......Enerji İksiri......

Ben bu eve taşındıktan sonra, hiç bir şey yapamadım(sirke ile temizlik haricinde) ve evde çok ciddi negatif enerji olduğuna inanıyorum.
Sürekli bir hastalık söz konusu. Kendimi yorgun hissediyorum ve özellikle bir odada çok daha fazla hakim olduğunu düşünüyorum bu durumun.
İlk fırsatta, malzemeleri alarak evi elden geçireceğim.
Hava degisikligide olabilir fakat adacayini geciktirmeden yapmani tavsiye ederim

Selam kızlar, Befercim geçen gün aklıma geldi topik ama ben ne zamandır ev işi yapmadığımdan :oops: yazmaya utandım ne yalan söyleyeyim:KK23:Hatta ortalığı topluyorum ya bizim bir pozitif enerji topiğimiz var diye geçirdim kalp kalbe karşıymış:KK68::KK68::KK68:
Ben bayrama memlekete gittiğimde oradaki bazamın altında mumlarım vardı getirdim bu ara mumlara sardım hatta A101e bir ara kokulu mum ile çubuklu oda kokuları gelmişti Glade marka bir tane kokulu mum aldım banyoda duruyor her girdiğimde içerisi mis gibi kokuyor:KK70: oda kokusu da sadece Salep kokusu kalmış onu almıştım oturma odam da mis kokuyor şimdilerde marketin kendi markası olan çubuk kokuları da üretilmeye başlamış hem daha da uygun fiyata bir tane de ondan aldım yasemin kokulu :KK68: akşam üstü adaçayını görünce hafta sonu yakayım bari dedim ki sizler de yazmışsınız

Evde son zamanlarda pek temizlik yapamadım ama toplu tutmaya çalışıyorum ki hafta sonu sadece süpürüp silerim mis gibi otururum hem çok da yorulmamış olurum diye düşünüyorum

Selam kızlar, Befercim geçen gün aklıma geldi topik ama ben ne zamandır ev işi yapmadığımdan :oops: yazmaya utandım ne yalan söyleyeyim:KK23:Hatta ortalığı topluyorum ya bizim bir pozitif enerji topiğimiz var diye geçirdim kalp kalbe karşıymış:KK68::KK68::KK68:
Ben bayrama memlekete gittiğimde oradaki bazamın altında mumlarım vardı getirdim bu ara mumlara sardım hatta A101e bir ara kokulu mum ile çubuklu oda kokuları gelmişti Glade marka bir tane kokulu mum aldım banyoda duruyor her girdiğimde içerisi mis gibi kokuyor:KK70: oda kokusu da sadece Salep kokusu kalmış onu almıştım oturma odam da mis kokuyor şimdilerde marketin kendi markası olan çubuk kokuları da üretilmeye başlamış hem daha da uygun fiyata bir tane de ondan aldım yasemin kokulu :KK68: akşam üstü adaçayını görünce hafta sonu yakayım bari dedim ki sizler de yazmışsınız

Evde son zamanlarda pek temizlik yapamadım ama toplu tutmaya çalışıyorum ki hafta sonu sadece süpürüp silerim mis gibi otururum hem çok da yorulmamış olurum diye düşünüyorum
Evet bende takilamadim epey zamandir siteye benimde bugun aklima temizlik yaparken geldi kalp kalbe karsiymis

Haftasonu sil supur bir guzel adacayi yap mis gibi olsun

Ben oda kokusu kullanamiyorum agir geliyor hapsurtuyor ama kokulu mumlarim var yakiyorum cogunlukla o hosuma gidiyor.

Mutfagimi temiz tutmaya calisiyorum kirli tabak filan tutmamayi adet edindim sabah daha ferah oluyor sanki.

Umarim herkes olumlu etkiler alir

Evet bende takilamadim epey zamandir siteye benimde bugun aklima temizlik yaparken geldi kalp kalbe karsiymis

Haftasonu sil supur bir guzel adacayi yap mis gibi olsun

Ben oda kokusu kullanamiyorum agir geliyor hapsurtuyor ama kokulu mumlarim var yakiyorum cogunlukla o hosuma gidiyor.

Mutfagimi temiz tutmaya calisiyorum kirli tabak filan tutmamayi adet edindim sabah daha ferah oluyor sanki.

Umarim herkes olumlu etkiler alir
Ben de aynı şekilde mutfak temiz olunca sanki evin diğer yerleri de temizmiş gibi hissediyorum - bulaşık mak. aldığım iyi olmuş ondan önce iki parça şeyi yıkamak gözümde büyüyordu resmen :KK12:

bende deniz tuzunu bir mumun etrafına serptim
bazen evin girişinde bazen de salonda yakıyorum
mantığım şu
evde olan negatiflik tuza birikip mumu yaktığımda evrende dönüşmesi...ve pozitiflik olarak geri dönmesi...iyi gelirse söylerim
ha birde evinizde her gün mum yakın
mum yakarken ki dileğinizi de unutmayın
o ışık enerjisi evrene ulaşıyor..

bende deniz tuzunu bir mumun etrafına serptim
bazen evin girişinde bazen de salonda yakıyorum
mantığım şu
evde olan negatiflik tuza birikip mumu yaktığımda evrende dönüşmesi...ve pozitiflik olarak geri dönmesi...iyi gelirse söylerim
ha birde evinizde her gün mum yakın
mum yakarken ki dileğinizi de unutmayın
o ışık enerjisi evrene ulaşıyor..
Deniz tuzunu arada ustundm sirkeli su serpin oda tuzun enerjini daha olumlu yapacaktir

Mum ruhu dinlendirir cok iyi gelir.

