Tüp Bebek Merkezleri en iyi tüp bebek doktoru hangisi?

Medipol universite hastanesi doccdr banu kumbak aygun
cok tecrübeli ve başarılı bir hekim
minnettarim kendisine

Medipol mega tüp bebek merkezinde Doç Dr Banu Kumbak Aygün Memorial Hast de Prof Dr Semra Kahraman benim gözümde en iyiler.

medipol bağcılar mustafa acet kesinlikle en iyisi ne sorunun var buluyor söylüyor ondan sonra ne yapılacaksa yapıyor...

Arkadaşlar bu tüp bebek tedavisini görürken mutlaka psikolojik bir tedavide görmek gerekiyor.Bemim ilk denemem başarısız geçti biraz psikolojimde kötüydü zannederim.Şimdi 2,denememi yaşam koçu Mine Cüca psikolojik olarak bana yardım etmeye başladı.İnanın kendinizi bu konuda daha iyi hissetceksiniz.Mutlaka deneyin tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu tüp bebek tedavisini görürken mutlaka psikolojik bir tedavide görmek gerekiyor.Bemim ilk denemem başarısız geçti biraz psikolojimde kötüydü zannederim.Şimdi 2,denememi yaşam koçu Mine Cüca psikolojik olarak bana yardım etmeye başladı.İnanın kendinizi bu konuda daha iyi hissetceksiniz.Mutlaka deneyin tavsiye ederim.
Kesinlikle katiliyorum cnm sana bnse daha once denemstim bi merkezde olmadi bnm srun esimde ama ailesi blmiyor baski yapiyolardi bna cok psklojim bozulmustu bahcecide tedaviye basladik ucretsiz psikolog destekleri vrmis bn hmn gittim grustm simdi her gittigimzde konusuyorum onunla cok iyi geliyor bna

Merhaba!!!Herkese ,tüm Türkiye ye hatta TV ye falan çıkarak haykıracak kadar çok sevdiğim ve güvendiğim doktorumu insanlarla paylaşmak istedim:)) Ankara Başkent hastanesi Tüp bebek doç Dr Göğşen Ünalan..Abi,baba,psikolog,her şey...Hastane eski ve kalabalk bi hastane ama dr um muhteşemmm biri..Sırada çok insan olmasına rağmen ısrarla"bi sorun var mı,rahat otur,kafana ne takılıyosa sor"diyor.Ne desen dinliyo ve uzun uzun açıklıyo.Üstelik hastane prosedür olarak Ankara nın en uygun fiyatını veriyo daha çok hastaya ulaşmak için.Ben bi kere 3 saat beklemiştim,hemşire fark etti dr a demedim bile..Metro dan çıktım eve gdyrm baktım Dr Göğşen arıyo..şok oldum.dedi ki"Mervecik seni çok bekletmişiz özür dilerim bi dahakine ilk seni alcaz söz":)) ve sonraki gittiğimde beni kapıda gördü ve hatrladı hemen aldı sözüm vardı sana dedi (yüzlerce hastası olmasına rağmen) Herkese karşı böyle..Çok gözlemledim..Numarasnı veriyo,vatsaptan sürekli soru sorabiliyosnz.Üstelik ben çok dr lara gitmiştim,onların bilemediği biçok şeyi bildi..Histeroskopi de çok uzman..(kamerayla rahme girip bi şe varsa anındamüdehale ediyo) üstelik fiyat yine çok uygun 350 tl (İstanbul da 1500-10 bin e bile çıkıyo) İstanbul dan bi arkadaşım ben çok övünce geldi sabah histereskopiye girdi,öğlen ist a geri döndü..3 yıldr çockları olmuyodu ve bahçeciden 1 olmsuz tüp bbek denemeleri var..Göğşen Bey dedi ki 2 ay normal deneyinhiç bi şe yapmayın dedi,kız O AY HAMİLE KALDI! ben henüz sonuç alamadım tüp bebeğe de başlayamadım bazı sorunlarımdan dolayı ama sonucum olmsz olsa bile dr uma güvenim sonsuz.Lütfen mutlaka ona gidin diye haykırmak istiyorum herkese.Hatta bu yazıyı da biçok forma kopyalıycam görürseniz şaşırmayın:)) Giderseniz selamımı söyleyin Mervecik derseniz tanır beni :) üstelik gider gitmz tüpe başlatmadı beni,pek sorunumuz yoktu,normal yolla da hamile kalabilirsinparana yazık bira rahatla,normal dene dedi.kesinlikle para için yapmıyo bu işi.Mümkün olduğunca da az ilaç vermek taraftarı..İlaçların da ucuz olanını da söylüyo.Cidden halden anlayan biri.Tüm hastalarına ismiyle hitap ediyo ve hemen tanıyo koridorda bile görse...Ben o kadar çok gittim ve o kadar çok konuştuk ki "yarı dr olmuşsun sen"diye takılırdı hep bana:) aklınıza takılan bi şe olursa mail atabilirsinizseve seve yardımcıolurum..birmerveyim@hotmail.com

