olmadan, iyi aletler satın alan iyi yatırımcıya ait merkezde, işini iyi beceren, seven ve hastalarla empati yapabilen embriyologlar ve hemşirelerle çalışma şansına sahip olan doktordur dedi. aksi halde bacakları eksik masadan farkı olmaz doktorunda diye güldü. başarıda hastanın iyiliğinin bile payı varmış arkadaşlar. tıbbi probleminin yanısıra hayata bakışı kişiliği bile hastaların sonucu etkilermiş. işte başarılı ekip şansı düşük olan moralsiz hastaları bile güldürebilen ekiptir dedi. doktor demiyorum bak ekip diyorum diyerek uyardı. yani arkadaşlar çalışmamız ve üşenmeden çok sayıda doktorla oturup konuşmamız sorular sormamız gerekiyormuş iyisini istiyorsak.en iyi benim demedi ama:)

s.a. bende Kaan beye formdaki arkadaşlar sayesinde öğrendim araştırdım ve telefonda konuşmak nasip oldU Allah ondan razı olsun beni tanımadığı yüzyüze görüşüp muayene olmadığım halde öyle ilgilendi ki anlatamam 15 dk konuştuk nasip olursa yüzyüze görüşüp hayırll sonuçlar bende alırım

merhaba arkadaşlar ankarada tüp bebek merkezi arayan arkadaşlara yardımcı olsun diye yazıyorum Turgut özal üniversitesi doç.dr.zehra candan iltemiri mutlaka tavsiye ediyorum ben şu an 30 haftalık gebeyim inşallah ocak ayının sonunda hayırlısıyla bebeğimize kavuşacağız tedavi sürecimizin en başından beri candan hanım hep ilgiliydi tüm sorularımıza açıklayıcı cevaplar verip işini titizlikle yaptı baştan beri samimi ve güler yüzlü üslubunu hiç bozmadı ve bugüne gelmemize sebep oldu doktorumuza tekrar teşekkür edip bu konuda yardım isteyen arkadaşlara bir önerim olsun mutlaka memnun olacaklardır .

Her şeyden önce Allah hayırlısıyla bebişinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Peki sizin sorununuz neydi?

İstanbul Medipol Ünv. Hastanesi Doktor Mustafa Acet

İstanbul Şişli Memorial Hastanesi Doktor Nur Dokuzeylül Güngör

ben de inci_tanesine katılıyorum.2 doktorda hastalarıyla empati kurabilen harika insanlar
Arkadaşlar iyi akşamlar ilk tüp bebek denememiz bahçeci fulya başarısız oldu . 2. denemeyi başka yerde yaptırmak istiyoruz önerileriniz ve ücretleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdididen teşekkürler bilgiler için

Merhabalar.ankaradayim iki asilama bir tup bir dondurulmus embriyo basarisizligim var,bu iste en iyi doktor ve merkez neresi?su an aygul demirol ve hakan satiroglu arasinda kaldim.basarili sonuc alanlar yazabilirmi lutfenn

X