Paylasimlarinizi geri donuslerinizi bekliyoruz :-D

Mumları ben de severim hatta son zamanlarda evimi mumla doldurdum :KK54:mum yakmak huzur veriyor düşüncesi bile - ama aynı zamanda duygusala bağlayıp ağlamak da geliyor:KK23: sanırım deşarj olmak iyi geliyor
dün oturma odamı ve yatak odamı sildim süpürdüm temizledim ama tam bitiremedim ev işini:oops: önce tüm pencereleri kapatıp adaçayı yaktım dumanını dağıttım evin her yerine:KK68: yer silme suyuna sirke ekledim

Mumları ben de severim hatta son zamanlarda evimi mumla doldurdum :KK54:mum yakmak huzur veriyor düşüncesi bile - ama aynı zamanda duygusala bağlayıp ağlamak da geliyor:KK23: sanırım deşarj olmak iyi geliyor
dün oturma odamı ve yatak odamı sildim süpürdüm temizledim ama tam bitiremedim ev işini:oops: önce tüm pencereleri kapatıp adaçayı yaktım dumanını dağıttım evin her yerine:KK68: yer silme suyuna sirke ekledim
Oh mis gibi olmuş iyi gunlerde kullan

Merhaba benim de evle ilgili sorunlarım var. En kısa zamanda ada çayını deneyeceğim ilk büyük temizlikte de sirke kullanacağım. Size bir sorum olacak kendimle ilgili. Benim kendi enerjim çok düşük. Çok iyi bir işte çok iyi bir pozisyonda çalışıyorum ama istediğim gibi gitmiyor işlerim. Geçen bir yakınım enerjimin çok düşük olduğunu söyledi. Bu nedenle sivrilemiyorsun negatif enerji yayıyorsun dedi. E yapabilirim bunun için

Merhaba benim de evle ilgili sorunlarım var. En kısa zamanda ada çayını deneyeceğim ilk büyük temizlikte de sirke kullanacağım. Size bir sorum olacak kendimle ilgili. Benim kendi enerjim çok düşük. Çok iyi bir işte çok iyi bir pozisyonda çalışıyorum ama istediğim gibi gitmiyor işlerim. Geçen bir yakınım enerjimin çok düşük olduğunu söyledi. Bu nedenle sivrilemiyorsun negatif enerji yayıyorsun dedi. E yapabilirim bunun için
Ametist taşi kullanmanizi oneririw ilk sayfamizda yaziyor ayrintilari tasla ilgili.
Sirketinizde odanizda ametist tasinin buyukleri var onu kullanabilirsiniz
Ayrica masanizda suslu minik kaktusler var onu nazar boncuklariyla susleyiniz yada oyle satilanlar var.

Gun ıcinde yorgunluk icin rahat uyku icin lavanta keseleri yapiniz yastiginiz altinda bulundurun.
Önemli toplantilarda iş yemeklerinde gercek inci takin kullanimi yine ilk sayfada bulabilirsiniz.
Isteki masanizi daima duzenli evraksiz tutmak iyi gelir ben oyle yaparim is masamda fazla bir sey barindirmam karisik olmazsa kafamda karismaz.
Kirmizi rengi seviyorsaniz kirmizi nazara karsi etkilidir obje olarak kullanabilirsiniz.
Sep deriz buzbeyaz olur onu ustunuzde cantanizda tasisaniz iyi olur
Lavantayi is yerindewde masada sus kasesinde cekmece de kullanabilirsiniz
Simdilik bunlar geldiwaklima

Kızlar, malzemelerimi aldım. Dün evde lavanta çayı yaptım. Tabi her yere kokusu dağıldı. Bence güzel oldu. Adaçayı için eşimin evde olmamasını bekliyorum. Adam geriliyor resmen.

Kızlar, malzemelerimi aldım. Dün evde lavanta çayı yaptım. Tabi her yere kokusu dağıldı. Bence güzel oldu. Adaçayı için eşimin evde olmamasını bekliyorum. Adam geriliyor resmen.
Adam resmen geriliyorsa vardir onda olumsuz enerji.kardesimde de aynisi oldu.
Lavanta rahatlatti huzur verdi dimi afiyet olsun.

Günaydin hanimlar
Varmi aramizda yapip olumlu tepki alanlar
Soguklar bastirmisken biz evimizi ruhumuzu sicak tutalim

merhaba hanımlar
uzun zaman oldu uğramayalı neler yapıyorsunuz
nasıl etkiler alıyorsunuz
yazalım paylaşalım mutluluk paylaştıkça çoğalır

merhaba hanımlar
uzun zaman oldu uğramayalı neler yapıyorsunuz
nasıl etkiler alıyorsunuz
yazalım paylaşalım mutluluk paylaştıkça çoğalır

merhaba sep taşı gibi bir şeyden bahsetmişsiniz bir mesajınızda. ben ilk defa duydum bunu. nette biraz araştırdım fakat kan taşı gibi bir şeyler gördüm. tam olarak nedir sizin bahsettiğiniz? yardımcı olur musunuz? teşekkürler şimdide
n. :KK36:

merhaba sep taşı gibi bir şeyden bahsetmişsiniz bir mesajınızda. ben ilk defa duydum bunu. nette biraz araştırdım fakat kan taşı gibi bir şeyler gördüm. tam olarak nedir sizin bahsettiğiniz? yardımcı olur musunuz? teşekkürler şimdiden. :KK36:

ŞEP şap ta denir
taş değil nazarlıkların yanında olur hani beyaz.
ben o şeplerden aldım evde kaselerin içinde duruyor . temizlemek içinde sirkeli su kullanıyorum. herhangi bir küçülme hissetmedim. oysa benim evimde olumlu enerji çoktur.

umarım yardımcı olabilmişimdir.

X