merhaba ben dün akşam erbil bey ile görüşmemi yaptım.bundan önce 2prof ve 3 dr a gittimfikir almak için .butun dr lar para pesindeydi hissettiğim bnm sağ tüpümün tıkalı oldıugunu soldada 3cm çikolata kstim olduğundan normalyolla gebe kalmam cok dusuk veya zor denildi ilaç vs test bile istenmeden gel hemen tüp bebeğe başlayalım dediler.dünkü son dr um olan erbil beye gittiğimde bana sag tüpümün iğne kdr bile olsa sıvı geçişi olduğunu ve bununla sorun olmadığını iletti ve cik kisti eet zorlaştırır ama imkansız demedi ve bana bir kaç test verdi .ve sonrasında bana vitamin takviyes, ve rezerv yükseltme vs takviyeler verdi eşimede döllenme arttıurırıcı ilaç verdi 2ay bekleyeceğiz dedi sonrasında sen bana hamileyim die telefon acmassan tedavi başlarıs dedi ve bu yaklaşımına hayran kaldım güven verdi fazasıyla.bakalım aralık sonuna kjdr ilaçlarla hamile kalma sansı olabilir olmassa direk tüp bebek denencek kistin büyüme ihtimaline karsı tek sart dogurmak

Merhabalar ben 31 yaşındayım Denizlide yaşıyorum. Amh değerim 0,40 ve 7 ayda 3 döllenmiş yumurtam oluşmuştu 3.embriyosu olarak transfer edilmişti ama negatif sonuç aldık malesef. Şİmdi yeni tedaviye başlamak için araştırma yapıyorum. Aklımda olanlar Memorial Semra Hanım Liv Hospital Deniz hanım ve Serdar koç var. Yorumlarınız neler olur doktor ve hastane konusunda.

Doç dr Volkan Turan hemşirelerle değil birebir kendiyle muhattap oluyorsunuz çok ilgili arkadaş gibi çok hastası var ama tek hastası gibi ilgileniyor hiç paragöz değil asla gereksiz tahlil vs yaptırmıyor neyse o

Ben de Amerikan Hastanesinde Prof Dr Bülent Urman da tedavi oldum. Hem ekibinden hem de kendisinden oldukça memnunum. Pozitif sonucu da aldik. Allah herkese nasip etsin..

2. denememi Memorial'de yaptırdım. Şişli Hastanesinde. Doktorum Aynur Hanım'dı ve çok memnun kaldım. Benim transferimi de Güvenç Bey yaptı. Semra Hanım'ı hiç görmedik ama tüm dosyaları ekip çalışması ile inceleyip karar verdiklerini söylüyorlardı.Şu anda 5 Haftalık Hamileyim. Tavsiye ederim...

hangi hastane de hamile kaldınız amşamadım?

merhaba arkadaslar ben yeni üye oldum.

ben tüp bebek yaptirmak icin türkiyeye gelmek istiyorum biraz arastirdim ve dr.LATIF KÜPELIOGLU(medicalpark bahcelievler) ile dr. CEM ÖZER`in(memorial atasehir) arasinda kaldim ve birde dr. ISMAIL CEPNI var(acibadem international).bunlarda tedavi yaptiran varmi? hangisi daha ilgili alakali bilemiyorum.yardimci olursaniz sevinirim.
Dr. Zehra Onar Şekerci hanım ve ekibi, yıllardır hasret çektiğimiz, çok çaba sarf ettiğimiz çocuk sahibi olmamıza yardımcı oldu. Başaralı bir Tüp bebek tedavisi ile evlat sahibi olduk. Kendisinden allah razı olsun. Kesinlikle öneririm

Dr. Zehra Onar Şekerci hanım ve ekibi, yıllardır hasret çektiğimiz, çok çaba sarf ettiğimiz çocuk sahibi olmamıza yardımcı oldu. Başaralı bir Tüp bebek tedavisi ile evlat sahibi olduk. Kendisinden allah razı olsun. Kesinlikle öneririm
Bu doktor Kıbrıs 'ta çalışıyor. Siz oraya mi gittiniz?

canım bende anadolu yakasında raporlu tedavi oldum. Doktorum ebru hanımdı bahçeci umut kliniğinde tedavi oldum herkese tavsiye ederim

1. Merhabalar 2 yıldır bebek istiyorduk eşimle fakat sonuç alamayınca internet üzerinden tüp bebek doktoru arayışına girdim uzun araştırmalarım sonucu acıbadem fulya hastanesinde Doç dr Ercan Baştu'ya karar verdim hayatımdaki en önemli en doğru kararlardan biriydi Kendisi bizi o kadar güzel karşıladı ki sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi sıcak ve samimiydi muayene edip sorunumuzu anladı ve bize gayet açıklayıcı bir şekilde anlattı tedaviye başladık oluşan embriyolarım donduruldu çünkü rahmin hazır olması gerekiyordu ve Ercan hocama histereskopi ameliyatı oldum polip alındı bu konuda da hem maddi hem manevi çok yardımı oldu gerçekten işinin ehli bir doktor Allah ondan razı olsun daha sonra transferim gerçekleşti o gün odamıza kadar gelip ilgilendi şimdi 6 haftalık hamileyim ilk tüp bebek denememizde pozitif sonuç aldık.Aksi bir durum ile karşılaşsaydık da Ercan hocadan asla vazgecmezdim kendisine çok güveniyorum Keşke her doktor Ercan hoca gibi olabilse hem insani degerleri cok kuvvetli hem de mesleki açıdan çok başarılı aldığı eğitimleri özgecmişine bakarak öğrenebilirsiniz mesleğine aşık biri ayrıca hastalarına da kendi ailesinden biri gibi davranıyor telefon ile de her zaman kendisine ulaşabildim güleryüzlü sıcakkanlı enerjik ve her konuda yardımcı oluyor iyi ki tanımışım Ercan hocayı herkese tavsiye ederim tüp bebekte tek geçerim hocamı Allah kendisine sağlıklı uzun ömürler versin Türkiyenin ve dünyanın böyle doktorlara ihtiyacı var iyi ki varsınız hocam her varolun ömrüm boyunca duacınızım.

ben kıbrısta tedavi oldum benim gördüğümn en iyi tüp bebek doktoruda murat ekrem herkese tavsiye ederim hem ilgili hem bilgili bir doktor

Bence kesinlikle dr. Ayşe Karahasanoğlu iyiki Ayşe hocayı seçmişim. Tavsiye ederim.

Benim için en iyi doktor bebegimin kalp atışlarını dinlememi sağlayan sevgili doktorum Sabri Cavkaytar Allah kendisinden razı olsun. En iyi merkezde Bahçeci umut tüp bebek merkezi . Herkese tavsiye ederim♥️

X